PDA

View Full Version : SuperDukeατι βόλτα τη Κυριακή 9-4-06



spo002
04/04/2006, 14:21
Αντε και 950SM. Αντε και Duke 640 και SM.

Διαδρομή: Γυρος Βορείου Ευοίας. Είτε απο Χαλκίδα, είτε απο Αγ, Μαρίνα και ferry απέναντι.

e-mail: polikandriotis@gmail.com

Σκοπός: Να τρομοκρατηθούν οι λουόμενοι και οι ορεισίβιοι εκδρομείς της νήσου. Τα γκαζια θα είναι τέρμα. Όσοι θέλουν χαλαρή βόλτα υπάρχει και το Ναυπλιο. Θα προαποφασιστούν τα check point που θα περιμένουμε τους υπολοίπους (φανταζομαι ανα 130 χλμ, βενζίνη γαρ) Θα ποσταρω χάρτη της διαδρομής μαζί με τα σημεία ανεφοδιασμού/συνάντησησης

Φιλικά Σπυρος

DUKASII
04/04/2006, 14:24
μεσα.:uplate:

τη Κυριακη ειναι και η βολτα του κτμ Ελλας κλαμπ σαντουιτσ

δε το βλεπουμε μπας και παμε ολοι μαζι ??
στη Βυτινα θα πανε.
ωραια διαδρομη..

spo002
04/04/2006, 14:32
Τσεκαρα τη φάση και δεν νομίζω οτι θα το ευαχριστηθούμε. Πολλά μηχανάκια, πολύ εθνική και γενικά χαμηλή ταχύτητα.

Εδω λέμε μπας και λιώσουμε και λίγο στο πλάι τα λάστιχα γιατι πάνε στράφι με τις κωλοευθείες.

dukeandthecity
04/04/2006, 14:40
και μετα λένε τις "γριες" και τους BMWδακιδες κλειστο κλαμπ. :D

DUKASII
04/04/2006, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
και μετα λένε τις "γριες" και τους BMWδακιδες κλειστο κλαμπ. :D

EΣΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΔΟΥΚΑ ΤΟΝ 620???

Η ΓΙΑΤΙ Η ΕΥΟΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΛΕΞΗ??:D :lol: :rotflmao:

DUKASII
04/04/2006, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από spo002
Τσεκαρα τη φάση και δεν νομίζω οτι θα το ευαχριστηθούμε. Πολλά μηχανάκια, πολύ εθνική και γενικά χαμηλή ταχύτητα.

Εδω λέμε μπας και λιώσουμε και λίγο στο πλάι τα λάστιχα γιατι πάνε στράφι με τις κωλοευθείες.

φιλε εγω ακυρο.

ΓΚΑΖΙΑ τερμα σε δρομο που δεν ξερω...:nono:
και επαρχιακο ..
τα παλια τα χρονια μονο.....

καλα να περάσετε.:wave2: :beer:

βγάλτε καμια φωτο.

spo002
04/04/2006, 14:59
Δεν πάμε για να σκοτωθούμε. Μεγαλα παιδιά ήμαστε και εμεις. Ακολουθείς τους άλλους που ξέρουν το δρόμο και πρατεις αναλογος.

zephyr1
04/04/2006, 15:01
Street λιτρου χωρανε?

Η διαδρομη ειναι πολυ καλη αμα δεν παραφερεσαι.

dukeandthecity
04/04/2006, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Η ΓΙΑΤΙ Η ΕΥΟΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΛΕΞΗ??:D :lol: :rotflmao:

η ευοια ειναι αγνωστη λέξη .....:a01:


43446

spo002
04/04/2006, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
και μετα λένε τις "γριες" και τους BMWδακιδες κλειστο κλαμπ. :D

Ερχεσαι βεβαίος αφου πληρεις τις προυποθέσεις. Απλά οχι τακουνια και ψηλά φτερα γιατι θα μας καθηστερούν. Η Ευοια εχει πολύ στοφιλίκι και εχω δει εγω κατι SM να πάνε το κώλο τους.

DUKASII
04/04/2006, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από spo002
Δεν πάμε για να σκοτωθούμε. Μεγαλα παιδιά ήμαστε και εμεις. Ακολουθείς τους άλλους που ξέρουν το δρόμο και πρατεις αναλογος.
οκ φιλε..

εγω δεν ειμαι μεγαλο παιδι..:D

θα το δουμε δε σου λεω σιγουρα γιατι ειχα πει σε καποια παιδια για τη βολτα του κλαμπ σαντουιτσ στη βυτινα.

θα σου απαντησω τη παρασκευη για σιγουρα.
βαλε και τη διαδρομη να ξερουμε που παταμε ..την ωρα κτλ.

DUKASII
04/04/2006, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
η ευοια ειναι αγνωστη λέξη .....:a01:

ε καλα ρε φιλε μου συγνωμη ντε..

κατεβα τοτενες και φερε με και 5 τσουρεκια με τσοκολατα τιγκα μπουνια και ενα κουτι τριγωνα και τετραγωνα με αυτη τη κρεμα μεσα..:eek:

εεε??

dukeandthecity
04/04/2006, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ε καλα ρε φιλε μου συγνωμη ντε..

κατεβα τοτενες και φερε με και 5 τσουρεκια με τσοκολατα τιγκα μπουνια και ενα κουτι τριγωνα και τετραγωνα με αυτη τη κρεμα μεσα..:eek:

εεε??

.....αν με δωσεις βολτα το μοτοσακο σου.

DUKASII
04/04/2006, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
.....αν με δωσεις βολτα το μοτοσακο σου. μεσα..

κατεβα!!!

spo002
05/04/2006, 22:44
Φιλε 4κυλινδρε 1000 βεβαίως και εισαι μέσα. Αρκει να μην μας ρίξεις πολύ μπάνιο.

Dodok edessa
06/04/2006, 07:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μεσα..

κατεβα!!!


που να κατεβει το λεβεντόπαιδο μας !!!
πρεπει να παρει αδεια απο την γυναικα ο παλιοκαψουρης :D :o :D :a48: :a48:

spo002
06/04/2006, 13:17
Λοιπον ορίστε και η διαδρομή. Φευγουμε απο Χαλκίδα και περναμε απο Αρτάκη. Κατευθυνόμαστε προς Μαντούδι, Αγ. Αννα, Πευκί, Αιδυψό, Ροβειες, Μαντούδι και επιστρεφουμε Χαλκίδα. Απο κει και πέρα ο καθείς πρατει όπως αγαπα.

zephyr1
07/04/2006, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από spo002
Φιλε 4κυλινδρε 1000 βεβαίως και εισαι μέσα. Αρκει να μην μας ρίξεις πολύ μπάνιο.

:confused: :confused: γιατι δεν καταλαβαινω τι θες να πεις?:confused: :confused: :confused:

spo002
07/04/2006, 15:18
Εννοώ οτι βεβαίο και χωράει το 1000 σου στη παρέα κι ας έιναι 4κύλινδρο. (και θα μας ρίξει μπάνιο). Κυριακή πρωϊ Χαλκιδα. Την ώρα θα την ανακοινώσω αργότερα

idi
07/04/2006, 16:44
χαρβαλο-αναβατες KTM

εμεις στο kawasaki-bikers.gr εχουμε κανονισει ΧΑΛΑΡΗ εκδρομη την ιδια διαδρομη για την ιδια μερα

κανονιστε να μας περασετε και να δουμε τιποτα δαΧτυλα...

θα αφησω το συναναβατη μου και θα σας ριξω στα αυτια!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

καλη βολτα με προσοχη ....γιατι ως γνωστον..... στην Ευοια ΔΕΝ εχει πια μπαριερες... τις ριξαμε ολες εμεις οι μοτοσυκλετιστες απο τα αναριθμητα "φευγα" μας!!!! (αυτο δεν ειναι αστειο σοβαρα το λεω)

spo002
07/04/2006, 19:42
Λοιπον ο ραντεβού είναι στο πάρκινγκ πριν την υψηλή γέφηρα Χαλκίδος στις 9.30 το πρωι της Κυριακής 9/4. Οποιος ειναι εκει έρχετε μαζί.

spo002
07/04/2006, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
χαρβαλο-αναβατες KTM

εμεις στο kawasaki-bikers.gr εχουμε κανονισει ΧΑΛΑΡΗ εκδρομη την ιδια διαδρομη για την ιδια μερα

κανονιστε να μας περασετε και να δουμε τιποτα δαΧτυλα...

θα αφησω το συναναβατη μου και θα σας ριξω στα αυτια!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

καλη βολτα με προσοχη ....γιατι ως γνωστον..... στην Ευοια ΔΕΝ εχει πια μπαριερες... τις ριξαμε ολες εμεις οι μοτοσυκλετιστες απο τα αναριθμητα "φευγα" μας!!!! (αυτο δεν ειναι αστειο σοβαρα το λεω)

Αυτοί που λες πάνε Βυτίνα. Εμεις απλοι τρομοκράτες ήμαστε.

someone
08/04/2006, 20:59
απλοι και ανησυχοι τρομοκρατες :rotflmao:

επειδη τωρα ειδα το thread αυτο (κουλαμαρα), να επαυξησω οτι ολοι ειναι ευπροσδεκτοι, προς το παρον ειμαστε 2-3 σουπερδουκες, ο κυριος με το τετρακυλινδρο και μαλλον ενα 950 ΣΜ...

οσο για τα δαχτυλα, προσωπικα σπανια αφηνω χερια απο το τιμονι για ασεμνες κινησεις, ποσο μαλλον οταν απολαμβανω τετοια διαδρομαρα ;)