PDA

View Full Version : Tip ΞΕΚΛΕΙΔΩΜΑΤΟΣ



kostasvar
03/04/2006, 19:39
ΑΝ ΚΛΕΙΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΦΕΡΕΙ, ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΛΕΙΔΙ ΣΑΣ :D ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΞΕΚΛΕΙΔΩΜΑΤΟΣ. :confused: :confused:
ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΘΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕΙ.:smilea: :smilea:

:beer: :beer:
.... ΓΙΑ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

adam_tsouk
03/04/2006, 19:51
τωρα αυτό είναι δοκιμασμένο;


:look: :look:

argy_kap
03/04/2006, 19:56
Ας το μεταφέρει κάποιος στα ανέκδοτα παρακαλώ......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimmis77
03/04/2006, 19:58
αλλο παλι και τουτο:look: :look: :look:
πρωτη φορα το ακουω

morpheus
03/04/2006, 19:59
Με σταθερό τηλέφωνο παίζει???

argy_kap
03/04/2006, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από morpheus
Με σταθερό τηλέφωνο παίζει???

Τόσο μακρύ είναι το καλώδιο?

morpheus
03/04/2006, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Τόσο μακρύ είναι το καλώδιο?

Ασύρματο ρε συ!!!

:beer:

argy_kap
03/04/2006, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από morpheus
Ασύρματο ρε συ!!!

:beer:

Ασύρματο δεν πιάνει ρε! Μα καλά, ΤΟΣΟ άσχετος είσαι???:winka: :beer: :beer:

dirtbird
03/04/2006, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
τωρα αυτό είναι δοκιμασμένο;


:look: :look:

Εννοεί καθώς κλείνουμε την πόρτα να βάζουμε το κινητό ανάμεσα σε αυτήν και το αμάξωμα εκεί που είναι η κλειδαριά..
:rotflmao: :rotflmao:

sonic22
03/04/2006, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasvar
ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΘΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕΙ

tha jeklidwsei to kinito or to autokinito?
iparxei periptwsi na jeklidwsoume kinito me tin voitheia autokinitou?
me sms ginete tipota? me mms mipos?
telos an travijw fwto to autokinito or tin klidaria tou autokinitou piazei na tin stelio kapou kai na mou tin jenasteiloun me tin porta jekleidwmeni?
:confused: :cry: :confused:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
03/04/2006, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Εννοεί καθώς κλείνουμε την πόρτα να βάζουμε το κινητό ανάμεσα σε αυτήν και το αμάξωμα εκεί που είναι η κλειδαριά..
:rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dio650gs
03/04/2006, 22:14
Ο Κωστίκας θα πατήσει το κλειδί και ο Γιωρίκας θα κρατάει το κινητό?:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

AFTER
03/04/2006, 22:17
Εγω ξεχασα ανοιστο το θερμοσιφωνα!!!
Να καλεσω την θεια μου την Λιτσα να βαλει το τηλεφωνο κοντα στην κουζινα για να κανει αποψυξη το ψυγειο?

:confused:

GST
03/04/2006, 22:47
μα τι μαλακα ειναι:rolleyes:

θα παω γω ρε... .που θα ξεσηκωσεις γρια γυναικα :lol:


καλα ρε το εχεται χαμενο εντελως ? οτι σας ερχεται mail θα το ποσταρετε εδω .... τσεκαρετε πρωτα αν δουλευει και μετα βαλτε το και tip ....το βαλατε και στα τεχνικα ...να το δει ο αλλος να του ανεβει η πιεση!

sonic22
03/04/2006, 23:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
το βαλατε και στα τεχνικα ...να το δει ο αλλος να του ανεβει η πιεση!

nai nai nai...

:a22: :a30: :a30: :a30: :a30: :a22:

troulis
04/04/2006, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
tha jeklidwsei to kinito or to autokinito?
iparxei periptwsi na jeklidwsoume kinito me tin voitheia autokinitou?
me sms ginete tipota? me mms mipos?
telos an travijw fwto to autokinito or tin klidaria tou autokinitou piazei na tin stelio kapou kai na mou tin jenasteiloun me tin porta jekleidwmeni?
:confused: :cry: :confused:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PeterMurphy
04/04/2006, 08:24
H apla toy les "Kit?Anoixe"......:uplate:

Alexander
04/04/2006, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
tha jeklidwsei to kinito or to autokinito?
iparxei periptwsi na jeklidwsoume kinito me tin voitheia autokinitou?
me sms ginete tipota? me mms mipos?
telos an travijw fwto to autokinito or tin klidaria tou autokinitou piazei na tin stelio kapou kai na mou tin jenasteiloun me tin porta jekleidwmeni?
:confused: :cry: :confused:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Ζωγράφισε !!! :rotflmao:

cityfly
04/04/2006, 09:10
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μα τι λέτε δουλεύει

προσοχή μόνο όπως πατάτε το κουμπί να βρίσκετε σε απόσταση 2,34 εκατοστών από το μικρόφωνο του τηλεφώνου και σε γωνία 90 μοιρών ακριβώς

διαφορετικά θα κλειδώσει κι αυτό και πρέπει να ψάχνετε για το PUK


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sub_zero
04/04/2006, 10:54
Δουλεύει και για καφετιέρες το Tip???

:confused: :confused:

ktm640lc4
04/04/2006, 11:23
Το συστημα δουλευει.

Εχει δοκιμαστει.

Το τηλ κοντα στα κλειδια και το τηλ που ειναι στο αμαξι κοντα στο καπο εκει που ειναι ο συναγερμος.

Εχει τεσταριστει πολυ πριν, κανα χρονο.

:wave2:

island
04/04/2006, 11:57
να το δοκιμασω στην όμορφη γυναικα του γειτονα μου οταν λειπει εκεινος ?

να κραταω το κινητο κοντα στο απαφτό της και να ειναι σαν να την π@δαει εκεινος ?

VANDA
04/04/2006, 13:25
Επίσης, αν κρατάς το κινητό κοντά στο ραδιόφωνο και ο άλλος κρατάει τηλεχειριστήριο τηλεόρασης, μπορείς να κάνεις αυτόματες αφιερώσεις των ringtones που έχεις στο κινητό σε οποιονδήποτε καταχωρημένο στη λίστα σου, και σε οποιοδήποτε κανάλι με διακοπή του προγράμματος μέσω έκτατου δελτίου.

Alexander
04/04/2006, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Το συστημα δουλευει.

Εχει δοκιμαστει.

Το τηλ κοντα στα κλειδια και το τηλ που ειναι στο αμαξι κοντα στο καπο εκει που ειναι ο συναγερμος.

Εχει τεσταριστει πολυ πριν, κανα χρονο.

:wave2:
Το έχεις δοκιμάσει προσωπικά; Τεχνικά φαίνεται αδύνατο αφού τα τηλέφωνα περνάνε μόνο ακουστικές συχνότητες και οι συναγερμοί δουλεύουν σε άλλες πολύ πιο ψηλές συχνότητες.
http://www.breakthechain.org/exclusives/phonelocks.html

lampros_fazer
04/04/2006, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από island
να το δοκιμασω στην όμορφη γυναικα του γειτονα μου οταν λειπει εκεινος ?
να κραταω το κινητο κοντα στο απαφτό της και να ειναι σαν να την π@δαει εκεινος ?
Eγώ λέω να κάνεις το "κόλπο" ανάποδα και να κλειδώσεις το γείτονα στο αμάξι του,και να πας δίπλα να κάνεις τη δουλειά σου κανονικά χωρίς το άγχος πότε θα γυρίσει..:lol::lol::lol: :rotflmao: :lol::lol::lol:

Α που'σαι,στείλε καμιά φωτό της γειτόνισσας.. :look: :look: :lol: :rotflmao: :lol:

bartlal
04/04/2006, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Α που'σαι,στείλε καμιά φωτό της γειτόνισσας.. :look: :look: :lol: :rotflmao: :lol:

με email να υποθεσω ε? :smokin:

ktm640lc4
04/04/2006, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alexander
Το έχεις δοκιμάσει προσωπικά; Τεχνικά φαίνεται αδύνατο αφού τα τηλέφωνα περνάνε μόνο ακουστικές συχνότητες και οι συναγερμοί δουλεύουν σε άλλες πολύ πιο ψηλές συχνότητες.
http://www.breakthechain.org/exclusives/phonelocks.html


Προσωπικα οχι.

SUPERMARIO
05/04/2006, 23:15
καλα αφου οι κλειδαριες ειναι ηλεκτρομαγνητικες και δε εχουν να κανουν μονο με συχνοτητα αλλα και με οπτικη επαφη του κλειδιου με το ''ματακι'' οπως το λεω εγω, πως διαολο ανοιγει τηλεφωνικα;:confused:

iLia
05/04/2006, 23:23
Infrared? :lol: :rotflmao: :lol:


Την πρωτη φορα που το διαβασα καταλαβα αλλα αντ' αλλων. Και απορουσα γιατι νομιζεται οτι ΔΕΝ δουλευει κιολας :blush:

Μην ρωτησετε ΤΙ νομιζα..δεν παω καλα λεμε :bigcry:

Το δοκιμασε κανεις?

troulis
06/04/2006, 00:33
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
[B]Επίσης, αν κρατάς το κινητό κοντά στο ραδιόφωνο και ο άλλος κρατάει τηλεχειριστήριο τηλεόρασης, μπορείς να κάνεις αυτόματες αφιερώσεις των ringtones που έχεις στο κινητό σε οποιονδήποτε καταχωρημένο στη λίστα σου, και σε οποιοδήποτε κανάλι με διακοπή του προγράμματος μέσω έκτατου δελτίου.


-----------------------------------------------------------------------------










:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

rsp
06/04/2006, 00:48
Κοριτσια το δοκιμασα σε 3 διαφορετικα αυτοκινιτα, στο 1 επιασε...Και οποιος ειπε οτι τα κινητα εκπεμπουν μονο ακουστικα σηματα να διαβασει το μανουαλ του κινητου του....:wave2:

sotpag
06/04/2006, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
Infrared? :lol: :rotflmao: :lol:


Την πρωτη φορα που το διαβασα καταλαβα αλλα αντ' αλλων. Και απορουσα γιατι νομιζεται οτι ΔΕΝ δουλευει κιολας :blush:

Μην ρωτησετε ΤΙ νομιζα..δεν παω καλα λεμε :bigcry:

Το δοκιμασε κανεις?


εγω αλλα ειχα ξεχασει τα κλειδια μου στο αυτοκινητο του γειτονα....
ετσι εχασα και τα κλειδια και το τηλεφωνο:rotflmao: :rotflmao:

L.A.x6x9x
06/04/2006, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Προσωπικα οχι.

EEE.!.!.! MBRAVO SOY LEIPON:a18:


:a24: :a21: :a21: :a24: :a21:

:a9:

Alexander
06/04/2006, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Και οποιος ειπε οτι τα κινητα εκπεμπουν μονο ακουστικα σηματα να διαβασει το μανουαλ του κινητου του....:wave2:
Δεν το είπε κανείς αυτό...
Διάβασε εσύ πρώτα αυτό που έγραψε και αν το καταλάβεις, μετά υπόδειξέ του τι να κάνει...
:wave2:

rsp
06/04/2006, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alexander
Δεν το είπε κανείς αυτό...
Διάβασε εσύ πρώτα αυτό που έγραψε και αν το καταλάβεις, μετά υπόδειξέ του τι να κάνει...
:wave2:

Τι σε πειραξε λεβεντακο μου σε αυτα που εγραψα?? Προτιμας το manual απο το μανουαλ?? Ζητω συγνωμη αν ταλαιπωρησα τα ματακια σου!:wave2: :eyepop:

bartlal
06/04/2006, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Τι σε πειραξε λεβεντακο μου σε αυτα που εγραψα?? Προτιμας το manual απο το μανουαλ?? Ζητω συγνωμη αν ταλαιπωρησα τα ματακια σου!:wave2: :eyepop:

:a38:
αλλο λεει αλλο καταλαβες rsp! :ZZZ:

Alexander
06/04/2006, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Τι σε πειραξε λεβεντακο μου σε αυτα που εγραψα?? Προτιμας το manual απο το μανουαλ?? Ζητω συγνωμη αν ταλαιπωρησα τα ματακια σου!:wave2: :eyepop:
Χαχαχαχα, δεν έχω τέτοια προβλήματα εγώ φιλαράκο ! Δεν κολλάω σε γραμματοσειρές, συντακτικά και γραμματικές...

Η ένστασή μου είναι ότι είπα :
το τηλέφωνο δεν "περνάει" άλλες συχνότητες εκτός από τις ακουστικές.
Σε απλά ελληνικά, το τηλέφωνο φιλτράρει τον ήχο (ακουστικές συχνότητες 20Hz-20kHz και μάλιστα ακόμα λιγότερες μπλα μπλα μπλα) από τις υπόλοιπες συχνότητες. Από κει και πέρα σε τι τις μετατρέπει και τι εκπέμπει το κινητό (ακτινοβολίες, καρκίνοι μπλα³) είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.
Τώρα, αν τα φιλτράκια δεν είναι τέλεια και "περνάνε" και άλλες συχνότητες 800MHz ή δεν ξέρω κι εγώ πού λειτουργούν οι συναγερμοί, άλλο καπέλο...

Άντε να δούμε πού θα πάει αυτό τώρα...

rsp
06/04/2006, 09:56
Τι να πω Αλεξανδρε εγω το ειχα δοκιμασει σε 3 αυτοκινητα και το 3 ανοιξε, τωρα αν ηταν τυχη,ή πως εγινε δεν ξερω!!

dirtbird
06/04/2006, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Τι να πω Αλεξανδρε εγω το ειχα δοκιμασει σε 3 αυτοκινητα και το 3 ανοιξε, τωρα αν ηταν τυχη,ή πως εγινε δεν ξερω!!

Σε τι αυτοκίνητα (μοντέλα και χρονολογία). Άλλα έχουν (παλαιότερα) υπέρυθρες, άλλα (νεότερα) υπέρηχους.

rsp
06/04/2006, 11:05
Πεζο 206 μοντελο 2003
Ρενο Κλιο μοντελο 2002
Chevrolet Blazer μοντελο 2001


δουλεψε στο Κλιο...Τι να πω ρε παιδια και εγω μαλ@κας ειχα μεινει οταν εγινε

Alexander
06/04/2006, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Τι να πω Αλεξανδρε εγω το ειχα δοκιμασει σε 3 αυτοκινητα και το 3 ανοιξε, τωρα αν ηταν τυχη,ή πως εγινε δεν ξερω!!
Καλή μαγκιά θα ήταν να δουλεύει !
Από τη θεωρία που γνωρίζω είναι δύσκολο έως ακατόρθωτο να γίνεται αλλά η χρηστικότητά του με κάνει να ψήνομαι να το δοκιμάσω !!!
:lol:

bartlal
06/04/2006, 13:06
πωπω....το εχετε αναγει σε επιστημη! :eyepop:

OOOOOOOOLDMAN: ετοιμασου για μια μετακομιση!!! :lol: :lol: :lol:

rsp
06/04/2006, 13:11
Αι στα διαλα ρε εσυ...Αντε και δεν εχει πεσει ουτε ενα μπινελικι σημερα και ειναι βαρετα...!!:rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2:

bartlal
06/04/2006, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Αι στα διαλα ρε εσυ...Αντε και δεν εχει πεσει ουτε ενα μπινελικι σημερα και ειναι βαρετα...!!:rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2:

πλακα πλακα, να ειχα κανενα μπινελικι να συνοδευει τον καφε μου!!! :eyepop: :hypnotize :uplate:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
06/04/2006, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Πεζο 206 μοντελο 2003
Ρενο Κλιο μοντελο 2002
Chevrolet Blazer μοντελο 2001


δουλεψε στο Κλιο...Τι να πω ρε παιδια και εγω μαλ@κας ειχα μεινει οταν εγινε

To 206 είναι σίγουρα με υπέρηχους και νομίζω και το Clio, για το άλλο δεν ξέρω.

Πολύ περίεργο...