PDA

View Full Version : αγορα κρανους για Gsxr1000



jfountoul
26/03/2006, 11:14
KΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΡΑΝΗ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΑ 200 ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΝΑ SHARK RSV,ΧΩΡΕΥΕΙ,ΒΑΖΕΙ ΑΕΡΑ Η ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΕ FULL ΧΡΗΣΗ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ 500€?ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΦΑΙΡΟΥΜΕΝΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ,ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ,ΑΘΟΡΥΒΟ Κ.Τ.Λ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ.ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ.:confused:

SvsGreek
26/03/2006, 11:58
Αθορυβο μετα τα 200???? Ισως ενα αμαξι αν παρεις.....πλακα κανω αδερφε βεβαια.

Λοιπον κοιτα, καλες λυσεις ειναι

1¨SHOEI XR1000, στα λεφτα σου, εχει και εξτρα whisper για να ειναι αθορυβο.

2¨ARAI ,αλλα εδω παμε πιο ακριβα γουστα, εκτος και ανα ψωνισεις μεσω νετ.

3¨BMW , εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα τελευταια τους κρανακια.

Ελπιζω να βοηθησα.

Kostas NL
26/03/2006, 12:31
Εγώ πήρα το Schuberth S1

Αθόρυβο, ακούνητο, ακριβούτσικο.

Αν θέλεις κοίτα στην κατηγορία 'Προστατευτικός εξοπλισμός', πριν από λίγες μέρες υπήρχε ένα ποστ σχετικά με τα κράνη αυτά.


:beer:

mirrorofsorrow
26/03/2006, 13:01
Εγώ θα τσιμπήσω το Shark RSX το οποίο παίζει στα 390 ευρώ. Έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια για το εν λόγω κράνος.

DrIoannis
26/03/2006, 13:12
Εγώ θα πρότεινα ένα ARAI.Πιο κράνος είναι αθόρυβο μετά τα 200χλμ:rotflmao: .Έχω ακούσει και για τα Schuberth να έχουν καλή συμπεριφορά στα πολλά αλλά προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει.

jfountoul
27/03/2006, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kostas NL
Εγώ πήρα το Schuberth S1

Αθόρυβο, ακούνητο, ακριβούτσικο.

Αν θέλεις κοίτα στην κατηγορία 'Προστατευτικός εξοπλισμός', πριν από λίγες μέρες υπήρχε ένα ποστ σχετικά με τα κράνη αυτά.


:
beer: τιμή?απο που?

gsxrgirl
28/03/2006, 07:05
re paidia?entelws out apo to 8ema alla grafthka den exei polles meres kai 8elw na anevasw mia fwto na fenete kai sta forum otan milaw..anybody help me?kai pali sorry gia to asxeto mhnuma mou:confused: :sad: 1

jfountoul
28/03/2006, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gsxrgirl
re paidia?entelws out apo to 8ema alla grafthka den exei polles meres kai 8elw na anevasw mia fwto na fenete kai sta forum otan milaw..anybody help me?kai pali sorry gia to asxeto mhnuma mou:confused: :sad: 1

ΟΤΑΝ ΒΡΕΙΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΣΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ,ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ.

madtank
28/03/2006, 13:35
¨BMW , εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα τελευταια τους κρανακια.



Το υποκοριστικό τι το θέλεις; Προσωπικά εχω το EVO 4 της BMW
που είναι ιδιο με Schuberth S1. Η Schuberth ειναι ο αποκλειστικός
συνεργατης της BMW για τα κράνη της. Εαν καταλήξεις σε αυτή την μάρκα τσεκαρισε τις τιμές μηπως το BMW ειναι φτηνότερο. Εκτός εαν σε "χαλάει" το σηματακι της εταιρείας που ειναι κολλημενο στο πλάι. Δες επίσης και το καινούργιο EVO 5 της BMW,
είναι εξαιρετικά κράνη και τα δύο για πάνω από 200++:wave2:

lampros_fazer
28/03/2006, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από jfountoul
ΟΤΑΝ ΒΡΕΙΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΣΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ,ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ.
Θα πατήσετε πάνω πάνω το κουμπί που λέει "π.δ.μέλους" μετά εκει που λέει "επιλογές".Κάτω κάτω λέει "αλλαγή χαρακτήρα" το πατάτε για να βάλετε/αλλάξετε avatar.Πρέπει όμως η εικόνα να είναι μικρότερη από 120x120 pixel.

tsoukas77
28/03/2006, 15:36
Για θεμα εφαρμογης,θα ελεγα Arai.Αλλα οσον αφορα τον θορυβο,ειναι σαφως μεγαλυτερος ακομη και απο αρκετα φθηνοτερα κρανη.Αυτη την εντυπωση εχω.

Kostas NL
28/03/2006, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από jfountoul
τιμή?απο που?


Το πήρα εδώ στην Ολλανδία σε μία μοτοέκθεση που επισκέφτηκα πρόσφατα. Το βρήκα πολύ πολύ φτηνά, με 325 Ε, απίστευτη τιμή.
Είχαν περισσέψει 2 κομμάτια και τα είχαν βγάλει στην προσφορά.
Ήμουν πολύ τυχερός.

Κανονικά κοστίζει γύρω στα 485 Ε.

:smokin:

gsxrgirl
28/03/2006, 20:31
εεεεεεεεε τα κατάφερα τελικα:lol:
μου πήρε λιγη ώρα βέβαια να μάθω πως μικραίνεις την φώτο αλλά οκ...
Ευχαρ΄στω για την βοήθεια

lopi
28/03/2006, 20:32
Arai
rx7


mauro kata protimisi....alla kostizei..:(