PDA

View Full Version : Να αγοράσω ή όχι



γεροπιτσιρικος
20/03/2006, 14:34
Γειά σε όλους.

Μια ερώτηση έχω.

Είμαι παλιός BMWδακιας, αλλά τα τελευταία 3 χρόνια, περιμένοντας να βγει το GS 1200 και να ξεπεράσει τα αρχικά του προβλήματα, είχα ενα Varadero.

Η ερώτηση λοιπόν είναι, αξίζει να παώ να δώσω σχεδόν €17000 για να την αγοράσω;

Ευχαριστώ για όποια απάντηση.

Καλές βόλτες σε όλους τώρα που ζεσταίνει.

stavrouliasp
20/03/2006, 14:44
Na to pareis....giati oxi! ;) Einai ergaleio to sugkekrimeno mhxanaki. Oi perissoteroi (oti kai na lene sta lefta kollane...). Gurw sta 15.000e den kanei? Giati 17.000e (balitses kai ta sxetika na upo8esw..?). Des omws kai to KTM 990 adventure. Einai oti pio kainourio kukloforei kai sigoura apotelei mia polu endiaferousa protash... :)

Uriah Heep
20/03/2006, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
Γειά σε όλους.

Μια ερώτηση έχω.

Είμαι παλιός BMWδακιας, αλλά τα τελευταία 3 χρόνια, περιμένοντας να βγει το GS 1200 και να ξεπεράσει τα αρχικά του προβλήματα, είχα ενα Varadero.

Η ερώτηση λοιπόν είναι, αξίζει να παώ να δώσω σχεδόν €17000 για να την αγοράσω;

Ευχαριστώ για όποια απάντηση.

Καλές βόλτες σε όλους τώρα που ζεσταίνει.

Mη προχωράς στα περαιτέρω
κράτησε το Varadero...

:beer: :beer: :beer:

naxiotis
20/03/2006, 15:09
ΑΝ ΚΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΧΟΝΤΑΚΙΑΣ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ:bigcry: ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΟΥΣΤΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!!!:beer: :wave2:

γεροπιτσιρικος
20/03/2006, 15:13
Ευχαριστώ παιδιά.

Το έχω οδηγήσει το ΚΤΜ stavrouliasp και δεν σου κρύβω οτι μου άρεσε, από την άλλη μου φάνηκε κάπως κουραστική. Αντέχεται σε μακρινά ταξίδια?????? (Κάπου εκεί το υπολογίζω το κόστος με τα extra)

Την μηχανεί την θέλω γιατί κάνω αρκετά ταξίδια (εθνική, επαρχιακούς, λίγο χώμα) και στην αθήνα γιατί η δουλειά μου είναι επι της Αττικής Οδού.

Uriah Heep, έχω κάνει πολλά χιλιόμετρα με το Varadero και αν θέλω να πάρω κανα φράγκο μεταπολητικά πρέπει να το δώσω τώρα.

Nik0s
20/03/2006, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
Ευχαριστώ παιδιά.

Το έχω οδηγήσει το ΚΤΜ stavrouliasp και δεν σου κρύβω οτι μου άρεσε, από την άλλη μου φάνηκε κάπως κουραστική. Αντέχεται σε μακρινά ταξίδια?????? (Κάπου εκεί το υπολογίζω το κόστος με τα extra)

Την μηχανεί την θέλω γιατί κάνω αρκετά ταξίδια (εθνική, επαρχιακούς, λίγο χώμα) και στην αθήνα γιατί η δουλειά μου είναι επι της Αττικής Οδού.

Uriah Heep, έχω κάνει πολλά χιλιόμετρα με το Varadero και αν θέλω να πάρω κανα φράγκο μεταπολητικά πρέπει να το δώσω τώρα.


Άντε ρε καραγκιόζη που θες και GS !!
:eyepop: :yuck:
Σε χαλάει δηλαδή το Varadero ?? Ηρθε ο νέος τώρα να μας ρωτήσει για το GS... :lol: :lol: :lol:

Φιλαράκο, σε λάθος φόρουμ είσαι, τα Honda είναι πιο κάτω αριστερά !

:smokin:

rsp
20/03/2006, 16:32
Στην αρχη δεν μπορουσα να σταματησω να γελαω..:lol: Αλλα ειπα να σου απαντησω σοβαρα...:ninja: Ρε βλαμμενη, γεροπιτσιρικα, αφου το Βαραντερο πληρει ολα αυτα που θελεις, ειναι ανετο στο ταξιδι, σε παει μια χαρα στη δουλεια σου, εχει ολα τα βαλιτσομπρακαλα...Θα πας να δωσεις τοσα λεφτα, το βαραντερο θα το δωσεις τσαμπα πια(καινουργιο 1οχιλιαρικα)...Και γιατι, για ενα μηχανακιπου μεχρι τωρα εχει βγαλει αρκετα εως πολλα προβληματα. Μια κανει πολυ κρυο και πεφτει η μπαταρια, μια κανει πολυ ζεστη, λιγα λαδακια τρεχουν απο τη ταπα του μποξερ, ελα μωρε και λιγα ηλεκτρικα χαλανε, τα φρενα αμα σβησει το μηχανακι ειναι αντε για..Αμα θελεις καλυτερα φρενα στο βαραντερο, βαλε σωληνακια υψηλης και ειναι 10 φορες καλυτερα απο το 1200.Ενταξει το ΚΤΜακι θελει να εχεις κεφια συνεχεια αλλιως σε κουραζει αλλα οχι και το 1200...

Και ξερω οτι θα πεσουν να με φανε τωρα οι BMWδακιδες αλλα μονοι τους τα λενε...Ριξε μια ματια σε αυτα που λενε...



:wave2:

γεροπιτσιρικος
20/03/2006, 17:13
RSP σ' ευχαριστώ,αλλά δεν σου έχει κάτσει να καμιά φορά να την κάνεις την μ.....α γιατί μπορείς; Θα το σκεφτω πάντος.

Nik0, οδηγούσα BMW οταν εσύ το μόνο που καβάλαγες ήταν το καρότσι της μάνας σου. Το 0 στο ονομά σου υποδειλώνει και το IQ σου.

Μέσα στο Forum διάβασα ότι οι BMWακιδες έχουν ύφος και στο forum επικοινωνούν μόνο μεταξύ τους. Μάλλον δίκιο έχουν αν παράδειγμα είναι ο Νικ(μηδεν IQ)ς. Ελπίσω όχι.

Nik0s
20/03/2006, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
RSP σ' ευχαριστώ,αλλά δεν σου έχει κάτσει να καμιά φορά να την κάνεις την μ.....α γιατί μπορείς; Θα το σκεφτω πάντος.

Nik0, οδηγούσα BMW οταν εσύ το μόνο που καβάλαγες ήταν το καρότσι της μάνας σου. Το 0 στο ονομά σου υποδειλώνει και το IQ σου.

Μέσα στο Forum διάβασα ότι οι BMWακιδες έχουν ύφος και στο forum επικοινωνούν μόνο μεταξύ τους. Μάλλον δίκιο έχουν αν παράδειγμα είναι ο Νικ(μηδεν IQ)ς. Ελπίσω όχι.


Άντε μαμήσου ρε ! :mad: :mad:
Που θα μας πεις και για το IQ μας -
τουλάχιστον το δικό μου είναι σταθερό ! Εσένα προφανώς όσο περνάει ο καιρός πέφτει όοοοολο και χαμηλότερα γιατί μόνο έτσι κάποιος θέλει να πάρει BMW μετά από τη μαμά HONDA!

:smokin:

Uriah Heep
20/03/2006, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
Ευχαριστώ παιδιά.

Το έχω οδηγήσει το ΚΤΜ stavrouliasp και δεν σου κρύβω οτι μου άρεσε, από την άλλη μου φάνηκε κάπως κουραστική. Αντέχεται σε μακρινά ταξίδια?????? (Κάπου εκεί το υπολογίζω το κόστος με τα extra)

Την μηχανεί την θέλω γιατί κάνω αρκετά ταξίδια (εθνική, επαρχιακούς, λίγο χώμα) και στην αθήνα γιατί η δουλειά μου είναι επι της Αττικής Οδού.

Uriah Heep, έχω κάνει πολλά χιλιόμετρα με το Varadero και αν θέλω να πάρω κανα φράγκο μεταπολητικά πρέπει να το δώσω τώρα.


To "μύθο" της BMW τον μάσησα, τον έφαγα και τον χώνεψα πριν χρόνια...έχοντας αλλάξει αρκετές μηχανές μεταξύ των οποίων και 3 BMW.
Για άνετο, αξιόπιστο χιλιομετροφάγο "νηολόγησα" για δεύτερη φορά πριν λίγες μέρες πάλι ένα Varadero, για ν΄ακολουθώ αξιοπρεπώς την παρέα μου τρία GS 1200 ( που όταν ακούν για χώμα αλλάζουν χρώμα και αρχίζουν τα "φλαμανδικά")!




:beer: :beer: :beer:

Nik0s
20/03/2006, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος

Nik0, οδηγούσα BMW οταν εσύ το μόνο που καβάλαγες ήταν το καρότσι της μάνας σου. Το 0 στο ονομά σου υποδειλώνει και το IQ σου.



Πσστ και που ΄σαι ?

Πολύ επιθετικός είσαι για ψάρι...

Άντε μην έρθω εκεί στην Αττική Οδό και τις φας μπροστά στις κάμερες :lol: :rotflmao: :lol:

rsp
20/03/2006, 17:30
Ρε πιτσιρικα ακου λιγο και τους ανθρωπους που εχουν μια μεγαλυτερη εμπειρια, και ειναι πιο πολυ μεσα στο χωρο...Εδω αντιπροσωπος της BMW και ελεγε σε πολυ κοντινο φιλο οτι ειναι απατη τελικα και εσυ θελεις να το παρεις....:confused:

Αλοιμονο ολοι εχουμε κανει πολλες μαλακιες αλλα ειναι κριμα...Υποτιθετε οτι μαθαινουμε απο τα λαθη...Το καλο που σου θελω....:smokin:
Εχεις συνηθισει και την προστασια απο τον αερα, το 1200 ειναι σαν γυμνο, καμια προστασια...

Nik0s
20/03/2006, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος

Nik0, οδηγούσα BMW οταν εσύ το μόνο που καβάλαγες ήταν το καρότσι της μάνας σου.


Ακόμα κι αυτό ήταν καλύτερο από το μηχανάκι σου ! :D

McLaren :smokin: :cool:

lord_dimos76
20/03/2006, 18:22
Α)ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΟΙ BMWΑΚΗΔΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ,ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΝ ΤH BMW.ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΞΑΛΛΟΥ,ΑΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΠΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ,ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ!!!
ΧΟΥΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ?:a016:


Β)ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ THREADS ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ 1200 KAI NA ENHMEΡΩΘΕΙΣ.ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ(ΔΕ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ,ΑΛΛΑ Ο ΔΙΕΘΝΗΣ ΚΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ-ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΤΟ 1200GS ADVENTURE ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΕ ΠΩΛΗΣΕΙΣ STH KATHΓΟΡΙΑ ΤΟΥ).

ΚΑΙ ΓΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΜΕΤΑΞΥ 1200-ΚΤΜ 990 ΘΑ ΗΜΟΥΝ,ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥΣ,ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ''BEST VALUE FOR MONEY''!
ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ, :a15: BROTHERS!!!

rsp
20/03/2006, 19:14
Θα αρχισω ξεκαθαριζοντας οτι δεν ειναι προσωπικο το θεμα αλλα...Μην μου πεις οτι εμπιστευεσε τον Ελληνικο τυπο γιατι αλοιμονο αν πιστευω το κοσμο που εθαβε τα ΚΤΜ και ξαφνικα μολις εβαλαν 5 διαφημισεις ανα τευχος το εκθειαζουν...Καπως ετσι ειναι και στο ξενο τυπο...Απο εκει και περα γουστα ειναι αυτα και ο καθενας εχει τα δικα του...Απλα μιλωντας για το συγκεκριμενο μηχανακι (οχι το 1200adventure αλλα το απλο) ειμουν οπαδος του και μου αρεσει εμφανισιακα παρα πολυ αλλα εχω δει και μαθει τοσα που θεωρω οτι δεν αξιζει, και χωρις τα προβληματα του αλλωστε δεν ειναι το σωστο για τη γεροπιτσιρικα...

rsp
20/03/2006, 19:17
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
[B]
Nik0, οδηγούσα BMW οταν εσύ το μόνο που καβάλαγες ήταν το καρότσι της μάνας σου.



Να σου πω πιτσιρικα, ειχα μια ελπιδα οτι μετα απο τοσα χρονια θα ειχες καταλαβει οτι μονο μηχανακι που δεν ηταν αυτο το BMW που οδηγουσες...Μοστρα, καφε ή αλλιως μαλλιιι, γυαλλλιιιι και παντελονιιιι Leeee......

RTnick
20/03/2006, 22:35
Τι έγινε ρε πάλι τα καλύτερα έχασα..... :D

Κατ'αρχάς :wave2: φίλε γεροπιτσιρίκο, καλως ήρθες στο forum. Μετά από αυτά που διάβασα ελπίζω να μείνεις στο forum. Ότι και να διαλέξεις (KTM, Varadero, Suzuki ή ότι άλλο θές) θα θέλαμε να σε είχαμε στη παρέα μας.

Ρε παιδιά ωραίο καλως όρισμα κάνατε στον φίλο μας. Ξέρετε τι θα πιστεύει για το moto.gr τώρα? Ας το πάρουμε αλλιώς το πράγμα:

Βάλτε όλοι τον κολλητό σας να διαβάσει αυτό το thread χωρίς να ξέρει ποιος έγραψε τι. Στο τέλος ρωτήστε τον κολλητό σας: Ποιος είναι ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΑΥΤΗΣ? Μάλλον όλοι ξέρουμε ποιος θα είναι αυτός και σίγουρα όχι ο φίλος ο γεροπιτσιρίκος ;)

Μάλλον όλοι καταλάβαμε για άλλη μια φορά, γιατί εμείς οι BMWκιδες δεν μπαίνουμε σχεδόν ΠΟΥΘΕΝΑ αλλού :D

Για το GS τώρα....Όσο περίεργο και αν σου φένεται από όλα αυτά που έχω διαβάσει ΘΑ ΚΡΑΤΑΓΑ ΤΟ VARADERO και εγώ μέχι νεοτέρας γιατί

a. Το GS από ότι φαίνεται έχει όντως πρόβλημα με τον εγκέφαλο. Αν δεν φτιαχτει εγώ προσωπικά δεν θα το σκεφτόμουνα.
b. ΚΤΜ? από εμπειρία πολύ καλού φίλου ΟΧΙ. δεν θέλω να μπω σε λεπτομέριες

Άρα πάντα κατά την προσωπική μου γνώμη κράτα το Honda αν και σπαρτιάτικο μέχρι να φτιαχτεί το πρόβλημα του και τότε βλέπεις. Αν σε τρώει η τσέπη σου από την άλλη, πάρε ένα cayenne :D :D

και πάλι εύχομαι να σε βλέπουμε συχνά εδώ

:wave2: :wave2:

rsp
21/03/2006, 08:20
Φιλε RTNick θα σου προτεινα πριν αποκαλεις καποιον καραγκιοζη να το σκεφτεσε λιγο, καμια φορα τα φαινομενα απατουν....Μη το παρεις στραβα στα λεω σε φιλικο τονο, θα καταλαβεις αν συνεχιστει αυτο το τοπικ γιατι του τα χωνουμε!!!
Οσο για το να κρατησει το Βαραντερο η πιτσιρικα συμφωνουμε!! :wave2:

TSIK
21/03/2006, 08:29
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ. ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΝΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ""ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ""
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ. ΜΗΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ FORUM ΚΟΛΟΧΑΝΙΟ!!

caesarsk
21/03/2006, 08:33
Σε αυτόν που είπε για το τους φίλους τους με το GS που όταν ακούν χώμα την κάνουν....


O αναβάτης φίλε μου δεν πάει χώμα και όχι ή μηχανή!!!!

γεροπιτσιρικος
21/03/2006, 10:22
Εγώ το αποφάσισα λοιπόν. Θα το πάρω το κορίτσι....

dio650gs
21/03/2006, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
Εγώ το αποφάσισα λοιπόν. Θα το πάρω το κορίτσι....

Nα το πάρεις...Μην το Παιδεύεις...:lol:

Cpt. Haddock
21/03/2006, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
Εγώ το αποφάσισα λοιπόν. Θα το πάρω το κορίτσι....

:beer: :beer: :beer:

Αφου σου αρέσει, το θέλεις και το αποφάσισες...

Καλορίζικο και καλοτάξιδο!!!



:beer: :beer: :beer:

γεροπιτσιρικος
21/03/2006, 10:40
Μίλησα και με το ίδιο και με θέλει :beer:

Ας τον Nik(μηδέν IQ) να λέει.

RTnick
21/03/2006, 10:45
Ναι ρε συ τώρα ΠΑΡΤΟ να πάει στοΔ@0@λο......

KTM 990 μπουρούχες και λαλακίες ιταλικές

Άσε που το Varadero είναι καλό μηχανάκι αλλά μου θυμίζει το Africa και μόλις βλέπω το AFRICA :yuck:

Πάρτο το κορίτσι

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ

:beer: :beer:

madtank
21/03/2006, 10:46
Φιλαράκο, σε λάθος φόρουμ είσαι, τα Honda είναι πιο κάτω αριστερά !

ΒΓΑΛΕ ΤΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΡΕ, ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ FORUM ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ HONDA ΠΑΝΤΑ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ....:yuck:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΠΑΕΙ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΤΑΙ HONDAΚΙΔΕΣ VARADEROENDURAΔΕΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΚΛΑΝΑΣΑΣ ΧΤΥΠΑΤΑΙ ΑΝΑΒΟΛΙΚΑ ΠΡΩΤΑ.

ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΝΕΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΕΡΟΠΙΤΣΙΡΙΚΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΑΝ ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ:eyepop:

super_toto
21/03/2006, 10:53
Επειδή είμαι κι εγώ νέος στο forum έχω να πω το εξής. Δηλαδή εσείς οι παλιοί θέλετε να τα λέτε μεταξύ σας και να μην ακούτε τις γνώμες των νέων? Αν είναι έτσι λυπάμαι γιατί θεωρώ ότι μέσω του forum όλοι βγαίνουμε κερδισμένοι ανταλλάσοντας απόψεις.
Αν στο πρώτο thread που έστελνα, ετύγχανα τέτοιας αντιμετώπισης όπως ο γεροπιτσιρίκος θα γύριζα την πλάτη αμέσως. Ο άνθρωπος αρχικά δεν προσβαλε κανένα μία ερώτηση έκανε, και τον αρχίσατε στα μπινελίκια. :nono:

Γιατί????:confused: :confused: :confused: :confused:

madtank
21/03/2006, 11:03
ΘΑ ΦΑΕΙ Η ΜΥΓΑ ΣΙΔΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΑΤΣΑΛΙ ( STAINLESS STEEL) :o :o

BELZEBOYLIS
21/03/2006, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Άντε μαμήσου ρε ! :mad: :mad:
Που θα μας πεις και για το IQ μας -
τουλάχιστον το δικό μου είναι σταθερό ! Εσένα προφανώς όσο περνάει ο καιρός πέφτει όοοοολο και χαμηλότερα γιατί μόνο έτσι κάποιος θέλει να πάρει BMW μετά από τη μαμά HONDA!

:smokin:



Πρόσεχε λίγο τις εκφράσεις σου και τους χαρακτηρισμούς σου !!!! :mad:

Μπινελίκια , ξέρουμε και εμείς !!!!!

γεροπιτσιρικος
21/03/2006, 11:13
Παιδιά ευχαριστώ όλους.

Μόλις την πάρω 2 πράγματα θα κάνω.

Θα πάρω την κοπέλα μου βολτα, θα κολήσω ένα αυτοκόλητο γεροπιτσιρικος από πίσω και όπου βλέπω Africa και KTM θα τρώνε σκόνη......:sun: :sun: :sun:

Καλλα δεν τα λέω RTnick????

Nik0s
21/03/2006, 11:15
Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων,

γιατί εσείς οι νέοι :lol: ψαρώνετε αμέσως ! :lol:

Ο γεροπιτσιρίκος είναι φίλος κολλητός και είπαμε να του κάνουμε λίγο πλάκα καθότι δεν είχε καταλάβει οτι είμαστε μέσα στο forum και ακόμα και όταν του γράψαμε συνέχιζε να μην καταλαβαίνει ποιοι είμαστε (ο rsp κι εγώ). Εξού και το δούλεμα, η φρασεολογία κτλ κτλ. Αλλά εσείς θέλατε να το χαλάσετε και να το παίζουμε φιλόξενοι, καλοί και άλλα τέτοια :lol: :lol: :lol:

Αμέσως να τσιμπήσετε βρε παιδί μου ! :beer:

Ας ευχηθούμε λοιπόν, ΌΟΟΟΛΟΙ μαζί, να το πάρει αν θέλει και να είναι καλοτάξιδο!

Άντε, και τα BMW καλά είναι (και οι αναβάτες αυτών έτσι ?!)

:beer: :beer: :beer:
:wave2:

madtank
21/03/2006, 11:20
ΦΤΟΥΟΥΟΥΟΥ... ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΚΟΛΛΑΕΙ:beer: :beer:

super_toto
21/03/2006, 11:21
Αν είναι έτσι εντάξει, μεταξύ φίλων επιτρέπονται αυτα. Βέβαια κι εσύ αν έβλεπες σαν τρίτος κάτι τέτοιο και εφόσον δεν γνώριζες, θα σε ενοχλούσε, δεν είναι έτσι?

:a013:

γεροπιτσιρικος
21/03/2006, 11:22
Οφείλω να ομολογήσω ότι χαμπάρι δεν πήρα μέχρι σήμερα το πρώι.

Πάντως παιδιά σας ευχαριστώ όλους για την υποδοχή. Ακόμα και τα δυό βλαμμένα που βρήκαν ευκαιρία νε με δουλέψουν.

Σε όλους καλές βόλτες, και αν δείτε μια Varadero (για τον επόμενο μήνα) γύρω στις 9 το πρωί στην Αττική Οδό, ο γεροπιτσιρικος θα είναι και θα χαρεί να πει ένα γεια.

bartlal
21/03/2006, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων,
γιατί εσείς οι νέοι :lol: ψαρώνετε αμέσως ! :lol:

Ο γεροπιτσιρίκος είναι φίλος κολλητός και είπαμε να του κάνουμε λίγο πλάκα καθότι δεν είχε καταλάβει οτι είμαστε μέσα στο forum και ακόμα και όταν του γράψαμε συνέχιζε να μην καταλαβαίνει ποιοι είμαστε (ο rsp κι εγώ). Εξού και το δούλεμα, η φρασεολογία κτλ κτλ. Αλλά εσείς θέλατε να το χαλάσετε και να το παίζουμε φιλόξενοι, καλοί και άλλα τέτοια :lol: :lol: :lol:

Αμέσως να τσιμπήσετε βρε παιδί μου ! :beer:


κριμα. :sad:
τετοιες ιντριγκες ειχα καιρο να δω. πανω που ειχα βαλει το αιμα να ζεσταινεται... :a35:



:lol: :lol: :lol:

BELZEBOYLIS
21/03/2006, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων,

γιατί εσείς οι νέοι :lol: ψαρώνετε αμέσως ! :lol:

Ο γεροπιτσιρίκος είναι φίλος κολλητός και είπαμε να του κάνουμε λίγο πλάκα καθότι δεν είχε καταλάβει οτι είμαστε μέσα στο forum και ακόμα και όταν του γράψαμε συνέχιζε να μην καταλαβαίνει ποιοι είμαστε (ο rsp κι εγώ). Εξού και το δούλεμα, η φρασεολογία κτλ κτλ. Αλλά εσείς θέλατε να το χαλάσετε και να το παίζουμε φιλόξενοι, καλοί και άλλα τέτοια :lol: :lol: :lol:

Αμέσως να τσιμπήσετε βρε παιδί μου ! :beer:

Ας ευχηθούμε λοιπόν, ΌΟΟΟΛΟΙ μαζί, να το πάρει αν θέλει και να είναι καλοτάξιδο!

Άντε, και τα BMW καλά είναι (και οι αναβάτες αυτών έτσι ?!)

:beer: :beer: :beer:
:wave2:


….και ήμουν έτοιμος (σχεδόν) για ‘’εποικοδομητικό διάλογο ‘’ !!!

:lol: :beer: :lol: :wave2:

Nik0s
21/03/2006, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
κριμα. :sad:
τετοιες ιντριγκες ειχα καιρο να δω. πανω που ειχα βαλει το αιμα να ζεσταινεται... :a35:



:lol: :lol: :lol:


Μας το χαλάσανε ρε τριχωτέ-μαλλιαρέ μου φίλε....

:evil: :evil: :evil:

stavrouliasp
21/03/2006, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
....Μόλις την πάρω 2 πράγματα θα κάνω.......
.....όπου βλέπω .......και KTM θα τρώνε σκόνη.....

Se katalabainw oti eisai en8ousiasmenos en opsh ths kainourias sou agoras, alla mh leme kai oti 8eloume....:nono:
Nai, kala katalabes, gia to KTM lew! Akou ekei 8a trwei skonh.....:eek:


:wave2:

madtank
21/03/2006, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Se katalabainw oti eisai en8ousiasmenos en opsh ths kainourias sou agoras, alla mh leme kai oti 8eloume....:nono:
Nai, kala katalabes, gia to KTM lew! Akou ekei 8a trwei skonh.....:eek:


:wave2:

ΑΣΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΩΡΕ..ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ..... ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟ ΚΤΜ 990 ADVE. ΠΟΛΥ Μ' ΑΡΕΣΕΙ...:eyepop:

ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΑΝΤΟΛΙΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ:o

γεροπιτσιρικος
21/03/2006, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Se katalabainw oti eisai en8ousiasmenos en opsh ths kainourias sou agoras, alla mh leme kai oti 8eloume....:nono:
Nai, kala katalabes, gia to KTM lew! Akou ekei 8a trwei skonh.....:eek:


:wave2:

Καρφί για τον rsp που με δουλευε χτες ήταν που έχει ΚΤΜ.....:beer:

caesarsk
21/03/2006, 12:02
Αφου το αποφάσισε ο γεροπιτσιρίκος το αποφάσισα και εγώ!!! (βέβαια εγώ το είχα αποφασίσει απο την Παρασκευή)...


ΚΑΙ ΕΤΣΙ την ΠΕΜΠΤΗ



θα είναι και το δικό μου έτοιμο με πινακίδα...

Το αφρικανάκι λυπάμαι που θα το δώσω (δεν έχω καθόλου χώρο να το κρατήσω)


Κίτρινη με ακτινωτές ζάντες


ΜΕΓΙΑ ΜΟΥ

γεροπιτσιρικος
21/03/2006, 12:05
Καλές βόλτες και μεγιά Caesarsk........:sun: :sun: :sun: :sun:

Nik0s
21/03/2006, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Αφου το αποφάσισε ο γεροπιτσιρίκος το αποφάσισα και εγώ!!! (βέβαια εγώ το είχα αποφασίσει απο την Παρασκευή)...


ΚΑΙ ΕΤΣΙ την ΠΕΜΠΤΗ



θα είναι και το δικό μου έτοιμο με πινακίδα...

Το αφρικανάκι λυπάμαι που θα το δώσω (δεν έχω καθόλου χώρο να το κρατήσω)


Κίτρινη με ακτινωτές ζάντες


ΜΕΓΙΑ ΜΟΥ


Δε με λες εσύ, τις αναρτήσεις τις πουλάς χώρια ??? :smokin:

RTnick
21/03/2006, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
γιατί εσείς οι νέοι :lol: ψαρώνετε αμέσως ! :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Αμέσως να τσιμπήσετε βρε παιδί μου ! :beer:


:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:


:wave2: φίλοι Nik0s kai rsp

Thanks μας κάνατε και γελάσαμε

RTnick
21/03/2006, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από madtank
ΘΑ ΦΑΕΙ Η ΜΥΓΑ ΣΙΔΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΑΤΣΑΛΙ ( STAINLESS STEEL) :o :o



:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

RTnick
21/03/2006, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
ΚΑΙ ΕΤΣΙ την ΠΕΜΠΤΗ
θα είναι και το δικό μου έτοιμο με πινακίδα...
ΜΕΓΙΑ ΜΟΥ

WELCOME TO THE CLUB

:a30: :a30: :a30: :a30: :a30:

caesarsk
21/03/2006, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Δε με λες εσύ, τις αναρτήσεις τις πουλάς χώρια ??? :smokin:


Sorry Νίκος αλλά το δίνω όπως είναι (με κρύα καρδιά, το δίνω λόγω έλλειψης χώρου)

caesarsk
21/03/2006, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
WELCOME TO THE CLUB

:a30: :a30: :a30: :a30: :a30:

Thanx σε όλους

Uriah Heep
21/03/2006, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
To "μύθο" της BMW τον μάσησα, τον έφαγα και τον χώνεψα πριν χρόνια...έχοντας αλλάξει αρκετές μηχανές μεταξύ των οποίων και 3 BMW.
Για άνετο, αξιόπιστο χιλιομετροφάγο "νηολόγησα" για δεύτερη φορά πριν λίγες μέρες πάλι ένα Varadero, για ν΄ακολουθώ αξιοπρεπώς την παρέα μου τρία GS 1200 ( που όταν ακούν για χώμα αλλάζουν χρώμα και αρχίζουν τα "φλαμανδικά")!




:beer: :beer: :beer:



Τα τσιμπούρια της εγκρίτου "μπαβαρέζικης" φίρμας βγήκαν "τεχνιτό οφ-σάιντ"!!!
Φυσικά και δεν αρκεί να είσαι κολλημένος σαν λιγούρικια βδέλλα σε ότι γράφει BMW, για να έχεις την στοιχειώδη αίσθηση χιούμορ και να ξεχωρίζεις την πλάκα από την αναξιοπρεπή επίθεση!

Επειδή δέχομαι φλαμανδικά μηνύματα από τους φίλους μου με τα GS 1200 (ένας εξ αυτών ο BILL VOUZAS που γράφει στο φόρουμ), οφείλω να κάνω μια διευκρίνηση:
Άσχετα αν κάνανε λάθος επιλογή σε μηχανή, πάντα θα παραμένουν για μένα εξαιρετικοί μηχανόβιοι , με γνώσεις, οδήγηση και εξαιρετική συμπεριφορά και προσωπικά πιστεύω πως θέλω πολλά ψωμιά ακόμα και μπόλικο "αβάντζο" για να "τους την βγώ" στα ίσα...

Ψυχραιμία λοιπόν σε όσους γράψανε σ΄αυτή τη συζήτηση (εκτός των rsp και ΝιkOς) που δεν αντελήφθηκαν το φιλικό κωλάντρισμα...


:beer: :beer: :beer:

BILL VUZAS
21/03/2006, 15:34
BILLY ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕΣ ΤΩΡΑ.ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΦΛΑΜΑΝΔΙΚΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ.ΕΑΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ, ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑΓΕΣ.Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΗ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ.ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΕΣΟΝ.ΘΑ ΒΑΛΩ ΛΑΣΤΙΧΑ ΓΙΑ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΜΑΘΕΙΣ ΦΛΑΜΑΝΔΙΚΑ.(ΜΟΥ ΚΟΛΗΣΕ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ).ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΑΝΤΕΡΟ (ΜΕΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ 600.(ΠΟΝΗΡΕ).

Nik0s
21/03/2006, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Sorry Νίκος αλλά το δίνω όπως είναι (με κρύα καρδιά, το δίνω λόγω έλλειψης χώρου)


Φέρ'το εσύ, και θα στο "ξαλαφρώσω"¨να μην έχεις κανένα πρόβλημα χώρου ! :evil:

Αν θες στο φυλάω κιόλας, για όοοοοσο θες ! :smokin: :D


:wave2:

Uriah Heep
21/03/2006, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
BILLY ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕΣ ΤΩΡΑ.ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΦΛΑΜΑΝΔΙΚΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ.ΕΑΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ, ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑΓΕΣ.Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΗ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ.ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΕΣΟΝ.ΘΑ ΒΑΛΩ ΛΑΣΤΙΧΑ ΓΙΑ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΜΑΘΕΙΣ ΦΛΑΜΑΝΔΙΚΑ.(ΜΟΥ ΚΟΛΗΣΕ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ).ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΑΝΤΕΡΟ (ΜΕΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ 600.(ΠΟΝΗΡΕ).


To Varadero στα μακρυνά ασφάλτινα, το White-Powered 650 Dommie στο χώμα και στην πόλη, ο Λουμίδης στους καφέδες και ο Φλαμανδός στις ΜΠΥΡΕΣ!!!

:beer: :beer: :beer:

rsp
21/03/2006, 16:47
Λοιπον αφου δυστηχως δεν προλαβα την ωρα που μας τα χωνατε για να χωσω και εγω να γελασουμε λιγο....Γαμωτ Γαμωτ Γαμωτ...:mad: :eek: :mad:


Θα πω στη γερο πιτσιρικα οτι να διαβασει προσεχτικα αυτα που του εγραψα γιατι μιλουσα σοβαρα...Και για τα λαθη...!!!! Και αν δεν με παρεις τηλεφωνο μεχρι το βραδυ θα σου κλεψω τη μασελα...:eyepop: :wave2:

Uriah Heep
21/03/2006, 17:42
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
[B]Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΗ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ.
------------------------------------------------------------------------------------


Πληρώνεις όσο την "καβαλάς"...

Δεν πληρώνεις διατροφή όταν "χωρίζεις"...

:beer: :beer: :beer:

melissos28
21/03/2006, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Τα τσιμπούρια της εγκρίτου "μπαβαρέζικης" φίρμας βγήκαν "τεχνιτό οφ-σάιντ"!!!
Φυσικά και δεν αρκεί να είσαι κολλημένος σαν λιγούρικια βδέλλα σε ότι γράφει BMW, για να έχεις την στοιχειώδη αίσθηση χιούμορ και να ξεχωρίζεις την πλάκα από την αναξιοπρεπή επίθεση!

Επειδή δέχομαι φλαμανδικά μηνύματα από τους φίλους μου με τα GS 1200 (ένας εξ αυτών ο BILL VOUZAS που γράφει στο φόρουμ), οφείλω να κάνω μια διευκρίνηση:
Άσχετα αν κάνανε λάθος επιλογή σε μηχανή, πάντα θα παραμένουν για μένα εξαιρετικοί μηχανόβιοι , με γνώσεις, οδήγηση και εξαιρετική συμπεριφορά και προσωπικά πιστεύω πως θέλω πολλά ψωμιά ακόμα και μπόλικο "αβάντζο" για να "τους την βγώ" στα ίσα...

Ψυχραιμία λοιπόν σε όσους γράψανε σ΄αυτή τη συζήτηση (εκτός των rsp και ΝιkOς) που δεν αντελήφθηκαν το φιλικό κωλάντρισμα...


:beer: :beer: :beer:





:a18:

grsart
22/03/2006, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:


:wave2: φίλοι Nik0s kai rsp

Thanks μας κάνατε και γελάσαμε


Εμενα παντως μου σπασατε τα νευρα!!!!!!!!!!!!
Πανω που αναψανε τα αιματα το κοψατε!!!!
Ρε γ@μωτο ειχε και καιρος να γινει χαμος εδω μεσα!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Uriah Heep
22/03/2006, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από grsart
Εμενα παντως μου σπασατε τα νευρα!!!!!!!!!!!!
Πανω που αναψανε τα αιματα το κοψατε!!!!
Ρε γ@μωτο ειχε και καιρος να γινει χαμος εδω μεσα!!!!!!
:lol: :lol: :lol:


Δεν έχεις παρά να ισχυριστείς ότι το GS 1200 είναι χωμάτινο, αξιόπιστο και ότι όσοι δεν το υποστηρίζουν είναι επειδή ζηλεύουν...κλπ...κλπ
.
.
...και θα τ΄ακούσεις στα φλαμανδικά!!!


:beer: :beer: :beer:

Spike
22/03/2006, 22:34
ΡΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑΛΑΣΣΑ...
ΛΟΙΠΟΝ
RSP ΑΣΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΙ ΒΑΡΚΑΝΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΑΟΥΝΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩΣΟΥΜΕ....
ΝΙΚΟ ΜΕ 0 ΑΙ ΚΙΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΣΤΙ) ΝΟΜΙΖΟ ΟΤΙ ΕΝΑ ADVENTURE GS ΘΑ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕ...
ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΡ(Κ)ΑΝΤΕΡΟ ΠΑΕΙ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΤΑ GS MENOYN ΠΙΣΩ .... Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ... ΜΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ.......
ΟΣΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟΤΕΤΟΙΕ ΤΟ ΚΤΜ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ... ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ...
ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΕΡΙ GS KAI ΠΡΩΤΕΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ. ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ (ΒΛΕΠΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ) ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΝ...
ΑΜΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΑΡΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ...

ΑΥΤΑ ....

P.S. AΡΕ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΡ(Κ)ΑΝΤΕΡΟ ΣΟΥ ΣΕ ΠΕΘΥΜΙΣΑ... ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΟΦΑΤΣΕΣ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΕΛΕΑΡ...

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Uriah Heep
22/03/2006, 22:45
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike

ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΡ(Κ)ΑΝΤΕΡΟ ΠΑΕΙ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΤΑ GS MENOYN ΠΙΣΩ .... Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ... ΜΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ.......
------------------------------------------------------------------------------------


Ποιός είπε τέτοιο πράγμα να του "βάλω πιπέρι" αμέσως!!!

:beer: :beer: :beer:

Uriah Heep
23/03/2006, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από melissos28
:a18:





:blush:

Cpt. Haddock
23/03/2006, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike


P.S. AΡΕ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΡ(Κ)ΑΝΤΕΡΟ ΣΟΥ ΣΕ ΠΕΘΥΜΙΣΑ... ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΟΦΑΤΣΕΣ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΕΛΕΑΡ...





:confused: :confused: :confused: :confused:

Εμένα λες βρε καρντάση μ';


F650 έχω όχι var(k)adero...

:confused:

:beer:

Uriah Heep
23/03/2006, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:confused: :confused: :confused: :confused:

Εμένα λες βρε καρντάση μ';


F650 έχω όχι var(k)adero...

:confused:

:beer:


Εγώ έγραψα ότι "νηολόγησα" Varadero...
Το nick-name σου είναι captain...
Αποτέλεσμα: τρικυμία εν κρανίω!

:beer: :beer: :beer:

rsp
23/03/2006, 18:48
Ρε Σταυρακο τα εχεις παιξει τελειως???Δεν θα μπω καν στο θεμα του GS γιατι θα μπλεξουμε παλι αλλα εχω τοσο καιρο να σε δω που δεν ξερεις οτι εχω ΚΤΜ.....:wave2:

γεροπιτσιρικος
24/03/2006, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
ΡΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑΛΑΣΣΑ...
ΛΟΙΠΟΝ
RSP ΑΣΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΙ ΒΑΡΚΑΝΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΑΟΥΝΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩΣΟΥΜΕ....
ΝΙΚΟ ΜΕ 0 ΑΙ ΚΙΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΣΤΙ) ΝΟΜΙΖΟ ΟΤΙ ΕΝΑ ADVENTURE GS ΘΑ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕ...
ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΡ(Κ)ΑΝΤΕΡΟ ΠΑΕΙ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΤΑ GS MENOYN ΠΙΣΩ .... Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ... ΜΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ.......
ΟΣΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟΤΕΤΟΙΕ ΤΟ ΚΤΜ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ... ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ...
ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΕΡΙ GS KAI ΠΡΩΤΕΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ. ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ (ΒΛΕΠΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ) ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΝ...
ΑΜΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΑΡΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ...

ΑΥΤΑ ....

P.S. AΡΕ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΡ(Κ)ΑΝΤΕΡΟ ΣΟΥ ΣΕ ΠΕΘΥΜΙΣΑ... ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΟΦΑΤΣΕΣ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΕΛΕΑΡ...

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


Spike

απ' οτι κατάλαβα τον rsp τον ξέρεις καλά. Με έχει βάλει στο τριπακι τώρα να κοιτάξω πιο σοβαρά το RT 1200 και δεν σου κρύβω ότι δεν μένω αδιάφορος.

Αυτός το θέλει περισσότερο για να έχει κάτι ήρεμο να οδηγεί όταν κουράζεται με το KTM :hypnotize :hypnotize :hypnotize , αλλά δεν βαρίεσαι, μου αρέσει σαν μηχανή (πατημένος χωματόδρομος είναι το πιο δύσκολο που κάνω)

Τι λες;;;;;

Nik0s
24/03/2006, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
Spike

Με έχει βάλει στο τριπακι τώρα να κοιτάξω πιο σοβαρά το RT 1200 και δεν σου κρύβω ότι δεν μένω αδιάφορος.



Το καβάλησα στην έκθεση....

Δεν'κακό ! :rolleyes:

Cpt. Haddock
24/03/2006, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Εγώ έγραψα ότι "νηολόγησα" Varadero...
Το nick-name σου είναι captain...
Αποτέλεσμα: τρικυμία εν κρανίω!

:beer: :beer: :beer:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλό μπέρδεμα !!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

RTnick
24/03/2006, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Το καβάλησα στην έκθεση....

Δεν'κακό ! :rolleyes:

Δεν'κακό ??????? :eyepop:

Δεν'κακοοοοοοοό ??????? :eyepop:



Τι λέτε ρε παιδιά :a53: :a53: :a53:

Μιλάμε για τον απόλλτο ασφαλτινο χιλιομετροφάγο !!!!

Προφανώς δεν θα το άνοιξες πολύ ;) και μάλλον δεν θα το έβαλες σε κανα στροφιλίκι επαρχιώτικο :smokin:

:a23: :a23: :a23: :a23:

R 1200 RT

AAAAAAAAXXXXXXXXXXXXXX

RTnick
24/03/2006, 11:06
ΩΩΩΩΩΩΩΩΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΚΘΕΣΗ ΕΙΠΕΣ :cool:

ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΕΧΩ :hypnotize

ΑΑΑΑΑΑ ΓΙ'ΑΥΤΟΟΟΟΟΟΟ

ΤΩΡΑ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ :D :D

Nik0s
24/03/2006, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
ΩΩΩΩΩΩΩΩΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΚΘΕΣΗ ΕΙΠΕΣ :cool:

ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΕΧΩ :hypnotize

ΑΑΑΑΑΑ ΓΙ'ΑΥΤΟΟΟΟΟΟΟ

ΤΩΡΑ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ :D :D


:lol: :lol: :bawl: :lol: :lol:

Ναι... ούτε κλειδί δεν είχε πάνω.. :lol:
Μόνο το σταντ σήκωσα να δω το βάρος :lol:

γεροπιτσιρικος
24/03/2006, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Το καβάλησα στην έκθεση....

Δεν'κακό ! :rolleyes:

Λίγο τερατάκι όμως:eyepop:

KATVASS
24/03/2006, 11:54
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΒΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΓΕ Ο NICKRT.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ
ΜΙΑΣ RT 850,ΕΝΩ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΤΟ ΗΤΑΝ GS1150,ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟΥΤΟ '' ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΑ''
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΟΥ.
ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ

pc997
01/04/2006, 19:31
ρε παιδια εχω κολητο με GS απο τα πρωτα και δεν μου εχει πει τιποτα για προβληματα.....(α τον ψευτη)

Σοβαρα ειχαν,εχουν προβληματα???

τι λενε τα RT??
Tα ιδια??

RTnick
01/04/2006, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από pc997
τι λενε τα RT??
Tα ιδια??

:nono: από ότι ξέρω όχι

Loadmaster
07/04/2006, 18:18
File George,
ean endoiaferese poulao to BMW R 1150R 80 An. me peripou 2000 km. H MHXANH EINAI TZITZI.TIMH 12.OOO .DEKTOS KATHE ELENXOS. ALLOSTE H EGGYHSH LIGEI 08/2006.
THL:6972330978.

VASOS

γεροπιτσιρικος
09/04/2006, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Loadmaster
File George,
ean endoiaferese poulao to BMW R 1150R 80 An. me peripou 2000 km. H MHXANH EINAI TZITZI.TIMH 12.OOO .DEKTOS KATHE ELENXOS. ALLOSTE H EGGYHSH LIGEI 08/2006.
THL:6972330978.

VASOS

Vaso καλημέρα,

Σ' ευχαριστώ, αλλά τα σκάω αύριο 10/4, κυρίως γιατί μου παίρνουν το Varadero για 7000 €.

Έχω έναν φίλο από Κύθηρα που ψάχνεται και θα του το πω.

Καλές βόλτες