PDA

View Full Version : chain mail



Alx 84
21/03/2006, 22:45
Sorry για τα greeklish αλλά έτσι μου το έστειλαν.


Geia sas, thelo na evxaristiso olous osous mou esteilan chain letters:


1. stamatisa na pino coca cola afou ematha oti xrisimopoiieitai gia na

katharizoun tous lekedes sta WC.


2. den pao pleon cinema gia na min katso se kathisma pou isos exei

karfitsa pou na ferei ton io tou aids.



3. myrizo asxima afou den vazo pleon aposmitiko dioti isos mou
prokalesei karkino.

4. den parkaro pleon to avtokinito mou sta supermarkets dioti isos kapoios mou dosei ena tester kapiou aromatos gia na me listepsei argotera.

5. den apanto to kinito mou, dioti isos meta mou poun na paro se kanena paraxeno numero kai na mou erthei meta o logariasmos me kliseis se uganda,
singapure i tokyo.

6. den pino pleon pota apo tenekedaki dioti fovamai oti isos mou
prokalesoun kapoia astheneia.

7.otan vgaino exo se kapoio club den koitazo kanena/kamia akoma kai an
einai oraios/oraia dioti isos meta mou dosei narkotika, me parei se kapoio
xenodoxeio kai mou vgalei to sykoti gia na to poulisei stin mavri agora.

8.katathesa oles tis oikonomies mou sto logariasmo tis amy bruce, pou
einai arrosti sto nosokomeio edo kai 7000 peripou fores..einai axiothasmasto, avto to paidi einai 8 xronon apo to 1995....

9. den pira pote to nokia pou kerdisa oute kai ta eisitiria gia to disneyland paris ola pliromena..

10. egrapsa to onoma mou peripou 3000 fores se mia lista gia na soso ena spanio eidos skiourou.

11. mou eipan gyro stis 170 fores oti to msn tha mou ekleine to
logariasmo mou email.

12. xero ti na kano gia na min eimai pleon ergenis. prepei na grapso to onoma kapoiou se ena xarti na ton skeftomai poly k meta na kano 600 gyrous stin fora ton deikton tou rologiou.

13. exo mazepsei peripou 3000 xronia me kaki tyxi kai exo pethanei 67
fores apo ta chain letters pou mou esteilan

14. apo tin 1 avgoustou pira den xero k ego posa email pou lene oti to
msn tha plironetai apo edo kai pera

evxaristo se olous

PS: AN DEN STEILEIS TO PIO PANO EMAIL STA EPOMENA 10 DEVTEROLEPTA SE
TOULAXISTON 8500 000 ATOMA THA ERTEI STO SPITI SOU ENAS MPLE DEINOSAVROS
KAI THA FAEI TIN OIKOGENEIA SOU AVRIO STIS 17.30!!

Motoulis
21/03/2006, 23:34
χα στην έσκασα δεν το έστειλα πουθενά αλλά ενημέρωσα τον ρόζ τυρανόσαυρο που έχω για φύλακα στο σπίτι οτι αύριο στις 17:30 να είναι έτοιμος να φάει τον μπλέ δεινόσαυρό σας........

Alx 84
22/03/2006, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
χα στην έσκασα δεν το έστειλα πουθενά αλλά ενημέρωσα τον ρόζ τυρανόσαυρο που έχω για φύλακα στο σπίτι οτι αύριο στις 17:30 να είναι έτοιμος να φάει τον μπλέ δεινόσαυρό σας........

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
22/03/2006, 00:52
Ρε συ δανεισε μου τον ροζ σου γιατι με ειπανε οτι μεθαυριο θα με την πεσει ο ακατονομαστος με το μπλε γμτ !!

:uplate: :uplate: :hypnotize :look:

Motoulis
22/03/2006, 07:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Ρε συ δανεισε μου τον ροζ σου γιατι με ειπανε οτι μεθαυριο θα με την πεσει ο ακατονομαστος με το μπλε γμτ !!

:uplate: :uplate: :hypnotize :look:

Δεν είναι εύκολο......για να σε υπακούει και να μην τα κάνει πλακάκια με τον μπλέ θέλει τελετουργικό......
Τέσσερα λεπτά πριν την ανατολή του ηλίου πρέπει να πας σε δημόσιο πάρκο (εννοείται να έχεις ελένξει οτι δεν είναι οι γεωμαγνητικές του γραμμές Hartmann διαταραγμένες) να χαράξεις ένα κύκλο διαμέτρου 6 μέτρων να μπείς μέσα ολόγυμνος να σταθέις στο κέντρο του και κοιτόντας δυτικά να τραγουδήσεις την "καραγκούνα", "τα σαράντα παλικάρια", και το "Γιαννη μου το μαντήλι σου" κρατώντας το αριστερό σου πόδι με το δεξί χέρι στο ύψος του δεξιού γονατου και όλα αυτα για δεκατρία λεπτά μετα την ανατολή....
Αμέσως μετα πας σπίτι και κάνεις μπάνιο σε μίγμα απο φασκόμηλο Αρκαδίας χαμομήλι που μαζεύτηκε απο παρθένα σε γέμισμα του φεγγαριού και μελισσόχορτο. Αμα μετά αλειφτείς με αγουρέλαιο Κορωνέικης ποικιλίας (βιολογικό εννοείται) ο ρόζ δεινόσαυρος είναι πιστός σαν σκυλάκι και δεν έχεις να φοβάσαι τον μπλέ κακό......καλή επιτυχία:wave2:

koutroulis
22/03/2006, 08:57
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
22/03/2006, 09:24
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


έχω έναν τυρκοάζ τρικερατώψ με ασπροκόκκινες βούλες και μπιμπίκια (της εφηβείας)

του αρέσει να τρώει μπλε δεινόσαυρους
ενοικιάζεται με την ώρα

πληροφορίες εντός



προσφέρεται για χρήση εντός οικίας καθώς μετά την κατανάλωση του μπλε δεινόσαυρου καθαρίζει το χώρο, επίσης παίζει τάβλι και χαρτιά για να έχετε κάτι να κάνετε μέχρι να έρθει ο μπλε

σε ομαδικές πραγγελίες γίνονται καλύτερες τιμές

:wave2:

FestoNero
22/03/2006, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Δεν είναι εύκολο......για να σε υπακούει και να μην τα κάνει πλακάκια με τον μπλέ θέλει τελετουργικό......
...που μαζεύτηκε απο παρθένα σε γέμισμα του φεγγαριού...
...ο ρόζ δεινόσαυρος είναι πιστός σαν σκυλάκι και δεν έχεις να φοβάσαι τον μπλέ κακό......καλή επιτυχία:wave2: Καλα ολα αυτα, τη Παρθενα που θα τη βρουμε;;;;;
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
χα στην έσκασα δεν το έστειλα πουθενά αλλά ενημέρωσα τον ρόζ τυρανόσαυρο που έχω για φύλακα στο σπίτι οτι αύριο στις 17:30 να είναι έτοιμος να φάει τον μπλέ δεινόσαυρό σας........
Μοτουλη προσεχε, ο τυρανοσαυρος επειτα απο ερευνες αποδειχθηκε οτι ηταν μεν σαρκοβορο, αλλα δεν επιτιθοταν ο ιδιος στα θυματα του, ετρωγε απο τα περισσεματα των αλλων.. Κατι σαν υαινα δηλαδη. Που στη συνεχεια μου φερνει στο μυαλο τον bartlal και τον ανανδρο τροπο που μου επιτεθηκε..
ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Motoulis
22/03/2006, 09:53
ο δικός μου είναι ο ρόζ που επιτίθεται.....ο ψευτοπρόεδρος είναι αρούρι ούτε καν ύαινα......και γι΄αυτο θα πέσει στην φάκα...

BELZEBOYLIS
22/03/2006, 09:58
Ερώτηση !!!!!!

Τα ναρκωτικά απαγορεύονται στην Ελλάδα , έτσι δεν είναι ;;;;


:wave2: :lol:

sub_zero
22/03/2006, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Αμέσως μετα πας σπίτι και κάνεις μπάνιο σε μίγμα απο φασκόμηλο Αρκαδίας χαμομήλι που μαζεύτηκε απο παρθένα σε γέμισμα του φεγγαριού και μελισσόχορτο. Αμα μετά αλειφτείς με αγουρέλαιο Κορωνέικης ποικιλίας (βιολογικό εννοείται) ο ρόζ δεινόσαυρος είναι πιστός σαν σκυλάκι και δεν έχεις να φοβάσαι τον μπλέ κακό......καλή επιτυχία:wave2:



Oxi re pousti mou...

Ola kala.. alla pou na vreis parthena tin simeron epoxi gia na sou mazepsei to "xorto"!!!:confused: :confused: :confused:

Paei... mas efage h mple marmagka...

:rotflmao: :rotflmao:

bartlal
22/03/2006, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Ερώτηση !!!!!!

Τα ναρκωτικά απαγορεύονται στην Ελλάδα , έτσι δεν είναι ;;;;


:wave2: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

BELZEBOYLIS
22/03/2006, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Οχι τιποτά άλλο , αλλά είναι πασίγνωστο ( το ξέρουν και οι πέτρες ) ότι ο μοναδικός τρόπος να αντιμετωπίσεις τον ΜΠΛΕ δεινόσαυρο είναι ο Βουρβούλακας !!!


Ήμαρτον πια με αυτές τις ανακρίβειες


:lol: :rotflmao: :lol:

adam_tsouk
22/03/2006, 15:04
μολις μου ηρθε και στα ελληνικα...
ε ρε ποσο δουλευει ο κοσμος...
:lol: :lol: :lol:


Γειά σας, θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους κατά καιρούς μου έστειλαν «μηνύματα – αλυσίδα» :



1. σταμάτησα να πίνω coca cola αφού έμαθα ότι χρησιμοποιείται για να καθαρίζουν τις τουαλέτες στα WC.

2. δεν πάω πλέον σινεμά για να μην κάτσω σε κάθισμα που ίσως να έχει καρφίτσα που να φέρει τον ιό του aids.

3. δεν παρκάρω πλέον το αυτοκίνητό μου στα supermarkets διότι ίσως κάποιος μου δώσει tester κάποιου αρώματος για να με ληστέψει αργότερα.

4. δεν πίνω πλέον ποτά από τενεκεδάκι διότι φοβάμαι ότι ίσως μου προκαλέσουν κάποια ασθένεια.

5. .όταν βγαίνω έξω σε κάποιο club δεν κοιτάζω κανέναν/καμία ακόμα και αν είναι ωραίος/ωραία διότι ίσως μετά μου δώσει ναρκωτικά, με πάρει σε κάποιο ξενοδοχείο και μου βγάλει το συκώτι για να το πουλήσει στη μαύρη αγορά.

6. κατέθεσα όλες μου τις οικονομίες στο λογ/σμό της amy bruce, που είναι άρρωστη στο νοσοκομείο εδώ και 7000 περίπου φορές.. είναι αξιοθαύμαστο, αυτό το παιδί είναι 8 χρονών από το 1995....

7. έγραψα το όνομά μου περίπου 3000 φορές σε μια λίστα για να σώσω ένα σπάνιο είδος σκίουρου.

8. ξέρω τι πρέπει να κάνω για να μην είμαι πλέον εργένης. Πρέπει να γράψω το όνομα κάποιου σε ένα χαρτί και να τον σκέφτομαι πολύ και μετά να κάνω 600 γύρους στη φορά των δεικτών του ρολογιού.

9. έχω μαζέψει περίπου 3000 χρόνια με κακή τύχη και έχω πεθάνει 67 φορές από τα μηνύματα-αλυσίδα που μου έστειλαν.





10. PS: ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ EMAIL ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 8500 ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΝΑΣ ΜΠΛΕ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ στις 17.30!!

Alx 84
23/03/2006, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Ερώτηση !!!!!!

Τα ναρκωτικά απαγορεύονται στην Ελλάδα , έτσι δεν είναι ;;;;


:wave2: :lol:

Τα ναρκωτικά ναι, τα ληγμένα όμως;;:lol:

zoropatra
23/03/2006, 14:06
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BELZEBOYLIS
23/03/2006, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
μολις μου ηρθε και στα ελληνικα...
ε ρε ποσο δουλευει ο κοσμος...
:lol: :lol: :lol:


Γειά σας, θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους κατά καιρούς μου έστειλαν «μηνύματα – αλυσίδα» :



1. σταμάτησα να πίνω coca cola αφού έμαθα ότι χρησιμοποιείται για να καθαρίζουν τις τουαλέτες στα WC.

2. δεν πάω πλέον σινεμά για να μην κάτσω σε κάθισμα που ίσως να έχει καρφίτσα που να φέρει τον ιό του aids.

3. δεν παρκάρω πλέον το αυτοκίνητό μου στα supermarkets διότι ίσως κάποιος μου δώσει tester κάποιου αρώματος για να με ληστέψει αργότερα.

4. δεν πίνω πλέον ποτά από τενεκεδάκι διότι φοβάμαι ότι ίσως μου προκαλέσουν κάποια ασθένεια.

5. .όταν βγαίνω έξω σε κάποιο club δεν κοιτάζω κανέναν/καμία ακόμα και αν είναι ωραίος/ωραία διότι ίσως μετά μου δώσει ναρκωτικά, με πάρει σε κάποιο ξενοδοχείο και μου βγάλει το συκώτι για να το πουλήσει στη μαύρη αγορά.

6. κατέθεσα όλες μου τις οικονομίες στο λογ/σμό της amy bruce, που είναι άρρωστη στο νοσοκομείο εδώ και 7000 περίπου φορές.. είναι αξιοθαύμαστο, αυτό το παιδί είναι 8 χρονών από το 1995....

7. έγραψα το όνομά μου περίπου 3000 φορές σε μια λίστα για να σώσω ένα σπάνιο είδος σκίουρου.

8. ξέρω τι πρέπει να κάνω για να μην είμαι πλέον εργένης. Πρέπει να γράψω το όνομα κάποιου σε ένα χαρτί και να τον σκέφτομαι πολύ και μετά να κάνω 600 γύρους στη φορά των δεικτών του ρολογιού.

9. έχω μαζέψει περίπου 3000 χρόνια με κακή τύχη και έχω πεθάνει 67 φορές από τα μηνύματα-αλυσίδα που μου έστειλαν.





10. PS: ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ EMAIL ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 8500 ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΝΑΣ ΜΠΛΕ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ στις 17.30!!



Σε έπιασα !!!!!

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20209





:lol: :lol: :lol:


42052

adam_tsouk
23/03/2006, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Σε έπιασα !!!!!



ασε με κατω ΤΩΡΑ!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: