PDA

View Full Version : Κουκούλες μοτό ?



Ninjaki
02/04/2006, 18:10
Ψάχνω να βρω κάποιον που να φτιάχνει κουκούλες για μοτό. Αγόρασα πρόσφατα ένα Yamaha XMAX και οι κούκουλες που δοκίμασα δεν κάθονται καλά επάνω του, οπότε το ιδανικό θα ήταν να μπορούσε κάποιος να ράψει μία για το συγκεκριμένο σουλούπι.

Αφήστε που είναι και πανάκριβες. Μέχρι 35 ευρώ η ποιότητα είναι ψιλοχάλια. Πρέπει να δώσεις 45 ευρώ για να είναι λίγο χοντρό το ύφασμα και να φανταστείτε τόσο έχουν και οι κουκούλες για αυτοκίνητα που έχουν το 4πλάσιο ύφασμα.

Ξέρετε λοιπόν κανέναν που να ασχολείται ?

Daedalus
08/04/2006, 01:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ninjaki
Ψάχνω να βρω κάποιον που να φτιάχνει κουκούλες για μοτό.....Ξέρετε λοιπόν κανέναν που να ασχολείται ?

Κατεβαίνοντας την Κηφισίας και στρίβοντας δεξιά στη Λουίζης Ριανκούρ πέτυχα ένα μαγαζάκι (ψιλοτρύπα) που ασχολείται μόνο με κουκούλες AUTO/MOTO…Δυστυχώς δεν έχω τηλέφωνο, ούτε άποψη αφού δεν είμαι πελάτης...Αν πήρε καλά το μάτι μου πρέπει να τις φτιάχνει ο ίδιος, φαντάζομαι αν του δώσεις διαστάσεις σου φτιάχνει οτι θέλεις...Αν σε βγάλει από εκεί ο δρόμος σου, τσέκαρε το...

Το πολύ 150m από την Κηφισίας στο δεξί σου χέρι..



:wave2:

Ninjaki
08/04/2006, 03:03
Ευχαριστώ φίλε για την απάντηση. Θα το χω υπόψη μου. Τελικά πάντως πήγα στο Carrefour και πήρα μία της Automania 43 ευρώ, αρκετά καλή ποιότητα.

:wave2: