PDA

View Full Version : μπινελικια..



mbjp
19/03/2006, 22:43
πριν καμμια ωρα, με ενα ζωο γενους θυληκου που χωθηκε μπροστα μου απο τα δεξια εντελως ξαφνικα χωρις φλας..Στη συνεχεια πηγαινε με 5χλμ/ωρα σε αδειο δρομο..Εκνευρισμενος, ερχομαι απο τα δεξια στο φαναρι και της λεω

"Αφου δεν το κατεχεις το αθλημα, ασε το αμαξι στην ακρη και παρε λεοφωρειο"

"ψαχνω για φαρμακειο ρε αφου μπορεις πηγαινε μπροστα"

....
μη τα πολυλογω το ενα εφερε τ' αλλο και αρχισαμε στα μπινελικια ο ενας τον αλλο. Πηρε τον αριθμο της πινακιδας μου και απ'οσο την εκοψα (κατασταση υστεριας) μαλλον θα μου κανει μηνυση..

ρε που παω και μπλεκω βραδιατικα.. :rolleyes:

webman
19/03/2006, 22:49
Δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα απολύτως!! :lol:

L.A.x6x9x
19/03/2006, 23:20
Grapston sta @@@@@dia sou to noumero & ama kani ontos minisi tin vriskoume tin akri! A'i'ntai me ta sourgela !!!!

alximistis
20/03/2006, 00:27
Δίκιο είχες εννοείται και μάλλον δεν μπορεί να σου κάνει απολύτως τίποτα.
Όμως χωρίς παρεξήγηση γιατί το συνεχίσατε;;;;;;
Αφού της είπες την παρατήρηση και βλέπεις ότι απαντά μαλακίες τι το συνεχίζεις;;;;;

SUPERMARIO
20/03/2006, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Δίκιο είχες εννοείται και μάλλον δεν μπορεί να σου κάνει απολύτως τίποτα.
Όμως χωρίς παρεξήγηση γιατί το συνεχίσατε;;;;;;
Αφού της είπες την παρατήρηση και βλέπεις ότι απαντά μαλακίες τι το συνεχίζεις;;;;;
--------------------------------------------------------------------------



ETΣΙ!!! περνα μπροστα οπως σου ειπε και αυτη και φυγε.μυαλο πηγες να της βαλεις με τα μπινελικια;:wave2:

wild_cat/anima
20/03/2006, 00:56
aν όσοι είχαν πάρει τη δική μου πινακίδα για τον ίδιο λόγο μου χαν κάνει μήνυση θα ήμουν μέσα για δις ισόβια


οπότε don t worry !:)

DimChios
20/03/2006, 01:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
aν όσοι είχαν πάρει τη δική μου πινακίδα για τον ίδιο λόγο μου χαν κάνει μήνυση θα ήμουν μέσα για δις ισόβια


οπότε don t worry !:)


:rotflmao: Mia apo ta idia! :beer:

Motoulis
20/03/2006, 05:30
Εγώ τρία χρόνια περιμένω την μήνυση απο έναν λελέκο που του έχω πάρει τον μοχλό του φλάς.......αλλά και να μου κάνει θα πώ οτι τον δανείστηκα μιάς και τον είχε σε αχρηστία.......εχθές που πήγα στην έκθεση στην Σπύρου Πάτση ένας πιτσιρικάς για να γλυτώσει απο έναν ταρίφα τράβηξε κλωτσιά εν κινήση και έγινε το έλα να δείς.......ακόμα την κλαίει την πόρτα ο ταριφμαν αλλά από σήμερα κάτι μου λέει οτι θα κοιτάει και δίπλα του αν κινείται κάποιος.....

BELZEBOYLIS
20/03/2006, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από mbjp
πριν καμμια ωρα, με ενα ζωο γενους θυληκου που χωθηκε μπροστα μου απο τα δεξια εντελως ξαφνικα χωρις φλας..Στη συνεχεια πηγαινε με 5χλμ/ωρα σε αδειο δρομο..Εκνευρισμενος, ερχομαι απο τα δεξια στο φαναρι και της λεω

"Αφου δεν το κατεχεις το αθλημα, ασε το αμαξι στην ακρη και παρε λεοφωρειο"

"ψαχνω για φαρμακειο ρε αφου μπορεις πηγαινε μπροστα"

....
μη τα πολυλογω το ενα εφερε τ' αλλο και αρχισαμε στα μπινελικια ο ενας τον αλλο. Πηρε τον αριθμο της πινακιδας μου και απ'οσο την εκοψα (κατασταση υστεριας) μαλλον θα μου κανει μηνυση..

ρε που παω και μπλεκω βραδιατικα.. :rolleyes:

Καλά , η κοπέλα έψαχνε φαρμακείο και εσύ της την είπες γιατί πήγαινε αργά ;;;;;

koutroulis
20/03/2006, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
--------------------------------------------------------------------------



ETΣΙ!!! περνα μπροστα οπως σου ειπε και αυτη και φυγε.μυαλο πηγες να της βαλεις με τα μπινελικια;:wave2:


ούτε με κλωτσιές δεν βάζουν μυαλό


:wave2: :wave2:

super_toto
20/03/2006, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Καλά , η κοπέλα έψαχνε φαρμακείο και εσύ της την είπες γιατί πήγαινε αργά ;;;;;

Φαντάσου τι θα της έλεγε αν έψαχνε νοσοκομείο .....:a06:

ronin1
20/03/2006, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Καλά , η κοπέλα έψαχνε φαρμακείο και εσύ της την είπες γιατί πήγαινε αργά ;;;;;

να βγάλει αλάρμ για να καταλάβουν οι άλλοι που μοιράζονται το δρόμο ότι κάτι τρέχει, κ ας κατέβει να το πάρει στα χέρια αν θέλει!!!

michael110
20/03/2006, 21:10
να βγάλει αλάρμ για να καταλάβουν οι άλλοι που μοιράζονται το δρόμο ότι κάτι τρέχει, κ ας κατέβει να το πάρει στα χέρια αν θέλει!!!

Δίκιο έχεις!

Αλλά τί κάθεσαι και ασχολείσαι, κάνε την παρατήρηση και φύγε, όρεξη να μπλέκεις έχεις;

the_passenger
20/03/2006, 21:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Εγώ τρία χρόνια περιμένω την μήνυση απο έναν λελέκο που του έχω πάρει τον μοχλό του φλάς.......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


XAXAXAAAAAAAAA!!!!
Εισαι ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ!!!!
Αυτό είναι!!!!!!!!!!!!!!!!

:a23: :a23: :a23: :a23: :a012: :a012: :a012:

Καλά γελάω για ώρα σα να μου καθαρίζουν αβγά!!! ΘΕΟΣ!!!!

Αρχίζω να φαντάζομαι τον τύπο να οδηγεί τα 3 τελευταία χρόνια με ανοιχτά παράθυρα και βγάζει χέρια έξω να δείξει οτι θέλει να στρίψει σαν τα μοτοποδήλατα!!!! ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Α ρε φίλε motulis μού'φιαξες το βράδυ χαχαχαχααααααααααα
Ανοίγεις νέους ορίζοντες στην επιτόπου επίλυση των διαφορών.....

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ!!!........

DimChios
20/03/2006, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από the_passenger
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


XAXAXAAAAAAAAA!!!!
Εισαι ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ!!!!
Αυτό είναι!!!!!!!!!!!!!!!!

καλά γελάω για ώρα σα να μου καθαρίζουν αβγά!!! ΘΕΟΣ!!!!

Αρχίζω να φαντάζομαι τον τύπο να οδηγεί τα 3 τελευταία χρόνια με ανοιχτά παράθυρα και βγάζει χέρια έξω να δείξει οτι θέλει να στρίψει σαν τα μοτοποδήλατα!!!! ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Α ρε φίλε motulis μού'φιαξες το βράδυ χαχαχαχααααααααααα
Ανοίγεις νέους ορίζοντες στην επιτόπου επίλυση των διαφορών.....

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ!!!........

Ηρεμα ωρέ! Θα μας πάθεις τίποτα!!! :nono: Πάντως έχεις δίκιο, βάζει ιδέες!!! :wave2:

giorgosxt
20/03/2006, 21:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Εγώ τρία χρόνια περιμένω την μήνυση απο έναν λελέκο που του έχω πάρει τον μοχλό του φλάς.......αλλά και να μου κάνει θα πώ οτι τον δανείστηκα μιάς και τον είχε σε αχρηστία.......εχθές που πήγα στην έκθεση στην Σπύρου Πάτση ένας πιτσιρικάς για να γλυτώσει απο έναν ταρίφα τράβηξε κλωτσιά εν κινήση και έγινε το έλα να δείς.......ακόμα την κλαίει την πόρτα ο ταριφμαν αλλά από σήμερα κάτι μου λέει οτι θα κοιτάει και δίπλα του αν κινείται κάποιος.....

:lol: Ενα τέτοιο περιστατικό θυμάμαι το είχα διαβάσει,νομίζω ήταν ενας τυπάκος που μιλούσε στο κινητό του και άλλαζε λωρίδες χωρίς φλας.Αν είσαι εσύ ο τύπος που στο φανάρι κατέβηκε από την μηχανή και του πήρε το μοχλό του φλας ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Motoulis
20/03/2006, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgosxt
:lol: Ενα τέτοιο περιστατικό θυμάμαι το είχα διαβάσει,νομίζω ήταν ενας τυπάκος που μιλούσε στο κινητό του και άλλαζε λωρίδες χωρίς φλας.Αν είσαι εσύ ο τύπος που στο φανάρι κατέβηκε από την μηχανή και του πήρε το μοχλό του φλας ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν κατέβηκα ηταν cabrio και του τον κατέβασα επιτοπου στο Κεφαλαρι γύρναγα απο την δουλεια το βραδυ χώμα και μου αλλαξε λωριδα επειδη κουνούσε το τιμόνι το μαλακισμένο μαζί με την μουσική......του κορναρα ενω ερχόταν καταπανω μου και αυτος στα π@π@ρια του........του το κατεβασα τον ρώτησα αμα τραβαει κανα ζόρι αυτο εμεινε μαλάκας και κλαψουριζε......είχα και παλαιότερο περιστατικό με μια παρεα σε μια BMW που για πλακα μου εριξαν σφαλιάρα ενω με προσπερασαν και κόντεψα να δω τα ραδίκια αναποδα...... τοτε είχα ενα TZR 125 και δεν τους έπιασα αλλα απο τότε δεν χαρίζομαι σε κανέναν, ούτε σε γέρο που λες συνηθως δεν μαμιεται, σε κανεναν όμως μα σε κανέναν, δεν με υπολογιζεις δεν σε υπολογιζω δυστυχώς ετσι παει αλλιώς παρε κουβα να είσαι σίγουρος.....

SUPERMARIO
20/03/2006, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutroulis
ούτε με κλωτσιές δεν βάζουν μυαλό


:wave2: :wave2:








oπου δεν πιπτει λογος,πιπτει ραβδος!!! (καπως ετσι πρεπει να ειναι αν θυμαμαι καλα):mad:



:beer:

giorgosxt
20/03/2006, 23:21
Το περιστατικό που είχα διαβάσεις ήταν ένα τυπάκος με ένα smart, και μετά από πόση ώρα ζικ ζακ χωρίς φλας κατεβαίνει ένας από μια μηχανή στο φανάρι πάει στο παράθυρο και του λέει :Αφού δεν σου χρειάζετε αυτό,θα το πάρω εγώ.Και του πέρνει το μοχλό των φλας χωρίς να κάνει κιχ ο τύπος στο smart.

δεν με υπολογιζεις δεν σε υπολογιζω.Ετσι ακριβώς είναι δυστυχώς

SUPERMARIO
20/03/2006, 23:41
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgosxt
[B]Το περιστατικό που είχα διαβάσεις ήταν ένα τυπάκος με ένα smart, και μετά από πόση ώρα ζικ ζακ χωρίς φλας κατεβαίνει ένας από μια μηχανή στο φανάρι πάει στο παράθυρο και του λέει :Αφού δεν σου χρειάζετε αυτό,θα το πάρω εγώ.Και του πέρνει το μοχλό των φλας χωρίς να κάνει κιχ ο τύπος στο smart.
-----------------------------------------------------------------------------


δεν τον χαλασε τον τυπο με το smart που εγινε ανεκδοτο:lol:


που ειναι ο μοχλος του φλας οοεεεεοοοοοοοοοοο!!!!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :a22:

the_passenger
22/03/2006, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgosxt
[B]Το περιστατικό που είχα διαβάσεις ήταν ένα τυπάκος με ένα smart, και μετά από πόση ώρα ζικ ζακ χωρίς φλας κατεβαίνει ένας από μια μηχανή στο φανάρι πάει στο παράθυρο και του λέει :Αφού δεν σου χρειάζετε αυτό,θα το πάρω εγώ.Και του πέρνει το μοχλό των φλας χωρίς να κάνει κιχ ο τύπος στο smart.
-----------------------------------------------------------------------------


δεν τον χαλασε τον τυπο με το smart που εγινε ανεκδοτο:lol:


που ειναι ο μοχλος του φλας οοεεεεοοοοοοοοοοο!!!!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :a22:








:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XXAAAAAAAAAAAXAXAAAAAAAAAAAaa....
Ρε θα με απωλύσουν από τη δουλειά μου, θα τα σκέφτομαι αυτά σε ανύποπτο χρόνο και θα λιώνω στα γέλια...... ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!...................
Α ρε και τί δεν θά'δινα να δώ τη φάτσα κανενός τους!!!!!!!!!! ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

...city
22/03/2006, 14:53
περα απ'ολα αυτα υπαρχει και το γνωστο ρητο...

ΜΗΝ ΛΟΓΟΜΑΧΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΒΛΑΚΑ,ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΝΙΚΗΣΕΙ ΛΟΓΩ ΠΕΙΡΑΣ

Motoulis
22/03/2006, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ...city
περα απ'ολα αυτα υπαρχει και το γνωστο ρητο...

ΜΗΝ ΛΟΓΟΜΑΧΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΒΛΑΚΑ,ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΝΙΚΗΣΕΙ ΛΟΓΩ ΠΕΙΡΑΣ

ΣΩΣΤΟ ΜΗΝ ΛΟΓΟΜΑΧΕΙΣ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕ ΤΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΜΕΙΝΕΙΣ ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ.......ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.....