PDA

View Full Version : Πουλα το και παρε αυτοκινητο



AFTER
26/03/2006, 18:36
Γυρναγα λοιπον σπιτι με το ετερον επειτα απο βολτα στην Επιδαυρο, και μπαινοντας στην Σπυρου Λουη απο Αττικη οδο, να σου να μου πετιουνται απο αριστερα και δεξια αυτοκινητα, λογου του Ολυμπιακου σταδιου.
Πισω μου ενα opel corsa και εγω να κανω κατι ζιγκ ζαγκ σαν τον Ζορμπα που πηγαινε απο το αργο στο γρηγορο χορευτικο...

Στο φαναρι, μου κανει νοημα η Τινα, οτι καποιος μου μιλαει

Γυρναω και τι να δω:

Τυπο τελειωμενο μεσα στο αμαξι με μουσικη και διπλα ξεκολο...

-Φιλε, μου λεει, τι το θελεις,(τα επομενα τα ελεγε μια λεξη ανα 10 δευτερολεπτα)
Αυτο......
Που οδηγας......
Δωσε..το...
Μακρια.....
Εγω που με βλεπεις......
ειχα το σεμπεαρ το 600....το αρ αρ
Ξερεις πιο......
Μετα απο 6 μηνες το εδωσα......
-Μηπως γιατι ηταν honda?
-ε?
-Τιποτα....
-Δωσε το σο λεω...αυτο.....εκει.....
-Εαν το εδωσες εσυ ρε φιλε τοτε δεν σου αρεσουν οι μοτο, το πηρες για να κανεις την πλακα σου
-Ρε και εγω ημουν.....πουλα το....δωσ'το..παρε ΑΥΥΥΤΤΤΤΟΚΚΚΚΙΝΗΤΤΤΤΟ
-Με τιποτα φιλε, ειναι η ζωη μου
-Ρε υπαρχουν πολλοι μαλακες....
-(Μηπως σαν και εσενα?)Με τιποτα σου λεω, για αυτο ζω, για να καβαλαω το αλογο μου,αντε γεια(Πρασινο)

Τα σχολια δικα σας...

adam_tsouk
26/03/2006, 19:15
Θα καταλαβε οτι εισαι κουλαδι!


:a029: :a029:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

div400
26/03/2006, 19:54
οταν ησουν

μικρος

η μανα σου δεν σου

ελεγε να μην

μιλας σε

αγνωστους?

ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ!!


:wave2: :rotflmao: :lol:

ΥΓ: το ξεκωλο καλο? για λεγε

tai
26/03/2006, 20:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Θα καταλαβε οτι εισαι κουλαδι


αφου ξεχωρίζει ΚΑΙ μεσα απο τ'αμαξι.




























πούλα το ρε Γιώργο και πάρε αυτοκίνητο
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao::lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tai
26/03/2006, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400


ΥΓ: το ξεκωλο καλο? για λεγε

με την Τινα μαζί να κοιτάξει? εισαι τρελός? :rotflmao: :rotflmao:

n1k3man
26/03/2006, 20:54
After, εγω λεω οτι για να τα ελεγε αυτα ισως και να ειχε φαει μεγαλη πικρα καποτε..

btw το προηγουμενο Σαβ/κο που πηγαινα Παρνηθα στην έξοδο της εθνικης [ρευμα προς Πειραια] ηταν ενα ατυχημα με 600rr. Η στροφη εκει ειναι πολυ αποτομη και μπηκε φανταζομαι με τα χιλιομετρα της εθνικής οποτε και εφυγε στο χωραφι ευθεια.. Ευτυχως ήταν και ενα παλλικαρι εκει μαλλον φιλος που ετρεξε να βοηθησει και ειχε βγει στην εθνικη να προειδοποιησει εμας που θα μπαιναμε στη στροφη. Την ωρα που περασα το ειδα στον αερα να σηκωνεται απο γερανο της ελπα.. Ελπιζω να μην χτυπησε σοβαρα το παιδι που το καβαλουσε..

nassosxlvbros
26/03/2006, 20:55
[
-Ρε υπαρχουν πολλοι μαλακες....


Απαντηση:

ωπα μεγαλε!!!!!....(θα τουλεγα) βγαινουν καπνοι!!! σβησε...

-που,που θαλεγε..

-απο τις μαλακιες που μου λες....:lol: :lol: :lol:

adam_tsouk
26/03/2006, 21:34
ειναι απο εκεινους που σκεφτονται ετσι...

υπαρχουν και οι "αλλοι"... οι "δικοι" μας...
που οταν ερχονται απο το αντιθετο ρευμα σου "παιζουν" τα φωτα για να σε χαιρετισουν, να σου πουν ενα γεια, ενα και γω μαζι σου...
που κανουν τα πάντα για να σε αφησουν να περασεις...
που σε βοηθανε οταν τυχει στραβη...

Νταξ, ολοι χωρανε τι να κανουμε....

Σημερα γυρνώντας από Επίδαυρο μας παίζανε τα φώτα και ψιλαστηκαμε ότι κάτι παίζει... στα 300 μετρα είχε μπλόκο (που περάσαμε "κυριοι"):D

ronin1
26/03/2006, 22:33
φιγούρα στην αλανιάρα έκανε μωρε!!!!

ότι να κ γω είχα μηχανή κ ξέρω γω...κ τώρα να ..ωρίμασα σοβάρεψα , εμπνέω εμπιστοσύνη κ ασφάλεια...

έπρεπε να του πεισ βρε ουρτ!!!!:yuck: :yuck:

να το ανοίξεις κ να φύγεις...

αντε γεια ρε!!!!:wave2: :wave2:

AFTER
26/03/2006, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
φιγούρα στην αλανιάρα έκανε μωρε!!!!

ότι να κ γω είχα μηχανή κ ξέρω γω...κ τώρα να ..ωρίμασα σοβάρεψα , εμπνέω εμπιστοσύνη κ ασφάλεια...

έπρεπε να του πεισ βρε ουρτ!!!!:yuck: :yuck:

να το ανοίξεις κ να φύγεις...

αντε γεια ρε!!!!:wave2: :wave2:

Δεν χρειαστηκε καν να γραψω, απλως εκανα παραθεση το μυνημα σου.

Ξεχασα να γραψω, οτι ολη την ωρα ηταν κολλημενος πισω μου(πριν το φαναρι), και οταν ανοιξε το φαναρι εκαψε τα λαστιχα...

Αλλα αυτο που με τσαντισε πιο πολυ, ηταν το υφακι του''ΣΣΣ, εγω εχω δικιο, εσυ ακου''

Τελος παντων τι ασχολουμε..

AFTER
26/03/2006, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400


ΥΓ: το ξεκωλο καλο? για λεγε

Δεν μπορουσα να δω...
Το καλυπτανε οι λακαμιες που ελεγε
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
27/03/2006, 11:26
καλά βγήκε απο γήπεδο και ήταν με τουτού και έκανε λαμακίες... και του δίνεις και σημασία;

Θα είχε καπνίσει όλη την Καλαμάτα και μαζί και τις αναθυμιάσεις απο το αυτοκίνητο του.,,,

Άστο να θυμάται την μηχανή του , με τις 30αρες-40αρες που έρχονται, όταν θα προσπαθεί να παρκάρει στις παραλίες και θα είναι στην ουρά , στα διόδια της Ε.Ο....

και νά έχει και το θηλυκό , δίπλα του να γκρινιάζει , για την κίνηση , την ζέστη και το οτι πρέπει να πάνε πίσω κάποια στιγμή , για να βγούν έξω το βράδυ...

Εμένα με έχει χτυπήσει στο κεφάλι με το τουτού τόσες μέρες (Γ@μω την Suzuki και το τμήμα ανταλλακτικών της) μιας και η μηχανή μου , τελεί ακόμα υπό συντήρηση και με το κουβαδάκι βγάζω αφρούς απο την κίνηση και το ψάξιμο για parking στην δουλειά...

Διαδρομή και παρκάρισμα 20-25 λεπτών με την μηχανή, γίνονται σε 1 ώρα και 10 λεπτά!!!!!!:cry:

ΣΙΕΛΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ !!!!!:cry: :hypnotize :uplate: :cry: :bigcry:


Gandalf

koutroulis
27/03/2006, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
καλά βγήκε απο γήπεδο και ήταν με τουτού και έκανε λαμακίες... και του δίνεις και σημασία;

Θα είχε καπνίσει όλη την Καλαμάτα και μαζί και τις αναθυμιάσεις απο το αυτοκίνητο του.,,,

Άστο να θυμάται την μηχανή του , με τις 30αρες-40αρες που έρχονται, όταν θα προσπαθεί να παρκάρει στις παραλίες και θα είναι στην ουρά , στα διόδια της Ε.Ο....

και νά έχει και το θηλυκό , δίπλα του να γκρινιάζει , για την κίνηση , την ζέστη και το οτι πρέπει να πάνε πίσω κάποια στιγμή , για να βγούν έξω το βράδυ...

Εμένα με έχει χτυπήσει στο κεφάλι με το τουτού τόσες μέρες (Γ@μω την Suzuki και το τμήμα ανταλλακτικών της) μιας και η μηχανή μου , τελεί ακόμα υπό συντήρηση και με το κουβαδάκι βγάζω αφρούς απο την κίνηση και το ψάξιμο για parking στην δουλειά...

Διαδρομή και παρκάρισμα 20-25 λεπτών με την μηχανή, γίνονται σε 1 ώρα και 10 λεπτά!!!!!!:cry:

ΣΙΕΛΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ !!!!!:cry: :hypnotize :uplate: :cry: :bigcry:


Gandalf


+1000


υπομονή θα έρθει και το μηχάνημα!!!(τι καημός και αυτός)





:wave2:

$py
27/03/2006, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν μπορουσα να δω...
Το καλυπτανε οι λακαμιες που ελεγε
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Siga min den mporouses na deis, tha epianes allios kouventa me ton typo? :rolleyes: :lol:

latris mixanis
27/03/2006, 17:03
:lol: :lol: :lol: :lol:

Να τα πουλήσουμε όλοι :lol:

ronin1
27/03/2006, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
:lol: :lol: :lol: :lol:

Να τα πουλήσουμε όλοι :lol:

:lol: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

cityfly
27/03/2006, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
:lol: :lol: :lol: :lol:

Να τα πουλήσουμε όλοι :lol:

εννοείται αφού μας το πες αυτός ο καθόλα αξιοπρεπής κύριος νομίζω ότι επιβάλεται


Εγω που με βλεπεις......
ειχα το σεμπεαρ το 600....το αρ αρ
Ξερεις πιο......
Μετα απο 6 μηνες το εδωσα......

ήτοι μεθερμηνευόμενον

είχα και γω cbr αλλά όποτε το άνοιγα στην εκίνηση για να φύγω με καπνούς έπεφτα και πήρα αυτό που δεν πέφτει

ktm640lc4
28/03/2006, 12:03
Εγω το πουλαω.

Με επεισε. Αμα εχεις λεγειν ρε φουστη μου....

Dr.Evil
28/03/2006, 16:04
Πούλα τό ρέ After , καλά σού είπε ο τύπος, ετσι καί αλλιώς μάς παίρνει τά αυτιά οταν φεύγεις μέ τήν εξάτμιση πού τού εχεις....:rotflmao: