PDA

View Full Version : Οδηγός με πολύ θράσος!!!



Georg_
25/03/2006, 13:00
Ας πω κι εγώ μια ιστορία μου: Χτες οδηγούσα σε δρόμο διπλής κατεύθυνσης με 2 λωρίδες στην πλευρά μου, εγώ ήμουν στη μέση της δεξιάς λωρίδας και προχωρούσα με την μηχανή, ξαφνικά ακούω ένα κορνάρισμα από πίσω μου και βλέπω μια γκόμενα με αυτοκίνητο αντικατάστασης της TOYOTA να με περνάει ξυστά από δεξιά και μετά να κάνει έναν ελιγμό και να περνάει κι ένα φορτηγό από αριστερά! Έμεινα μαλ***ς με το θράσος της. Εν το μεταξύ μπορούσε άνετα να με περάσει από την αριστερή λωρίδα αλλά θεώρησε σωστό να περάσει από τα δεξιά μου. Τι είναι αυτές οι γκόμενες!! Και δεν φτάνει που με προσπέρασε παράνομα από δεξιά και παραλίγο να με ρίξει, είχε το θράσος να κορνάρει κιόλας λες και είχε προτεραιότητα!

makis206
25/03/2006, 13:14
Εγώ παιδί μου την έχω βρεί τη λύση για όλους τους μαλάκες που διεκδικούν το δημόσιο δρόμο που ανήκει ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ χωρίς να σέβονται κανένα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


42287

makis206
25/03/2006, 13:15
Κι άλλη μια πρόταση με μόνο μειονέκτημα οτι απαιτεί συνεπιβάτη !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


42288

AFTER
25/03/2006, 13:24
ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ?!?!?!?!?!?

n1k3man
25/03/2006, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι άλλη μια πρόταση με μόνο μειονέκτημα οτι απαιτεί συνεπιβάτη !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ε ρε φιλε μου θυμησες την προπολεμικη bmw του θείου! την πουλησε ρε γαμώτα..

Georg_: Ειναι τρελλες αυτες οι γκομενες!! :lol:

Τωρα περα απ'τη πλακα θελει πολυ προσοχη. Οταν βγαινεις στο battlefield της Aθηνας ματια 14. Αλλα οτι και να λεω ετσι οπως πανε τα πραγματα δεν ξερεις απο που θα σου ρθει εχω διαπιστωσει..

:wave2:

dirtbird
25/03/2006, 15:45
Παλαιότερα που δεν είχαν τα αμάξια a/c, το καλύτερο (για τους ζεστούς μήνες) το είχε σκεφτεί φίλος. .....

Να κυκλοφορείς με ένα βαζάκι με μέλισσες (σφήκες, κηφήνες,,μπάμπουρες,κ.τ.λ.),
και να το δωρίζεις.

Έτσι απλά χωρίς φωνές, μετά παρκάρεις σε ασφαλές σημείο και διασκεδάζεις με τις εξελίξεις...:lol: :lol:

koutroulis
25/03/2006, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εγώ παιδί μου την έχω βρεί τη λύση για όλους τους μαλάκες που διεκδικούν το δημόσιο δρόμο που ανήκει ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ χωρίς να σέβονται κανένα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



+1000



αφού δεν της έκανες καμια πλακίτσα παρακάτω!!!


τα χρειάζονται τα μαθηματάκια τους οι καραγκιόζηδες, άντρες και γυναίκες!!


αι σιχτιρ πια!!

Georg_
25/03/2006, 21:36
Εγώ στην Κρήτη κυκλοφορώ και οι οδηγοί είναι μια απ'τα ίδια . Είχα πάντως σκοπό να ακολουθήσω την γκόμενα και να της πω κανένα γαλλικό αλλα δυστυχώς η μηχανή μου δεν με βοηθάει
( παπί 125!!)

gcrook
26/03/2006, 00:23
Πολυ προσοχη τις τελευταιες μερες παει κατα διαολου η φαση, εχουν ξεχυθει ολοι στους δρομους.

Ειδικα τα ΣαββατοΚυριακα η παραλιακη ειναι θανατος.

Εγω κοιταω την παρτη μου και δεν δινω σημασια ακομα και στα εγκληματικα λαθη που γινονται εις βαρος μου, γιατι με αυτα που εχω δει τον τελευταια μηνα κοντευω να σαλταρω.

$py
27/03/2006, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πολυ προσοχη τις τελευταιες μερες παει κατα διαολου η φαση, εχουν ξεχυθει ολοι στους δρομους.

Ειδικα τα ΣαββατοΚυριακα η παραλιακη ειναι θανατος.

Εγω κοιταω την παρτη μου και δεν δινω σημασια ακομα και στα εγκληματικα λαθη που γινονται εις βαρος μου, γιατι με αυτα που εχω δει τον τελευταια μηνα κοντευω να σαλταρω.

+1

Me to pou eidan hlio ksexithikan ola ta varemena stous dro,ous.

Oi gnostoi mixanovioi tou hliou, pou eixan na vgaloun ti mixani tous apo ton Septevrio. Trendy mpoufanaki, zele sto mali, gyali hlioy kai opoion parei o xaros.

Kai oi malakes me ta cabrio, sto diapason i mousiki kai yfaki les kai einai o Brat Pit h h Angelina Jollie.

ELEOS :yuck:

costas81
04/04/2006, 14:14
Κανεις τον σταυρο σου λες παλι καλα που περασε απο δεξια και οχι απο πανω μου και συνεχιζεις!
Τι να πω φιλαρακια ο καθε λακαμας παιρνει μια ροδα και οδηγαει λες και ειναι οι δρομοι σπιτι του και κανει αυτος κουμαντο καο μονο!Εχουμε ξεχασει φαναρια πρωτεραιοτητες στοπ!Τουλαχιστον να αναγνωρισει μετα το λαθος της και να πει ενα συγνωμη παει στο διαολο το καλο ειναι οταν σου την λενε κι ολας!Τωρα τι να λεμε ιστοριες ολοι τις ζουμε καθημερινα και τις ξερουμε σιγουρα ο καθενας μας εχει να πει απο 10!Το μονο που εχω παρατησρησει ειναι οτι η οδηγηση της μηχανης με εχει κανει οταν οδηγω το αυτοκινητο να βλεπω πραγματα και να προλαβαινω καταστασεις!Νιωθω οτι με εχει ακνει καλυτερο οδηγο!Σεβομαι περισσοτερο τα δικυκλα και πριν στριψω ελενχο παντα διπλα μου για μηχανη δεν γεμιζω καθρεπτες μηχανης για να μην την ανχωσω και την οδηγησω σε λαθος και αλλα πολλα!