PDA

View Full Version : pali poulisa mouri



monstermind
16/04/2004, 16:46
evgala simera ekso to palio mixanaki, ena bandit tou 95 paratimeno gia 1+ xrono sto garaz.

piga sto sinergeio to trakarismeno cbraki kai peira to souloupwmeno banditaki pou to eixa dwsei gia ftiaksimo... kai ta dio kitrina :p

sto dromo loipon oloi koitagane to bandit... to koitagane cbrakides, to koitagane transalpades, to koitagane ningakides, to koitagane alloi banditades... se ola ta fanaria emena koitagane... en eksereseis enan me R1 pou stamatage 5 metra meta tin diabasi sta fanaria kai kati koitage ston ourano...

eniwsa polli perifanos pou oloi koitagane emena... allos koitage ta 4 spasmena flash pou kremontai, allos to 3 fores kolimeno ntepozito ("megale ... fwtia pire?"), allos to piso lastixo pou einai valmeno anapoda, allos ton provolea pou anabosbinei... allos epsaxne na brei to mprostino ftero kai koitage tin fatsa mou pou eixe mia katakorifi kafe grami stin mesi, allos prospathouse na katalabei apo pou epese o koubas me tin bogia, giati to mixanaki gazone apo mono tou, giati esbine apo mono tou, giati den douleboun ta organa, giati exei termatisei i pisw anartisi, giati apo prwti tahitita bazw triti, giati einai entelos skouriasmena ta diskofrena... giati telwspandwn doulebei to mixanaki...

alla egw me afto to mixanaki ematha na odeigw, me afto to mixanaki poulaga mouri stin fwkionos, me afto to mixanaki taksidepsa mesa se ena 6mino pou to eixa tin misi ellada...
kai twra... emathe oti den exw mixanaki kai eirthe...

xairomai pou etsi opos exei ginei den pianei panw apo 500 euro. giati den xreiazetai na to poulisw...

e re panagia mou... tha to kanw dragster

eilikrina einai to pio omorfo, asximo mixanaki

Kon33
16/04/2004, 17:13
TO BANDIT EINAI DIKO MOUUUUUUUUUUUUUUUU..................

:cry:

TO BANDIT EINAI DIKO MOUUUUUUUUUUUUUUUU..................


TO BANDIT EINAI DIKO MOUUUUUUUUUUUUUUUU..................



:bigcry:

periklisk
16/04/2004, 17:26
ΧΕΧΕΧΕ!!! Να σαι καλά!!! Γελάσαμε και λίγο!!!!!

:beer: :lol:

NLS
16/04/2004, 21:01
ειδικά αυτή η καφέ γραμμή...

να αποφεύγεις τα σκατά και να έχεις κλειστή τη ζελατίνα μεγάλε

monstermind
16/04/2004, 21:17
edw sto geraka den exoume oute iponomous, oute freatia... mono vothrous... i moni pithanotita na min einai full sta skata i kleisthenous einai na exoun stegnwsei apo ton ilio... oso gia tin zelatina... emeine spiti... panw sto kranos

milaber
17/04/2004, 17:00
Έχεις σκεφτεί να βγεις εξωτερικό να τρέξεις σε κανέναν αγώνα
rat-bike;
:lol: :lol: :lol:

www.ratbike.org

rd350lc
18/04/2004, 21:30
fantasou dhladh na bgalo kai to rd mou! ekei na deis gelio! pantos pame mia kontra na doume poios tha ftasei poio makria prin dialythei to mhxanaki!:) :beer: :)

nimbus
18/04/2004, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Έχεις σκεφτεί να βγεις εξωτερικό να τρέξεις σε κανέναν αγώνα
rat-bike;
:lol: :lol: :lol:

www.ratbike.org

οι τσοπεράδες συνονοματε, έχουν περίεργες φιλοσοφίες, που ούτε οι ίδιοι δεν τις καταλαβαίνουν...:winka:

afrotwin
18/04/2004, 22:00
ego leo na fotografisoume oli ta saravala mas osi exoume ke na kanoume diagonismo gia to best saravalo ke ta lipa
ke leo na to organosoume sosta me simetoxes, kipela, na kanoume ke ena post mousio na ta ek8etoume ke o nikitis na pari ta saravala olonon
:lol: :lol: :lol:
oxi sovara tora 8a exi poli fasi na diorganosoume ke kanena anixto saloni me saravala na goustaroume

monstermind
19/04/2004, 21:11
kati epathan ta karbirater tou kai mou emeine tin idia mera... pragmatika.

etsi... apo to pouthena re gmt! :p :p :p :p :p

milaber
19/04/2004, 21:14
οι τσοπεράδες συνονοματε, έχουν περίεργες φιλοσοφίες, που ούτε οι ίδιοι δεν τις καταλαβαίνουν...

Ψάξε το site και θα πάθεις την πλάκα σου!
Και εγώ μόνο τσοπεράδες νόμιζα είναι...
...αλλά έχει μέχρι και supersport!

Σαράβαλα εντελώς όλα!

:lol:

periklisk
21/04/2004, 00:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
kati epathan ta karbirater tou kai mou emeine tin idia mera... pragmatika.

etsi... apo to pouthena re gmt! :p :p :p :p :p

Από το πουθενά ή κατεβάσανε όλη τη σκουριά και τη μπίχλα από το ντεπόζιτο????:yuck: :yuck:

Μπετόν έτσι????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: