PDA

View Full Version : Σκατα...



Alelos
31/03/2006, 17:55
Χτες το απογευμα που πηγενα στο πανεπηστημιο επιασε βροχη για κανα δεκαλεπτο(Πατρα).

Στο τοφαλο (οι πατρινοι ξερουν) οπου υπαρχει διασταυρωση πεταγονται δυο αμαξια για να παρουν προτερεοτητα με τον τσαμπουκα,πλακωνετε το μπροστινο αμαξι στα φρενα και εγω απο πισω εκοβα οχταρια...

Αποτελεσμα να τσακιστω και να χτυπισω και το κουτι μπροστα μου,ο μαλακας της υποθεσης δηλαδη...

Να ναι καλα το πετσινο και το κρανος δεν χτυπησα...

Η μαλακια ειναι οτι ακομη δεν εκλεισε μηνα που πηρα το εργαλειο.... :( :( :(

MOZART
31/03/2006, 18:08
ΕΣΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΙ:wave2:

tsoukas77
31/03/2006, 20:50
Χτυπησε η μοτοσυκλετα;

makis206
31/03/2006, 21:29
Υπομονή... το μόνο που μετράει είναι οτι εσύ είσαι καλά, η στεναχώρια της τσέπης περνάει πολύ εύκολα.:winka:


:beer: :beer: :beer:

Vasilis_Strom
31/03/2006, 21:55
Μην αγχώνεσαι, αν δεν χτύπησες είναι όλα ok. Και εγώ έπεσα στον πρώτο μήνα, είναι για το καλορίζικο :lol: :lol: :beer:

ΥΓ Είσαι Πάτρα και δεν έχεις έρθει σε συνάντηση? Απαράδεκτος :nono: :nono: Να δώσεις παρουσία γρήγορα :a26:


:lol: :lol: :beer: :beer: :wave2: :wave2:

ΙΠΠΕΑΣ
31/03/2006, 22:16
Μην ανησυχείς φίλε, αρκεί που είσουν ντυμένος.

Κάθε αρχή και δύσκολη.

Απο σήμερα θα είσαι πολύ πιο προσεκτικός και επιφυλακτικός στις διασταυρώσεις, όχι γιατί το είπα εγώ αλλά γιατί απέκτησες εμπειρία, έστω και μικρή.

Ευτυχώς ή δυστυχώς κάποιοι δεν έχουν αυτή την εμπειρία που απέκτησες εσύ(Με μηδενικό τίμημα). Αυτό εκ πρώτης όψης μπορεί να φαίνεται άσχημο αλλά ίσως στο μέλλον σε κάνει τόσο προσεκτικό που να γίνεις αλάνθαστος και να μην εγκλωβίζεσαι σε κακοτοπιές ή δύσκολες καταστάσεις. Έχεις λίγο μεγαλύτερη αίσθηση των κινδύνων που διατρέχεις από κάποιους άλλους που δεν έχουν πέσει.

Αν κατάλαβες κάτι από αυτά που είπα καλώς, αν δεν κατάλαβες τότε σου λέω μ@λ#3$ . :lol:

Alelos
31/03/2006, 22:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsoukas77
Χτυπησε η μοτοσυκλετα;

Πηρε κατι ψιλα..

Τιμονι,φλας,πενταλ πισω φρενου,εξατμιση (ειναι λιγο γρατζουνισμενη δεν την αλλαζω) και μασκα (δεν εσπασε,στραβωσε και μαλλον θα σωθει)

"ΥΓ Είσαι Πάτρα και δεν έχεις έρθει σε συνάντηση? Απαράδεκτος Να δώσεις παρουσία γρήγορα"

Στις συναντησεις που εχετε κανει οσο ειμαι μελος δεν μπορεσα να ερθω λογω υποχρεωσεων θα προσπαθησω στην επομενη να ειμαι εκει!! (χτες το μεσημερι ελεγα να ερθω λαμπρινη που ειχατε κανονισει αλλα λογω του συμβαντος δεν ειχα καθολου κεφι,καθησα μεσα και ηπια μπυρες...:beer: )

Alelos
31/03/2006, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
Μην ανησυχείς φίλε, αρκεί που είσουν ντυμένος.

Κάθε αρχή και δύσκολη.

Απο σήμερα θα είσαι πολύ πιο προσεκτικός και επιφυλακτικός στις διασταυρώσεις, όχι γιατί το είπα εγώ αλλά γιατί απέκτησες εμπειρία, έστω και μικρή.

Ευτυχώς ή δυστυχώς κάποιοι δεν έχουν αυτή την εμπειρία που απέκτησες εσύ(Με μηδενικό τίμημα). Αυτό εκ πρώτης όψης μπορεί να φαίνεται άσχημο αλλά ίσως στο μέλλον σε κάνει τόσο προσεκτικό που να γίνεις αλάνθαστος και να μην εγκλωβίζεσαι σε κακοτοπιές ή δύσκολες καταστάσεις. Έχεις λίγο μεγαλύτερη αίσθηση των κινδύνων που διατρέχεις από κάποιους άλλους που δεν έχουν πέσει.

Αν κατάλαβες κάτι από αυτά που είπα καλώς, αν δεν κατάλαβες τότε σου λέω μ@λ#3$ . :lol:

Ιππεα το επιασα το νοημα. Δυστηχως (η ευτυχως) εχω μαζεψει και αλλες τετοιες εμπειριες τα τελευταια 5 χρονια που οδηγαω, προσεχω οσο μπορω και ακομη περισσοτερο αλλα δυστηχως μερικες φορες απλα δεν μπορεις να το αποφυγεις.....:rolleyes:

SUPERMARIO
31/03/2006, 23:19
περαστικα στην ''καλη σου''.:beer:

alximistis
31/03/2006, 23:49
άμα δεν γίνει η στραβή τον πρώτο καιρό...
πότε θα γίνει;;;
εσύ να είσαι υγιής και όλα τα άλλα λύνονται.
Μην σκας!
καλούς δρόμους...

H.A.Balafoutre
01/04/2006, 06:55
Περαστικά και να ξέρεις, τώρα δεν θα την πιάνει και το μάτι.

Κρίμα πάντως, αλλά στατιστικά συμβαίνουν. Κανείς δεν μπορεί να ξεγελάσει την στατιστική.

tsoukas77
01/04/2006, 15:08
Η μοτοσυκλετα να 'ναι καλα και ολα τα αλλα φτιαχνονται...

Alelos
01/04/2006, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsoukas77
Η μοτοσυκλετα να 'ναι καλα και ολα τα αλλα φτιαχνονται...

:D :D :D

megatim
03/04/2006, 10:06
Πάντως κάτι λένε για φανάρι σύντομα σε εκείνη τη διασταύρωση. Για να δούμε ...