PDA

View Full Version : Απορια για αγορα V-Strom



suzukimaniac
04/04/2006, 14:20
Καλησπερα. Απλως εκφραζω την απορια μου σχετικα με το ποσο μπορει να κοστολογηθει μια Vstrom 650 μοντελου 2005....εχω ψαξει πολυ και γενικοτερα οι τιμες κυμαινονται στα 6500 ευρω. Ειναι για τοσο η μηχανη η μπορει και λιγοτερο?
Για παραδειγμα εχω βρει μια του 05 με 11.000χλμ, απο Πατρα, με καγκελα, βαλίτσα και συναγερμο, τελικη στα 6.000ευρω. Αξιζει να σχοληθω η θα τραβαω τα μαλλια μου?...Πλησιαζει και σερβις απ οσο γνωριζω...

Reignman
04/04/2006, 14:28
Αν μένεις Πάτρα καλή τιμή μου ακούγεται.

Διαφορετικά η όλη φασαρία του να πας εκεί για να τη δεις νομίζω πως κάνει την αγορά ασύμφορη (καλό θα ήταν να ξέραμε και τί βαλίτσα και συναγερμό έχει πάνω...).

Προσωπικά όμως θα προτιμούσα να δώσω και τα υπόλοιπα για να πάρω καινούριο το οποίο θα το στρώσω εγώ. Οπότε αν το να δώσεις περίπου ενάμιση χιλιάρικο παραπάνω δεν σε "χαλάει" πολύ προχώρα έτσι.

suzukimaniac
04/04/2006, 15:11
Ευχαριστω για την απαντηση. Αθηναιος ειμαι. Την βρηκα την μηχανη σε μια μαντρα αυτοκινητων που την εδωσε καποιος ως προκαταβολη για αγορα αυτοκινητου. Αντιπροσωπειας ειναι το μηχανακι. Βαλιτσα νομιζω Givi εχει, συναγερμο δεν ξερω. Μπορω να το κατεβασω κι αλλο στην τιμη?

costas81
04/04/2006, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzukimaniac
Ευχαριστω για την απαντηση. Αθηναιος ειμαι. Την βρηκα την μηχανη σε μια μαντρα αυτοκινητων που την εδωσε καποιος ως προκαταβολη για αγορα αυτοκινητου. Αντιπροσωπειας ειναι το μηχανακι. Βαλιτσα νομιζω Givi εχει, συναγερμο δεν ξερω. Μπορω να το κατεβασω κι αλλο στην τιμη?

Δεν ξερω αλλα δεν νομιζω η τιμη οπως και συ θα χεις δει ειναι ιδη χαμηλη!
Ψαξε το ομως δεν εχεις τιποτα να χασεις!
20 ευρω ειναι πηγαινε ελα ειναι οι βενζινες Πατρα!Κανε μια εκδρομη με ενα φιλο και θα δεις!

costas81
04/04/2006, 15:22
Εχεις βαλει το ιδιο post δυο φορες!
Μπορεις αν θες να διαγραψεις το ενα!

miraze
05/04/2006, 09:15
Φιλαράκι πριν από λίγους μήνες αγόρασα και εγώ μεταχειρισμένο μπλέ STROM του 05' με 8000 Km με πολλά αξεσουάρ με 6000€ από ιδιώτη όμως να σου πώ την αλήθεια.....

Βρές τα άλλα 2000€ που σου λείπουν για να την χαρείς από 0 Km.
:smilea: :smilea: :smilea:

costas81
05/04/2006, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από miraze
Φιλαράκι πριν από λίγους μήνες αγόρασα και εγώ μεταχειρισμένο μπλέ STROM του 05' με 8000 Km με πολλά αξεσουάρ με 6000€ από ιδιώτη όμως να σου πώ την αλήθεια.....

Βρές τα άλλα 2000€ που σου λείπουν για να την χαρείς από 0 Km.
:smilea: :smilea: :smilea:


ΚΑΙ ΓΩ ΕΓΚΡΙΝΩ ΓΙΑ Οkm!!!!