PDA

View Full Version : Παρέλαση 25ης Μαρτίου



byron
30/03/2006, 14:01
Το αξιοπρόσεχτο δεν είναι η ζαρτιέρα της μαθήτριας:look: :look: , αλλά η γιαγιά που είναι πίσω της :lol: :rotflmao: :lol:

{edited by bartlal: για ευνοητους λογους, οκ? :winka:}

koutroulis
30/03/2006, 14:06
το μέλλον του τόπου είναι σε σίγουρα πόδια


εεεε......


χέρια



:lol: :lol: :lol: :lol:

cityfly
30/03/2006, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Το αξιοπρόσεχτο δεν είναι η ζαρτιέρα της μαθήτριας:look: :look: , αλλά η γιαγιά που είναι πίσω της :lol: :rotflmao: :lol:


λογικό είναι σκέφτεται η γιαγιά και σου λέει

με τη φούστα τη δικιά μου αυτή τη βγάζει 20 δικές της

:rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
30/03/2006, 14:09
Για κάτι τέτοια μου αρέσει ο Εμπειρίκος....

lampros_fazer
30/03/2006, 14:09
:eek: :eek:
:lol::lol::lol::lol::lol:
Ενώ η "φούστα" είναι οτι πρέπει για παρέλαση ε? :lol::lol:
Όλα τα λεφτά η γιαγιά..:bawl: :bawl: :bawl:

Αχ τα περήφανα πιπίνια της Ελλάδας...

$py
30/03/2006, 14:24
Apaito na kryftoun kai ta matia tis giagias :lol:

bartlal
30/03/2006, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Apaito na kryftoun kai ta matia tis giagias :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

με ελιωσες!!! ευτυχως που δεν επινα καφε εκεινη την ωρα!!!

κορυφαια η ατακα σου!!!

WWW
30/03/2006, 14:27
Και να φανταστείτε πως κάτι χαϊβάνια προτείνουν να σταματήσουν οι παρελάσεις. :nono: :nono: :wave2:

byron
30/03/2006, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
{edited by bartlal: για ευνοητους λογους, οκ? :winka:}

οκ οκ οΚ.
Η κοπέλλα να την κοιτάνε ήθελε, και εσύ άσπλαχνε την ρίχνεις στην ανωνυμία;;;:cool: :cool:

makis206
30/03/2006, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Apaito na kryftoun kai ta matia tis giagias :lol:

Άναψε και σένα ;;:eyepop: :eyepop:

:lol: :lol:

Nefeli
30/03/2006, 14:35
Εμένα μου κάνει εντύπωση που κοιτά η γιαγιά (έχει τους λόγους της βέβαια) αντί να κοιτάει ο κύριος αριστερά, έχει και αυτός τους λόγους του

:rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao:

makis206
30/03/2006, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefeli
αντί να κοιτάει ο κύριος αριστερά, έχει και αυτός τους λόγους του

Να δεις που στις πιο πίσω σειρές θα παρελάζουν οι καλόγριες !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

$py
30/03/2006, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άναψε και σένα ;;:eyepop: :eyepop:

:lol: :lol:

Idios me auto gyali, fountosa fountosa... :p


42923

lampros_fazer
30/03/2006, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
{edited by bartlal: για ευνοητους λογους, οκ? :winka:}

Που είναι το edit ρε παιδιά και δεν το βλέπω?? :look: :look:

makis206
30/03/2006, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Idios me auto gyali, fountosa fountosa... :p


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:beer: :beer:

lampros_fazer
30/03/2006, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Idios me auto gyali, fountosa fountosa... :p

:lol::bawl::lol::bawl::lol::bawl::lol:

Και που να'βαζε δλδ το καυτό τσεμπέρι...:rotflmao: :rotflmao:

byron
30/03/2006, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Που είναι το edit ρε παιδιά και δεν το βλέπω?? :look: :look:

Στην αρχική φωτό φαινόταν το προσωπάκι του κοριτσιού, αλλά ο Bart εκτός από recycling κάνει και editing τώρα που έγινε μοντεντορας... Βγάλε το κορίτσι απ΄την λήθη χασάπη!!!!!!:bigcry: :bigcry: :bigcry:

makis206
30/03/2006, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Στην αρχική φωτό φαινόταν το προσωπάκι του κοριτσιού, αλλά ο Bart εκτός από recycling κάνει και editing τώρα που έγινε μοντεντορας... Βγάλε το κορίτσι απ΄την λήθη χασάπη!!!!!!:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Προσωπικά καλύφθηκα 100% με τις ποδάρες !:a48: :a46: :a48:

Bartlal μη διανοηθείς να κάνεις καμμιά μαλακία στη φωτό !:nono:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




:beer: :beer:

lampros_fazer
30/03/2006, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Στην αρχική φωτό φαινόταν το προσωπάκι του κοριτσιού, αλλά ο Bart εκτός από recycling κάνει και editing τώρα που έγινε μοντεντορας... Βγάλε το κορίτσι απ΄την λήθη χασάπη!!!!!!:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Εγώ εξακολουθώ να βλέπω κανονικά το πρόσωπο!!

$py
30/03/2006, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
:lol::bawl::lol::bawl::lol::bawl::lol:

Και που να'βαζε δλδ το καυτό τσεμπέρι...:rotflmao: :rotflmao:


Re sy min mas anaveis mesimeriatika :hypnotize



Pantos to vlema tis gomenas (opoios prolave kai to eide) itan ola ta lefta, itan tou styl 'ksero oti exo podares, ksero oti me koitate oloi kai goustaro trela'. Euge, to mellon einai sta podia tis...

lampros_fazer
30/03/2006, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Προσωπικά καλύφθηκα 100% με τις ποδάρες !:a48: :a46: :a48:
Bartlal μη διανοηθείς να κάνεις καμμιά μαλακία στη φωτό !:nono:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Την έχω ολόκληρη αν θέλεις...:a48: :a48:
Ποδολάγνε!Πιπινόδουλε!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl:

Yianniss
30/03/2006, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Στην αρχική φωτό φαινόταν το προσωπάκι του κοριτσιού, αλλά ο Bart εκτός από recycling κάνει και editing τώρα που έγινε μοντεντορας... Βγάλε το κορίτσι απ΄την λήθη χασάπη!!!!!!:bigcry: :bigcry: :bigcry:


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ με τον φιλτατο srx6!!!! Αισχος κ ντροπη, τετοια λογοκρισια ουτε οι Αμερικανοι για το Ιρακ!!!:D
Η κοπελα ειναι αξια θαυμασμου. Μπραβο κ συγχαρητηρια ειναι πανεμορφη! Θελουμε το original!

Σας παραθετω κ αλλη μια φωτο η οποια μου ηρθε εξ' αρχης λογοκριμενη (για να μη μου πειτε τιποτα)


42925

tifoefs
30/03/2006, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Apaito na kryftoun kai ta matia tis giagias :lol:

Για αυτο που εγραψες Μεταλλιο ΜΟΤΟ.ΓΡ χρειαζεσαι !!

Αιτουμαι επισημως !!

:beer: :beer: :beer: :beer:


42926

makis206
30/03/2006, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Την έχω ολόκληρη αν θέλεις...:a48: :a48:
Ποδολάγνε!Πιπινόδουλε!! :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl:

ΠιΜί me μόλις μπορέσεις !:lol:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

byron
30/03/2006, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Την έχω ολόκληρη αν θέλεις...:a48: :a48:
Ποδολάγνε!Πιπινόδουλε!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl:

Με :cry: :cry: 2 αυτοκόλλητα moto.gr σας στέλνω την φωτό με pm. χεχεεχεεχχε:p :p

lampros_fazer
30/03/2006, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Yianniss


Καλά το πάει...:winka: :winka:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

lampros_fazer
30/03/2006, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Με :cry: :cry: 2 αυτοκόλλητα moto.gr σας στέλνω την φωτό με pm. χεχεεχεεχχε:p :p

Αφού την έχω ρε..:a22: :a22:
Και εξακολουθεί να μου την εμφανίζει ολόκληρη..:winka: :a22:

:rotflmao: :rotflmao:

bartlal
30/03/2006, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Yianniss
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ με τον φιλτατο srx6!!!! Αισχος κ ντροπη, τετοια λογοκρισια ουτε οι Αμερικανοι για το Ιρακ!!!:D
Η κοπελα ειναι αξια θαυμασμου. Μπραβο κ συγχαρητηρια ειναι πανεμορφη! Θελουμε το original!

Σας παραθετω κ αλλη μια φωτο η οποια μου ηρθε εξ' αρχης λογοκριμενη (για να μη μου πειτε τιποτα)

αν ηταν η αδερφη σου, η κορη σου, η κοπελα σου, ή καποια η οποια τελος παντων θα σε προσβαλε να την εβλεπες ετσι, θα ανεβαζες την φωτο? :confused:

...το τι κανουμε στην ιδιωτικη μας ζωη ΔΕΝ νομιζω να σημαινει οτι θελουμε (ή καλυτερα: πρεπει) να το δημοσιευουμε κιολας. :ninja:



φοβαμαι οτι για τους παραπανω λογους θα πρεπει να γινω πιο αυστηρος... :(

...α! και δεν με αρεσει να με παρουσιαζουν ως πουριτανο. οσοι με ξερουν ΜΟΝΟ το αντιθετο μπορουν να διαβεβαιωσουν. _

byron
30/03/2006, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Αφού την έχω ρε..:a22: :a22:
Και εξακολουθεί να μου την εμφανίζει ολόκληρη..:winka: :a22:

:rotflmao: :rotflmao:

Εχω ήδη αναφέρει το μήνυμα σου στον μοντετορα

tifoefs
30/03/2006, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal


...α! και δεν με αρεσει να με παρουσιαζουν ως πουριτανο. οσοι με ξερουν ΜΟΝΟ το αντιθετο μπορουν να διαβεβαιωσουν. _

Αμαν !! Ρεφορμας !!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

koutroulis
30/03/2006, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Προσωπικά καλύφθηκα 100% με τις ποδάρες !:a48: :a46: :a48:

Bartlal μη διανοηθείς να κάνεις καμμιά μαλακία στη φωτό !:nono:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




:beer: :beer:


+100


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

byron
30/03/2006, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
αν ηταν η αδερφη σου, η κορη σου, η κοπελα σου, ή καποια η οποια τελος παντων θα σε προσβαλε να την εβλεπες ετσι, θα ανεβαζες την φωτο? :confused:

...το τι κανουμε στην ιδιωτικη μας ζωη ΔΕΝ νομιζω να σημαινει οτι θελουμε (ή καλυτερα: πρεπει) να το δημοσιευουμε κιολας. :ninja: _

Επειδή ξαφνικά η κουβέντα πήρε περίεργη τροπή, ¨κατεβάζω¨την φωτό που έβαλα εγώ, έχοντας όμως τις διαφωνίες μου.
Γιατί θα έπρεπε κάποιος να προσβληθεί αν έβλεπε την κοπέλλα, κόρη, αδελφή έτσι. Δηλαδή πως; Δεν έχει προστεθεί κάτι ανάρμοστο στην φωτό. Δεν έχει παραβιαστεί η ελευθερία του ατόμου, εισβάλοντας σε κρεββατοκάμαρες ή τραβώντας φωτό σε τουαλλέτες. (Δεν θα έβαζα έτσι κι αλλίως κάτι τέτοιο) Η κοπέλλα παρέλασε έτσι όπως γούσταρε, μπροστά σε πάρα πολύ κόσμο, και δεν νομίζω ότι χρειάζεται την φροντίδα κάποιου. Εκτός και όποια κοπέλλα φοράει μίνι ή κάλτσες χρειάζεται φροντίδα....
Sorry για τις αντιδράσεις που προκάλεσα με το θέμα μου.
CU

bartlal
30/03/2006, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Επειδή ξαφνικά η κουβέντα πήρε περίεργη τροπή, ¨κατεβάζω¨την φωτό που έβαλα εγώ, έχοντας όμως τις διαφωνίες μου.
Γιατί θα έπρεπε κάποιος να προσβληθεί αν έβλεπε την κοπέλλα, κόρη, αδελφή έτσι. Δηλαδή πως; Δεν έχει προστεθεί κάτι ανάρμοστο στην φωτό. Δεν έχει παραβιαστεί η ελευθερία του ατόμου, εισβάλοντας σε κρεββατοκάμαρες ή τραβώντας φωτό σε τουαλλέτες. (Δεν θα έβαζα έτσι κι αλλίως κάτι τέτοιο) Η κοπέλλα παρέλασε έτσι όπως γούσταρε, μπροστά σε πάρα πολύ κόσμο, και δεν νομίζω ότι χρειάζεται την φροντίδα κάποιου. Εκτός και όποια κοπέλλα φοράει μίνι ή κάλτσες χρειάζεται φροντίδα....
Sorry για τις αντιδράσεις που προκάλεσα με το θέμα μου.
CU

πιστεψε με, ειλικρινα δεν ειχε προσωπικο χαρακτηρα προς εσενα το ποστ μου.
στο θεμα μας: και μπορει να κυκλοφορει ετσι στην παρελαση, στην καφετερια, στα μπουζουκια και στα κλαμπ. Το ζητουμενο του θεματος ειναι κατα ποσο:
1ον) θα θελαμε να δουμε τις αδερφες, κοπελες, κορες κλπ σε site, σε κοινη θεα...
2ον) αν αν θελαμε η ιδια παλι κατηγορια (αδερφες, κοπελες, κορες, συνεργατισσες στο γραφειο, κλπ ) να βλεπει αυτες τις φωτο.

με αυτα τα κριτηρια κινουμαι. κανω λαθος?

χωρις παρεξηγηση,
Γιωργος

:beer: :beer: :beer:
:wave2:

Suner
30/03/2006, 15:38
h tapeinh mou gnomh einai oti ama den h8ele na sxoliastei h kopella k ka8e kopella 8a ntynotan pio semna na mhn travi3ei ta vlemata olon mas (symperilamvanomenhs k ths giagias)

apo oti fenetai omos h8ele na thn doume oloi mas.kai oi fotografoi kai oi goneis ths kai o aderos ths k h 8eia ths k opoio kanali eperne thn parelash ekeinh thn ora kai oi ka8hghtes ths k o iereas ths ekklhsias ths k o pro8hpourgos..

ara kai na mpei kai sto internet de 8a einai kati kainourio gia afthn k tis kopelles pou kanoun ta idia.

afto pou einai kapos lepto einai h hlikia ths kopella pou einai kato apo 18 mallon k den exei plhrh epignosh ton pra3eon ths akoma.
ypefuinoi einai oi ka8hghtes pou ths epetrepsan na paerlasei san na phgaine se club-bar kai oi goneis ths pou thn afhsan na foresei afta ta rouxa.

parakato den yparxei logos na aisxrologoume k na vazoume sexistika sxolia sto site afto.(o ka8e enas omos einai lef8eros na skeftei oti 8elei omos:smokin: )

prosopika den vrisko kati kako pou egine post h foto sto site giati den exei kati gymno pano.

sto kato kato o ka8e enas mas einai ypef8inos gia ton eafto tou kai tis aderfes tou ama 8elei...
(thn aderfh mou den thn afhno na phgainei etsi stis parelaseis ths ego)


ZHTO OI GONEIS K OI KA8HGHTES GIA TON 3EPESMO THS PARELASHS:sad:

byron
30/03/2006, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal

χωρις παρεξηγηση,
Γιωργος

:beer: :beer: :beer:
:wave2:

καμμιά παρεξήγηση
:beer: :beer: :beer:

bartlal
30/03/2006, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
καμμιά παρεξήγηση
:beer: :beer: :beer:


:beer: :beer: :beer:

:beer: :beer: :beer:

:winka:


:wave2:

bartlal
30/03/2006, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Suner
h tapeinh mou gnomh einai oti ama den h8ele na sxoliastei h kopella k ka8e kopella 8a ntynotan pio semna na mhn travi3ei ta vlemata olon mas (symperilamvanomenhs k ths giagias)

apo oti fenetai omos h8ele na thn doume oloi mas.kai oi fotografoi kai oi goneis ths kai o aderos ths k h 8eia ths k opoio kanali eperne thn parelash ekeinh thn ora kai oi ka8hghtes ths k o iereas ths ekklhsias ths k o pro8hpourgos..

ara kai na mpei kai sto internet de 8a einai kati kainourio gia afthn k tis kopelles pou kanoun ta idia.

afto pou einai kapos lepto einai h hlikia ths kopella pou einai kato apo 18 mallon k den exei plhrh epignosh ton pra3eon ths akoma.
ypefuinoi einai oi ka8hghtes pou ths epetrepsan na paerlasei san na phgaine se club-bar kai oi goneis ths pou thn afhsan na foresei afta ta rouxa.

parakato den yparxei logos na aisxrologoume k na vazoume sexistika sxolia sto site afto.(o ka8e enas omos einai lef8eros na skeftei oti 8elei omos:smokin: )

prosopika den vrisko kati kako pou egine post h foto sto site giati den exei kati gymno pano.

sto kato kato o ka8e enas mas einai ypef8inos gia ton eafto tou kai tis aderfes tou ama 8elei...
(thn aderfh mou den thn afhno na phgainei etsi stis parelaseis ths ego)


ZHTO OI GONEIS K OI KA8HGHTES GIA TON 3EPESMO THS PARELASHS:sad:

εστω και λογω ηλικιας (ή και βλακειας αν θελεις) οφειλουμε να προστατευσουμε οτι και για οσο προλαβαινουμε! :winka:
:beer: :beer: :beer:
:beer: :beer: :beer:
:wave2:

FestoNero
30/03/2006, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
οσοι με ξερουν ΜΟΝΟ το αντιθετο μπορουν να διαβεβαιωσουν. _ I CONCURRRRRRR
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
πουριτανος ο bartlal???????
Σα να λες οτι ο πάπας ακουει death metal!!!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Ολοι γνωριζουμε οτι πριν κανει εντιτ ενα ποστ με ασεμνο περιεχομενο, κανει σειβ αζ... για να κραταει στοιχεια...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:beer: :beer:
:wave2:

Η ζωνη τι κανει; καλα;;;

koutroulis
30/03/2006, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero

Σα να λες οτι ο πάπας ακουει death metal!!!!!!


Η ζωνη τι κανει; καλα;;;




Κορυφαίο



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
30/03/2006, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
I CONCURRRRRRR
πουριτανος ο bartlal???????
Σα να λες οτι ο πάπας ακουει death metal!!!!!!
Ολοι γνωριζουμε οτι πριν κανει εντιτ ενα ποστ με ασεμνο περιεχομενο, κανει σειβ αζ... για να κραταει στοιχεια...
:beer: :beer:
:wave2:

Η ζωνη τι κανει; καλα;;;

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:
:wave2:

lampros_fazer
30/03/2006, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Suner


Εγώ να πω ότι συμφωνώ με όσα είπε ο φίλος Sunor.Απλά ένα σχόλιο θέλω να κάνω,ούτε να συνεχίσω ούτε να επεκτείνω την κουβέντα θέλω.
Επίσης καταλαβαίνω τη θέση του Bart όσα είπε.
Bart,αν από την αρχή είχε μπει με κομένο πρόσωπο θα ήταν οκ?
Απάντησέ μου με πμ αν θέλεις,μην το κουράζουμε το θέμα..

:a56: για μένα.

Motoulis
30/03/2006, 18:45
Να χαρώ εγώ προστασία.......την είδε όλη η Ελλάδα στην παρέλαση μετά στην TV και τέλος στις εφημερίδες......αλλά στο moto.gr κανείς......α μην πώ για την πώληση στο φωτογραφείο που τράβηξε την φώτο και πάει να την πάρει όποιος γουστάρει....
Δεκάρα δεν δίνω για την φώτο και τα ανήλικα δεν είναι του γούστου μου αλλά να κοροϊδεύουμε τους εαυτούς μας και καλά για προστασία άλλων και για επίπεδο όταν γράφονται τρίς χειρότερα......καληνύχτα.....:wave2:

bartlal
30/03/2006, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Να χαρώ εγώ προστασία.......την είδε όλη η Ελλάδα στην παρέλαση μετά στην TV και τέλος στις εφημερίδες......αλλά στο moto.gr κανείς......α μην πώ για την πώληση στο φωτογραφείο που τράβηξε την φώτο και πάει να την πάρει όποιος γουστάρει....
Δεκάρα δεν δίνω για την φώτο και τα ανήλικα δεν είναι του γούστου μου αλλά να κοροϊδεύουμε τους εαυτούς μας και καλά για προστασία άλλων και για επίπεδο όταν γράφονται τρίς χειρότερα......καληνύχτα.....:wave2:

τωρα, αυτο ειναι λογικη ρε Μοτουλ?

επειδη την εδειξε το alter, star, η Τατιανα, αντε και ο Θεμος, επειδη ο φωτογραφος εχει τετοιου ειδους πελατες κλπ κλπ, θα πρεπει να τα αναπαραγουμε ΚΑΙ εμεις? αυτο ειναι οτι πιο καλο εχουμε να επιδειξουμε? δεν συμφωνω βρε φιλε, ειλικρινα. :nono: :(
και το ξαναεγραψα πιο πριν: το τι θα ανταλλασουμε μεταξυ μας: κανενα οριο (sic) το τι θα βαζουμε εδω, ας κανουμε πρωτα μια (εστω στοιχειωδη) αυτοκριτικη, πριν το πατησουμε το τιμημενο το κουμπακι της επισυναψης! :a35:
φιλικα σου μιλαω, και το ξερεις, για να μην θεωρηθει οτι τσακωνομαστε!

:beer: :beer: :beer:
:wave2:

kostasvar
30/03/2006, 19:49
:beer: :beer: :beer:


42942

island
30/03/2006, 20:08
αυτούς εκει με το βέλος τους είδατε ??


42944

makis206
31/03/2006, 07:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από island
αυτούς εκει με το βέλος τους είδατε ??

Ποιούς ;;:look:

Εμένα το βέλος δείχνει τις γάμπες της κοπέλας !:look: :lol: :lol: :lol:


:eyepop: :eyepop:

NAKANO-1100
01/04/2006, 15:10
ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΡΟΣ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΓΟΦΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ


43084

$py
01/04/2006, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAKANO-1100
ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΡΟΣ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΓΟΦΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ


Kai to vyzi oso kai tou kontariou tis simeas

:D

Akatanomastos
01/04/2006, 20:00
Mipos i giagia einai lesvia?:rotflmao:

Akatanomastos
01/04/2006, 20:06
pantos epeidi aneferthike i ilikia tis kopelas den nomizo se 6 -7 mines pou tha enilikiothei na forouse kati diaforetiko..

den prepei na theoroume tetoies foto <<kakes>> gia postarisma afou i foto afti apeikonizei tin pragmatikotita giro mas, kai theoro pos an rotousame tin kopela den tha xe provlima..
Kai sto kato kato den einai kai kamia xontri pou nomizei oti exei soma kai bgazei tis patses ekso..
panta filika

bravo koritsi mou.:beer: :beer: :beer:

lampros_fazer
01/04/2006, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από island
αυτούς εκει με το βέλος τους είδατε ??

Χαίρονται μάλλον που πλησιάζουν τα φανταράκια..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
03/04/2006, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από island
αυτούς εκει με το βέλος τους είδατε ??

Ηθελα να το γραψω, αλλά σκέφτηκα μην μου την πέσουν, για ομοφοβικά σχόλια κλπ.

Τεσπα, ο Bart καλά έκανε και έσβησε τα ματάκια της κοπέλλας, καθώς λογικά είναι ανήλικη. Αυτο που πιθανόν δεν γνωρίζουμε ως απλοί χρήστες, είναι οι ¨λεπτές κόκκινες γραμμές¨ που υπάρχουν στην λειτουργία του site.
Για να ξαναμπούν τα πράγματα στον ίσιο δρόμο, δηλ. Ανέκδοτα και όχι Διαμάχες, προαναγγέλω ανέβασμα φωτό που ο Bart δεν θα μπορέσει να κάνει Edit.....

byron
03/04/2006, 10:16
Barcelona sex bomb


43311

Akatanomastos
03/04/2006, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Barcelona sex bomb


panagia mouuuuuuuuuu

bartlal
03/04/2006, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
panagia mouuuuuuuuuu

πες μας κιολας οτι θελεις να την λογοκρινουμε ΚΑΙ αυτη? :confused:



:sad:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
03/04/2006, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
πες μας κιολας οτι θελεις να την λογοκρινουμε ΚΑΙ αυτη? :confused:



:sad:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΝΑΙ!! ΝΑΙ!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ. ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΟΥΣΙ!!!!!!!!!!!!!

Motoulis
03/04/2006, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
ΝΑΙ!! ΝΑΙ!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ. ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΟΥΣΙ!!!!!!!!!!!!!
Αυτή δ3εν λογοκρίνεται αν ψάξεις θα μάθεις οτι είναι παλαιό μέλος του RtCT......
don't touch που λέμε....... :lol: :rotflmao: :lol: