PDA

View Full Version : 2-0 iraklis - gavraki apo to 54'



Akatanomastos
03/04/2006, 21:39
afta einai

lampros_fazer
03/04/2006, 22:02
Και??
Το πρωτάθλημα πάλι θα το πάρει..:sad: :sad:

VSTROMGS
04/04/2006, 08:46
Χορεύοντας στην βροχή με Ερέρα και τον απίστευτο Επαλέ που φέτος κάνει την καλύτερη χρονια του.Viva hercules:cool:

Akatanomastos
04/04/2006, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Και??
Το πρωτάθλημα πάλι θα το πάρει..:sad: :sad:

kala, dikio exeis..

apla emeis, oi antigavroi xeromaste me kati tetoia xeromaste pleon..:D

costas81
04/04/2006, 11:18
χαιρομαστε οχι με την αποτυχια του γαυρου αλλα με την επιτυχια μιας μικρης ομαδας οπως ο ΗΡΑΚΛΗΣ

Παντα τετοια!Και αξιοι που παιξαν τετοια μπαλα!
Ειχαν ψυχη και τους αξιζε!

kostom
04/04/2006, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
apla emeis, oi antigavroi xeromaste me kati tetoia xeromaste pleon..:D

Απλά ΜΟΝΟ με κάτι τέτοια μπορείτε
να χαίρεστε....

:lol: :lol:

sonic22
04/04/2006, 16:30
ase re san diafimisi tou pro-po itan o agwnas xthes...
polo se xwrtari itan...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

la_villa
04/04/2006, 16:58
ο αγώνας ήταν στα πλαίσια της αγοράς του λαγού.
:D :D

χάσαμε ένα καλό ντέρμπυ πάντως εξαιτίας του αγωνιστικού χώρου.

zzr2005
04/04/2006, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
ο αγώνας ήταν στα πλαίσια της αγοράς του λαγού.
:D :D

χάσαμε ένα καλό ντέρμπυ πάντως εξαιτίας του αγωνιστικού χώρου.
χάστε ένα καλό ντέρμπυ γιατί ο τεροβίτσας έπαιξε τον γαύρο 100-0 μόνο μετά το 2-0 για να τον σώσει κ να μην φάει 4 όπως η ΑΕΚ (καθαρή κόκκινη στον Νικοπολίδη για άλλη μια φορά που δεν δόθηκε)....αλήθεια η αγκωνιά του Μπουλούτ δεν έμοιαζε πολύ με του Κώτσιου ????για θυμίστε μου τι χρώμα κάρτα πήρε...τι???δεν πήρε κάρτα???/α δεν θα το είδε ρε....
τέλος με το δούλεμα για τον γαύρο...
άξιος ο Ηρακλής παίζει με διαφορά την καλύτερη μπάλα φέτος....εύγε
ακόμα και στον βούρκό είχαν τον τρόπο και το σθένος να παίξουν μπάλα και να βγάζουν ωραίες φάσεις
τον Ηρακλή τον είδα και από κοντά στο ΟΑΚΑ και μου άρεσε πολή η φρεσκάδα αυτής της ομάδας....

la_villa
04/04/2006, 18:39
καλα οταν σταματησετε να βλέπετε φαντάσματα φέτος τα ξαναλέμε.Πάλι η διαιτησία σας φταίει!!!δεν ασχολείστε καλύτερα με κρικετ γιατι απο μπάλλα δεν σκαμπάζετε μια.
καμια σχέση με του κώτσιου.έλεος
την κόκκινη του πουρσανίδη στο Α όταν "έσκαψε" τον καστίγιο δεν νομίζω να την είδες.
αλλά αν ασχολείσε ακόμα και χθες με την διαιτησία τότε τι να πω....

όταν λέω χάσαμε εννοώ σε θέαμα.Αλλα την να καταλάβετε εσείς απο αυτό.γιατι χθες μόνο μπάλλα δεν παίχτηκε.έγινε το τσαφ μπήκε το γκολ και αυτό ήταν.

υ.γ είμαι σίγουρος ότι απο αγώνα δεν είδες τπτ.Ουτε καν κατλάβες σε τι φάση ήταν το γήπεδο.Στανταρ επι 90 λεπτα κοιτούσες μόνο το διαιτητη που πάει και τι κάνει!!!!Ελεος ρε φίλε υπάρχουν άλλοι 22 άνθρωποι μέσα στον αγωνιστικό χώρο.ρίξτους κι ένα βλέμμα που ξέρεις μπορεί να καταλάβεις και κατι

zzr2005
04/04/2006, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
καλα οταν σταματησετε να βλέπετε φαντάσματα φέτος τα ξαναλέμε.Πάλι η διαιτησία σας φταίει!!!δεν ασχολείστε καλύτερα με κρικετ γιατι απο μπάλλα δεν σκαμπάζετε μια.
καμια σχέση με του κώτσιου.έλεος
την κόκκινη του πουρσανίδη στο Α όταν "έσκαψε" τον καστίγιο δεν νομίζω να την είδες.
αλλά αν ασχολείσε ακόμα και χθες με την διαιτησία τότε τι να πω....

όταν λέω χάσαμε εννοώ σε θέαμα.Αλλα την να καταλάβετε εσείς απο αυτό.γιατι χθες μόνο μπάλλα δεν παίχτηκε.έγινε το τσαφ μπήκε το γκολ και αυτό ήταν.

υ.γ είμαι σίγουρος ότι απο αγώνα δεν είδες τπτ.Ουτε καν κατλάβες σε τι φάση ήταν το γήπεδο.Στανταρ επι 90 λεπτα κοιτούσες μόνο το διαιτητη που πάει και τι κάνει!!!!Ελεος ρε φίλε υπάρχουν άλλοι 22 άνθρωποι μέσα στον αγωνιστικό χώρο.ρίξτους κι ένα βλέμμα που ξέρεις μπορεί να καταλάβεις και κατι
δεν ασχολήθηκα εγώ με τη διαιτησία
ο ηρακλής κερδίζει 2-0 και όλο το γήπεδο φωνάζει εν χωρώ
ΤΕΡΟΒΙΤΣΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ..ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΦΑΝΕΛΑ!!!:lol: :lol: :lol:
και το δεύτερο γκολ με τσαφ ήταν??εγώ είδα μια ωραία κάθετη πάσα σε ένα γήπεδο αχούρι και ο Επαλέ να κάνει κοντρόλ επί 30 μέτρα στο ίδιο γήπεδο αχούρι....με τον Τουρέ να κρέμεται στην πλάτη του και να κάνει ένα όμορφο πλασέ στο ίδιο γήπεδο αχούρι...το τι περιμένεις από ένα παιχνίδι εξαρτάται πάντα από πολλούς παράγοντες όπως καιο αγωνιστικός χώρος (το πάθος και η προσπάθεια να κάνεις το κάτι επιπλέον για να βάλεις ένα γκολ σε ένα τέτοιο αγωνιστικό χώρο προσδίδει και αυτό μια ομορφιά στο ποδόσφαιρο)
αυτό ήταν ένα όμορφο γκολ σε ένα άθλιο αγωνιστικό χώρο...τώρα φυσικά για τους Ολυμπιακούς παίζεται ωραίο ποδόσφαιρο μόνο όταν κερδίζει ο Ολυμπιακός

Akatanomastos
04/04/2006, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Απλά ΜΟΝΟ με κάτι τέτοια μπορείτε
να χαίρεστε....

:lol: :lol:
koitakse i alitheia einai pos mexri na doulepsei to 5etes plano:ZZZ: mono me kati tetoia xeromaste alla den exei na leei kati afto, kai protathlima na perna tha xeromouna na vlepo to pragmatiko prosopo ton paikton sas, pou molis vroun ta skoura arxizoun to ksilo, ta travigmata, tis aliteies mpas kai sosoun tipota, panta fisika me tin anexeia ton korakion..

to kako einai pou den pezate tin kiriaki na doume ta moutra tou papadimitriou na gelasoume:rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

zoropatra
04/04/2006, 21:17
πως και δεν εχει παει διαμαχες ακομα?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

la_villa
05/04/2006, 02:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
χάστε ένα καλό ντέρμπυ γιατί ο τεροβίτσας έπαιξε τον γαύρο 100-0 μόνο μετά το 2-0 για να τον σώσει κ να μην φάει 4 όπως η ΑΕΚ (καθαρή κόκκινη στον Νικοπολίδη για άλλη μια φορά που δεν δόθηκε)....αλήθεια η αγκωνιά του Μπουλούτ δεν έμοιαζε πολύ με του Κώτσιου ????για θυμίστε μου τι χρώμα κάρτα πήρε...τι???δεν πήρε κάρτα???/α δεν θα το είδε ρε....

έχεις δίκιο εγώ έκανα λάθος...δεν ασχολήθηκες.
κατα τ'αλλα αν ο τουρε είχε διώξει αουτ την μπάλα αντι να προσπαθήσει να κοντρολάρει με τον επαλέ πίσω του θα έμενε 1-0 μέχρ τέλους

Akatanomastos
05/04/2006, 02:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
πως και δεν εχει παει διαμαχες ακομα?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


SOSTOS afto perimeno kai go, alla den anavoun ta aimata ligaki..

ASXETO i vigiareal to petakse to mpalaki sta italakia
I lyon poli mal@#$kia pou apoklistike..Poli oraia mpala..

o skatoGatusso kai i parea apo kolofardia perasane

VSTROMGS
06/04/2006, 13:39
Epalle Epalle να 'χαμέ έναν ναργιλέ φύσα ρούφα τραβά τόνε να σε


βλέπαμε ΠΕΛΕ:beer: :beer: :rotflmao: