PDA

View Full Version : T-shirts MOTO.GR - Παραγγελία



Σελίδες : [1] 2

SF
29/03/2006, 20:26
OMAΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ



**** ΠΑΠΑΛΑ! ΚΛΕΙΣΑΜΕ! ****


Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 19/4, ΕΦΟΣΟΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΣΩ ΤΡΑΠΕΖΑΣ (ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΑΡΓΙΑ).

Η ΤΕΛΙΚΗ ΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ:
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=353963#post353963

ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΕ...



----------------------------------------------------------

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΛΕΑΡ? http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=8065

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΛΕΑΡ? http://www.delearcafe.gr/

ΠΟΤΕ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ? ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ 7-8 ΩΣ ΑΡΓΑ...

ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΛΟΓ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ (ALPHA), ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΜ.
(Όσοι έχουν ήδη στείλει, θα ενημερωθούν εντός ημερών)

ΒΕΒΑΙΩΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ... ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΡΕΩΘΩ ΤΟ COMMISSION ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!

ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΝΕΟΗΘΕΙ ΩΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΤΕ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! ΟΕΟ!!!


Έχουμε και λέμε.

Αρχικά ρίχτε μια ψήφο, όλοι όσοι έχετε δηλώσει συμμετοχή στην παραγγελία. Θυμίζω ότι το χρώμα της στάμπας θα είναι ΕΝΑ (ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ> ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ), και θα έχουμε ελεύθερη επιλογή στο χρώμα της μπλούζας.

EXETE ΥΠΟΨΗ οτι έχουμε και το θέμα της συλλογής του ποσού.

H παραγγελία θα γίνει από το κατάστημα Mr. Copy - Θεμιστοκλέους 49 (από το οποίο ήδη αρκετοί από εμάς έχουν ψωνίσει, έχει άριστη ποιότητα, και έχει και τα σωστά αρχεία).

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=18500


H αρχική κουβέντα έχει γίνει εδώ:
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=19406


Συνεχίζουμε με διευκρινίσεις...

SF
29/03/2006, 20:38
Μη βιάζεστε, ένας-ένας. Περιμένετε κύριε. Μη ζμπρώχνετε μανδάμ...

ΤΙΜΗ ΜΕ NICKNAME: €7

ΤΙΜΗ ΧΩΡΙΣ: €6

Οι τιμές ισχύουν για εκτύπωση λογοτύπου 10x2 εκ. μπροστά και 30x7.5 εκ. στην πλάτη.

Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 19% και ισχύουν για εξόφληση με μετρητά.

Ο χρόνος παράδοσης ορίζεται στις ~2 εβδομάδες (updated) μετά την οριστικοποίηση της παραγγελίας.

Η προκαταβόλα είναι 30%.



ΤΑΜΕΙΕΣ-ΛΕΦΤΑ

ορίζονται οι εξής δύο mods και τακτικοί της Δευτέρας

CRS-K και Bartlal
(Ο τρελλός και ο καραφλός δηλαδή)
:lol:
Και μαζί τους κι εγώ φυσικά.

Επίσης υπάρχει λογαριασμός ALPHA. Τα στοιχεία δίνονται μετά από ΠΜ σε μένα.



Συνεχίζουμε...

SF
29/03/2006, 20:42
Tο t-shirt είναι Haynes Heavy-T, και οι στάμπες βινυλίου (ανθεκτικές).
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Δε βγαίνουν όλα τα χρώματα σε Heavy-T, αλλά πάντα είναι Haynes.


Επίσης όσοι θέλουν να τυπώσουν εξτρα φωτοζ ή γραμματάκια, μπορούν να πάνε και να το κάνουν μετά. Π.χ. το ψώνιο ο crsk θα τυπώσει μια φωτογραφία μιας αγέλης λύκων πίσω, κι ένα ανοιγμένο μοτέρ άφρικα μπροστά. Ψώνιο λέμε.

SF
29/03/2006, 21:21
Mετά από καθαρά δημοκρατικές :D διαδικασίες και λαϊκή συμμετοχή, έχουμε και λέμε:


1) ΜΑΥΡΟ T-SHIRT ΜΕ ΑΣΗΜΙ ΣΤΑΜΠΕΣ. ΩΡΑΙΟ!

2) ΑΣΠΡΟ T-SHIRT ME ROYAL BLUE ΣΤΑΜΠΕΣ. ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ!


ΠΡΟΣΟΧΗ! (ΔΙΟΡΘΩΜΕΝΟ)

Αν θέλετε το μπλουζάκι σε χρώμα παραπλήσιο, που να ταιριάζει όμως με ΑΣΗΜΙ ή ΜΠΛΕ στάμπα, κάνετε τη διόρθωσή σας με ποστ. Αλλιώς (αν έχετε δώσει χρώμα μπλούζας πέρα από άσπρο ή μαύρο) τα χρώματα θα αλλάξουν ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ στο κατάλληλο.

Όσοι δε δηλώσουν χρώμα, παίνουν μαύρο (που υπερισχύει στην ψηφοφορία).



-------------H ΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ-------------
(http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=336981#post336981)

SF
29/03/2006, 21:23
Για τα λεφτά τώρα.

Είναι θεμα γιατί και μεσω ΕΛΤΑ και μέσω τράπεζας, το νταβατζιλίκι είναι τραγικό και δεν αξίζει να τους χαρίσουμε τόσα $ για 7 ευρώ πράγμα. Δεν είναι τσιπιά -το βλέπω ως θέμα αρχής.


-------------------------------------------------------

ΑΝ ΔΕ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ 100 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ, Η ΦΑΣΗ ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ.
[/b]

latris mixanis
29/03/2006, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Για τα λεφτά τώρα.

Είναι θεμα γιατί και μεσω ΕΛΤΑ και μέσω τράπεζας, το νταβατζιλίκι είναι τραγικό και δεν αξίζει να τους χαρίσουμε τόσα $ για 7 ευρώ πράγμα. Δεν είναι τσιπιά -το βλέπω ως θέμα αρχής.

1.20 € είναι στην τράπεζα
3.00 € στα ελλ. ταχ

naxiotis
29/03/2006, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF



EXETE ΥΠΟΨΗ οτι έχουμε και το θέμα της συλλογής του ποσού.


Συνεχίζουμε με διευκρινίσεις... δεν ρωτάτε το μαγαζί μήπως μπορεί με αντικαταβολή οπότε επικοινωνούμε εμείς μαζί του του δίνουμε διεύθυνση και ξενοιάζουμε όλοι.βέβαια μιλαμε ότι η αποστολή θα γίνει βάση λίστας που θα του έχουμε δώσει νωρίτερα.αν ισχύει αυτό πείτε το και δώστε μας τηλέφωνο

naxiotis
29/03/2006, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
1.20 € είναι στην τράπεζα
3.00 € στα ελλ. ταχ αν είναι έτσι κάντε το με ΕΛΤΑ .δεν νομίζω να έχει πρόβλημα για 3,00ευρώ κανένας μας και έτσι θα πάρουμε μπλουζάκια,ΟΕΟ:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Motoulis
29/03/2006, 21:39
Παίδες λιποψύχησα.......βγαλτε με off θα τις τυπώσω όπως θέλω με 13φ και τα ρέστα χωρίς να σας ταλαιπωρώ άσε που θα μπλέξουμε και με πληρωμές και θα το κάνω εδω κάτω (να ενισχύσουμε την τοπική οικονομία)......θα κοιτάξω να εξυπηρετήσω και κανα Κατωαυλακιώτη...... ασ πάει και δυό καφέδες ακριβότερα.... πάθανε τα νεύρα μου με το μπές βγές......
Ευχαριστώ πάντως όλους για την βοήθεια και τον κόπο που έκαναν να εξυπηρετήσουν:wave2:

lord_dimos76
30/03/2006, 00:59
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΕΛΙΚΑ!
ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ(ΤΟΥΣ MODS ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,ΠΟΥ ΑΚΟΥΝΕ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ!).

saki_tsan
30/03/2006, 02:00
Παιδια εγω νομιζω πως σε καποιο σημειο που ειπαμε μονο ασπρα 'η μαυρα με στανταρ για το καθενα γραμματα ηταν το καλυτερο! Κι εγω στην αρχη (πριν 2-3 χρονια που ξεκινησε το θρεντ) κοκκινο ειχα παραγγειλει,αλλα το μαυρο το κλασικο ειναι μια χαρα και ειχαμε φτασει γρηγορα και ευκολα οσο πιο κοντα γινοτανε με την παραγγελια! Σκεφτειται το,διαλεγουμε μονο ασπρο 'η μαυρο,το μεγεθος και τι θελουμε στη θεση του nick και ξεμπερδευουμε! Πολυς χαμος για το τιποτα! Τωρα αλλο χρωμα μπλουζα,αλλο γραμματα,αλλος φωτο,αλλος βιντεο και τα λοιπα,(δε λεω,καλα ειναι) αλλα δε θα παραγγειλουμε ποτε! εξξαλλου εσεις που εχετε τον Κυριο Κοπυ κοντα σας μπορειται να πατε και να του κανετε μια παραγγελια σπεσιαλ με της Παναγιας τα ματια πανω! Ελατε ομως σαν συμφορουμιτες να κανουμε μια παραγγελιουλα απλη,ετσι να'χουμε κατι να μας ενωνει και να θυμομαστε... :beer:

saki_tsan
30/03/2006, 02:10
Και δηλωνω κιολας για να μη σας κουραζω και παραπερα,οτι προσωπικα ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ με την παραγγελεια που εκανα στις τελευταιες προσπαθειες-λιστες (Μαυρο,Μ,nick: TheRedHornet)! Προτινω λοιπον να συνεχισουμε αυτες να τελειωνουμε (μιας και απο την ψηφοφορια βλεπω ιδια επιθυμια και οι λιστες πηγαιναν καλα)! Τωρα αν θα ειναι απο Κυριο Κοπυ ή αλλού και αν θα τα στειλετε με ΕΛΤΑ ή τραπεζα,αποφασιστε κατι (μην κολλατε και πολυ) δε θα σας πει κανεις τιποτα,σιγουρα θα επιλεξετε το πιο συμφερον και ευχαριστω θα σας πουμε για την εξυπηρετηση και τον κοπο σας! :beer:

Υ.Γ Κι επειδη ειμαι και τοσο καλο και βολικο παιδακι,στειλτε και κανα αυτοκολλητο..! :D :wave2:

Timberg
30/03/2006, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
απο sf:

ΤΙΜΗ ΜΕ NICKNAME: €7

ΤΙΜΗ ΧΩΡΙΣ: €6

Οι τιμές ισχύουν για εκτύπωση λογοτύπου 10x2 εκ. μπροστά και 30x7.5 εκ. στην πλάτη.

Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 19% και ισχύουν για εξόφληση με μετρητά.

Ο χρόνος παράδοσης ορίζεται στις 7 εργάσιμες ημέρες μετά την οριστικοποίηση της παραγγελίας.

Η προκαταβόλα είναι 30%.

Έβαλα παραγγελία και θα ήθελα το μέγεθος να είναι XL.

Στο τύπωμα θα ήθελα και το nickname.

Ας με ενημερώση κάποιος για το τρόπο πληρωμής. Τα μαζεύει κάποιος τα λεφτά ;

Ευχαριστώ

latris mixanis
30/03/2006, 10:34
Λοιπόν για να βοηθήσω λίγο την κατάσταση : Για τις αποστολές εκτός Αθηνών μπορώ να το αναλάβω εγώ μέσω ταχυδρομείου.
Μια αποστολή για κάθε περιοχή θα υπάρχει :D

Άντε το ζαλίζουμε το πράγμα.....

tifoefs
30/03/2006, 10:37
Oλλανδια πως θα ερθουν ;;

Αν δε γινεται μας τα κρατατε μεχρι να φτασουμε στα πατρια εδαφη ;;;



Εγω θελω 2 μαυρο χρωμα - Medium - Με χρυσα γραμματα "τιφοευς" στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ !!


:beer: :beer: :beer:

latris mixanis
30/03/2006, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Oλλανδια πως θα ερθουν ;;

Αν δε γινεται μας τα κρατατε μεχρι να φτασουμε στα πατρια εδαφη ;;;



Εγω θελω 2 μαυρο χρωμα - Medium - Με χρυσα γραμματα "τιφοευς" στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ !!


:beer: :beer: :beer:

Mπορεί να γίνει και αυτο ταχυδρομικώς ή να στα δώσουμε όταν έρθεις :D :D

Julius
30/03/2006, 11:04
SF rulez the world lemeeee


Paragelia
1 Ladi skouro me kokkini stampa Large
1 Ladi skouro me kokkini stampa XLarge (gia ton todi)
1 Mple me roz stampa Large

to Julius tha to prostheso meta...




Eyxaristo




:wave2:

sub_zero
30/03/2006, 11:49
Είμαι και εγώ μέσα...

2 Μαύρα με ασημί γράμματα
Το Nick plz να είναι "Sub Zero " χωρίς το underscore '_' (Αν γίνετε)

Μεγεθος Μedium...

Απλα πείτε μου πού και πόσο...

SF
30/03/2006, 14:07
Λοιπόν συνεχίζουμε.

Όπως είδατε κλειδώθηκε το ποστ στις γενικές, και σβήστηκε λίγο σπαμ από την 1η σελίδα αυτού του θρέντ.

Το 1ο ποστ θα ενημερώνεται, οπότε να του ρίχνετε κανένα βλέφαρο.

Παρατηρώ ότι άλλος ποστάρει χωρις να διαβάζει, άλλος ποστάρει χωρίς να καταλαβαίνει ότι ΔΕ θα βγάλω μίζα κι απλώς την ώρα και τα νεύρα μου ξοδεύω, άλλος θέλει μπλουζάκι ακριβώς κάπως, άλλος νομίζει ότι με ακόμα ποιο δημοκρατικές διαδικασίες θα βγάλουμε άκρη ΦΕΤΟΣ κλπ κλπ. Οπως είδατε ο Μοτούλης ήδη λιποψύχησε, και καλά έκανε ο άνθρωπος.

Το λάθος είναι οτι η διαδικασία ξεκίνησε σχετικά δημοκρατικά, ενώ κανονικά θα έπρεπε να είναι "ποιός θέλει μαύρο μπλουζάκι μοτο?" ΤΕΛΕΙΑ και ΠΑΥΛΑ.

Τεσπα.

==============
Το καλό νέο, όπως υποσχέθηκα, είναι ότι μπορούμε τελικά να σπάσουμε την παραγγελία στα 2 (ως προς το χρώμα της στάμπας για όσους διαβάζουν), οπότε θα ικανοποιηθούν και αυτοί που θέλουν μαύρο/σκούρο μπλουζάκι με ασημί π.χ. στάμπα, και αυτοί που θέλουν καλοκαιρινό ανοιχτόχρωμο μπλουζάκι με σκούρα στάμπα.
==============

ΕΠΑΝΑΛΗΨΙΣ:

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΤΕ Ο,ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ!

Η ΣΤΑΜΠΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΣ - ΔΥΟ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΟΝΟ.

(Το ποιά θα είναι αυτά τα 2 χρώματα θα το δούμε λατερ)

SF
30/03/2006, 14:12
ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ αν δε μαζευτεί τελικά ποσό για 100 (δε λέω καν τα 130 που είναι τωρα) μπλουζάκια, τότε δεν έχουμε παραγγελία!

Για τους εκτός Αθηνών και εκτός Ελλάδας, μια πρόταση είναι να βρει ο καθένας έναν καλό συνάδελφο να τον εξυπηρετήσει one-on-one.

Αντικαταβολή κούριερ ξεχάστε το, γιατι τα λεφτά εκκαθαρίζονται σε 2 μήνες!!!

naxiotis
30/03/2006, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF


Για τους εκτός Αθηνών και εκτός Ελλάδας, μια πρόταση είναι να βρει ο καθένας έναν καλό συνάδελφο να τον εξυπηρετήσει one-on-one.

οπότε ποιός καλός που να είναι πετρούπολη ή πέριξ δύναται να με εξυπηρετήσει περνώντας απο το γραφείο του αδερφού μου?μιλάω για δύο φορές, μία να πάρει τα λεφτά και μία να φέρει μπλουζάκια?

SF
30/03/2006, 15:55
Θα επανέλθω με πληροφορίες σχετικά με το undersc_ore που έχουν κάποιοι.

Θα επανέλθω με πληροφορίες σχετικά με το font, αν και εγώ νομίζω ότι καλύτερα είναι να βάλουμε Verdana, για να φαίνεται όπως ακριβώς στην οθόνη.

Η λίστα θα ποσταριστεί σύντομα για να αρχίσουν οι διορθώσεις (σε username, χρώματα, μεγέθη).

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ

Εκτός από τα δικά μου @@, ζαλίζονται και του mr. copy. Και δεν περιμένει απο εμάς για να ζήσει ε? ;) Η προσφορά του είναι συγκεκριμένη και επαγγελματική, όχι στο περίπου. (Όποιος θέλει του την προωθώ με μαιλ >ΠΜ). Eπίσης η λίστα στο τέλος πρέπει να ταξινομηθεί πολύ συστηματικά, και μάλιστα ως προς δυο παραμέτρους χωριστά, για να γίνει η παραγωγή σχετικά γρήγορα.

Και τέλος, τα μεμονομένα άτομα που έχουν παραγγείλει είναι κάπου 66, οπότε περιμένω να πέσουν τουλάχιστον 50 ψήφοι για να συνεχίσουμε. Με την ελπίδα πάντα ότι ψηφίζουν αυτοί που είναι στη λίστα...

bartlal
30/03/2006, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από naxiotis
οπότε ποιός καλός που να είναι πετρούπολη ή πέριξ δύναται να με εξυπηρετήσει περνώντας απο το γραφείο του αδερφού μου?μιλάω για δύο φορές, μία να πάρει τα λεφτά και μία να φέρει μπλουζάκια?

και μια μηδενική για κατι αλλο? :rolleyes: :rolleyes: :winka:
κανονιζω εγω! :beer:

saki_tsan
30/03/2006, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Για τους εκτός Αθηνών και εκτός Ελλάδας, μια πρόταση είναι να βρει ο καθένας έναν καλό συνάδελφο να τον εξυπηρετήσει one-on-one.

Αντικαταβολή κούριερ ξεχάστε το, γιατι τα λεφτά εκκαθαρίζονται σε 2 μήνες!!!


Με ταχυδρομιο δεν γινεται?? Αφου πληρωνεις επι τοπου με την παραλαβη! Το one-on-one δεν μου φανηκε και τοσο καλο (γιατι δε θα βρεθει κανεις για μενα και πολλους αλλους)... :sad: Βαλτε παντως μπρος την παραγγελια και μετα τα αλλα κανονιζονται! Γραμματοσειρες και τα λοιπα ρε παιδια βαλτε τις κλασικες,γιατι να το κουραζουμε περισσοτερο??? :confused: :wave2:

Dodok edessa
30/03/2006, 19:52
για μένα ισχύουν αυτά που είπα και πριν.

2 μαύρα xl με ασημένια nick + logo .
Πληρωμή όπως σας βολεύει εσάς που τρωτέ το κουπί....δεν με πειράζει να πληρώσω μεταφορικά, αντικαταβολή ,η οτιδήποτε αλλο.
φτάνει να τα πάρω ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!
:smokin: :smokin: :wave2: :wave2: :smokin:

lammadin
30/03/2006, 20:01
2 Μαυρα medium με την κλασικη σταμπα ( ασιμι ; )
και με nickname....

ελεος ρε παιδια...:hypnotize

naxiotis
31/03/2006, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
και μια μηδενική για κατι αλλο? :rolleyes: :rolleyes: :winka:
κανονιζω εγω! :beer: Ο.Κ.θα σε πάρω τηλέφωνο να τα πούμε:wave2: :wave2: :beer: :beer:

clear
31/03/2006, 10:49
Είδα το excel και συμπληρώνω


το δικό μου χρώμα μπλούζας πορτοκαλί (ή μαύρο ή ότι άλλο αποφασίστει και βολεύει την παραγγελία)
στάμπα η ασημί

SF
31/03/2006, 12:14
Υπομονη Υπομονη παρακαλώ.

Εντός της ημέρας θα μπει η λίστα για να αρχίσουν οι διορθώσεις.

Επίσης θα σβηστούν μερικά άσχετα/άχρηστα μηνύματα για να μη ταλαιπωρούνται πολύ όλοι όσοι προσπαθούν να ενημερωθούν.

Δεν είμαστε ούτε μαγαζί ούτε υπηρεσία. Όποιος θέλει διαβάζει εδώ - δε θα στέλνω ΠΜ σε όσους βαριούνται να διαβάσουν!

Heads up για όσους έχουν _ στο nickname τους. (Αν ειναι στη λίστα και ΔΕ το θέλουν, να ποστάρουν διόρθωση).

sniper
31/03/2006, 12:22
Υπεύθυνε;

Πιάσε 3 (Μ) και για μας......

Χρώματα..... εεεεε χμμμμμ οοοοο

HRC (1 Kόκκινο, 1 Μπλέ, 1 Άσπρο)

εκτός κι αν βγαίνουν σε Repsol Ηonda :D

ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
31/03/2006, 13:22
ΔΥΟ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕ NICK (JIMMYDOG) ΜΕΓΕΘΟΣ M:wave2:

SF
31/03/2006, 14:48
ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ!! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20607&perpage=10&pagenumber=1)

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ!! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20607&perpage=10&pagenumber=1)

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ!! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20607&perpage=10&pagenumber=1)



Η ΛΙΣΤΑ

(Πατήστε F5 για να φορτωθεί η φρέσκια!)

Mπορείτε να ποστάρετε διορθώσεις ή και αποχωρήσεις.

Για το μέγεθος: Είναι ψιλοαμερικάνικου τύπου. Δλδ εγώ που είμαι 193cm/90kg φοράω L, και μου είναι και σχετικά μπόλικο.

!!!Η στήλη name είναι ακριβώς αυτό που θα τυπωθεί, οπότε και μικροαλλάγες πρέπει να τις πείτε!!!




45259

$py
31/03/2006, 14:53
maresei giati eimai protos :D (efaga kana trilepto gia na me vro re)


Parakalo diavaste KALA kai ta 3 LINK tou SF


:D

airamhag
31/03/2006, 17:40
Arxontas o SF !

Epitelous san na dromologithike h katastash ..

Eyge!
:beer: :a18: :a23:

saki_tsan
31/03/2006, 18:06
Μια ερωτησουλα μονο να κανω..? Για το μεγεθος οταν λετε ψιλοαμερικανικου τυπου τι εννοΑτε?? Δηλαδη σε μας που ειμαστε ζουμπαδες (1.75-74 κιλα) μηπως το Medium θα ειναι σαν φουστενελα??? :confused: Και κατι αλλο που δεν καταλαβα... Εχετε ΗΔΗ αρχισει να μαζευετε το χρημα? Αν ειναι ν'αρχισουμε να στελνουμε κι εμεις σιγα-σιγα (που και πως ομως??)... Thanks! :beer:

SF
31/03/2006, 19:00
Για το μέγεθος όπως είπαμε δε μπορούμε να πετύχουμε τελειότητα. Αλλωστε μιλάμε για μπλουζάκια moto.gr και όχι trendy streetwear. (Τσσσ πως τα λεω)

Με αναφορά τον εαυτό μου που ειπα και πιο πάνω, οι πολύ ψηλοί και αδύνατοι ας μη βάλουν XL λόγω κεκτημένης. Eσένα σάκι τσάν σε κόβω εύκολα για M.

Για τη συλλογή $$$ θα υπάρξει ποστ, αλλά ήδη από την ερχόμενη Δευτέρα πάντα θα υπάρχει κάποιος ταμείας στο Δέλεαρ για να μαζεύει....

Aπο Δευτέρα θα προσπαθήσω να ποστάρω και τις διαστάσεις (σε εκατοστά). Μεχρι να μαζέψουμε το χρήμα, θα κανετε και τις διορθώσεις σας.

Στην πρώτη σελίδα ανακοινώθηκε και το Τ.Τ. (Trio Tameies)!

Οι εκτός Αθηνών να πουν τη γνώμη τους για το πως θέλουν να γίνει η φάση. Αν θέλουν δλδ να χρεωθούν και την ταχ. επιταγή ή αντικαταβολή + κοστος πακεταρίσματος κλπ, κάποιοι απο εμάς σίγουρα θα τους εξυπηρετήσουν.

MikeG
31/03/2006, 19:19
Sorry που άργησαααα!!! αλλά θέλω και εγώ.1 πορτοκαλί small παρακαλώ. Ευχαριστώ.! :sun:

tai
31/03/2006, 20:42
tai με μικρά 2 τεμάχια μαύρα
cOzAtS με εναλαγη μικρών μεγάλων, 2 τεμάχια μαυρα
οοοοςς σενσειιι:a23:

saki_tsan
01/04/2006, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Οι εκτός Αθηνών να πουν τη γνώμη τους για το πως θέλουν να γίνει η φάση. Αν θέλουν δλδ να χρεωθούν και την ταχ. επιταγή ή αντικαταβολή + κοστος πακεταρίσματος κλπ, κάποιοι απο εμάς σίγουρα θα τους εξυπηρετήσουν.

Εγω παντως αυτο επιλεγω γιατι και να ηθελα δεν ξερω κανεναν σας που να μπορει να το φερει Θεσ/νικη (για τα χερι με χερι που λεγατε πιο πανω)... :sad: :beer: :wave2:

argy_kap
01/04/2006, 19:18
SF,

ας κάνω αλλαγή σε χρώμα και ποσότητα , ένα ασπρο, ένα πορτοκαλί και ένα κόκκινο....

Επίσης για το οικονομικό, αν έχει κάποιος απο τους ταμίες λογαριασμό Alpha ας τον κάνει ένα post να του βάλουμε λεφτά (μαζί και τα έξοδα αποστολής).

Για τους μακρινούς λέω οτι η μεταφορά χρημάτων μέσω Alpha Web Banking είναι δωρεάν.

:beer:

SF
01/04/2006, 19:23
Nαι, έχω ALPHA οπότε είμαστε ΟΚ.

Θα ενημερώσω σχετικά με ΠΜ.

paris-3
01/04/2006, 19:34
Για τους εκτός Αθηνών τι παίζει? γιατί δν παρακολουθούσα και τώρα που το είδα ψήνομαι, αλλά είμαι από Θεσσαλονική.Ας πει κάποιος standard για να ξέρουμε.!!Thanx.:wave2:

crs-k
01/04/2006, 20:47
Μπλουζο-Παραγγελτη ...

Μεγαλωνω λιγο την παραγγελια μου ... :D
(Θα τα "μαζεψω" εγω αυτα τα λεφτα, ΜΗΝ ανησυχεις ... :lol: )

Οπως ειχαμε πει ...

3 Large, με nick το "crs-k", σε χρωματα: Ασπρο (μαυρα γραμματα), Μαυρο (ασημι γραμματα) και Τιρκουάζ (ενα ανοιχτο μπλε-πρασινο ειναι) ...
Αν ΔΕΝ εχει Τιρκουάζ, τοτε Χακί ...
Αν ΔΕΝ εχει και Χακί, τοτε Μπλέ Σκούρο
Στο τελευταιο, ας επιλεξει γραμματα, αυτη!


ΕΠΙΣΗΣ (+++)

2 eXtra Large, με nick το "Druuna", σε χρωματα: Μαυρο (ασημι γραμματα) και
Σκούρο Μωβ (ΟΧΙ Βιολέ) ...
Αν ΔΕΝ εχει Σκούρο Μωβ, τοτε Σκούρο Μπλε!
Τα χρωματα των γραμματων για το τελευταιο, ας τα επιλεξει αυτη!



Σι γαμ' ησαν ψες ? :D

:lol: :rotflmao: :lol:

gtheof
02/04/2006, 03:32
Katarxas eyxaristw osous eixan thn prwtoboulia gia ta t-shirts. Apeiro kouragio kai ypomonh!!

Epi toy 8ematos:

>Mayrh mplouza me ashmenia grammata-stampes
>Nickname: gtheof
>mege8os: MEDIUM (M)

Oson afora tis plhrwmes, an katalava kala, 8a ksekinhsoun apo Deytera sto DELEAR. Epeidh eimai "newbie", 8a mou pei kapoios diey8ynsh kai wra synanthshs?

Eyxaristw kai pali.

SF
02/04/2006, 11:25
Πληροφορίες για το Δελεαρ, στην 1η σελίδα :)


Η ΛΙΣΤΑ ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ (3/4)

bonepeeler
02/04/2006, 12:05
1 XXL (τουλάχιστον:lol: :lol: :lol: ) με NICK bonepeeler.

Μαύρο ε?:evil:

sub_zero
03/04/2006, 14:33
Σχετικά με τα λεφτα....

"Παίζει" κανείς δυτικά προάστεια να του δώσω το χρήμα???

Νομίζω Bart οτι παίζεις εκεί καπου....


Λόγο οικογενειακών υποχρεώσεων δεν μπορώ να περάσω από Δελεαρ...

fire
03/04/2006, 15:30
1 μαυρο large με ασημι σταμπα, χωρις nickname...
τα λεφτα σημερα στο δελεαρ...
ευχαριστω :wave2:

bartlal
03/04/2006, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
Σχετικά με τα λεφτα....

"Παίζει" κανείς δυτικά προάστεια να του δώσω το χρήμα???

Νομίζω Bart οτι παίζεις εκεί καπου....


Λόγο οικογενειακών υποχρεώσεων δεν μπορώ να περάσω από Δελεαρ...

don't worry, κανουμε και delivery προκειμενου να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι!!! :winka:


:beer: :beer: :beer:

:wave2:

sub_zero
03/04/2006, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
don't worry, κανουμε και delivery προκειμενου να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι!!! :winka:


:beer: :beer: :beer:

:wave2:


Σου 'στειλα πμ για να συνενοηθούμε...

Απλα δεν γουστάρω να σε τρέχω...

:beer: :beer: :beer:

vassilis88
03/04/2006, 20:30
paidia ego eimai iraklio pos tha ginei?

ego thelo ena aspro large me mavra grammata xoris nick omos

jimmis77
03/04/2006, 20:44
παιδια,τελικα με εμας εκτος αθηνων ισχυει η αντικαταβολη μεσω
ελ.τα?να ξερουμε στανταρ για να παραγγειλουμε.
και αν ισχυει θα σταλουν απο το μαγαζι η θα προσφερθει οντως καποιος απο εσας?
η αν παιζει καποιος λογαριασμος στην εθνικη ισως? thanks.

SF
03/04/2006, 21:24
Για τους εκτός Αθηνών παιδιά τα είπαμε και παραπάνω. Προσωπικά αυτό που μπορώ να κάνω είναι να τα κρατήσω μέχρι να έρθετε.


Για αυτούς που θα στείλουν μέσω ALPHA BANK: βεβαιωθείτε ότι για ΜΗ προδηλωμένο λογαριασμό δεν έχει χρέωση!! Γιατί αν έχει, και στο τέλος χρειαστεί να επιστρέψω τα λεφτά... το χαρατσι διπλασιάζεται.


Η λίστα ανανεώθηκε μόλις τώρα.

crazykiller
04/04/2006, 00:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Για τους εκτός Αθηνών παιδιά τα είπαμε και παραπάνω. Προσωπικά αυτό που μπορώ να κάνω είναι να τα κρατήσω μέχρι να έρθετε.


Για αυτούς που θα στείλουν μέσω ALPHA BANK: βεβαιωθείτε ότι για ΜΗ προδηλωμένο λογαριασμό δεν έχει χρέωση!! Γιατί αν έχει, και στο τέλος χρειαστεί να επιστρέψω τα λεφτά... το χαρατσι διπλασιάζεται.


Η λίστα ανανεώθηκε μόλις τώρα.

Τι είναι αυτό με τον προδηλωμένο λογαριασμό???

alximistis
04/04/2006, 08:29
Κι άλλος ένας για μπλουζάκι...
μίντιουμ σε περδικαλί μόνο τα λογότυπα που μοτό...

alximistis
04/04/2006, 08:32
Λεφτά την επόμενη Δευτέρα στο Δέλεαρ ή αν θέλετε νωρίτερα ειδοποιήστε με...
καλά το πόσταρα εδώ ή πρέπει να κάνω κάτι άλλο;;;;;;

kapeos
04/04/2006, 09:09
2 μπλουζάκια μέγεθος M, χρώμα μαυρο το ένα και καλοκαιρινό το άλλο με το nickname παρακαλώ όπως λέμε

:mad: Kapeos:mad:



Σας ευχαριστώ, για επιβεβαίωση στείλτε pm :bigcry:

clear
04/04/2006, 09:54
Μετά από διευκρίνηση του SF αλλάζω το μέγεθος σε LARGE καθότι 1.83 μόνο.
Χρώμα 1 μαύρο και 1 πορτοκαλί (ή άσπρο αν δεν έχει πορτοκαλί).

matmat
04/04/2006, 11:03
Ωραία !!!!

Κάντε και τα δικά μου Large και μαυρα με το ονομα τυπομένο!!!

:smilea: :smilea:

div400
04/04/2006, 11:19
div400--->
μεγεθος: XL χρωμα: μαυρο/ασιμη τεμαχια: 2
να βαλουμε και το nick




:beer: :wave2:

saki_tsan
04/04/2006, 11:33
Παιδια καλα βλεπω πηγαινει το πραμα,ε..?? Αρχισανε και τα παρε δωσε με τα λεφτα,σαν να ειμαστε πολυ κοντα στην παραγγελια μου φαινεται... :D :D :D Για ποτε υπολογιζεται..?? Με τα λεφτα ομως εχω μπερδευτει... Θα φαμε πικρα μου φαινεται εμεις οι μακρινοι... :( :wave2:

Tropeas
04/04/2006, 15:33
Γίνεται τα δικά μου 1μαύρο και 1άσπρο να γίνουν τελικά 1μαύρο και 1 μπλε (όχι το πολύ σκούρο σαν μαύρο , το ανοιχτόχρομο καλύτερα) με τα ανάλογα χρώματα στάμπες?
Ευχαριστώ και συγνώμη για την ταλαιπωρία... (αλλαγής του excel-όφυλλου) ;)

maintenance
04/04/2006, 15:52
sorry παιδιά, δεν ήθελα να ενοχλήσω, αλλά θα ήθελα, αντι για μαυρο, που θα ήταν το ένα απο τα δύο μπλουζάκια, να γίνει πορτοκαλί, με μπλέ στάμπα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!



:wave2: :wave2: :wave2:

SF
04/04/2006, 21:28
Η ΣΟΔΕΙΑ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΜΑΘΑΙΝΩ... :(


ΕΠΙΣΗΣ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ (ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΡΥΘΜΙΣΩ ΩΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.


ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ, ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΗΝ 1Η ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ.

gcrook
05/04/2006, 00:59
Ακυρη για μενα η παραγγελια.

Alexander
05/04/2006, 10:14
.

Alexander
05/04/2006, 10:16
Εχμ ελπίζω να είναι το σωστό σημείο για ποστάρισμα παραγγελίας...

Alexander
Μαύρο μπλουζάκι-Ασημί στάμπα x 1 M
Άσπρο μπλουζάκι-Μαύρη στάμπα x 1 M
Με το nickname (Alexander) επάνω.


PJR (θα τα πληρώσω-παραλάβω εγώ)
Μαύρο μπλουζάκι-Ασημί στάμπα x 1 XL
Άσπρο μπλουζάκι-Μαύρη στάμπα x 1 XL
Με το nickname (PJR) επάνω.

Merci...

:beer:

x-rider
05/04/2006, 11:28
1 Πορτοκαλι

1 Ασπρο


Large

με

Nick

ευχαριστω

bartlal
05/04/2006, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Η ΣΟΔΕΙΑ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΜΑΘΑΙΝΩ... :(


ΕΠΙΣΗΣ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ (ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΡΥΘΜΙΣΩ ΩΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.


ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ, ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΗΝ 1Η ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ.

θα ηθελα να προσθεσω οτι οσοι ειναι να ερθουν την επομενη Δευτερα στο Δελεαρ, ας φροντισουν να εχουν και τα $$$ μαζι τους ωστε να κλεισει το θεμα οσο νωριτερα γινεται.
Οσοι δεν μπορουν να ερθουν, ας επικοινωνησουν μαζι μου μηπως υπαρχει καποιος τροπος συναντησης...
Τελος, οσοι ειναι να πληρωσουν μεσω του λογαριασμου του SF, ας συνενοηθουν με τον ιδιο.

...αυτα! :wave2:

alximistis
05/04/2006, 18:27
Ναι Bartlal...
όσοι έρθουΜΕ θα φροντίσουμε να έχουμε λεφτά μαζί μας...

lord_dimos76
05/04/2006, 19:35
ΕΦΟΣΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΥΚΟ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ,ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΤΟ ΝΙCK,TO ΑΣΠΡΟ ΧΩΡΙΣ.
ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΔΕΛΕΑΡ to know as better ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΡΕΥΣΤΟ!

saki_tsan
06/04/2006, 01:45
Φιλε SF οταν μπορεσεις στειλε και σε με κανα πμ με τον λογαριασμο και καμια λεπτομερεια για να κανω κι εγω σιγα-σιγα την κινηση μου... Και το ποσο παρακαλω γιατι δεν καταλαβα αν κατελειξε καπου η τιμη! Thanks! :beer:

airamhag
06/04/2006, 10:08
Kalimeres!


Thn deytera , ean telika katafero na ertho tha ftaso kata tis 8.30-9.00 ( isos k ligo pio arga..den xero..:rolleyes: )

tha sas prolabo h nabgalo ntountouka stous dromous k opoion petyxo ?

Λεωνίδας
06/04/2006, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
Kalimeres!


Thn deytera , ean telika katafero na ertho tha ftaso kata tis 8.30-9.00 ( isos k ligo pio arga..den xero..:rolleyes: )

tha sas prolabo h nabgalo ntountouka stous dromous k opoion petyxo ? Κάποιον καραφλό να πίνει μπύρες θα τον βρεις σίγουρα :wave2:

cityfly
06/04/2006, 10:21
καλημέρα


εγώ θέλω για

cityfly 2 XL μαύρα

και για

ophilia 1 S μαύρο


για το μέγεθος δεν είμαι 100% σίγουρος
στα μπλουζάκια του αθήνα 2004 XL φοράω, ξέρει κανείς αν υπάρχει αντιστοιχία;
ένα XL αυστραλέζικο που είχε πέσει στα χέρια μου έπλεα
κάτι άλλα αμερικάνικα XL ήταν οκ

ruyjin
06/04/2006, 15:03
ακυρωνω για μενα
και το ιδιο μου ζητησε και ο zeli

το customizing ειναι ελλειπη για μενα οποτε θα προχωρησω μονος


ευχαριστώ!!!!!

OldMan
06/04/2006, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Για το μέγεθος: Είναι ψιλοαμερικάνικου τύπου. [/B]

Επειδή είμαι γνωστός macho και τα φοράω κολλητά, παρακαλώ πολύ όπως το Large γίνει Medium !!!

:wave2: :wave2: :wave2:

SF
06/04/2006, 19:10
Η λίστα ανανεώθηκε.

Ο fire δεν έχει πει μέγεθος.

Όλοι όσοι έχετε ζητήσει αρ. λογαριασμού είστε υπ'όψη, don't worry.

Αν αυτή τη Δευτέρα δε μαζευτούν λεφτά για τουλάχιστον τα 100 (από τα 160!) μπλουζάκια, το βλέπω να κρυώνει το θέμα...

adam_tsouk
06/04/2006, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Η λίστα ανανεώθηκε.

Ο fire δεν έχει πει μέγεθος.

Όλοι όσοι έχετε ζητήσει αρ. λογαριασμού είστε υπ'όψη, don't worry.

Αν αυτή τη Δευτέρα δε μαζευτούν λεφτά για τουλάχιστον τα 100 (από τα 160!) μπλουζάκια, το βλέπω να κρυώνει το θέμα...

Θα προσπαθήσω να έρθω Δέλεαρ...

:wave2:

LanosXR125
07/04/2006, 00:24
Η ΛΙΣΤΑ

Mπορείτε να ποστάρετε διορθώσεις ή και αποχωρήσεις.



!!!Η πρώτη στήλη είναι ακριβώς αυτό που θα τυπωθεί, οπότε και μικροαλλάγες πρέπει να τις πείτε!!! [/B][/QUOTE]

Emena me nick "LambrakasXR"mi me 3exasete :wave2:

gtheof
07/04/2006, 09:38
Paidia kalhmera. Yparxei kapou h ananewmenh lista, gia na checkaroume thn paraggelia mas? Eyxaristw poly.

latris mixanis
07/04/2006, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtheof
Paidia kalhmera. Yparxei kapou h ananewmenh lista, gia na checkaroume thn paraggelia mas? Eyxaristw poly.

Η λίστα είναι εδώ ! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=336981#post336981)


:wave2:

OldMan
07/04/2006, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Η λίστα είναι εδώ ! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=336981#post336981)
:wave2:

Δεν είναι ανανεωμένη ...!!!:blush: :blush: :blush:

gtheof
07/04/2006, 12:34
Ayth thn exw dei, alla den einai h ananewmenh. O SF leei gia 160 mployzakia synolika, h sygkekrimenh exei 128. P.x. h dikia mou paraggelia leipei apo th lista.

latris mixanis
07/04/2006, 12:48
Απ' όσο γνωρίζω χτες έκανε την τελευταία ενημέρωση της Λίστας. Δεν είναι όλη μέρα μέσα για νατην φτιάχνει. :sick:

Με την πρώτη ευκαιρία θα την ενημερώσει
:winka:



:beer: :wave2: :beer:

SF
07/04/2006, 13:12
Πατήστε και κανένα REFRESH στον browser σας!!!!

gtheof
07/04/2006, 13:14
SF, eyxaristw kai sorry. Kataramenh cache...

MikeG
08/04/2006, 14:51
Καλησπέρα παιδιά.Επειδή έχω λίγο χαθεί...Λοιπόν για εμάς που είμαστε εκτός Αθηνών μπορεί κάποιος να πει συγκεκριμένα πως θα γίνει η πληρωμή και η παραλαβή?Ας απαντηθεί μια φορά για όλους.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ. Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.:beer:

naxiotis
09/04/2006, 20:00
έλα να βλέπω το χρήμα να ρέει!!!!!

SF
09/04/2006, 20:06
Παιδιά έχω βαρεθεί να ποστάρω ότι έχω ήδη ποστάρει ότι έχω ήδη ποστάρει ότι έχω ήδη ποστάρει όλες τις απαιτούμενες πληροφορίες... (1η σελίδα)

saki_tsan
10/04/2006, 00:26
Φιλε SF :wave2: βλεπω φτανει η deadline που εδωσες (10 του μηνος σημερον) αλλα δεν ελαβα κανεναν λογαριασμο στα πμ..! Δε θελω να σε αγχωσω και μαλλον θα το εχεις στα υποψην απλα ρωτω για να σιγουρευτω και να μην την πατησω και τρεχω και δεν προλαβαινω μετα..! τωρα που φτασαμε στη πηγη δηλαδη,να πιουμε κι εμεις λιγο νερακι..! :winka: Επισης δεν πολυκαταλαβα τι εννοεις να βεβαιωθουμε για τις χρεωσεις... εγω θα παω στην τραπεζα,οτι ζητησουν επιπλεον θα δωσω και μετα αν χρειαζεται να μου επιστραφει κατι (που δεν καταλαβα τι θα ειναι αυτο) δεν το θελω,ειμαστε οκ?? Σορρυ,απλα δεν τα ξερω καλα αυτα τα τραπεζιστικα... :blush: Thanks! :beer:

SF
10/04/2006, 00:32
'Ντάξει, ήταν αισιόδοξο το deadline :D

Όπως είπα, όσοι είστε για τράπεζα, θα ενημερωθείτε ως την Τρίτη.

Να υπενθυμίσω μόνο τον όρο για την περίπτωση επιστροφής χρημάτων (βλ. 1η σελίδα).

bartlal
10/04/2006, 10:53
μιας και σημερα ειναι Δευτερα (σωωωωπα!!!:eyepop: ), θα ηθελα να υπενθυμισω οσοι ειναι να ερθουν σημερα στο Δελεαρ, ας φροντισουν να εχουν και τα $$$ μαζι τους ωστε να μαζεψουμε οσο περισσοτερα μπλουζακια γινεται μπας και ξεκινησει αυτη η οδυσσεια παραγγελια....

Οσοι δεν μπορουν να ερθουν, ας επικοινωνησουν μαζι μου μηπως υπαρχει καποιος τροπος συναντησης ΕΝΤΟΣ της βδομαδας( SF, ποια ειναι τα πραγματικα περιθωρια???)

:rolleyes:


:wave2:

lord_dimos76
10/04/2006, 10:55
ΜΕΧΡΙ ΤΙ ΩΡΑ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΜΥΤΗ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10!

Λεωνίδας
10/04/2006, 11:03
Βάλε και σε μένα μπάρμπα...
1 XL μαύρο χωρίς το nick :wave2:

SF
10/04/2006, 11:17
Περιθώριο όσο θέλουμε έχουμε. Απλά έλεγα να βιαστούμε λίγο μπας και τα έχουμε όλοι στη βόλτα μας (για να είμαστε κανονικό medrano :lol:) υπολογίζοντας ότι χρειάζεται και κάνα 2βδόμαδο παραγωγή...

bartlal
10/04/2006, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από lord_dimos76
ΜΕΧΡΙ ΤΙ ΩΡΑ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΜΥΤΗ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10!

ελα εσυ και θα σε περιμενουμε! :a021:


:lol: :lol: :lol:

απο τις 19:00 μεχρι τις 01:00. καλα δεν ειναι? :winka:

lord_dimos76
10/04/2006, 12:40
JUST FINE!!!

Nrgman
10/04/2006, 23:05
2 μάυρες με ασημένια στάμπα με nick
και οι 2 να είναι XL

SF
10/04/2006, 23:46
Είμαστε στα 82 μπλουζάκια, και λείπουν και μερικά σίγουρα ακόμα, καθώς και όσοι θα βάλουν μέσω τράπεζας (που θα τους ενημέρωσω με ΠΜ αύριο Τρίτη).

Οπότε είμαστε σε καλό δρόμο και μόλις περάσουμε τα 100, θα δώσουμε μια παρατασούλα 2-3 ημερών... και μετά παραγγελία.

Αύριο Τρίτη επίσης θα ενημερώσω τη λίστα και θα ξαναποστάρω.

OEO

(Διάφορα μηνυματα αυτού του θρέντ θα αρχίσουν να σβήνονται αδιακρίτως - Μην παραξενευτείτε έτσι? Για να μαζευτεί το θρεντ...)

:beer: