PDA

View Full Version : Παρνηθουλα 25/3/06



Σελίδες : [1] 2

crs-k
26/03/2006, 00:32
Η αληθεια ειναι οτι τα δυο μερων τακουνακια μου δεν ειχαν γευτει το χωματακι ...
Ευκαιρια λοιπον, μιας και "σκιαζομαι" για μακρυτερα, για μια Παρνηθούλα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20316) ... :D

Τελικα "τσιμπησαν" καποιοι :a029: και να 'μαστε στις 08:47 μαζεμενοι (ας περιμεναμε μεχρι τις 09:15) στο τελεφερικ, οσοι τελικα εμελλε να παμε.
Εκτος απο ενα γεροπεριεργο με μια μαϊμουδεμενη Αφρικα, ειχαν ερθει ακομα ...
Ο Μαριος (marios8) με το καινουργιο του KLE 500 κι ασφαλτινο λαστιχακι.
Ο Μανος (χωματινος) με ΧΤ 600 κι ασφαλτινο λαστιχακι.
Η Ιωαννα (maira) με TTR 250 κι ασφαλτινο λαστιχακι.
Ο Δημητρης (DimChios) με Αφρικα και τακουνακια!


42315

crs-k
26/03/2006, 00:33
Επειδη χαρτες της διαδρομης σε διαφορες "εκδοσεις" εχω βαλει 3-4 φορες, βαζω τωρα μονο εναν γενικο για να παρετε μια ιδεα της διαδρομης, τονιζοντας μονο τα σημεια "κλειδια". :)
Με μωβ ειναι η ασφαλτινη διαδρομη (καμια σχεση με το "γκεϊκουλίστικη" :lol: ) ενω με πρασινο η χωματινη. :cool:


42316

rsp
26/03/2006, 00:35
κοιτα κοσμε που και η βολτα μεχρι την Παρνηθα εγινε και ταξιδι...Αρε αμα γερασει ο ανθρωπος.....















βασικα απο ζηλια το λεω αλλα δεν εχει σημασια...

crs-k
26/03/2006, 00:37
Ανεβαινουμε μεχρι την Αγ.Τριάδα, με την ομιχλη να πυκνωνει συνεχεια, οσο κερδιζουμε υψος, αλλα χωρις να γινεται "απαγορευτικη". :wacko:
Στριβουμε αριστερα και στην διασταυρωση σε 120μ ξανα αριστερα για να παρουμε τον δρομο που παει για το Σπήλαιο του Πανός.

Σε καμμια 100στη μετρα τελειωνει η ασφαλτος και φτανει η στιγμη που περιμεναμε ολοι, ο καθενας για τους δικους του λογους.

Ο Μαριος κι η Ιωαννα γιατι θα μπαιναν για πρωτη φορα σε χωμα. :blush:
Ο Μανος (με λιγο περισσοτερη εμπειρια) για την διαδρομη και την αναμονη τυχουσας λασπης. :ninja:
Ο Δημητρης για το παιχνιδι στις νερολασπολακουβες. :lol:
Εγω, οπως παντα, για την απολαυση του βουνου (και για να δοκιμασω τα τακουνακια, αλλα αυτο ΔΕΝ το λεμε :winka: )! :a13:

Στο πρωτο κοματι δεν μου δοθηκε η δυνατοτητα να καταλαβω την ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα, γιατι στο ισιωμα πηγα λιγο επιφυλακτικα, μεχρι να δω που παταω και που βρισκομαι, ενω μολις αρχισα να βρισκω το στυλ μου αρχισε κι ο κατηφορος με την καρφωτη πετρα που θα μας κατεβαζε μεχρι την αρχη του μονοπατιου για την Σπηλια του Πάνα και λιγο μετα στο ρεμα Μποντιά ...


42317

crs-k
26/03/2006, 00:39
... οπου κι ηταν η πρωτη σταση για τσιγαρακι ... :smokin:


42318

crs-k
26/03/2006, 00:39
... ενω ο Δημητρης "επαιζε" μπρος-πισω στο νερο! :lol:


42319

crs-k
26/03/2006, 00:43
Ξεκιναμε και μετα απο λιγο φτανουμε στο Κλημέντι, οπου κανουμε δεξια παιρνοντας τον δρομο για την Αυλώνα.

Μικρα κομματια (λιγης) λασπης και νερολακουβες υπηρχαν παντου στον δρομο που δεν δημιουργουσαν μεγαλα προβληματα ομως, ουτε και για τα ασφαλτινα λαστιχα.

Τα τακουνακια κανανε την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ! :D

Απολαμβανα την διαδρομη, σχεδον χωρις να χρειαζεται να "διαβαζω" τον δρομο!! :ninja:

Ο Μαριος, "στρωνοντας" το KLE, κρατιοταν αρκετα κοντα πισω μου, αλλα λιγο πριν την Κιάφα Μπόρσι, δεν ειδε το μικρουλι Ελαφακι που πεταχτηκε μπροστα μου, στα 30μ, και τρομαγμενο ξαναγυρισε στο δασος, μιας και παιδευοταν (ο Μαριος κι οχι το Ελαφακι :dizzy: ) να κρατηθει πανω στην μηχανη. :rotflmao:

Σταματαμε στην Κιάφα Μπόρσι, στην διασταυρωση διπλα απ την Αγ. Παρασκευη (μια απ' τις 4-5 που υπαρχουν στην Πάρνηθα) ...


42320

crs-k
26/03/2006, 00:44
... για ανασυγκροτηση και τσιγαρακι (ξανα). :smokin: :lol:


42321

crs-k
26/03/2006, 00:45
Το συννεφο, μεσα στο οποιο ειμαστε ολη την ωρα, εχει μουσκεψει τα παντα και το χαρτι υγειας (ειδατε, δεν ειπα κωλοχαρτο :lol: ) που ειχε πιο προχειρο ο Μανος, εκανε υπερωριες.

Ταυτοχρονα ομως εφτιαχνε ομορφες εικονες ενα γυρω, ειτε πανω στους ιστους απ' τις αραχνες ... :rolleyes:


42322

crs-k
26/03/2006, 00:48
... ειτε στον δρομο. :D


42323

crs-k
26/03/2006, 00:52
Λιγο μετα ξαναξεκιναμε κι σχετικα ευκολα φτανουμε μεχρι το Βούντημα, οπου δεξια παει για Αυλώνα κι εχει τις περιφημες λασπολακουβες, ενω αριστερα υπαρχει δρομος που μας βγαζει στα Δερβενοχώρια κι ηλπιζα οτι ΔΕΝ θα ειχε λασπολακουβες. :dizzy:

Αλλα φευ! :sick:

Με το που φτανουμε στην διασταυρωση η πρωτη μεγαλη (καμμια 30αρια μετρα) μας χαιρεταει. :wave2:
Περναω πολυ πιο ευκολα απ' οτι περιμενα, αλλα μετα τα επομενα 50μ, αλλη εκπληξη με περιμενει. :eek:

Μπροστα μου το τερας! :hypnotize
Ηταν τελικα πανω απο 150μ μηκος, αλλα επειδη εστριβε ελαφρα ο δρομος δεν ειχα δει το μηκος της οταν πρωτομπηκα, ενω κανω και νοημα στα παιδια να σταματησουν. :(

Πηρα το αριστερο λουκι (προς τον οχθο) και με το που βλεπω ολο το μηκος, τους κανω νοημα να πανε απ' το χωραφι. :sick:

Μπροστα μου τωρα το δικο μου λουκι αρχιζει να βαθαινει πολυ.
Σταματαω και σκεφτομαι να βγω στο δεξι.
Αλλα μετα προσεξα οτι παρα το μεγαλο του βαθος, εχει κι αρκετο πλατος, προφανως ροδια απο μεγαλο τρακτερ, και συνεχιζω.

Στο βαθυτερο σημειο του, για να καταλαβετε, το τιμονι της Αφρικα, απεχει καμια 30αρια ποντους απο το εδαφος (εξω απ το λουκι), ενω τα καγκελα ξυνουν τα τοιχωματα. :lol:

Η παρακατω φωτο δειχνει τα 3/5 περιπου του μηκους της ... :)


42324

crs-k
26/03/2006, 00:54
Ο Μαριος και ο Μανος με ακουσαν και την "εκαναν με ελαφρα πηδηματακια" (στην κυριολεξια :lol: ), απ' το χωραφι. :ninja:


42325

crs-k
26/03/2006, 00:55
Ο Δημητρης περασε πιο ευκολα, απο το δεξι λουκι κι αφου εφτασε στο τελος της που στριβει κι εχει και ξεραμενη λασπη, σταματαει για να γυρισει να βοηθησει την Ιωαννα, η οποια ηθελε ντε και καλα να περασει απο 'κει και το ΕΚΑΝΕ! :uplate:


42326

crs-k
26/03/2006, 00:55
Περιμενε μεχρι να ξαναφτασει ο Δημητρης στην μηχανη του, μιας και ΔΕΝ ειχε περασμα διπλα απ' το λουκι που την ειχε σταματημενη και παρεα στριβουν κι ερχονται μεχρι το σημειο που ειμαστε σταματημενοι οι υπολοιποι, εχοντας μοναδικο εμποδιο μια μικρη λασπολακουβα (με πηχτη λασπη ειναι αληθεια) ... :wacko:


42327

crs-k
26/03/2006, 00:58
... κι αφου περασε ο Δημητρης, η Ιωαννα, κοιτοντας περισσοτερο την φωτογραφικη μηχανη ... :dizzy:

- Ουπς ... :(
- ΓΚΑΑΑΖΙ !!! :sick:


42328

crs-k
26/03/2006, 00:59
- Ασε, ΔΕΝ το 'χω ... :sad:

Εγινε λοιπον μαχημη στα "ευκολα"! :lol:


42329

crs-k
26/03/2006, 01:00
Ενα τσιγαρακι ... μετα ... ειναι αν μη τι αλλο, απολαυση! :winka:


42330

crs-k
26/03/2006, 01:05
Το ρεμα Καμάρα, που το "φοβομουνα", ειχε λιγο νερο και το περασαμε ευκολα σχετικα. :wacko:

Λιγο πιο μετα, επιλεγω εναν δρομο που κανει εναν κυκλο εκει στα ημιορινα, κι οχι αυτον που βγαζει κατ' ευθειαν στα Σκούρτα, απο απλη περιεργεια και μονο, μιας και δεν τον ειχα ξαναπερασει ... :D

Αυτο μας ανταμειψε με καμποση λασπουλα ακομα ... :a25:
Σε μια στιγμη μαλιστα, κοιτωντας τους καθρεφτες κι οχι τον δρομο (μιας κι ειχα αποκτησει ΑΠΟΛΥΤΗ εμπιστοσυνη στα λαστιχα), το 'χασα για λιγο, σε μια "πηχτουλα", αλλα ο συνδιασμος γκαζι-λαστιχο (με 2-3 ζεϊμπεκιες) εβαλε αμεσως την χοντρουλα στον ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ! :lol:

Οταν τελειωνουμε τον "κυκλο" ο δρομος ειναι πιο προσεγμενος, μιας κι υπαρχουν οικισμοι ενα γυρο, με αποτελεσμα να γινει και τεστ "υψηλων ταχυτητων στο χωμα" και τα τακουνακια να επιδειξουν κι εδω ΑΨΟΓΗ συμπεριφορα, κρατοντας την Χοντρη σταθερη σε ΟΛΗ την διαρκεια του τεστ! :D

Αποφασισαμε να μην σταματησουμε στα Σκούρτα ή στην Πύλη, αλλα να γυρισουμε πισω για το καταφυγιο στο Μπάφι, μηπως εχουν ερθει καποιοι και μας περιμενουν, μιας κι ηταν ηδη 12:30.
Αφου βαζει βενζινα λοιπον η Ιωαννα, πιανουμε την ασφαλτο και προχωραμε πανω στο οροπεδιο με κατευθυνση προς την Φυλή (Χασιά).
Μπαινοντας απο το ανοικτο στο δασωμενο, η ομιχλη εχει γινει αρκετα πυκνη και κοβουμε και ταχυτητα για να βλεπουμε. :look:


Πριν φτασουμε στην Χασιά, στην Αγ.Παρασκευή (μια απ' τις πολλες :lol: ) σταματαμε και χαιρεταμε τον Μαριο, που εχει δουλεια και πρεπει να γυρισει σπιτι. :wave2:


Οι υπολοιποι, ανηφοριζουμε αριστερα, την ασφαλτο προς την εκκλησια και χωμα απο 'κει και μετα, για να ξαναβγουμε στο Κλημέντι.

Απο εκει κι απ' την ιδια διαδρομη που ηρθαμε επιστρεφουμε, με ενα μονο μικρο διαλειμμα, μιας κι ο Δημητρης ηθελε να παιξει με αααλλη μια νερολακουβα ... :lol:


42331

crs-k
26/03/2006, 01:08
Συνεχεια χωρις αλλη διακοπη μεχρι την ασφαλτο στην Αγ.Τριάδα κι απο 'κει ασφαλτινα μεχρι το Μπάφι.

Θα διαμαρτηρηθω στον ΕΟΣ Αθηνων (οπου ειμαι μελος) γιατι εχει χωμα στο "παρκινγκ" και λερωσαμε τα μηχανακια μας!! :mad: :lol:

Ταυτοχρονα καταφτανει κι ο Αλυσιδοχτυπημενος ή Εχασα_τα_Μεγαρα ή Στριγκακιας ή Καπετανιος ή Ηλιας με το Πεζώ. :dizzy:
Ναι, καλα καταλαβατε!
Ξαναεσπασε η αλυσιδα κι εχασε το "σχολειο" στα Μεγαρα ... :lol:

Η Ιωαννα, οπως κι ο Μανος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=330711#post330711) (και ο Μαριος φανταζομαι), καταλαβε οτι το τζην ΔΕΝ κανει για νερα και λασπες, μιας κι οι μποτες της ηταν γεματες νερο. :winka: :lol:

Ευτυχως κι υπαρχουν και ορειβατες που εχουν εφεδρικα ζευγαρια καλτσες ... :a13:

:lol: :rotflmao: :lol:


42332

crs-k
26/03/2006, 01:09
Μετα τα πρωτα τσιπουρα εφτασε κι ο Στελλιος (alchimistis) με την Μαρια και με μεζεδες κι αυτα τα αισχρα ποτα :yuck: , κυλησε η ωρα οποτε "γεματοι" και ξεκουραστοι (οσο κι αν φαινεται παραξενο), αφου χαιρετηθηκαμε, πηραμε τον κατηφορο για την Αθηνα!

Ηπι ηπι ουμε κλπ κλπ ... :dizzy: :lol:



Παντα τετοια να 'χουμε ολοι!


:smokin: :beer: :wave2:




Περισσοτερες φωτος, θα προστεθουν φανταζομαι, απο τους υπολοιπους συμμετεχοντες ... :D

crs-k
26/03/2006, 01:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
κοιτα κοσμε που και η βολτα μεχρι την Παρνηθα εγινε και ταξιδι...Αρε αμα γερασει ο ανθρωπος.....

βασικα απο ζηλια το λεω αλλα δεν εχει σημασια...


"Ταξιδιωτικο" καλη μου, ειναι καθε κειμενο που σου προσφερει τις οποιεσδηποτε πληροφοριες για καποια διαδρομη ... :winka:

Κι εγω σ' αγαπω ... :blush:


Το ξερω οτι ζηλευεις και χαιρομαι γι' αυτο ... :evil:

Μιας και δειχνεις οτι εχεις μπει στον ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ! :cool:


:lol: :rotflmao: :lol:

marios8
26/03/2006, 01:17
Εμενα ηταν η πρωτη φορα στο χωμα. Στην αρχη ειχα τις αμφιβολιες μου αν θα μπορεσω να ανταπεξελθω στη βολτα. Οταν ομως γνωρισα τα παιδια γρηγορα καταλαβα οτι το πρωτο μελημα τους ηταν η ασφαλεια και να περασουμε ολοι καλα. Αυτο με απελευθερωσε και μου εδωσε φτερα να οδηγησω οπως αισθανομουν. Σε συνδυασμο με τις συμβουλες του DimChios και με την οδηγηση του crs-k (τον οποιο δεν εχανα απο τα ματια μου.) καταφερα στο τελος της βολτας να εχω ενα χαμογελο, που οσο και αν προσπαθησαν δεν μπορεσαν να μου το σβησουν ως τωρα που γραφω. Θα ημουν αδικος αν δεν αναφερω το πεισμα της Maira να περασει (οπως και εκανε) απο τις λασπες του ΑΜΑΖΟΝΕΙΟΥ οπως και την οδηγηση του Χωματινου παρολο τα ασφαλτινα λαστιχα που φοραγε. Παιδες ελπιζω να το επαναλαβουμε συντομα. Και παλι σας ευχαριστω.

marios8
26/03/2006, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
σταματαμε και χαιρεταμε τον Μανο, που εχει δουλεια και πρεπει να γυρισει σπιτι. :wave2:

Ποιο Μανο? Τον Μανο ειχες ολη μερα πισω σου?:lol: :rotflmao: :lol:

crs-k
26/03/2006, 01:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Ποιο Μανο? Τον Μανο ειχες ολη μερα πισω σου?:lol: :rotflmao: :lol:


Το ειχα δει και το ειχα διορθωσει στο Notepad και νομιζα οτι το ειχα διορθωσει κι εδω ... :sick:

:lol: :rotflmao: :lol:

rsp
26/03/2006, 01:26
Χρηστακο παντα τετοια!! Αλλα απαιτω και μια βολτα Παρνηθα την Τριτη για να σε συγχωρεσω!!!:blush: :wave2:

crs-k
26/03/2006, 01:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Χρηστακο παντα τετοια!! Αλλα απαιτω και μια βολτα Παρνηθα την Τριτη για να σε συγχωρεσω!!!:blush: :wave2:


Ρε τι με περασατε? :confused:

Ειμαι γερος ανθρωπΑς και με πληθωρα "υποχρεωσεων" ... :sad:

Ακου Τριτη? :(


Γιατι καθομαι και βαζω χαρτες? :sick:

Τυπωστε τους και παεντε! :wacko:


:lol: :rotflmao: :lol:

rsp
26/03/2006, 01:31
Εκδρομη χωρις Χρηστο ειναι σαν φιλι χωρις μουστακι.....:blush: :blush: :blush:

crs-k
26/03/2006, 01:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Εκδρομη χωρις Χρηστο ειναι σαν φιλι χωρις μουστακι.....:blush: :blush: :blush:


Ειπαμε να ΜΗΝ καρφωνομαστε καλη μου ... :sad:




:lol: :rotflmao: :lol:

marios8
26/03/2006, 01:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k Η Ιωαννα, οπως κι ο Μανος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=330711#post330711) (και ο Μαριος φανταζομαι), καταλαβε οτι το τζην ΔΕΝ κανει για νερα και λασπες, μιας κι οι μποτες της ηταν γεματες νερο. :winka: :lol:
:lol: :rotflmao: :lol: [/B]

Ο Μαριος ηταν μια χαρα :cool:


42334

rsp
26/03/2006, 01:38
ελα μωρε ποιος διαβαζει τα ταξιδιωτικα....Μονο η Ντρουνα να μην μας παρει χαμπαρι....

Druuna
26/03/2006, 01:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Εκδρομη χωρις Χρηστο ειναι σαν φιλι χωρις μουστακι.....:blush: :blush: :blush:




Και μουσι παρακαλω....Γιατι μας αρεσουν οι ΜΠΡΟΥΤΑΛ....καταστασεις τελευταιως!!:winka:
:smokin: :blush:

Druuna
26/03/2006, 01:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
ελα μωρε ποιος διαβαζει τα ταξιδιωτικα....Μονο η Ντρουνα να μην μας παρει χαμπαρι....


Σωπα βρε κουτο, εγω σας καμαρωνω...
Φτου σας ρε μη σας ματιασω κι ειμαι και Σαββατογεννημενη...Αντε και στα δικα μου
Μ ενα ζηλιαρικο......αγορι ομως.


:evil: :D :a5:

Tropeas
26/03/2006, 07:37
Ωραία...
να πάρω και ένα χωμάτινο , να το χω....:confused: :D :rotflmao: :lol:

DimChios
26/03/2006, 09:03
ΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΣ!
ΟΕΟ!!!

Πάντως Χρήστο πρέπει να το πώ! ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ! :rotflmao: :rotflmao: :lol: ΚΑΙ στον γραπτό λόγο βεβαίως-βεβαίως!
Πώς θυμάσαι ΑΚΡΙΒΩΣ τί κάναμε και που πήγαμε, ποιός έκανε τί και ΠΩΣ και επιπλέον το χιούμορ σου,....τί να πώ βρέ παιδί μου, ΜΠΡΑΒΟ!!! :a46:
Θενξ για τις φώτος μιας κι εγώ ο...:a31: δεν πήρα την ψηφιακή μαζί και ΘΕΝΚ ΓΙΟΥ ΟΛ για την παρέα! :a08:
Χαίρομαι που η πρώτη μου επαφή και γνωριμία με άτομα του forum ήταν τόσο ευχάριστη!:a018: :a8:

Λέτς ντού ντατ αγκέν!!! :eyepop:
(Α, τώρα θέλεις μετάφραση έτσι?) :a9: :a22:
Let's do that again

crs-k
26/03/2006, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΣ!


Περιμενουμε κι αλλες αν δεν κανω ΤΡΑΓΙΚΟ λαθος ... :evil:




..............................
Let's do that again

Ανοιγει και ο καιρος και τα "περασματα" σιγα-σιγα και πλησιαζουν απειλητικα τα εξερευνητικα διημερα ... :winka:


:lol: :rotflmao: :lol:

crs-k
26/03/2006, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
..........................
Πώς θυμάσαι ΑΚΡΙΒΩΣ τί κάναμε και που πήγαμε, ποιός έκανε τί και ΠΩΣ
..........................


Μην σε παραξενευει, μιας και το 'χω ξαναπει, οτι η αγαπη μου ειναι το βουνο, ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ! :smilea:

Οποτε ειναι φυσικο να ριχνω μεγαλυτερο βαρος στο περιβαλον, παρα στην οδηγηση, και να μου μενουν λεπτομερειες που πιθανον, εσεις δεν εχετε καν προσεξει ... :D

matmat
26/03/2006, 10:32
Ομορφα παράγματα
διαδραματίστηκαν στο βουνό βλέπω !!!:D

Χρήστο άλλη αίσθηση η ψηλοτάκουνη γόβα έ ???

Μου αρέση να βλέπω γυναίκες στη λάσπη :winka:
Καμια σχέση με τον βούρκο της αμαρτίας
:evil: :D

Δημητρης ο λακούβας γνωστός και ώς λασπομάχος :evil:


:beer: :beer:

Μπράβο βρε παιδιά μπραβο
Αντε και στην επώμενη

:beer: :beer: :wave2: :beer: :beer:

rsp
26/03/2006, 11:13
Οπως ειπε και καποιος αλλος, Ντρουνα μου δεν ειναι να ζηλευεις εμενα, εδω μια εδρομη πηγανε και ριχνανε τις κοπελες στη λασπη....Ξερεις και μετα, μα κατσε να σε καθαρισω και μουσκεμα εγινες βγαλε τα ρουχαλακια σου...Αααα ρε πορνολυκε και στη δικια μας εκδρομη ασχοληθηκαμε με τα δικα μου σωβρακα.....:lol: :eyepop: :rotflmao: :lol: :wave2:

Χωμάτινος
26/03/2006, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Οπως ειπε και καποιος αλλος, Ντρουνα μου δεν ειναι να ζηλευεις εμενα, εδω μια εδρομη πηγανε και ριχνανε τις κοπελες στη λασπη....Ξερεις και μετα, μα κατσε να σε καθαρισω και μουσκεμα εγινες βγαλε τα ρουχαλακια σου...Αααα ρε πορνολυκε και στη δικια μας εκδρομη ασχοληθηκαμε με τα δικα μου σωβρακα.....:lol: :eyepop: :rotflmao: :lol: :wave2:

Όλα βάσει προκαθορισμένου σχεδίου :rotflmao: :rotflmao: :a5:

Χωμάτινος
26/03/2006, 12:33
Παρεμπιπτόντως, σήμερα το πρωί σηκώθηκα με το ίδιο ηλίθιο χαμόγελο :) με το οποίο έπεσα γιά ύπνο εχθές το βράδυ.

Ανησυχώ μήπως κάνοντας συχνές εξορμήσεις γίνει μόνιμο
(σαν tatoo ένα πράγμα) :) :) :)

Χωμάτινος
26/03/2006, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k


Αλλα φευ! :sick:

Μπροστα μου το τερας! :hypnotize
Ηταν τελικα πανω απο 150μ μηκος, αλλα επειδη εστριβε ελαφρα ο δρομος δεν ειχα δει το μηκος της οταν πρωτομπηκα, ενω κανω και νοημα στα παιδια να σταματησουν. :(

Πριν φανεί το Τέρας με το οποίο πρωτος "πάλεψε" ο crs-k, και έχοντας τον DimChios μπροστά μου να οδηγεί όρθιος σαν κερί, βλέπω ξαφνικά τον δεύτερο (DimChios) να κουνάει χαρούμενος το κωλαράκι του αριστερά-δεξιά. Αν και ακόμα δεν είχα αποκτήσει οπτική επαφή, ήμουν ΣΙΓΟΥΡΟΣ τι είδε. :eyepop:

Ο άνθρωπος είναι στερημένος. δώστε του λίγη λάσπη βρε παιδιά!!


Προς αποκατάση της ιστορικής αλήθειας να υπενθυμίσω ότι δεν "πάλεψα" με το Τέρας (Full ασφάλτινα ελαστικά γαρ!), αλλά "έκοψα λάσπη" από τον αγρό.

Kostas NL
26/03/2006, 14:15
Μπράβο παιδιά,

πάντα τέτοιες ωραίες στιγμές!!

:a18:

DimChios
26/03/2006, 15:08
Εϊ, ΨΙΤ, ΕΣΥ!!!! Yes YOU!!! :a29:
Λίγα με τον πισινό μου Ε!!!??? :mad:
ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ, ΑΠΛΩΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ
ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ! Τα γονίδια βλέπεις! :a13:

DimChios
26/03/2006, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat

Χρήστο άλλη αίσθηση η ψηλοτάκουνη γόβα έ ???



Για τις δικές μου δεν λές τίποτα? :bigcry:
Μου πανε καθόλου??? :cool:
Από τότε που τις έβαλα κατάλαβα τι έχανα τόσα χρόνια! Είναι που λένε καμμιά φορά: "Αν δεν δοκιμάσεις κάτι μή το απορίπτεις, μπορεί και να σ'αρέσει"!!! :eyepop:

:beer:

ΙΠΠΕΑΣ
26/03/2006, 16:51
:a18: :wacko: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a25: :a18:


Καλή παρέα και ωραία διαδρομή.

Μία απορία σε σχέση με τα ασφάλτινα ελλαστικά που φορούσαν τα περισσότερα εργαλεία, υπήρξε πιθανότητα σε κάποια σημεία της διαδρομής να τρυπήσουν από κανένα παλουκάκι ή από καμία κοφτερή πέτρα ;; Το έχω απορία γιατί βλέπω ότι περάσατε από όμορφες μεν αλλά κακοτράχαλες διαδρομές σε σχέση με τα υποδήματα των θηρίων ... :uplate:

tifoefs
26/03/2006, 16:59
Δε ξερω τι λετε εσεις αλλα θελω και γωω λασπη και βουνα !!

:cry: :cry: :cry:

Η Αφρικα μου ειναι τιγκα στη μουτζουρα απο το καυσαεριο στον αυτοκινητοδρομο !!

:bigcry: :bigcry:

crs-k
26/03/2006, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
......................
Μία απορία σε σχέση με τα ασφάλτινα ελλαστικά που φορούσαν τα περισσότερα εργαλεία, υπήρξε πιθανότητα σε κάποια σημεία της διαδρομής να τρυπήσουν από κανένα παλουκάκι ή από καμία κοφτερή πέτρα ;;
......................


Κοματι δυσκολο, πρεπει να χτυπησεις με πολυ δυναμη στην κοψη καποιας πετρα ... :wacko:

crs-k
26/03/2006, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Δε ξερω τι λετε εσεις αλλα θελω και γωω λασπη και βουνα !!
.........................


Εεεε ...
Φτιαξτε και κανα βουνο εκει περα ... :dizzy:
Ολο ισωματα φτιαχνετε και δρομους ... :sick:


:lol: :rotflmao: :lol:

DimChios
26/03/2006, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Δε ξερω τι λετε εσεις αλλα θελω και γωω λασπη και βουνα !!

:cry: :cry: :cry:

Η Αφρικα μου ειναι τιγκα στη μουτζουρα απο το καυσαεριο στον αυτοκινητοδρομο !!

:bigcry: :bigcry:

Έλα εσύ Ελλάδα......
Βέβαια φοβάμαι πως θα σε στεναχωρήσω! :confused:
Παρέα ΟΣΗ θέλεις, :beer: ΛΑΣΠΗ όμως την εποχή που θα έρθεις....:eyepop: :a022:
ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ!!!

crs-k
26/03/2006, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Δε ξερω τι λετε εσεις αλλα θελω και γωω λασπη και βουνα !!

:cry: :cry: :cry:

Η Αφρικα μου ειναι τιγκα στη μουτζουρα απο το καυσαεριο στον αυτοκινητοδρομο !!

:bigcry: :bigcry:


Κι εμενα μεσα στην μουτζουρα ειναι απ' το καυσαεριο γαμωτ ... :sick:


42351

crs-k
26/03/2006, 18:56
Μηπως μπορεις να μου πεις πως περασε το "καυσαεριο" και μου γεμισε και το αμορτισερ, ενω υπαρχει προστατευτικο φτερακι? :confused: :smilea:


42352

rsp
26/03/2006, 19:02
Παλι γινεσε κακος Χρηστο......:lol: :lol: :wave2:

Nik0s
26/03/2006, 19:33
:a18: :a18: :a18:

:wave2:

DimChios
26/03/2006, 19:45
Έχω την εντύπωση οτι ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΑ είχε φωτογραφική μαζι του...:a029: :a13:
ΠΟΥ 'ΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΟΟΟΣ?
ΟΕΟ

marios8
26/03/2006, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Έχω την εντύπωση οτι ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΑ είχε φωτογραφική μαζι του...:a029: :a13:
ΠΟΥ 'ΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΟΟΟΣ?
ΟΕΟ


Ρε εσεις, περιμενετε λεμε για σας δουλευω. Αχ αυτη η ανυπομονη νεολαια.:lol: :lol:

adam_tsouk
26/03/2006, 20:24
στα διαλα!


Για κατι τέτοια (οχι χειροτερα):lol: θα το πάρω το μαμηδι!

:D



:beer: :beer: :beer: :beer:

OldMan
26/03/2006, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Παρεμπιπτόντως, σήμερα το πρωί σηκώθηκα με το ίδιο ηλίθιο χαμόγελο :) με το οποίο έπεσα γιά ύπνο εχθές το βράδυ.
Ανησυχώ μήπως κάνοντας συχνές εξορμήσεις γίνει μόνιμο
(σαν tatoo ένα πράγμα) :) :) :)

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Θα τους "κολλήσεις" την αρώστια... !!! (Εσένα λέω, μην κοιτάς το quote...) !!!

(Διότι περί ασθένειας πρόκειται - και δη ανίατης) !!!

:sad: :sad: :sad:

DimChios
26/03/2006, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Ρε εσεις, περιμενετε λεμε για σας δουλευω. Αχ αυτη η ανυπομονη νεολαια.:lol: :lol:

Πώώώώώώώώώ :a46: :a012: :a30: :a30: :a30:
ΤΙ ΕΙΠΕ ΡΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΑΣ!!!
Ανυπομονη ΝΕΟΛΑΙΑ!!!




Για μένα το λέει :D :a09:


Μιλάμε τώρα.... Μ'ΕΦΤΙΑΞΕΣ!!!


:a54:

DimChios
26/03/2006, 22:35
OldMan, για μένα ΔΕΝ το λες πάντως! :nono:
Εγω το κοίταξα το quote :lol: :a5:



Kαι adam_tsouk (για να μη γράφω ξεχωριστό )

ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΒΡΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ :a9:

OldMan
26/03/2006, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Τελικα "τσιμπησαν" καποιοι :a029
Ο Μαριος (marios8) με το καινουργιο του KLE 500 κι ασφαλτινο λαστιχακι.
Ο Μανος (χωματινος) με ΧΤ 600 κι ασφαλτινο λαστιχακι.
Η Ιωαννα (maira) με TTR 250 κι ασφαλτινο λαστιχακι.
Ο Δημητρης (DimChios) με Αφρικα και τακουνακια!

ΜΠΡΑΒΟ ρε μάγκες (και μάγκισσες) !!!

(Από βάθους καρδίας..):wave2: :wave2: :wave2:




Υ.Γ.
Τις "παρέες" σας να προσέχετε λίγο ...

:beer: :beer: :beer:

OldMan
26/03/2006, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
[B]Ευτυχως κι υπαρχουν και ορειβατες που εχουν εφεδρικα ζευγαρια καλτσες ... :a13: /B]

Μια διευκρίνηση...


Των "ορειβατών" οι κάλτσες είναι αυτές με τον Τουϊτυ ???

:confused: :confused: :confused:

rsp
26/03/2006, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Μια διευκρίνηση...


Των "ορειβατών" οι κάλτσες είναι αυτές με τον Τουϊτυ ???

:confused: :confused: :confused:

Kαταλαβες μπαρμπα και μετα μου λενε εμενα για ενα σωβρακο με τον Ταζ....:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :wave2:

OldMan
27/03/2006, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Kαταλαβες μπαρμπα και μετα μου λενε εμενα για ενα σωβρακο με τον Ταζ....:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :wave2:

Εσύ, "γιαλαντζί" χωμάτινε, ΔΕΝ δικαιούσαι δια να ομιλείς !!!
:mad: :D :mad:





Βαριά κουβέντα είπα τώρα, ή μΕ φαίνεται ???

:lol: :rotflmao: :lol:

rsp
27/03/2006, 00:12
Κατσε ρε μπαρμπα δεν σε καταλαβα τωρα?? Βρηκες τον ανθρωπο που εχει φαει τα ποδια, χερια, πλευρα να μαθει τα λιγα που μπορει στο χωμα, στοΠανοραμα και στα γυρω απο το Χορτιατη με κατι κακομοιρα ΜΤΧ και ΚΧ να πεις γιαλαιντζη???

Επειδη παιζουμε και λιγο ασφαλτο και καμια πιστουλα για το καλο....

Μπαρμπα με πληγωσες....

crs-k
27/03/2006, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
...........................
Μπαρμπα με πληγωσες....


Ευαισθητο μου παιδι εσυ .... :wacko:

:lol: :rotflmao: :lol:

crs-k
27/03/2006, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Θα τους "κολλήσεις" την αρώστια... !!! (Εσένα λέω, μην κοιτάς το quote...) !!!

(Διότι περί ασθένειας πρόκειται - και δη ανίατης) !!!

:sad: :sad: :sad:



Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
........................
Τις "παρέες" σας να προσέχετε λίγο ...
........................



Τι καταλαβαινεις τωρα ρε μαστορα? :confused:

Αμαν κανουμε να τους μαζεψουμε ... :(

Θα μας τους διωξεις? :sick:


Τι 'ν τουουουτος ρεεε ? :sad:






:lol: :rotflmao: :lol:

Tropeas
27/03/2006, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Kαταλαβες μπαρμπα και μετα μου λενε εμενα για ενα σωβρακο με τον Ταζ....:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :wave2:

Έχεις και εσύ?:confused: :p :bawl:

Maira
27/03/2006, 09:43
Να 'μαι κι εγώ!!!!!

Ναι ήταν καταπληκτικά!!!!

Ναι, φάγαμε λάσπη!!!!

Ναι βράχικε κι το ..... παντελόνι μας!!!!!

Ήταν φανταστικά!!!!

Η παρέα :wave2: ήταν άπεχτη....
Και το τοπίο καταπληκτηκό!!!!
Σας ευχριστώ που με ανεχτίκατε σαν πιο αργή!
Και που με βγάλατε από τις λάσπες!!!!

(Αφού δε με αφήσατε εκεί να σηκωθήτε να φύγετε....)

Να το ξανακάνουμε...και ελπίζω να ακολουθήσουν κι άλλοι!!!!

Αξίζει!!!!

:beer: :beer:

powerphot
27/03/2006, 09:57
Μπράβο, μπράβο σας.
Καλή φάση τελικά η Πάρνηθα:D
Μπράβο και στους....."νεοεισαχθέντες" της παρέας
που μπήκαν "δυναμικά".:D :D :wave2:

Υ.Γ. Άλλες φωτό δεν έχει?:confused:

powerphot
27/03/2006, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ο Μαριος κι η Ιωαννα γιατι θα μπαιναν για πρωτη φορα σε χωμα. :blush:
Ο Μανος (με λιγο περισσοτερη εμπειρια) για την διαδρομη και την αναμονη τυχουσας λασπης. :ninja:
Ο Δημητρης για το παιχνιδι στις νερολασπολακουβες. :lol:
Εγω, οπως παντα, για την απολαυση του βουνου (και για να δοκιμασω τα τακουνακια, αλλα αυτο ΔΕΝ το λεμε :winka: )! :a13:


Τελικά αυτό το σημείο νομίζω ότι πρέπει να γίνει
"σημείο μύησης" για μέλη του...."Πάρνηθα Club".
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


42412

Maira
27/03/2006, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Τελικά αυτό το σημείο νομίζω ότι πρέπει να γίνει
"σημείο μύησης" για μέλη του...."Πάρνηθα Club".
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αυτό το σημείο ήταν εύκολο καλέ!!!!

:lol:

powerphot
27/03/2006, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Αυτό το σημείο ήταν εύκολο καλέ!!!!

:lol:
Ναί αλλά είναι το πρώτο, που συναντάς κι είναι αυτό που
σε προϊδεάζει για το τι σε περιμένει!
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Maira
27/03/2006, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Ναί αλλά είναι το πρώτο, που συναντάς κι είναι αυτό που
σε προϊδεάζει για το τι σε περιμένει!
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Μπααααα!!!

Ούτε την παραμικρή ιδέα δε σου δίνει!!!!!
Νομίζω πως στο τέλος της διαδρομής πρέπει να φτιαχτεί!!!!
Για όσους τα κατάφεραν!!!

:winka: :blush:

crs-k
27/03/2006, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Μπααααα!!!

Ούτε την παραμικρή ιδέα δε σου δίνει!!!!!
..........................


Σου δινει ομως θαρρος να συνεχισεις ... :p

Λες, κοιτα τι δυσκολο και το περσαμε ... :wacko:

Και μετα ερχεται το "τερας" ... :eek:



:lol: :rotflmao: :lol:

Maira
27/03/2006, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Σου δινει ομως θαρρος να συνεχισεις ... :p

Λες, κοιτα τι δυσκολο και το περσαμε ... :wacko:

Και μετα ερχεται το "τερας" ... :eek:



:lol: :rotflmao: :lol:


Σωστός!!!!!

:a012:

powerphot
27/03/2006, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Περισσοτερες φωτος, θα προστεθουν φανταζομαι, απο τους υπολοιπους συμμετεχοντες ... :D

Τι θα γίνει? Θα δουμε καμιά φωτό ακόμα
να πάει καλά η μέρα?:D

$py
27/03/2006, 11:40
:a18:



:beer:





(mamo ta Savata mou mamo :a26: :a018: )

DimChios
27/03/2006, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Να 'μαι κι εγώ!!!!!

Ναι ήταν καταπληκτικά!!!!

Ναι, φάγαμε λάσπη!!!!

Ναι βράχικε κι το ..... παντελόνι μας!!!!!

Ήταν φανταστικά!!!!

Η παρέα :wave2: ήταν άπεχτη....
Και το τοπίο καταπληκτηκό!!!!
Σας ευχριστώ που με ανεχτίκατε σαν πιο αργή!
Και που με βγάλατε από τις λάσπες!!!!

(Αφού δε με αφήσατε εκεί να σηκωθήτε να φύγετε....)

Να το ξανακάνουμε...και ελπίζω να ακολουθήσουν κι άλλοι!!!!

Αξίζει!!!!

:beer: :beer:

Παντελόνι φόραγες απο μέσα? :lol: :lol: :a13:


ΚΟΡΥΦΑΙΑ συνομιλία Dimchios & maira's....
DimChios: Πως και πήρες τέτοια μοτό?
Maira: Μου άρεσε πολύ ο κώλος της!!!
Dimchios: :eyepop: Μετά εγώ φταίω που απάντησα καταλλήλως? :smokin:

matmat
27/03/2006, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Παντελόνι φόραγες απο μέσα? :lol: :lol: :a13:


ΚΟΡΥΦΑΙΑ συνομιλία Dimchios & maira's....
DimChios: Πως και πήρες τέτοια μοτό?
Maira: Μου άρεσε πολύ ο κώλος της!!!
Dimchios: :eyepop: Μετά εγώ φταίω που απάντησα Α καταλλήλως? :smokin:



:p :p :p

:a22: :a22: :a22:

Maira
27/03/2006, 14:19
Συγνώμη αλλά τέτοιο κώλο δεν τον αφήνεις να φύγει έτσι!!!!!
Από μέσα παντελόνι????
'Οχι βέβαια!!!!
Από μέσα δεν φόραγα τίποτα!!!!:hypnotize

Για να μη βραχεί φυσικά!!!!:a42:

DimChios
27/03/2006, 14:20
Αμέσως ο άλλος! ΡΕ, που πάει συνέχεια το πονηρό μυαλό σου?
Η απάντησή μου ηταν η εξής και διόλου Ακατάλληλη:
"Κι εμάς μας αρέσουν πολλοί κώλοι αλλά δεν τους παίρνουμε όλους!"

ΌΧΙ πείτε μου τώρα, ήταν ακατάλληλο αυτο? :wave2: :rotflmao:

matmat
27/03/2006, 14:21
Μου αρέσει γιατί τσιμπάτε και οι δυό :a22: :a22:



:a39: :a39: :a39:

DimChios
27/03/2006, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Συγνώμη αλλά τέτοιο κώλο δεν τον αφήνεις να φύγει έτσι!!!!!
Από μέσα παντελόνι????
'Οχι βέβαια!!!!
Από μέσα δεν φόραγα τίποτα!!!!:hypnotize

Για να μη βραχεί φυσικά!!!!:a42:

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :eyepop: :a8: :a32: (Που λέει και η Ζούμπι)

Τώρα το λές βρε maira!!! :a37: :a13: :a018: :a5:

Maira
27/03/2006, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :eyepop: :a8: :a32: (Που λέει και η Ζούμπι)

Τώρα το λές βρε maira!!! :a37: :a13: :a018: :a5:


Αμ τι????
Για χαζή με πέρασες??????

:lol: :rotflmao: :lol:

:beer: :confused: :beer:

matmat
27/03/2006, 14:27
Για πέιτε κι αλλα για πείτε !!!!!!




:a014: :a014: :a014:

Maira
27/03/2006, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Για πέιτε κι αλλα για πείτε !!!!!!




:a014: :a014: :a014:


Δώσε κανα ψίχουλο κι απο δώ γιατί μας έχει κόψει!!!!

:a29:

matmat
27/03/2006, 14:31
Μπα σε προσεχω !!!!

θα σε χαλάσουν :winka:


:a014: :beer:

DimChios
27/03/2006, 14:33
Τι να δώσει μωρέ ο γερολαδάς!!!!!
Και τα ποπ κορν που έφερε κερασμενα από μένα ήταν, άσε που θέλει να δεί και σινεμά τσάμπα!!!!! :rotflmao: :nono:

maira μή πείς τπτ άλλο! :cool:

powerphot
27/03/2006, 14:34
Ώρε δουλειά που θα πέσει
στα..."Ταξιδιωτικά"....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


42443

Maira
27/03/2006, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Μπα σε προσεχω !!!!

θα σε χαλάσουν :winka:


:a014: :beer:

Έλα καλέμ... έτσι για την γεύση!!!
Ααααα τώρα που το θυμήθικα.....
Το Σάββατο, πήγαμε στο καταφύγιο....
Και καθώταν ο DimChios δίπλα!!!!

Όπως καταλαβαίνεις δεν πρόλαβα να φάω τίποτα!!!!
Είχε πάρει τα πιάτα αγκαλια.....
Αφού κάποια στιγμή βούτιξε κι ένα κομμάτι λουκάνικο από το πιρούνι μου!!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

bartlal
27/03/2006, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Όπως καταλαβαίνεις δεν πρόλαβα να φάω τίποτα!!!!

Αφού κάποια στιγμή βούτιξε κι ένα κομμάτι λουκάνικο από το πιρούνι μου!!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

παλι καλα που δεν βουτηξε το λουκανικο απο κανενα αλλλο! :rolleyes: :a13: :a13:


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
27/03/2006, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Συγνώμη αλλά τέτοιο κώλο δεν τον αφήνεις να φύγει έτσι!!!!!
Από μέσα παντελόνι????
'Οχι βέβαια!!!!
Από μέσα δεν φόραγα τίποτα!!!!:hypnotize

Για να μη βραχεί φυσικά!!!!:a42:

και μετα περιμενεις να σε πιστεψουμε οτι πηγες για κροςς στις λασπες? μαλλον περιμενες να δεις λασπωμενα στριγκακια!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
27/03/2006, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Τι θα γίνει? Θα δουμε καμιά φωτό ακόμα
να πάει καλά η μέρα?:D


Κι επειδη αργει ο Μαριος (marios8), αν και του τις εχω στειλει σμινκρυμενες, για να τις βαλει αυτος ... :wacko:

Αλλα επειδη δεν τον βλεπω μεσα ... :(


Παρτε και τις δικες του ... :smilea:


42456

crs-k
27/03/2006, 16:44
Απο την πρωτη σταση ... :wacko:


42457

crs-k
27/03/2006, 16:45
... στο ευκολο ... :D


42458

crs-k
27/03/2006, 16:47
... ρεμα Μποντιά! :cool:


42459

crs-k
27/03/2006, 16:48
Απο την δευτερη σταση ... :)


42460

crs-k
27/03/2006, 16:50
... στην Κιάφα Μπόρσι. :wacko:


42461

crs-k
27/03/2006, 16:52
Απο την τριτη σταση (αμεσως μετα το "τερας") στο Βούντημα. :)


Πως εχει καταφερει κι εχει καθαρο το KLE τωρα ο Μαριος ... :confused:

ΜΗ με ρωτησετε! :nono:


Κουβεντα ΔΕΝ θα μου παρετε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=330857#post330857) !!! :evil: :lol:


42462

crs-k
27/03/2006, 16:58
Απο την ιδια "ανασυγκροτηση" για :smokin: μετα ... :lol:


42463