PDA

View Full Version : γκαντεμια



necromayhem
27/03/2006, 23:30
βεντουζα με πηγε η μερα σημερα. μετα απο 10 ωρες δουλεια και με ενα κεφαλι καζανι παω να παρω τη μηχανη να παω για σπιτι. παταω το συναγερμο και κανει το χαρακτηριστικο θορυβο οτι εχει χτυπησει. κοιταω τη μηχανη και βλεπω οτι εχει στραβωσει ο καθρεφτης απο τη δεξια μερια,ειναι χτυπημενα τα καγκελα και εχει στραβωσει λιγο το τιμονι. καποιο λαμογιο την εριξε, τη σηκωσε και την εκανε σα κυριος μετα.:mad: λαμογιααααααααα:nono:

saki_tsan
28/03/2006, 01:28
Τουλαχιστον σου την σηκωσε κιολας..! :mad: Μ@λ@κες αλλήθωροι ολοι στο δρομο!

gcrook
28/03/2006, 01:46
Παρτε το αποφαση ετσι ειναι, μεχρι το Φθινοπωρο θα πηξουμε να ακουμε τετοια περιστατικα βρε παιδια.

Καθε μερα δηλαδη που συμβαινει και κατι θα πρεπει να βγαζουμε ανακοινωθεν;

Γραφτε τα εκει που δεν πιανει μελανι, κατι τετοια μας γαμανε την ψυχολογια με αποτελεσμα να κυκλοφορουμε ‘φορτωμενοι‘.

Ετσι γινονται τα ατυχηματα.....

adam_tsouk
28/03/2006, 09:19
Εγώ προσπαθώ (και είναι ψιλοαδύνατον στη γειτονιά μου ή στα μέρη που πάμε για καφέ) να τη βάζω φαρδιά πλατιά ή με άλλον ένα να πιάνουμε μία θέση αυτοκινήτου (δε μου πάει ρε γμτ να τη πιασω μονο με 1 μηχανη γιατι ξερω το προβλημα του παρκαρισματος).
Πάντως όταν παρκάρω μπροστά ή πίσω από μηανή μου παίρνει 2πλάσια ώρα!

necromayhem
28/03/2006, 10:00
αυτο που με τσατιζει πιο πολυ ειναι οτι μου την εριξε μηχανοβιος γιατι στο συγκεκριμενο σημειο αραζουν μονο μηχανες. επρεπε να ημουν εκει και να τον εβλεπα το μ@λ@κ@. θα το γεμιζα μολυβι το χλωμο προσωπο. ουγκ

$py
28/03/2006, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
αυτο που με τσατιζει πιο πολυ ειναι οτι μου την εριξε μηχανοβιος γιατι στο συγκεκριμενο σημειο αραζουν μονο μηχανες.


E giafto stin sikose, ama tin erixne koutakias tha tin evlepes kato kai tha neuriazes perissotero.

koutroulis
28/03/2006, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
E giafto stin sikose, ama tin erixne koutakias tha tin evlepes kato kai tha neuriazes perissotero.



έχουμε επίπεδο!


πως να το κάνουμε

webman
30/03/2006, 09:32
$%$*!%#^*#%^*#%^*!* :mad: :mad: