PDA

View Full Version : ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ



KATVASS
31/03/2006, 12:49
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΑΠΟ Ε.Ο ΑΘΗΝΩΝ-ΛΑΜΙΑΣ
ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΦΑΓΕ,ΚΑΙ ΟΔΡΟΜΟΣ ΣΤΕΝΕΥΕΙ ,ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΜW 650,ME ΒΑΛΙΤΣΕΣ,ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ
ΧR 250 (ΠΑΛΙΟ) ΜΕ ΔΥΟ ΑΝΑΒΑΤΕΣ,ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ
ΣΤΟ BMW ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΙΓΑ(ΛΟΓΩ ΜΠΑΓΑΖΙΕΡΩΝ).ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ
ΟΤΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΛΟΥΡΙΔΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΥΤ/ΤΑ.ΑΥΤΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΦΗΝΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΝ.ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΑΤΑΚΙ,
ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΤΩ,EFTIXOS ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ.ΤΟ ΒΜW STAMATAEI ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΑΖΙ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.Ο ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΤΗΣ BMW ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ,ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΕΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.ΠΑΙΔΙΑ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΤΑΓΑΝΕ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ,ΤΙ ΣΠΡΩΞΙΕΣ,ΤΙ ΒΡΙΣΙΕΣ,ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ,ΧΩΡΙΑ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΡΙΞΑΝ ΚΑΤΩ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ,ΜΕ ΚΛΟΤΣΙΑ.ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ 50-60 ΔΕΥΤ/ΤΑ,
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΑΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ RT.
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ,ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ,ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΤΟ ΑΣΤ.ΤΜΗΜΑ (ΛΟΓΩ ΒΙΑΣ,ΕΦΑΓΕ ΚΑΤΙ ΨΙΛΕΣ Ο ΕΝΑΣ) ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.
ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ,ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΕΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΝΑΝΕ,ΣΤΗΝ ΑΜΟΙΡΗ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑΦΕΡΘΗΚΑ,ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ,ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ (ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20-23),ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ,ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΠΑΕΙ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ,ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
ΚΛΕΙΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΕΧΑΣΑ 2 ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ,ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΚ.
ΚΑΛΟ ΣΚ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΑΣΤΕ ΚΥΡΙΟΙ.

ΥΓ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ,ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ END

Λεωνίδας
31/03/2006, 12:52
Καλά και τους δύο τους κατάφερες; Μωρέ μπράβο...
Το τηλέφωνό της το πήρες ή μόνο ευχαριστώ;
Και επί της ουσίας: πού να σφίξουν και οι ζέστες τι άλλο έχουμε να δούμε...:a31:

Cpt. Haddock
31/03/2006, 13:06
Αν και είμαι εναντίον της βίας.... ορθώς έπραξες.

Το έχουμε πει.. Σεβασμός στους άλλους οδηγούς όσο γρήγορα μπορουν να πάνε.

Στην τελική αυτή σταμάτησε να δει αν τα παιδια είναι εντάξει και πήγε να βρει το μπελά της...



ΥΓ. Μήπως είναι συμφορουμίτισα; :winka:

idi
31/03/2006, 13:13
μονο αστυνομικο τμημα? επρεπε να τα στηλεις νοσοκομειο τα γ@@@@@δα μαγκες του κ@λου!

MIKE_16V
31/03/2006, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αν και είμαι εναντίον της βίας.... ορθώς έπραξες.
Το έχουμε πει.. Σεβασμός στους άλλους οδηγούς όσο γρήγορα μπορουν να πάνε.

Στην τελική αυτή σταμάτησε να δει αν τα παιδια είναι εντάξει και πήγε να βρει το μπελά της...



ΥΓ. Μήπως είναι συμφορουμίτισα; :winka:


Σεβασμος, σιγουρα, αλλα και αυτος εχει τα ορια του.... αν με καταλαβαινεις...

:wave2:

Λεωνίδας
31/03/2006, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αν και είμαι εναντίον της βίας.... ορθώς έπραξες.

Το έχουμε πει.. Σεβασμός στους άλλους οδηγούς όσο γρήγορα μπορουν να πάνε.

Στην τελική αυτή σταμάτησε να δει αν τα παιδια είναι εντάξει και πήγε να βρει το μπελά της...



ΥΓ. Μήπως είναι συμφορουμίτισα; :winka:
Αν ήταν η wild_cat θα τους είχε πλακώσει στις σφαλιάρες :lol:

koutroulis
31/03/2006, 13:15
γέμισε ο τόπος μαλάκες και κουραδόμαγκες



γεια στα χέρια σου


:wave2:

bugsbunny
31/03/2006, 13:15
Το λιγότερο που μπορώ να τους χαρακτηρίσω είναι γελοίοι…
Από πού να αρχίσω και να μετράω μαλακίες :
- έβρισαν οδηγό επειδή δεν έκανε επικίνδυνες σφήνες :a017:
- χειροδίκησαν επάνω του :a11:
- ήταν κοπέλα και αυτοί δύο άντρες! Ωραία μαγκιά… :a31:
- πέταξαν κάτω με κλοτσιά την μηχανή της κοπέλας :a31:
- … :a31:

καλά έκανες και σταμάτησες και εσύ, όπως και η κοπέλα, άσχετα αν μετά μάλλον το μετανιώσατε και οι δύο

αυτοί δεν ήταν μοτοσικλετιστές αλλά δύο ανεγκέφαλοι πάνω σε μηχανή :a21:

ελπίζω να μην έχεις συνέχεια με το θέμα, αν και με τέτοια τροπή καλά τους έκανες :a18: :a19:

Cpt. Haddock
31/03/2006, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Αν ήταν η wild_cat θα τους είχε πλακώσει στις σφαλιάρες :lol:

Εγώ μια υπόθεση (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20686) έκανα...

:evil:

:winka:

rsp
31/03/2006, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
μονο αστυνομικο τμημα? επρεπε να τους στηλεις νοσοκομειο τα γ@@@@@δα μαγκες του κ@λου!

+10000
εμενα οταν μου καθοντε τετοια σκηνικα το χαιρομαι, βγαζω ολα μου τα νευρα, κανω και την προπονησουλα μου...Τσογλανακια σαν αυτα θελουν πολυ ξυλο και δεν πρεπει να ειναι στο χωρο μας...!

KATVASS
31/03/2006, 13:36
ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ .ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ,ΜΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΤΕ,Ο ΦΛΩΡΟΣ
ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙ ΦΛΩΡΟΥ,ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ,ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΓΩΓΗ,ΤΟ ΚΟΥΦΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΜΠΑΤΣΟΣ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΑ ΛΕΞΗ''
''ΚΥΡΙΕ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ,ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ(ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,38 ΕΙΜΑΙ) ΜΕ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΤΕ ΚΟΣΜΟ,ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ Η ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΦΛΩΡΟΥ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΣΤ.ΤΜΗΜΑΤΟΣ,ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΣΜΑΤΑ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΗΚΟΠΕΛΙΑ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ;;;
ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ,ΟΤΙ ΕΑΝ ΞΑΝΑΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ.ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

Cpt. Haddock
31/03/2006, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από KATVASS
ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ .ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ,ΜΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΤΕ,Ο ΦΛΩΡΟΣ
ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙ ΦΛΩΡΟΥ,ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ,ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΓΩΓΗ,ΤΟ ΚΟΥΦΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΜΠΑΤΣΟΣ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΑ ΛΕΞΗ''
''ΚΥΡΙΕ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ,ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ(ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,38 ΕΙΜΑΙ) ΜΕ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΤΕ ΚΟΣΜΟ,ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ Η ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΦΛΩΡΟΥ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΣΤ.ΤΜΗΜΑΤΟΣ,ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΣΜΑΤΑ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΗΚΟΠΕΛΙΑ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ;;;
ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ,ΟΤΙ ΕΑΝ ΞΑΝΑΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ.ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

Τζάμπα μάγκας ο σκατόφλωρος, ε;

:mad:

koutroulis
31/03/2006, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από KATVASS
ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ .ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ,ΜΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΤΕ,Ο ΦΛΩΡΟΣ
ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙ ΦΛΩΡΟΥ,ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ,ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΓΩΓΗ,ΤΟ ΚΟΥΦΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΜΠΑΤΣΟΣ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΑ ΛΕΞΗ''
''ΚΥΡΙΕ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ,ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ(ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,38 ΕΙΜΑΙ) ΜΕ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΤΕ ΚΟΣΜΟ,ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ Η ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΦΛΩΡΟΥ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΣΤ.ΤΜΗΜΑΤΟΣ,ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΣΜΑΤΑ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΗΚΟΠΕΛΙΑ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ;;;
ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ,ΟΤΙ ΕΑΝ ΞΑΝΑΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ.ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ


πολύ καλά έκανες, συμφωνώ μαζί σου, και 80 χρονών να ήμουν αυτό θα έκανα,( αν μπορούσα να σηκώσω τη μαγκουρα και αν δεν είχα αποδημήσει)

και ο λαλακας ο μπάτσος αντί να τους αρχίσει σε τίποτα καντήλια και κλωτσιές σε σενα την είπε που στο κάτω κάτω προστάτεψες την κοπέλα από την δικιά τους βία


να πεις στην κοπέλα να τους κανει και αυτή μία αγωγή για βία και τις ζημιές που έπαθε η μηχανή και τότε να τους δουμε τους μάγκες


συγχυστηκα παρασκευιατικα



:wave2:

Λεωνίδας
31/03/2006, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εγώ μια υπόθεση (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20686) έκανα...

:evil:

:winka: :confused: :confused: :confused: Λες;;;;

BELZEBOYLIS
31/03/2006, 13:45
:a18: Μαζί σου!!!!




Αν και την λύση την έχει δώσει ο ΘΒ ....


Χειραψία - γροθιά στο στομάχι – χτύπημα στον τράχηλο ....
Και αν δεν το καταλάβει , επαναλαμβάνεις !!!!!

Boxer
31/03/2006, 13:47
εμεις δεν φταιμε.

Οι μαλακες φταινε:a31:


Και btw βαλτε καποιος mod το σηματακι της μαλακιας στα default δεξια μαζι με τα αλλα γιατι συχνα πυκνα χρειαζεται.:lol:

koutroulis
31/03/2006, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer



Και btw βαλτε καποιος mod το σηματακι της μαλακιας στα default δεξια μαζι με τα αλλα γιατι συχνα πυκνα χρειαζεται.:lol:


+100

$py
31/03/2006, 13:56
Psiiiit KATVASS

apla

:a18: :a20: :a19:






Den eisai kai :a024: nte

bartlal
31/03/2006, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από KATVASS
ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

ΑΥΤΟ ακριβως επρεπε να πεις και στον αστυνομικο: καποιος επρεπε να ντραπει αφου η ηλικια των "μαγκακων" δεν τους επετρεπε να ντραπουν για τα νταηλικια του γλυκου νερου... :mad:

και επιπλεον, το οτι η χειροδικια σου ειχε (στα ματια του νομου) μεγαλυτερο βαρος απο την συμπεριφορα και πραξη τους παλι ΕΣΥ επρεπε να ντραπεις αφου ετσι το κρινουν ως σωστοτερο...:mad:

...τι να πω... :sad:

να εισαι παντα καλα βρε KATVASS. και μονο το ευχαριστω που σου ειπε η κοπελα νομιζω οτι μπορει να απαλυνει τα νευρα σου απο τις αλλες 2 πλευρες του γεγονοτος...

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

KATVASS
31/03/2006, 14:19
ΠΑΙΔΙΑ ,ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ,ΜΕ ΣΚΟΠΟ,ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ
ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ,ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ,ΒΑΖΟΥΝ ΤΑΜΠΕΛΕΣ,ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ,ΛΕΓΟΝΤΑΣ''ΟΔΗΓΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ;ΑΛΗΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΕΙΝΑΙ.
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΞΥΛΟ.ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ-ΤΥΧΗ,ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΛΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΟΛ.ΤΕΧΝΕΣ,ΕΝΑ ΕΜΑΘΑ,ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ.ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΜΑΧΗ,ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ.ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ.ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ .ΕΞΑΙΡΩ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΦΑΣΗ.
ΟΔΗΓΩ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΩΝ,ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΑΛΗΤΕΣ, ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ:
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΛΕΝΙΔΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.ΡΕ ΣΥ ΤΟ ΠΟΛΥ 25 ΗΤΑΝ Η ΚΟΠΕΛΑ,ΤΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΝΑ.ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΓΩ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΟ.
ΜΑΓΚΕΣ ΑΡΚΕΤΗ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΕΚΑΝΑ
ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΔΡΟΜΗ
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΡΘΙΟΙ

startengine
02/04/2006, 10:55
Ένα έχω να πω κι εγώ:

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!

Είμαι εντελώς κατά της βίας, αλλά... σε τέτοιους σκ@τόμαγκες της κλ@νιάς ό,τι και να πεις, χαμένο θα πάει και έτσι... όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος._

Μη στενοχωριέσαι καθόλου, ελπίζω να περνάς απίθανα στην εκδρομή σου και σ΄ευχαριστώ κι εγώ ως οδηγός μηχανής που θέλω να σέβομαι και να με σέβονται στο δρόμο, για το μαθηματάκι που έδωσες στα βλαμμένα που εκφράζουν την ηλιθιότητά τους (πουλώντας τσίγκινη μαγκιά) βάζοντάς τα με γυναίκες που μάλιστα απλώς φέρονται υπεύθυνα και ανθρώπινα!!!

:a20:

gerodim
03/04/2006, 12:27
Οχι βία αλλα....
Παιδία εγώ σε τέτοιες περιπτώσεις δεν μπορώ να πω ότι είμαι κατά της βίας. Σου καταλογίζω το ότι έφαγε κάτι ψιλές μόνο ο μ@λάκας και δεν του έριξες χοντρές σαν τη χοντρή πηχτή βλακεία που τον εξαιρεί από το ανθρώπινο είδος (πόσο μάλλον από το είδος του μοτοσυκλετιστή). Αν έβλεπα τύπα να σπρώχνει έτσι μια κοπέλα και να της πετάει τη μηχανή κάτω - ποσο μάλλον χωρίς να έχει δίκιο -δεν ξέρω πραγματικά αν θα μπορούσα να έχω μέτρο στην άντίδρασή μου. Ναι δεν σηκώνουμε χέρι για πλάκα αλλά αν πρέπει να γίνει κάποιες φορές νομίζω ότι ήταν μία από τις καλύτερες και μπράβο σου που το έκανες....
Αν χρειαστείς εξέδρα έξω από κάνα τμήμα ή δικαστήριο που εύχομαι να μη χρειαστεί, εγώ είμαι μέσα...

PeterMurphy
03/04/2006, 12:38
Eyge KATVASS...pigan na to paixoyn mages poy...se gynaika?@@data atoma...boithises enan anthropo k ebales esto k prosorina myalo se 2 zoa..be good man..

costas81
04/04/2006, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από PeterMurphy
Eyge KATVASS...pigan na to paixoyn mages poy...se gynaika?@@data atoma...boithises enan anthropo k ebales esto k prosorina myalo se 2 zoa..be good man..

Καλα τους εκανε αλλα δεν νομιζω οτι βαλανε μυαλο!οσο ξυλο και να φανε κατι τετοια ατομα παλι ιδιοι μενουν!
Ισως δεν επρεπε να τους χτυπησεις απλα να μπεις μπροστα να προστατεψεις την κοπελα!Αλλα μιλαμε μετα εορτης ολοι!Εκεινη την ωρα ειναι αλλιως!Και γω ειδα εναν στην παραλιακη να χτυπαει μια γυναικα και σχεδον μονο που δεν τον πεταξα στο δρομο να τον πατησει κανενας.Ειναι εξοργιστικο καποιος να το παιζει αντρας σε γυναικα!Οτι και αν εχει κανε αυτη δεν ειναι σωστο να σηκωνες χερι!
Αλλα και ο μπατσος πολυ λακαμας που την ειπε σε σενα αλλα μαλλον θα εννουσε οτι κοτσαμ ανδρας δεν επρεπε να ασχοληθεις τοσο με δυο τσαογλανια γιατι τους εδωσες και αξια.Ισως και μονο η παρουσια σου να ηταν αρκετη ωστε να τους αποτρεψει σε αυτο που κανανε και αν τους κανει να φυγουν!