PDA

View Full Version : Πανελληνια



africanos31
18/04/2004, 21:17
Ηταν να γινει Σαμοθρακη αλλα χαλασε......
Για 2 τα μερη που παιζουνε 1) Θασος 2) Διδιμα (εκει εγινε χειμερινη) Πριν απο Κρανιδι,Πορτο χελι

bxtrm
21/04/2004, 08:08
Τα μερη που παιζουν για την Πανελληνια ειναι 1. Σαλαντι , κοντα στο Πορτο Χελι , και Ποσιδι στην Χαλκιδικη.

NLS
21/04/2004, 08:15
α οκ για να ενημερώσουμε τα ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ

bxtrm
21/04/2004, 08:23
Tα κωλοπαιδα, αν εννοουμε τα ιδια κωλοπαιδα της πανελληνιας , θα στενοχωρηθουν πολυ φετος μιας και θα ειναι πολυ αυστηροτερα τα πραγματα στον χωρο της πανελληνιας(μεσα)

NLS
21/04/2004, 08:34
κάτσε να το δούμε πρώτα

bxtrm
21/04/2004, 08:37
ειναι μιλημενα αυτα που σου λεω....

NLS
21/04/2004, 08:46
γμτ... δεν θα έχει τρυχωτούς γκόμενους με σαγιονάρες να σουζάρουν;

africanos31
21/04/2004, 12:17
"Καλυτερη η επικινδυνη ελευθερια παρα η ασφαλης σκλαβια...."
Για μεσα στη πανελληνια γινονται προσπαθειες να μειωθουν οι ηλιθιοτητες,οσο για το εξω οτι και να πεις εχεις δικιο!!! αλλα ολοι αυτοι εχουν δικαιωμα ψηφου και βγαζουν τους ηλιθιους που κυβερνανε αρα μπορουν και να πανε να κανουν οτι θελουν εξω απο το καμπιν.
Στο κατω κατω οσοι δεν γουσταρουν δεν πανε!!

illuminatios
21/04/2004, 13:28
Ασφαλείς πληροφορίες αναφέρουν ότι σε κάτι κυριλέ καταμαλάκες που το μόνο που κάνουν είναι να διαμαρτύρονται για τα πάντα -αλλά για τα πάντα όμως- θα απαγορευτεί η είσοδος! Μιας και αυτή η εκδήλωση είναι για μοτοσυκλετιστές και ουχί για κατόχους μηχανών!
Συμφωνώ απολύτως στην επιβολή βαριών κυρώσεων -δηλαδή πάρα πολύ ξύλο και καψιμό της μοτό-σε όσους κάνουν επικίνδυνες μαλακίες στο χώρο του καταυλισμού αλλά οι ξενέρωτοι ας πάνε πουθενά αλλού το τριήμερο από το να έρθουν μόνο και μόνο για να γκρινιάζουν.
Παλιάνθρωποι

NLS
21/04/2004, 13:34
φαίνεται απαγορεύεται να είναι μοτοσυκλετιστής και "υποβιβάζεται" αυτόματα σε κάτοχος κάποιος που θα ήθελε να πάει με τη γυναίκα και το παιδί του εκεί να το ζήσουν αυτό...

illuminatios
21/04/2004, 13:45
'Εχω μερικά τηλέφωνα από οικογενιακά camping να δώσω σε όσους ενδιαφέρονται να πάνε με γυναίκα παιδιά σκυλιά κτλ. Επίσης όποιος θέλει να πάει με γυναίκα και παιδί χρειάζεται η αυτοκίνητο ή μότο με καλάθι.Το αυτοκίνητο δεν παίζει-μοτοσυγκέντρωση είπαμε- όσο για το καλάθι....εχώ φίλους που το κάνουν. Επίσης επείδη οι εν λόγω φίλοι παιρνούν και τα μικρά τους μαζί (Αλεξανδρούπολη: Ο Μάρκος από Ξάνθη μπροστα με ΚΤΜ ο 9χρονος κωσταντίνος στη μεση με ΚΤΜ 80cc και η Μέλπω πίσω με ΚLE)
Επίσης όποις δεν πάει με γυναίκα και παίδι λόγω της καφρίλας ας τα κλείσει μέσα σε μια γυάλα για να τα προστατευσεί απο τη σκάτοζωη μέχρι τα βαθεία τους γεράματα.

petridist
21/04/2004, 13:53
λίγο υπερβολικό σε βρίσκω....

απο τη μια λες να καουν οι μοτό των αλητήριων... απο την άλλη λες ξενέρωτους τους υπόλοιπους....

δηλ πιο είναι το ιδανικό??? μαλακίες, εφεντζιλίκια κλπ κλπ απλά χωρίς σαγιονάρα??

τελικά τι σημαίνει ρε παιδιά η Πανελλήνια Μοτοσυκλετιστική Συγκέντρωση??

εγώ δεν έχω πάει αλλα θα το έβλεπα σαν μία εκδρομή με διαμονή σε ένα καμπιγκ οπου μαζευονται άτομα με κοινό ενδιαφέρον τη μοτο, ανταλλαγή απόψεων, γνώσεων, κλπ κλπ...

δεν λέω και το καγκουριλίκι με το σωστό εξοπλισμό και στο ΣΩΣΤΟ χώρο μ'αρέσει (αν και εγω δεν κάνω απλα βλέπω)..

αλλα ρε παιδάκι μου τα ισοπεδώνεις λίγο τα πράγματα...:wave2:

illuminatios
21/04/2004, 14:05
Petridist δεν έχεις άδικο να μπερδέυεσαι αλλά όπως έγραψα ....ισώς επρεπε να το κάνω Bold..αναφέρομαι σε κάτι κυριλέ καταμαλάκες που το μόνο που κάνουν είναι να διαμαρτύρονται για τα πάντα -αλλά για τα πάντα όμως-
Σ'αύτους που πάντα κάτι τους φταίει.Σ'αυτούς που πάντα έχουν την κυρμήτσικη δικαιολογία στο στόμα και που νιώθουν μαλακοπερήφανοι όταν έρχεται η ώρα να την ξεστομίσουν.
Συμφωνώ στο καγκουριλίκι σε δοσμένο και ελεγχόμενο χώρο,απαιτώ άμεση τιμώρια για το μαλάκα που δεν σέβεται τη ζωή μου και σουζάρει ανάμεσα στις σκηνές μας.
Δεν με ενοχλεί να έχει αφήσει ο άλλος μόνο τους λαιμούς και να καίει το μοτόρι του ως το πρώι.... Τα παίρνω όμως με αυτόν που θα του πει να κάνει ησυχία....
Πηγαίνω σε όλες τις ΠΜΣ από το '97 και περνάω καλά

petridist
21/04/2004, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Petridist δεν έχεις άδικο να μπερδέυεσαι αλλά όπως έγραψα ....ισώς επρεπε να το κάνω Bold..αναφέρομαι σε κάτι κυριλέ καταμαλάκες που το μόνο που κάνουν είναι να διαμαρτύρονται για τα πάντα -αλλά για τα πάντα όμως-
Σ'αύτους που πάντα κάτι τους φταίει.Σ'αυτούς που πάντα έχουν την κυρμήτσικη δικαιολογία στο στόμα και που νιώθουν μαλακοπερήφανοι όταν έρχεται η ώρα να την ξεστομίσουν.
Συμφωνώ στο καγκουριλίκι σε δοσμένο και ελεγχόμενο χώρο,απαιτώ άμεση τιμώρια για το μαλάκα που δεν σέβεται τη ζωή μου και σουζάρει ανάμεσα στις σκηνές μας.
Δεν με ενοχλεί να έχει αφήσει ο άλλος μόνο τους λαιμούς και να καίει το μοτόρι του ως το βράδυ.... Τα παίρνω όμως με αυτόν που θα του πει να κάνει υσηχία....
Πηγαίνω σε όλες τις ΠΜΣ από το '97 και περνάω καλά

με κάλυψες και συμφωνώ!! Κανείς νομίζω δεν είναι κυρ-μήτσος εδώ μέσα και αν είναι κάποιοι καλύτερα να αναθεωρήσουν γιατι η ζωή περνάει (free yor mind!!!):wave2:

milaber
21/04/2004, 15:01
Ρε παιδιά γιατί από τότε που ασχολούμαι με τις Μηχανές (εδω και δυο- τρία χρονάκια) ακούω/ διαβάζω διαμάχες για την Πανελλήνια;
Τι γίνεται εκεί τέλος πάντων;
:confused: :confused: :confused:
Πάντως αν γίνει Χαλκιδική θα την επισκεφτώ και το ίδιο θα κάνει και μια στρατιά κάγκουρες από το χωρίο μου!
:D :D :D

africanos31
21/04/2004, 22:46
illuminatios σωστος!!

milaber
22/04/2004, 03:40
Ρε παλικάρια, θα μου πει κανείς ακριβώς τι εστί "Πανελλήνια";
Ποιός την οργανώνει, τι παίζει, τι εκδηλώσεις γίνονται, πόσο κρατάει, ποιοί μπαίνουν και λοιπές πληροφορίες εννοώ!

Γιατί, όπως είπα, το μόνο που ακούω είναι σχόλια (συνήθως γκρίνιες).
Καμία ανταπόκριση!

:winka:

Julius
22/04/2004, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Petridist δεν έχεις άδικο να μπερδέυεσαι αλλά όπως έγραψα ....ισώς επρεπε να το κάνω Bold..αναφέρομαι σε κάτι κυριλέ καταμαλάκες που το μόνο που κάνουν είναι να διαμαρτύρονται για τα πάντα -αλλά για τα πάντα όμως-
Σ'αύτους που πάντα κάτι τους φταίει.Σ'αυτούς που πάντα έχουν την κυρμήτσικη δικαιολογία στο στόμα και που νιώθουν μαλακοπερήφανοι όταν έρχεται η ώρα να την ξεστομίσουν.
Συμφωνώ στο καγκουριλίκι σε δοσμένο και ελεγχόμενο χώρο,απαιτώ άμεση τιμώρια για το μαλάκα που δεν σέβεται τη ζωή μου και σουζάρει ανάμεσα στις σκηνές μας.
Δεν με ενοχλεί να έχει αφήσει ο άλλος μόνο τους λαιμούς και να καίει το μοτόρι του ως το πρώι.... Τα παίρνω όμως με αυτόν που θα του πει να κάνει ησυχία....
Πηγαίνω σε όλες τις ΠΜΣ από το '97 και περνάω καλά

Respect, ta sevh moy illuminanthrope

DUKASII
22/04/2004, 08:13
KANE LIGO YSHXIA RE FILARAKI....KAI KOIMOMASTE...:ZZZ: :ZZZ:


AINTE MPRABO...:smokin: :smokin:

swtos
22/04/2004, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
κυρμήτσικη δικαιολογία

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑ
ΜΠΟΥΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Μπα σε καλό σου Φωτεινούλη, ωραία έκφραση
ΜΠΟΥ ΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑ

Στά υπόλοιπα συμφωνώ μαζί σου .

Καλημέρα Παλιοφόρουμ

Capo_Di_Capi
22/04/2004, 15:09
illu σε μερικά πράματα θα συμωνήσω σε άλλα όχι.

Αλλά δια το λόγο τούτο υπάρχει και ο διάλογος

Μικρή Λουλού
22/04/2004, 18:30
ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ MILABER..
ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΚΟΒΕΙ ΤΗΝ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΣΟΥ ΣΠΟΥΔΗ...
ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΚΑΝΘΩΔΕΣ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ..!!

ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ..
ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ..
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΑΞΙΔΙΑΡΗΣ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΑΣ..
ΑΝ ΕΙΣΑΙ FASHION VICTIM ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗΣ ΤΑΞΕΩΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΟΝΤΕΛΟ MHXANHΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΣΟΥ...
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΤΗΘΕΙΣ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΟΝΤΡΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΣ..
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΚΟΥΡΗΣ,ΙΣΩΣ Ο ΗΛΙΟΣ ΑΝΑΤΕΙΛΛΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΥΚΛΟ ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ..PERFECT..!!
AN EISAI ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Σ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ...

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΛΕΣΧΗ ΜΟΤ/ΤΑΣ ,Η,Η ΜΟ.ΤΟ.Ε Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ..!!!

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ Σ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΜΠΕΡΙΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΕΣ.....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ...

ΣΕ ΦΙΛΩ, Ο ΧΑΜΟΥΤΖΗΣ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΕΡΑΣΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΜΠΥΡΑΣ...!!!

:wave2: :wave2: :beer: :beer:

Μικρή Λουλού
22/04/2004, 18:30
Α-ΠΑ-ΠΑ

Μικρή Λουλού
22/04/2004, 18:30
..

sniper
22/04/2004, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
..

Φίλτατε Θανάση......

Το πιάσαμε το υποννούμενο την πρώτη φορά.....

Μια Kaizer παρακαλώ :beer: :beer: :beer: :wave2:

Μικρή Λουλού
22/04/2004, 18:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Φίλτατε Θανάση......

Το πιάσαμε το υποννούμενο την πρώτη φορά.....

Μια Kaizer παρακαλώ :beer: :beer: :beer: :wave2:

ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΑΛΛΟΙΩΤΟ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ....

ΟΤΑΝ ΠΙΝΩ ΜΠΥΡΕΣ,ΟΛΑ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΑΙ...!!!

ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ..!!

:beer: :beer: :beer:

sniper
22/04/2004, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΑΛΛΟΙΩΤΟ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ....

ΟΤΑΝ ΠΙΝΩ ΜΠΥΡΕΣ,ΟΛΑ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΑΙ...!!!

ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ..!!

:beer: :beer: :beer:

ΟΚ :winka: έτοιμο το sex machine για τον αγώνα; :hypnotize

bxtrm
22/04/2004, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
Α-ΠΑ-ΠΑ
ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΗΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΚΕΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΡΑΓΚΑ.ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ , ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΗΡΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ . ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ.Η ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΕΛΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΜΕ

milaber
22/04/2004, 19:42
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες φίλε dirtymoto, αλλά απ' ότι βλέπω η κόντρα για την Πανελλήνια συνεχίζεται...

Με παπιά έρχεται κόσμος;

Μικρή Λουλού
22/04/2004, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΗΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΚΕΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΡΑΓΚΑ.ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ , ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΗΡΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ . ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ.Η ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΕΛΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΜΕ


ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΜΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ....
ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΜΗ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΑΥΡΟΙ...

ΚΑΤΑ ΤΡΙΤΟΝ,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΞΙΣΤΑΣΑΙ...!!
ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΩ ΣΤΟΝ MILABER ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΠΕΡΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ..
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΦΤΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ...
ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΕΤΑΙ Η ΛΕΣΧΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ (ΜΟΤΟΕ), ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΗ ΝΑ ΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΜΑΙ...
ΑΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΠΕΣ ΤΟ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΗΝ ΓΑΙΔΟΥΡΟΦΩΝΑΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΔΙΚΗΟ ΑΠΑΝΤΩΝΤΑΣ ΣΕ ΜΕΝΑ...
ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΧΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ,ΑΛΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ(ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ) ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ....!!!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΝΟΜΑ,ΕΠΙΘΕΤΟ,ΣΤΟΙΧΕΙΑ,,, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ (ΟΜΟΡΦΑ) ΓΙΑΝΝΕΝΑ.....

milaber
22/04/2004, 19:53
Εκδηλώσεις;

Πάει κόσμος ρε παιδιά με τόση γκρίνια που παίζει τελικά;

periklisk
22/04/2004, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες φίλε dirtymoto, αλλά απ' ότι βλέπω η κόντρα για την Πανελλήνια συνεχίζεται...

Με παπιά έρχεται κόσμος;

Έρχεται και τα βάφουν μπλε το βράδυ για να τα πετάξουν στη θάλασσα.....

ΧΕΧΕ!!! ΤΣΑΑΑΑΑΚΚΚΚΚ!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

periklisk
22/04/2004, 19:56
Σωστός ο Αποστόλης!!!!


Γεια σου Θανάση με τις μπύρες!!!!

Κανόνισε.... Μετά τη Δευτέρα θα κανονίσουμε καμιά μπυροκατάνυξη!!! χεχεχε!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

Μικρή Λουλού
22/04/2004, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
ΟΚ :winka: έτοιμο το sex machine για τον αγώνα; :hypnotize

ETOIMO ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..!!!

Ε....ΑΝ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ..............ΑΣΤΑ......ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΡΕΓΓΕΣ....

ΔΕ ΓΑΜΙΕΤΑΙ......ΟΤΙ ΦΑΜΕ,ΟΤΙ ΠΙΟΥΜΕ,Κ ΟΤΙ ΑΡΠΑΞΕΙ Η ΤΟΥΜΠΑ ΜΑΣ...!!:lol: :lol:

ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΩΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΩΝ ΜΠΥΡΩΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΟ..!!!:lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

milaber
22/04/2004, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Έρχεται και τα βάφουν μπλε το βράδυ για να τα πετάξουν στη θάλασσα.....

ΧΕΧΕ!!! ΤΣΑΑΑΑΑΚΚΚΚΚ!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Γειά σου ρε αστείε!

Τη δικιά σου τι την κάνουν;
Την κρατάν για τους καφέδες;

:lol:

periklisk
22/04/2004, 20:00
Θανάση τι έπαθες έπεσες?????:confused: :confused:

Έλα ρε Θόδωρα πλακίτσα κάνουμε..... δεν είναι για καφέδες..... για κάτι πίτσες μαθαίνω:lol: :lol: :lol: .....

Μικρή Λουλού
22/04/2004, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Σωστός ο Αποστόλης!!!!


Γεια σου Θανάση με τις μπύρες!!!!

Κανόνισε.... Μετά τη Δευτέρα θα κανονίσουμε καμιά μπυροκατάνυξη!!! χεχεχε!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΡΕΜΑΛΙ..!!!
ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΛΑΜΠΕΡ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ..!!!!
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΛΙΟΒΟΡΕΙΟΣ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΞΙΩΘΕΙ..!!!

Τ ΑΚΟΥΣ ΚΑΡΝΤΑΣΗ"Μ ???

ΑΝΤΕ ΒΡΕ :beer: :beer: :beer: ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ..!!!

milaber
22/04/2004, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΡΕΜΑΛΙ..!!!
ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΛΑΜΠΕΡ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ..!!!!
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΛΙΟΒΟΡΕΙΟΣ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΞΙΩΘΕΙ..!!!

Τ ΑΚΟΥΣ ΚΑΡΝΤΑΣΗ"Μ ???

ΑΝΤΕ ΒΡΕ :beer: :beer: :beer: ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ..!!!

Θα ήθελα πολύ να κατεβώ ρε παλικάρια να σας δω από κοντά!
Αλλά πως;
Με το καταραμένο το innova;

:(

periklisk
22/04/2004, 20:04
Μέχρι τη Δευτέρα που παραδίδω μπαίνω έτσι για λίγο και βγαίνω...



ΑΝΤΕ ΒΡΕ :beer: :beer: :beer: ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ..!!!

ΣΩΣΤΟΟΟΣΣΣ!!!!!

nimbus
22/04/2004, 20:13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!
ΠΕΡΙΚΛΗΗΗ, ΜΕΙΝΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΜΑΘΗΜΑΤΑ. ΤΑ ΑΥΡΙΑΝΑ:winka:
ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ:beer: :beer:

sniper
22/04/2004, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Θα ήθελα πολύ να κατεβώ ρε παλικάρια να σας δω από κοντά!
Αλλά πως;
Με το καταραμένο το innova;

:(

Φορτωσέ το στο τρένο...... :hypnotize

periklisk
22/04/2004, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!
ΠΕΡΙΚΛΗΗΗ, ΜΕΙΝΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΜΑΘΗΜΑΤΑ. ΤΑ ΑΥΡΙΑΝΑ:winka:
ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ:beer: :beer:

Καλησπέρα!!! Άντε καλή επιτυχία!!!!

nimbus
22/04/2004, 20:23
ΧΕΧΕ:winka: Ο ΜΙΛΑΜΠΕΡ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΝΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ:p ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ, ΔΕΝ ΔΑΓΚΩΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΑΘΗΝΑ:beer:

periklisk
22/04/2004, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Φορτωσέ το στο τρένο...... :hypnotize

Σωστός!:dizzy: :sick: :hypnotize :uplate: :eyepop:

periklisk
22/04/2004, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΧΕΧΕ:winka: Ο ΜΙΛΑΜΠΕΡ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΝΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ:p ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ, ΔΕΝ ΔΑΓΚΩΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΑΘΗΝΑ:beer:

Ναι δε δαγκώνουμε!!!! Κατέβα μια...... και δύο άμα θες.....:wave2: :wave2:

milaber
22/04/2004, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Σωστός!:dizzy: :sick: :hypnotize :uplate: :eyepop:

Λες;;;
:lol: :lol: :lol:
Τι να φοβηθεί ένας Βόρρειος ρε;
:evil: :evil: :evil:

africanos31
23/04/2004, 12:25
Παντως το 80% των μαλακιων που γινονται στη πανελληνια τις κανουν βορειοι......

Julius
23/04/2004, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
Παντως το 80% των μαλακιων που γινονται στη πανελληνια τις κανουν βορειοι......

Ratsismos :yuck:

To 90% ton malakion pou ginonte stis apantaxou panelinies tis kanoune MALAKES (kai os gnosto h malakia einai yperpontia kai xronia den koita klp klp)

kai gia na mhn pareksigitho malakies enoo, karagiozilikia pou kaneis me to dykyklo sou vazontas thn asfalia ton allon se kindino mesa sto camping.

:wave2:

petridist
23/04/2004, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
Παντως το 80% των μαλακιων που γινονται στη πανελληνια τις κανουν βορειοι......


Ντροπή....

illuminatios
23/04/2004, 15:44
Έχει κανείς αμφιβολία ότι στην ΠΣΜ τρώγονται πολλά λεφτά????
Θέλετε να αρχίσουμε τα ξεμπροστιάσματα με ονόματα??
Σημειώστε ότι είμουν διοργανωτής μέσω της Ε75 εώς και το 2002! Όχι απλά κονόμα.....πλιάτσικο κανονικό.....! Όποιος έχει αμφιβολίες...εδώ είμαστε!

anisoropos
23/04/2004, 19:17
elate apo do na sas doume ki emeis oi borioi!!!

bxtrm
23/04/2004, 20:14
H Πανελληνια ειναι οριστικα ΣΑΛΑΝΤΗ στο ΠΟΡΤΟ - ΧΕΛΙ.
Οταν βγαζει λεφτα η πανελληνια , τα κερδη τα μοιραζονται καμμια 60αρια λεσχες απο ολη την Ελλαδα.
οταν ομως δεν βγαζει τιποτε , οσοι δουλευουν , δουλευουν τσαμπα.
τα λεφτα δεν τα παιρνουν ατομα αλλα λεσχες. δεν καταλαβα ειναι κανεις αντιθετος στο να υπαρχουν λεσχες μοτοσυκλετας?
τελικα στην Ελλαδα οι μισοι νομιζουν , οτι οι αλλοι μισοι ειναι κλεφτες?
ειπαμε δεν ειναι υποχρεωμενος να ερθει κανεις.
τα ατομα που ανηκουν σε λεσχες μεσα σε μια πανελληνια ειναι περιπου 40-60 % . πιστεψτε με θα περασουμε καλυτερα και εμεις που ειμαστε σε λεσχες, και αυτοι που δεν ειναι (αλλα ολη την μερα ψαχνουν κατι να κατηγορησουν σ αυτη τη ρημαδα τη ζωη) αν σε καποια φαση αποφασιστει η πανελληνια να ειναι μονο για λεσχες.
η τουλαχιστον οσοι ερχονται στην πανελληνια να μην νομιζουν οτι οποιος μ@λ@κ\@ς παραταει την δουλεια του για μια βδομαδα , για να δουλεψει στην πανελληνια , παει για να βγαλει φραγκα.
Δεν ειναι το παν τα λεφτα σ αυτην την πουτ@ν@ την ζωη

gmakris
23/04/2004, 20:55
Δυσκολο να μας πεισουν οτι τα πραγματα θα φτιαξουν. Εγω προβλεπω οτι οντως μεσα στο Camping τα πραγματα μπορει να ειναι ok αλλα ο χαμος θα μεταφερθει ακριβως εξω γιατι δεν μπορεις να σταματησεις ολους αυτους που λογω του μικρου τους πεους βγαζουν το κομπλεξ τους με "ταρζανιες" κρυβωντας ετσι επιμελως το προβλημα τους....

Το εισητηριο ειναι σχετικα ακριβο - θα προτιμουσα αντι να μοιραζουν τα χρηματα στις λεσχες να τα βαζουν μονο για την συγκεντρωση μηπως και υπαρξει καποια βελτιωση

Θάνος
23/04/2004, 21:43
Πορτοχέλι;;;

πφφφφ.... :mad:

Ωραία! Δίπλα στην Αθήνα! Κάθε 15 μέρες πάμε Επίδαυρο για καφέ... ας κάνουμε άλλα 60 χιλιόμετρα και φτάσαμε!

χαχα! ά ρε ταξιδιάρηδες...

Μήπως πηγαίναμε για τους κάγκουρες ή για το μοτοσυκλετιστικό ιδεώδες που αναδεικνύεται στην Πανελλήνια...; Λέγαμε να γίνει Χαλκιδική ή κάπου αλλού λίγο μακρυά, να κάνουμε και μερικά χιλιόμετρα, να πάμε και κάπου διαφορετικά, να δούμε και τους φίλους μας από τα βόρεια που δεν μπορούμε να τους βλέπουμε κάθε μέρα...


Δηλαδή να χαλάσω το τριήμερα για να πάω ένα τσιγάρο δρόμο;

Μπάα..

milaber
24/04/2004, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Δυσκολο να μας πεισουν οτι τα πραγματα θα φτιαξουν. Εγω προβλεπω οτι οντως μεσα στο Camping τα πραγματα μπορει να ειναι ok αλλα ο χαμος θα μεταφερθει ακριβως εξω γιατι δεν μπορεις να σταματησεις ολους αυτους που λογω του μικρου τους πεους βγαζουν το κομπλεξ τους με "ταρζανιες" κρυβωντας ετσι επιμελως το προβλημα τους....

Το εισητηριο ειναι σχετικα ακριβο - θα προτιμουσα αντι να μοιραζουν τα χρηματα στις λεσχες να τα βαζουν μονο για την συγκεντρωση μηπως και υπαρξει καποια βελτιωση

Ωραίος!
:lol: :lol: :lol:

Τελικά πόσο είναι το εισητήριο;
Αν και αν γίνει Πορτο Χέλι, δεν με βλέπω να έρχομαι...
:(

africanos31
24/04/2004, 13:34
Καταρχην στη Πανελληνια οσοι συμμετεχουν το κανουν για να καταφερουν οι λεσχες να βγαλουν τα εξοδα τους (1 χρονο μονο το νοικι ειναι μερικες χιλιαδες ευρω........Εγω ημουν σε περιφρουρηση..... μεγαλο πακετο
Τωρα για το μερος αν στην χαλκιδικη το καμπιν ζηταει τα μαλλια της κεφαλης του τοτε τι παραπονιεστε?
Περσι με 30 ευρω ηταν ολα πληρωμενα 3μερο με συναυλιες 2 βραδια σκηνη μηχανη,(οι ντοπιοι πληρωσαν μονο για να δουν 1 συναυλια 10 ευρω)
Αν θελετε να πληρωσεται πανακριβα εκτος απο την διοργανωση και φαγητο νερο ε τοτε θα λετε τι τιμες ηταν αυτες!!!!!!!!!!
Η πανελληνια πρεπει να γινεται με χαμηλες τιμες για να ρχονται και πολλοι που δεν εχουν οικονομικη δυνατοτητα.........

illuminatios
24/04/2004, 19:50
!

illuminatios
24/04/2004, 20:14
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
[B]H Πανελληνια ειναι οριστικα ΣΑΛΑΝΤΗ στο ΠΟΡΤΟ - ΧΕΛΙ.
Οταν βγαζει λεφτα η πανελληνια , τα κερδη τα μοιραζονται καμμια 60αρια λεσχες απο ολη την Ελλαδα.
οταν ομως δεν βγαζει τιποτε , οσοι δουλευουν , δουλευουν τσαμπα.
τα λεφτα δεν τα παιρνουν ατομα αλλα λεσχες. δεν καταλαβα ειναι κανεις αντιθετος στο να υπαρχουν λεσχες μοτοσυκλετας?
τελικα στην Ελλαδα οι μισοι νομιζουν , οτι οι αλλοι μισοι ειναι κλεφτες?
ειπαμε δεν ειναι υποχρεωμενος να ερθει κανεις.
τα ατομα που ανηκουν σε λεσχες μεσα σε μια πανελληνια ειναι περιπου 40-60 % . πιστεψτε με θα περασουμε καλυτερα και εμεις που ειμαστε σε λεσχες, και αυτοι που δεν ειναι (αλλα ολη την μερα ψαχνουν κατι να κατηγορησουν σ αυτη τη ρημαδα τη ζωη) αν σε καποια φαση αποφασιστει η πανελληνια να ειναι μονο για λεσχες.
η τουλαχιστον οσοι ερχονται στην πανελληνια να μην νομιζουν οτι οποιος μ@λ@κ\@ς παραταει την δουλεια του για μια βδομαδα , για να δουλεψει στην πανελληνια , παει για να βγαλει φραγκα.

Μάλλον δεν κατάλαβες κάποια πράγματακια....
Και σίγουρα δεν είσαι ο μόνος που έχει δουλέψει εκεί.Τα φράγκα που τρώγωνται δεν τα τρώει αύτος που δουλέυει στην πύλη ή αύτος στην περιφρούρηση.... Και όντως το καθεστός είναι -και σώστα κατά τη γνώμη μου-τα χρήματα να μοιράζονται στις λέσχες ανάλογα της δραστηριοποίησης τους τόσο κατά την ΠΣΜ όσο και κατά την διάρκεια του έτους(πόσους αγώνες έχει οργανώσει κτλ...)
Αλλά..... πχ ΠΣΜ Γυθέιου .... Θυμάσαι τα εκτρώματα που είχαν στολίσει τον χώρο εισόδου-εξόδου του κάμπινγκ?? Μάθε ποιο μέλος του ΔΣ της ΜΟΤΟΕ(υπάρκτο ακόμα και τώρα) τα είχε κατασκευάσει και ΠΟΣΟ είχε πληρωθεί για αυτό από την ΜΟΤΟΕ....
Αν έχεις αμφιβολίες επ'αυτού όπως είπα έχω ονόματα. Και έχω και για τα μπλουζάκια,και για τις κονκάρδες.
Και για εξηγησε μου το σκεπτικό σου "τα λεφτα δεν τα παιρνουν ατομα αλλα λεσχες. δεν καταλαβα ειναι κανεις αντιθετος στο να υπαρχουν λεσχες μοτοσυκλετας?" Για εξήγησε μου πως απο το ένα καταλήγουμε δογματικά στο άλλο...
Σαφώς και δεν είναι υποχρεωτικό να έρθει κανείς.... Σαφώς και όσοι ερχόμαστεθα συνεχίσουμε να ερχόμαστε.... αλλά ότι τρώνε στο ΔΣ τρώνε....(και άσχετο βέβαια ειναι και καρεκλοκένταυροι αλλά αυτό είναι άλλο θέμα)

NLS
24/04/2004, 20:48
να πω κάτι not politicaly correct? (δεν θα είναι η πρώτη μου φορά)

και μένα δεν μου αρέσει μπλα μπλα μπλα

αλλά όταν αυτοί οι άνθρωποι έχουν φτάσει ημιεπαγγελματικά να ασχοληθούν με κάτι που εμείς περνάμε και δεν αγγίζουμε (δηλ. την πραγματική ασχολία με τα εσωτερικά και την οργάνωση κλπ. κάποιας λέσχης) δεν είναι "μοιραίο" να βγάλουν κάτι από αυτό; εκτός αν είναι όλοι ζάμπλουτοι και έπρεπε να είναι χρέος τους να βάζουν στην άκρη δουλειά (ίσον "μαμ") και οικογένεια για τσι-ψυχή-τσι-μάνας-τωνε

εγώ κάπου "στο βάθος" το καταλαβαίνω... ίσως το έκανα και εγώ αν δινόταν η ευκαιρία...

εντωμεταξύ κάπου που ψηφίζει ο κόσμος δεν καταλαβαίνω το καρεκλοκέντραυροι - δεν γουστέρνετε; στείλτε τους... έχουν μαζέψει κλίκα; πείτε εσείς αντίο... (και φτιάχτε δικιά σας και κάντε τα ίδια)

αυτά

milaber
24/04/2004, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
αλλά όταν αυτοί οι άνθρωποι έχουν φτάσει ημιεπαγγελματικά να ασχοληθούν με κάτι που εμείς περνάμε και δεν αγγίζουμε (δηλ. την πραγματική ασχολία με τα εσωτερικά και την οργάνωση κλπ. κάποιας λέσχης) δεν είναι "μοιραίο" να βγάλουν κάτι από αυτό; εκτός αν είναι όλοι ζάμπλουτοι και έπρεπε να είναι χρέος τους να βάζουν στην άκρη δουλειά (ίσον "μαμ") και οικογένεια για τσι-ψυχή-τσι-μάνας-τωνε


Ναι ρε συ NLS, αλλά σου φαίνεται εσένα λογικό αυτό που λες;
"Ημιεπαγγελματικά"...

"-Τι δουλειά κάνεις φίλε;
-Το πρωί δουλέυω (π.χ.) δάσκαλος σε σχολείο και τα απογευματάκια δουλεύω μέλος Δ.Σ. λέσχης μοτοσυκλετιστών. Που να τα βγάλεις πέρα φίλε μου με το μισθό του δασκάλου;"

Εμένα μου φαίνεται μέγιστη μαλακία να πληρώνω κάποιον (για να κάνει τι; ) στο κάτω- κάτω της γραφής!
Για να οργανώνει εκδρομές;

Απλά το λες και στο τέλος...
Αφού τους ψηφίζουν στις λέσχες, καλά κάνουν και τρώνε!
Αφού τους δίνουν την άδεια...
ΌΠως και στις βουλευτικές εκλογές ένα πράγμα...
Και αφού αυτοί (καλώς ή κακώς) οργανώνουν την Πανελλήνια, θα φάνε και πάλι...

:wave2:

NLS
25/04/2004, 11:01
ακριβώς έτσι - συν ότι ΚΑΝΟΝΙΚΑ δεν οργανώνουν μόνο εκδρομές αλλά οργανώνουν και έναν (εχμ) οργανισμό... μια λέσχη... η λέσχη δεν είναι μόνο "πάω καφέ εκεί κάθε Τετάρτη"...

και ναι έτσι θα απαντά (αν έχει κότσια)... βλέπεις για αυτόν είναι όλα του τα απογεύματα και πιθανά και τα κενά της δουλειάς του ενώ εσένα ή εμένα παραμένει το "πάω καφέ εκεί κάθε Τετάρτη"

τι να κάνουμε

αν ξέρεις καλύτερο σύστημα (κάτι σαν Ρομπέν των Δασών) να μου το πεις συν να βρεις άτομα να το κάνουν (ούτε ο ίδιος δεν θα το έκανες για καιρό)

bxtrm
25/04/2004, 12:23
[QUOTE]Μάλλον δεν κατάλαβες κάποια πράγματακια....
Και σίγουρα δεν είσαι ο μόνος που έχει δουλέψει εκεί.Τα φράγκα που τρώγωνται δεν τα τρώει αύτος που δουλέυει στην πύλη ή αύτος στην περιφρούρηση.... Και όντως το καθεστός είναι -και σώστα κατά τη γνώμη μου-τα χρήματα να μοιράζονται στις λέσχες ανάλογα της δραστηριοποίησης τους τόσο κατά την ΠΣΜ όσο και κατά την διάρκεια του έτους(πόσους αγώνες έχει οργανώσει κτλ...)
Αλλά..... πχ ΠΣΜ Γυθέιου .... Θυμάσαι τα εκτρώματα που είχαν στολίσει τον χώρο εισόδου-εξόδου του κάμπινγκ?? Μάθε ποιο μέλος του ΔΣ της ΜΟΤΟΕ(υπάρκτο ακόμα και τώρα) τα είχε κατασκευάσει και ΠΟΣΟ είχε πληρωθεί για αυτό από την ΜΟΤΟΕ....
Αν έχεις αμφιβολίες επ'αυτού όπως είπα έχω ονόματα. Και έχω και για τα μπλουζάκια,και για τις κονκάρδες.
Και για εξηγησε μου το σκεπτικό σου "τα λεφτα δεν τα παιρνουν ατομα αλλα λεσχες. δεν καταλαβα ειναι κανεις αντιθετος στο να υπαρχουν λεσχες μοτοσυκλετας?" Για εξήγησε μου πως απο το ένα καταλήγουμε δογματικά στο άλλο...
Σαφώς και δεν είναι υποχρεωτικό να έρθει κανείς.... Σαφώς και όσοι ερχόμαστεθα συνεχίσουμε να ερχόμαστε.... αλλά ότι τρώνε στο ΔΣ τρώνε....(και άσχετο βέβαια ειναι και καρεκλοκένταυροι αλλά αυτό είναι άλλο θέμα)
[QUOTE]
Στο Γυθειο θυμαμαι ποσο χαλια ηταν η εισοδος. για το ποιος πληρωθηκε γαι την κατασκευη δεν ξερω , αλλα απο τοτε εχει αλλαξει το Δ.Σ. της ΜΟΤΟΕ. Ειναι μεσα στο καινουριο ΔΣ αυτος που λες? Και καλα , ενας καταφερε και εβγαλε φραγκα απο την πανελληνια, ειναι ολοι αχρηστοι στην ΜΟΤΟΕ ?(Και σε ολη την ΕΛΛΑΔΑ κατα επεκταση , γιατι η ΜΟΤΟΕ εμεις ειμαστε , ολες οι λεσχες της ΕΛΛΑΔΑΣ και οι εκπροσωποι που ψηφιζουμε).
εχω ακουσει συζητησεις στις συνελευσεις της ΜΟΤΟΕ ,για ατομα που εχουν εκμεταλευτει καταστασεις και εχω ακουσει και συζητησεις για το αν πρεπει να γινουν μυνησεις. για αυτους που ξερω παντως ηταν στο προηγουμενο ΔΣ.
καταληγω στο σκεπτικο οτι ισως να εισαι αντιθετος στις λεσχες, αν πιστευεις οτι κακως τα παιρνουν οι λεσχες τα λεφτα.
Αν δεν παρουν παντως ειναι σιγουρο οτι πολλες δεν θα εχουν να πληρωσουν τα εξοδα τους.

stefanos
25/04/2004, 12:24
Νίκο μπερδεύεις τις έννοιες.
Είναι αποδεκτό και απαραίτητο να πληρώνονται όλοι όσοι δουλεύουν.
Δεν είναι αποδεκτό όμως να χρησιμοποιήται η θέση που έχει ο καθένας για περαιτέρω κονόμα και τυχερά.

bxtrm
25/04/2004, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ναι ρε συ NLS, αλλά σου φαίνεται εσένα λογικό αυτό που λες;
"Ημιεπαγγελματικά"...

"-Τι δουλειά κάνεις φίλε;
-Το πρωί δουλέυω (π.χ.) δάσκαλος σε σχολείο και τα απογευματάκια δουλεύω μέλος Δ.Σ. λέσχης μοτοσυκλετιστών. Που να τα βγάλεις πέρα φίλε μου με το μισθό του δασκάλου;"

Εμένα μου φαίνεται μέγιστη μαλακία να πληρώνω κάποιον (για να κάνει τι; ) στο κάτω- κάτω της γραφής!
Για να οργανώνει εκδρομές;

Απλά το λες και στο τέλος...
Αφού τους ψηφίζουν στις λέσχες, καλά κάνουν και τρώνε!
Αφού τους δίνουν την άδεια...
ΌΠως και στις βουλευτικές εκλογές ένα πράγμα...
Και αφού αυτοί (καλώς ή κακώς) οργανώνουν την Πανελλήνια, θα φάνε και πάλι...

:wave2:
Μονο σε ενα θελω να μου απαντησεις
πιστευεις οτι υπαρχει εστω και ενας τυπος στη γη , που να κανει κατι για την καυλα του η νομιζεις οτι ολα γινονται για τα φραγκα?

milaber
25/04/2004, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
Μονο σε ενα θελω να μου απαντησεις
πιστευεις οτι υπαρχει εστω και ενας τυπος στη γη , που να κανει κατι για την καυλα του η νομιζεις οτι ολα γινονται για τα φραγκα?

Ναι! Υπάρχουν σίγουρα και άνθρωποι που κάνουν πράγματα μόνο και μόνο για την καύλα!

:D

stefanos
25/04/2004, 15:53
Λοιπόν είναι άξιο απορίας πως με τόσο καυλιάριδες λεσχιάρχες που έχουμε στο Ελλάδα, πάνε όλα τα πράγματα στην μοτοκίνηση κατά διαόλου.

milaber
25/04/2004, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Λοιπόν είναι άξιο απορίας πως με τόσο καυλιάριδες λεσχιάρχες που έχουμε στο Ελλάδα, πάνε όλα τα πράγματα στην μοτοκίνηση κατά διαόλου.

Ποιός είπε πως έχουμε καυλιάρηδες λεσχιάρχες;
:confused:

africanos31
26/04/2004, 12:58
επειδη ο καθε ασχετος λεει εδω τη γνωμη του.... αν δεν υπηρχε η ΜΟΤΟΕ δεν θα μπορουσαν τωρα οι μοτο να μπουν στις λεωφορειοδρομους,ενω μεχρι το 99 στους εθνικους δρομους η ανωτατη ταχυτητα ηταν 90 χλμ!!! ενω για τα αυτοκινητα 120 χλμ....και πολλα αλλα παραδειγματα (σαμαρακια κτλ)
Και κατι αλλο υπαρχουν και λεσχες "φαντασματα" για δικαιωμα ψηφου ολες στη Β.ελλαδα......

Θάνος
26/04/2004, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
επειδη ο καθε ασχετος λεει εδω τη γνωμη του....

Και η ασχετίλα δικαίωμα μας είναι! και μάλιστα είναι και ένας καλός τρόπος να σου δώσουμε πάσα να μας πεις το σωστό αφού εσύ είσαι ο σχετικός της παρέας.


Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
αν δεν υπηρχε η ΜΟΤΟΕ δεν θα μπορουσαν τωρα οι μοτο να μπουν στις λεωφορειοδρομους,ενω μεχρι το 99 στους εθνικους δρομους η ανωτατη ταχυτητα ηταν 90 χλμ!!! ενω για τα αυτοκινητα 120 χλμ....και πολλα αλλα παραδειγματα (σαμαρακια κτλ)
Και κατι αλλο υπαρχουν και λεσχες "φαντασματα" για δικαιωμα ψηφου ολες στη Β.ελλαδα......

Ωστόσο, τα σαμαράκια ακόμα καλά κρατούν και τα όρια ταχύτητας είτε 90 είτε 120 είναι για γέλια. Οι λεωφορειόδρομοι δεν τηρούνται από κανέναν. Είτε νόμιμα είτε παράνομα, όλοι μπαίνουν και κανείς δεν τιμωρείται, ενώ ακόμα και πριν λίγο καιρό έδειχνε ο alter ρεπορτάζ στο οποίο ρωτούσαν μοτοσυκλετιστές γιατί μπαίνουν μέσα στους λεωφορειόδρομους! Κανείς δεν διαμαρτυρήθηκε, να πει ότι επιτρέπεται και έμεινε η εντύπωση ότι κι αυτοί παρανομούν μαζί με τους υπόλοιπους. Έστειλα ένα mail στον alter που υποθέτω ότι θα το έγραψαν στα π@π@ρια τους...

Η μοτοσυκλέτα είναι στο σύνολο της αδικημένη. Από τα τέλη κυκλοφορίας και τα πρόστιμα που πληρώνουμε μέχρι την αντιμετώπιση από τα ΜΜΕ και την αστυνομία, ενώ και η ενημέρωση του κόσμου είναι ελλειπής...

Γίνονται κάποια βήματα αλλά με ρυθμούς αστροναύτη, γι'αυτό προς το παρόν έχω κι εγώ την ίδια εντύπωση με το Στέφανο.

Δεν είχα σκεφτεί όμως ποτέ ότι γι'αυτό μπορεί να φταίνε οι λέσχες...

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/04/2004, 16:24
ρε παιδια μην μπερδευεται το θεμα.... η λεσχη ειναι ενας ζωντανος οργανισμος που οπως καθε οργανισμος πρεπει να τραφει. αλλες φορες τρεφετε με της σηνδρομες των μελων, αλλες φορες με δωραιες. και ετσι πρεπει να γινετε. και το τρεφετε δεν ενωω οτι τρογοντε τα λεφτα. ημουν ταμειας σε λεσχη και ξερω. τα εξωδα (ενοικια, τηλεφονα, κοινωχρηστα, κλπ) ειναι πολλα. και μονο με της σηνδρομες δεν μπορει να σταθη μια λεσχη. χρηαζονται και οι δωραιες και οι διαφορες εκδηλοσεις για να μαζευτουν τα απαρετητα για να επιβιοση. ειναι οπως εγραψα πιο πανω ενας ζωντανος οργανισμος που πρεπει να διατηρητε υγειες. αλλα οπως σε ολους τους ζωντανους οργανισμους κατα καιρους εισβαλουν καποια παρασιτα και προσπαθουν να μολινουν αυτον τον οργανισμο, και να διμιουργισουν καρκινοματα. αυτα τα καρκινωματα πρεπει να ειναι σε θεση ο οργανισμος (λεσχη, ομαδα, παρεα,...) να τα αποβαλη μεσω των αντισωματων του, (σωστα μελοι που ενδιαφερονται, και σκεπτονται για το καλο του συνολου) αν αυτα τα αντισωματα δεν ενεργισουν γρηγορα, τοτε ερχετε η φθορα και ο οργανισμος περνη την κατω βολτα. το θεμα ειναι αυτα τα σωστα μελοι εχουν τα κοτσια και την ορεξη να προβαλουν τα στηθη τους και να βουτιξουν να πεταξουν εξω τα παρασιτα? η σκευτοντε ....<< ωχ αδερφε, εγω θα βγαλω το φιδη απο την τριπα?) γιατι βλεπετε στην ελλαδα υπαρχη σε μεγαλο βαθμο ο ωχαδερφισμος. δητε το θεμα του εθελοντισμου για την ολυμπιαδα. θελουν εθελοντες για να καλιψουν της θεσεις, αλλα οι επιτηδιοι θα φανε με χρυσα κουταλια. ετσι ειναι και με την πανελληνια, τρεχουν τα παιδια και σκοτονονται για να βοηθησουν, και οι << μεγαλοι >> διοργανοτες οταν τα παιδια προσπαθουν να επιβαλουν την ταξη, τους λενε μηηηηη γιατι μπορει να μας φυγουν και να χασουμε το χρημα. και μετα πεφτουν οι κρεπαλες απο τους υμετερους. εγω θα εδηνα και τα διπλα λεφτα να παω στην πανελληνια σηγκεντροση μοτοσηκλετιστων αλλα να ηταν πανελληνια σηνκεντροση μοτοσηκλετιστων, που να τιμα αυτο που γραφει η ταμπελα οταν πηγενης, και τα χρηματα να πηγενουν στης λεσχες. ειχα παει με την κατερινα να βοηθησω αφιλοκερδος στον αγωνα κλασικης μοτοσηκλετας, σαν εκπροσοπος της λεσχης που ημουν. αυτο που αντικρησα ηταν η ιδεα του μοτοσηκλετισμου σε ολο της το μεγαλειο. και ολοι δουλεβαν για το καλο του συνολου. τους εχω πη οτι αν και δεν ειμαι μελος τωρα ποια σε καμοια λεσχη, οποτε χρηαστη θα ειμαι κοντα τους να βοηθησω. ενα αλλο παραδηγμα που θελω να σας πω....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/04/2004, 16:53
καποια στιγμη ειδαμε στο φορουμ του μοτοτεκ ενα ποστ που ελεγε οτι ειμαι η λιλιαν και χρηαζομαστε βοηθεια..... η ιστορια του γιωργου και της λιλιαν που ειδατε και στην τηλεοραση που ειχε χασει τα χερια του σε τροχαιο στην συγκρου απο τον αλβανο. μεσα σε δυο μερες εχουμε κινητοποιηθη απο αλλη την ελλαδα και κανουμε τα αδυνατα δυνατα να βγουν τα απετουμενα χρηματα. πολλοι απο εμας παρατησαν της δουλιες τους και ετρεχαν για να βοηθησουν. κατω απο μια σημαια. ενωθηκαν ολοι οι μοτοσηκλετιστες με σημα ΛΕΣΧΕΣ ΜΟΤΟΣΗΚΛΕΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ... τα χρηματα οπως ξερετε μαζευτηκαν και ηταν και πολλα..... πααααρααα πολλα. κανεις δεν ζητησε την προβολη του για αυτο που εκανε και ολοι καναμε πολλα.... κανεις .....εκτως....... απο αυτον που ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.... το μονο που εκανε ηταν να μπη μπροστα στης καμερες και να πη οτι Η ΛΕΣΧΗ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΙ. κατορθοσε να μαζεψη με την βοηθεια του κοσμου τα λεφτα. ΠΙΑ ΛΕΣΧΗ??????? ΠΟΥ ΗΤΑΝ οταν εμεις οι ανωνυμοι τρεχεμε και ξενιχτουσαμε, και παρατουσαμε της δουλιες μας? και αυτο το ατομο εκπροσοπη εμας ολους. και αυτο γιατι ειναι στην σωστη θεση και εχει της σωστες γνωριμιες, για να αυτοπροβαλετε. και ομως κανει κακο στους μοτοσηκλετιστες που υποτηθετε οτι εκπροσοπη. τοτε στο φορουμ αλλα και μεσω φαξ και μεηλ ελαβε η λεσχη του τον χλεβασμο ολων μας, οπως και του αξηζε. αυτο ενωσε τους σωστους μοτοσηκλετηστες, με αποκοριφομα την αναγνωριση απο περιοδικο ΜΟΤΟ στην γιορτη που διοργανοσε για την μοτοσηκλετα της χρονιας, βραβεψε την κηνηση αυτη. και το βραβειο αυτο δεν ανοικη σε κανεναν. ανοικη σε ολους μας. ειναι ενα βραβειο το οποιο δοθηκε στα χερια του αλεξη φιλια, γιατι ηταν αυτος που προτηνε στην λιλιαν και το γιωργο να βαλουν το ποστ. το βραβειο αυτο φιλασετε στην λεσχη ανεμος και ανοικη σε ολους μας. υπαρχουν ανθρωποι που θα τρεξουν και θα βοηθησουν χωρης κερδος. αλλα υπαρχουν και ανθρωπακια που τους υποσκαπτουν ......γιωργος

milaber
26/04/2004, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
Yπαρχουν ανθρωποι που θα τρεξουν και θα βοηθησουν χωρίς κερδος. Αλλα υπαρχουν και ανθρωπακια που τους υποσκαπτουν ......γιωργος

Αρκούδε...
...είσαι πολύ σωστός!

illuminatios
26/04/2004, 17:21
NLS είσαι σωστός στα παραπάνω που γράφεις.
ΒΧTRM επιμένεις σε δυάδικους αφορισμούς παντελώς άστοχους. Αν είναι κάθε φορά να βάζεις στο στόμα μου φράσεις όπως 'όλοι άχρηστοι κτλ'να την παρατήσουμε τη συζήτηση.
Το ότι τρεις φάγανε φράγκα σημαίνει ότι τρείς φάγανε φράγκα.Δεν σημαίνει ούτε ότι είναι άχρηστοι στη ΜΟΤΟΕ ούτε ότι δεν γουστάρω τις λέσχες ούτε τίποτα άλλο εκτός από αυτό που λέω οκ?Άσε που είδα και απο ποια λέσχη είσαι και θυμήθηκα τον Χ.Χ και τις τεράστιες συζητήσεις μας πάνω στο θέμα του οργανομένου μοτοσυκλέτισμου σε κάτι παραλίες κρυφές στη Λευκάδα....
Και για να μην παρεξηγηθώ ξανά.... Ναι στον οργανομένο μοτοσυκλετισμό,Οχι στα λαμόγια που κρύβωνται στο θώκο των ΔΣ με σκοπό είτε να γεμίσουν την άδεια τους ζωή η γιατί έχουν αποθημένα από τότε που έκαναν αφισοκολλήσεις με την νεολαία του Ρήγα και επιτέλους βρήσκουν μέσω ΜΟΤΟΕ βήμα να αραδιάζουν παπάρες.
Οι λέσχες είναι γαμώ! Τα λαμόγια είναι γάμα τα και δυστηχώς υπάρχουν-όπως παντού άλλωστε -και απλά δεν θέλω να εκμεταλεύονται τις ρομαντικές μας διαθέσεις και την ανθρώπινη επιθυμία μας να κοινωνούμε με ομοίους!
Αυτά!
Στις ΠΣΜ έχω περάσει σούπερ!!!Έχω δουλέψει χωρίς να ζητήσω ποτέ ούτε δωρεάν είσοδο(που δικαιούται κάθε διοργανωτής) ούτε καν τις βενζίνες που πλήρωνε τότε από τα έσοδα της ΠΣΜ η Ε75..
Ξέρω τι είναι ,ξέρω που χολαίνει,ξέρω γιατί πάω,ξέρω γιατι θα συνεχίσω να πηγαίνω!
Καλησπέρα παλιάνθρωποι

Μικρή Λουλού
26/04/2004, 18:01
ΛΟΙΠΟΝ Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 18¨30...
ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΥΡΕΣ...ΚΑΙ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ "ΣΧΕΤΙΚΟΥΣ" ΜΕ ΤΑ ΜΟΤ/ΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ...
ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΛΕΣΧΗ ΜΟΤ/ΤΩΝ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΕΣΧΗ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΜΙΑΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΥΠΟΟΜΑΔΑΣ ΤΩΝ ΜΟΤ/ΤΩΝ...
ΑΡΑ ΑΥΤΗ Η ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΜΟΤ/ΤΩΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ...
ΚΑΤΑ 2ΟΝ,ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΥΜΟΦΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ,ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ..
ΟΤΑΝ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ...ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΔΥΝΑΤΕΙΣ...
ΟΤΑΝ ΠΑΛΙ ΘΕΣ ΝΑ ΔΙΔΑΞΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ,ΔΙΑΛΕΞΕ ΕΝΑΝ ΠΙΟ ΕΠΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ."ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΕ AFRICA.."
ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ,ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΛΕΣΧΕΣ..
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΣΧΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ,ΑΛΛΑ ΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΔΡΩΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΟ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΚΕΡΔΟΣ...ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΥΚΑΛΙΖΟΜΑΣΤΕ,ΚΑΙ ΚΕΡΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ...
ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΑΝ ΛΕΣΧΕΣ,ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΕΙΤΕ ΜΕΤ ΕΥΤΕΛΕΙΑΣ.....???ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΕΠΙ ΠΑΝΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΤΟΥ ΣΑΝ ΕΥΚΛΕΕΙΣ ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ???
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΦΩΝΑΚΛΑ,ΚΑΙ ΑΦΡΙΚΑΝΕ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ,ΧΑΜΗΛΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΕΝΤΥΠΩΣΕΩΝ... ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ.....ΕΙ ΔΥΝΑΤΟΝ..........

milaber
26/04/2004, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΦΩΝΑΚΛΑ,ΚΑΙ ΑΦΡΙΚΑΝΕ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ,ΧΑΜΗΛΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΕΝΤΥΠΩΣΕΩΝ... ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ.....ΕΙ ΔΥΝΑΤΟΝ..........

Και εγώ κάτι τέτοιο περιμένω να ακούσω...

bxtrm
27/04/2004, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Άσε που είδα και απο ποια λέσχη είσαι και θυμήθηκα τον Χ.Χ και τις τεράστιες συζητήσεις μας πάνω στο θέμα του οργανομένου μοτοσυκλέτισμου σε κάτι παραλίες κρυφές στη Λευκάδα....

Εχεις παει με τον Χρηστο στην παραλια μας?
και εγω που ημουν?
σιγουρα γνωριζομαστε και δεν καταλαβαμε ποιος ειναι ποιος...

bxtrm
27/04/2004, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΦΩΝΑΚΛΑ,ΚΑΙ ΑΦΡΙΚΑΝΕ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ,ΧΑΜΗΛΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΕΝΤΥΠΩΣΕΩΝ... ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ.....ΕΙ ΔΥΝΑΤΟΝ..........
ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.....
ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.
Ας βρεθουμε στην Πανελληνια να τα πουμε εκει.

Μικρή Λουλού
27/04/2004, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.....
ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.
Ας βρεθουμε στην Πανελληνια να τα πουμε εκει.

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΑΠΟΛΟΓΙΑ....
ΑΥΤΟ ΕΛΛΕΙΠΕ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΑΣΤΕ....
ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΣΠΑΣΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ,ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ ΠΑΝ/ΝΙΕΣ ΔΕΝ ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΟ 92..!!

ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ (ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΕΝΝΟΩ)

:beer: :beer:

illuminatios
27/04/2004, 11:50
Δεν ξέρω τι να πω πια....Δεν μπορούμε να συνενοηθούμε... Τα επιχηρήματά σου είναι κακόμοιρα... ειναί ....Και τι φταίω εγώ....
Καταλαβαίνεις ότι θες και όχι αυτά που γράφονται....Από κοντά ίσως τα πούμε καλύτερα....
Αλήθεια,έχεις πάει ποτέ σε συνέλευση τησ ΜΟΤΟΕ??Έχεις ιδία πείρα του τι γίνεται ??

bxtrm
28/04/2004, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Δεν ξέρω τι να πω πια....Δεν μπορούμε να συνενοηθούμε... Τα επιχηρήματά σου είναι κακόμοιρα... ειναί ....Και τι φταίω εγώ....
Καταλαβαίνεις ότι θες και όχι αυτά που γράφονται....Από κοντά ίσως τα πούμε καλύτερα....
Αλήθεια,έχεις πάει ποτέ σε συνέλευση τησ ΜΟΤΟΕ??Έχεις ιδία πείρα του τι γίνεται ??
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Άσε που είδα και απο ποια λέσχη είσαι και θυμήθηκα τον Χ.Χ και τις τεράστιες συζητήσεις μας πάνω στο θέμα του οργανομένου μοτοσυκλέτισμου σε κάτι παραλίες κρυφές στη Λευκάδα....

--------------------------------------------------------------------------------


Εχεις παει με τον Χρηστο στην παραλια μας?
και εγω που ημουν?
σιγουρα γνωριζομαστε και δεν καταλαβαμε ποιος ειναι ποιος...
Tι δεν καταλαβαινεις δηλαδη?
πως θες να σου τα εξηγησω? απο αυτο εδω το post δεν καταλαβαινεις? γιατι απο προηγουμενα , μου εχεις απαντησει!!!!

εχω παει σε πολλες συνελευσεις της ΜΟΤΟΕ.
Και εχω καταλαβει οτι υπαρχουν καποιοι που προσπαθουν να κανουν κατι.
βλεπω και πραγματα που δεν συμφωνω, αλλα ειμαι εκει για να πω οτι δεν συμφωνω, και να το υποστηριξω

bxtrm
28/04/2004, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Άσε που είδα και απο ποια λέσχη είσαι και θυμήθηκα τον Χ.Χ και τις τεράστιες συζητήσεις μας πάνω στο θέμα του οργανομένου μοτοσυκλέτισμου σε κάτι παραλίες κρυφές στη Λευκάδα....

--------------------------------------------------------------------------------


Εχεις παει με τον Χρηστο στην παραλια μας?
και εγω που ημουν?
σιγουρα γνωριζομαστε και δεν καταλαβαμε ποιος ειναι ποιος...

Tι δεν καταλαβαινεις δηλαδη?
πως θες να σου τα εξηγησω? απο αυτο εδω το post δεν καταλαβαινεις? γιατι απο προηγουμενα , μου εχεις απαντησει!!!!

τι να πω και εγω .... ισως να εισαι ο μοναδικος ανθρωπος στον κοσμο που δεν μπορουμε να συνενοηθουμε...
εχω παει σε πολλες συνελευσεις της ΜΟΤΟΕ.
Και εχω καταλαβει οτι υπαρχουν καποιοι που προσπαθουν να κανουν κατι.

βλεπω και πραγματα που δεν συμφωνω, αλλα ειμαι εκει για να πω οτι δεν συμφωνω, και να το υποστηριξω

illuminatios
28/04/2004, 12:42
Καλά τα λέμε απο κοντά!Θα χαρώ να σε ακούσω.
Α! Η παραλία είναι η παραλία σκέτο.Δεν είναι ούτε παραλία ΜΑΣ ,ούτε παραλία ΤΟΥΣ ,ούτε παραλία κάποιου.Παραλία σκέτο.

bxtrm
28/04/2004, 13:38
sorry αλλα σε αυτη την παραλια εχω περασει τα 4 καλυτερα καλοκαιρια της ζωης μου. την παραλια μας την εμαθε ο Χρηστος , εκει τους περιμεναμε περυσι το καλοκαιρι και την θεωρω λιγο περισσοτερο δικια μας απο καθε αλλον......
και εκει θα παει η λεσχη το Σ/Β Κυριακο που κλεινουν χρονο τα παιδια ......

illuminatios
28/04/2004, 14:56
Μπορείς να θεωρείς ότι θέλεις!Αλλά δεν είναι καθόλου περισσότερο δικιά σου επειδή έχεις περάσει καλά εκεί ή λόγω του Χ.Χ!
Και αύτο ισχύει όχι μόνο για την παραλία αλλά για τα πάντα, είναι στάση ζωής.Φαντάσου κάποιος να την θεωρεί λίγο περισσότερο δικιά του από σένα.....να σε βρει εκεί και να σε πετάξει στη θάλασσα... οκ ακραίο αλλά όλα έτσι ξεκινάνε....
Αναθεώρησε ή επαναδιατύπωσε(ή μην κάνεις τίποτα από τα δύο και συνέχισε να την θεώρεις λίγο περισσότερο δικιά σου και πες μας και σε ποιόν θα την κληροδοτήσεις)

bxtrm
28/04/2004, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Μπορείς να θεωρείς ότι θέλεις!Αλλά δεν είναι καθόλου περισσότερο δικιά σου επειδή έχεις περάσει καλά εκεί ή λόγω του Χ.Χ!
Και αύτο ισχύει όχι μόνο για την παραλία αλλά για τα πάντα, είναι στάση ζωής.Φαντάσου κάποιος να την θεωρεί λίγο περισσότερο δικιά του από σένα.....να σε βρει εκεί και να σε πετάξει στη θάλασσα... οκ ακραίο αλλά όλα έτσι ξεκινάνε....
Αναθεώρησε ή επαναδιατύπωσε(ή μην κάνεις τίποτα από τα δύο και συνέχισε να την θεώρεις λίγο περισσότερο δικιά σου και πες μας και σε ποιόν θα την κληροδοτήσεις)

ουτε αυτο καταλαβαινεις πως το λεω ?
ΟΚ.
αν θες να εισαι μεσα στους κληροδοτες στειλε μυνημα να σε γραψω και σενα....
αν ερθεις στην παραλια παντως θα πω στους πορτιερηδες να σε αφησουν να μπεις....