PDA

View Full Version : yparxoun kai xeirotera



VANDA
03/04/2006, 08:52
asfalhs odhghsh sthn india...

skefthka na to valw sta akendota.. alla this is for real.

http://youtube.com/watch_fullscreen?video_id=RjrEQaG5jPM&l=133&fs=1&title=India%20Driving

:eek: :look:

koutroulis
03/04/2006, 08:56
τι τρελάδικο είναια αυτό???

McGyver
03/04/2006, 08:57
a.k.a. "Tetris driving"...

cityfly
03/04/2006, 09:12
:rotflmao: :rotflmao:

είδα 1 (έναν) επαναλαμβάνω έναν που σταμάτησε πριν περάσει


πάντως κάποιος είχε βάλει παλιότερα ένα αντίστοιχο βιντεάκι από μαλαισία νομίζω και μάλιστα σε διασταύρωση εκεί να δεις

BELZEBOYLIS
03/04/2006, 09:31
Δεν μπορεί να είναι αληθινό το βίντεο !!!!!:eyepop:

pelargos1
03/04/2006, 10:26
Κι ομως καπως ετσι οδηγουν.Απο διηγησεις φιλων που εμειναν εκει αρκετα για να μπουν στο πετσι τις χωρας καταληγουμε οτι ΟΝΤΩς ΕΤΣΙ ΟΔΗΓΟΥΝ....

Και απο προσωπικη εμπειρια παντως σε μια παρομοιας νοοτροπιας χωρα (Αιγυπτο) το ξερω οτι εφοσον δεν το εχεις ξαναδει τα βλεπεις ολα.:eyepop:

Οι ανθρωποι ειναι ΨΥΧΑΚΙΔΕΣ :D

Akatanomastos
03/04/2006, 21:34
ekei ta pragmata einai poli apla..
isxiei o nomos tis zouglas..

skaei o tipos me tin ntalika i to leoforeio kai stamatanei oloi..

afta einai..

min akouso kana asteio gia KRANOS

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zoropatra
03/04/2006, 21:38
:uplate: :hypnotize :uplate: :hypnotize :uplate:

lampros_fazer
03/04/2006, 22:01
:hypnotize :hypnotize :eyepop: :eyepop:

Tι λες ρε...!!





Αρχικά δημιουργήθηκε από pelargos1
Κι ομως καπως ετσι οδηγουν.Απο διηγησεις φιλων που εμειναν εκει αρκετα για να μπουν στο πετσι τις χωρας καταληγουμε οτι ΟΝΤΩς ΕΤΣΙ ΟΔΗΓΟΥΝ....
Και απο προσωπικη εμπειρια παντως σε μια παρομοιας νοοτροπιας χωρα (Αιγυπτο) το ξερω οτι εφοσον δεν το εχεις ξαναδει τα βλεπεις ολα.:eyepop:
Οι ανθρωποι ειναι ΨΥΧΑΚΙΔΕΣ :D
Εδώ φίλος που πήγε Νάπολη έπαθε σοκ με τον τρόπο που οδηγούν φαντάσου εκεί..

PeterMurphy
03/04/2006, 23:21
Ypopsifioi mellothanatoi...telika to kykloforiako mas magaei !?!?!?! edo stin Ellada.. :eyepop:

tifoefs
03/04/2006, 23:52
Επιστημονικη φαντασια !!!

:hypnotize :hypnotize :hypnotize :eyepop:

iLia
04/04/2006, 01:06
Πριν απο καμμια δεκαρια χρονια ( ωχ μανα μου, περναν τα ρημαδια) ζουσε εδω μια αγγλδα ( πολλες ζουσαν, μιλαμε για μια τωρα). Ενω Αγγλια οδηγουσε εδω δεν ειχε αμαξι οποτε οπου πηγαιναμε οδηγουσα εγω ( αμαξι, μηχανη δεν εχω και ΜΗΝ ρωτησετε γιατι ειμαι μελος). Ενα χρονο εμεινε εδω. Ενα χρονο αφοτου εφυγε ανεβηκα Αγγλια και με το αυτοκινητο της πηγαμε να δουμε μια αλλη φιλη εκει...1 1/2 ωρα διαδρομη.

Οδηγαει η Marie και εγω με την φρικη στα ματια ( το οδηγειν στα αριστερα ποτε δεν μου κατσε καλα αν και εχω οδηγησει αμαξι τους με τιμονι αναποδο εδω). Λεω λοιπον εγω' ΠωΠω, ρε εισαι φοβερη οδηγος..εγω δεν θα μπορουσα'. Και λεει το ατομο

" Αφου οδηγησεις και επιζεις στην Ελλαδα ( επαρχια ε, οχι φαναρια και πολυτελειες) μπορεις παντου"


Ηθικον διδαγμα

Το link δεν το ανοιξα αλλα διαβασα τις απαντησεις σας. Αυτο με το οποιο εσεις απορειτε στην Ινδια και καθε Ινδια, καποιοι το συγκρινουν με την Ελλαδα. Και βρισκουν πολλες ομοιοτητες.


Θα μπορουσα να το πω με λιγοτερα λογια αλλα πρεπει να κανω εξασκηση τα ελληνικα μου βλεπετε :eyepop:

costas81
04/04/2006, 11:26
Ναι γιατι εμεις ειμαστε καλυτεροι!
Καλα πως κανετε ετσι?
Λες και ζειτε και οδηγητε Γερμανια η Ιταλια κανετε!
Εμεις δηλαδη θελετε να πειτε οδηγουμε καλυτερα?
Μην τρελαθουμε!!!!!!!!
Εχετε δει πως ειναι μια διασταυρωση μας οταν δεν δουλευουν τα φαναρια?
Αντε ρε ολοι που κανετε και τους ξαφνιασμενους λες και εδω στην Ελλάδα δεν εχουμε τετοια παραδειγματα!
μαλλον ολοι εσεις δεν θα εχετε δει ποτε στις ειδησεις τις αναστροφες πανω στην εθνικη τους τυπους που διασχιζουν καθετα την εθνικη με τρακτερ τους λουμενους στο πεταλο του μαλιακου που περναν με την παντοφλα την εθνικη και το στρωμα στην πλατη για να πανε για μπανιο κλπ
Η μηπως να πω για τις σκουπιδιαρες που την νυχτα δεν μπορεις να τις πιασεις με τιποτα και τα αστικα μας που πηγαινουν με 120 χιλιομετρα απο την μια σταση στην αλλη!
Αυτα πρεπει να βλεπουμε και οχι την καθε ινδια!