PDA

View Full Version : zx636 '05 ή '06



voufi
04/04/2006, 19:00
Παιδιά μια βοήθεια please!!!!!!!!
Έχω μπερδευτεί λίγο με τις φωτογραφίες στα περιοδικά.

Το 636 '06 είναι αυτό με τα φλας σαν αυτιά ή με τα φλας χωνευτά με το φέρινγκ;

To site της kawa στην Ελλάδα έχει το ένα και το διεθνές site έχει το άλλο.......


43451

voufi
04/04/2006, 19:28
το αλλο είναι αυτό. help please.......


43459

idi
04/04/2006, 22:47
το ευρωπαικο (αρα και Ελληνικο) μοντελο ειναι αυτο με τα χωνευτα οπως ειπες φλας

το αλλο ειναι το "Αμερικανικο" για λογους που αφορουν την εκει νομοθεσια δεν επιτρεπονται μικροτερα φλας απο αυτα που εχει το μοντελο στη πρωτη φωτο

periklisk
04/04/2006, 23:52
Επίσης το Αμερικάνικο μοντέλο έχει και εκείνα τα ανακλαστικά μπρος (πορτοκαλί) και πίσω(κόκκινα) στα πλάγια.

Η πλάκα ποια είναι.... O muzzys γνωστός βελτιωτής πουλάει τα "δικά μας" φλασάκια ως after market στην αγορά της Αμερικής! Είναι χάλια αυτοί οι Αμερικλάνοι:D

gcrook
09/04/2006, 02:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Επίσης το Αμερικάνικο μοντέλο έχει και εκείνα τα ανακλαστικά μπρος (πορτοκαλί) και πίσω(κόκκινα) στα πλάγια.

Η πλάκα ποια είναι.... O muzzys γνωστός βελτιωτής πουλάει τα "δικά μας" φλασάκια ως after market στην αγορά της Αμερικής! Είναι χάλια αυτοί οι Αμερικλάνοι:D

Καλος απατης ο ματσης, αλλα δεν του κραταω κακια μιας και φημολογειται οτι φτιαχνει εξατμισεις με πολυ καλη σχεση αποδοσης/τιμης.

Κανα group buy?:wave2:

periklisk
09/04/2006, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καλος απατης ο ματσης, αλλα δεν του κραταω κακια μιας και φημολογειται οτι φτιαχνει εξατμισεις με πολυ καλη σχεση αποδοσης/τιμης.

Κανα group buy?:wave2:

group buy last year :lol:

MOZART
12/04/2006, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από voufi
το αλλο είναι αυτό. help please.......
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΕ 8800 ΚΑΙ ΜΕ MΟΝΟ 12000 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ


44535

voufi
12/04/2006, 22:52
thx mozart αλλά κατέληξα στο πράσινο κούτα με 9700.

:beer:

MOZART
13/04/2006, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από voufi
thx mozart αλλά κατέληξα στο πράσινο κούτα με 9700.

:beer:
EΣΥ ΧΑΝΕΙΣ:smilea:
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ
:beer:

idi
13/04/2006, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
EΣΥ ΧΑΝΕΙΣ:smilea:
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ
:beer:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
13/04/2006, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μάλλον χάλιας:lol:

MOZART
13/04/2006, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
μάλλον χάλιας:lol:
ρε ηθελα να γραψω του παιδιου οτι θελησει απο aftermarket kai τα λοιπα και το διατυπωσα λιγο χαλια:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:
Ας του γραψουμε ομως και τον ναο του kawa.
www.kawasaki-bikers.gr
Eχουμε μαζεμενες ολες τις φιρμες απο ολα τα forum και μπορεις να κλισεις ραντεβου να τους δεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
13/04/2006, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
ρε ηθελα να γραψω του παιδιου οτι θελησει απο aftermarket kai τα λοιπα και το διατυπωσα λιγο χαλια:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:
Ας του γραψουμε ομως και τον ναο του kawa.
www.kawasaki-bikers.gr
Eχουμε μαζεμενες ολες τις φιρμες απο ολα τα forum και μπορεις να κλισεις ραντεβου να τους δεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

έτσι ακριβώς :lol:

voufi
13/04/2006, 14:17
nasai kala re mozart .....

elpizw na mhn exeis sxesh me ton akatanomasto....... :nono:

pantws to link poy ebales einai ok.....

ktm640lc4
24/05/2006, 16:24
Ας υποθεσουμε οτι εχεις αυτο το μηχανακι.

Αν το εχεις καθημερινα, για 10 χιλιομετρα, 5 πανε 5 ελα το ζοριζω πολυ? Κανει για μια τετοια χρηση?

Καλοριζικο φιλε μου και καλοταξιδος.:beer:

MOZART
24/05/2006, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Ας υποθεσουμε οτι εχεις αυτο το μηχανακι.

Αν το εχεις καθημερινα, για 10 χιλιομετρα, 5 πανε 5 ελα το ζοριζω πολυ? Κανει για μια τετοια χρηση?

Καλοριζικο φιλε μου και καλοταξιδος.:beer:
μαλ@κα ακομα δεν πηρες ss :rotflmao:
δεν παθαινει τιποτα.Παρτω ρε γιατι θα φτασουμε να πεθανουμε στα 100 και εσυ θα λες μηπως δεν θα εχω καλα αντανακλαστικα που ειμαι 100 χρονων :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :wave2:

ktm640lc4
25/05/2006, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
μαλ@κα ακομα δεν πηρες ss :rotflmao:
δεν παθαινει τιποτα.Παρτω ρε γιατι θα φτασουμε να πεθανουμε στα 100 και εσυ θα λες μηπως δεν θα εχω καλα αντανακλαστικα που ειμαι 100 χρονων :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :wave2:


Καλημερα....:lol: :lol: :lol:

Πο,ρε ρε μοτσαρτ με ψυχολογησες πρωινιατικα. Δεν κανω πλακα, ετσι σκεφτομαι, αφου μου το εχουν πει και φιλοι αυτο.



'

'Ερωτηση ετους 2056, Ετων 81'' (Μακαρι)...........

Και που λες φιλε μου μοτσαρτ, τωρα που ειμαι χουφταλο το μηχανακι θα εχει προβλημα που θα καθομαι απλα πανω? Μην ταλαιπωρω τις αναρτησεις μωρε, καταλαβαινεις. Γιατι ετσι γεροντας οπως ειμαι που να παω, να φαω τα μουτρα μου?? Για πες γιατι ειμαι σχεδον ετοιμος να το παρω τελικα..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao::lol:

MOZART
25/05/2006, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Καλημερα....:lol: :lol: :lol:

Πο,ρε ρε μοτσαρτ με ψυχολογησες πρωινιατικα. Δεν κανω πλακα, ετσι σκεφτομαι, αφου μου το εχουν πει και φιλοι αυτο.



'

'Ερωτηση ετους 2056, Ετων 81'' (Μακαρι)...........

Και που λες φιλε μου μοτσαρτ, τωρα που ειμαι χουφταλο το μηχανακι θα εχει προβλημα που θα καθομαι απλα πανω? Μην ταλαιπωρω τις αναρτησεις μωρε, καταλαβαινεις. Γιατι ετσι γεροντας οπως ειμαι που να παω, να φαω τα μουτρα μου?? Για πες γιατι ειμαι σχεδον ετοιμος να το παρω τελικα..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao::lol:
ρε φιλε μην το σκεφτεσαι αλλο.Αν δεν το γουσταρεις το πουλας.
Για μενα δυο να πας να κοιταξεις απο ss δαγκωτο 636 γιατι ειναι τσαμπα και απο street fighter z1000.εντωμεταξυ στο kawasaki-bikers ειναι ενας που ειχε το μηχανακι σου και πηρε το 636 και οταν εστειλε καλως ορισμα χεστηκα απο την χαρα μου αλλα τελικα δεν εσυ.Στειλε κανενα pm στο παληκαρι να σου πει εντυπωσεις.To ss σε περιμενει τελειωνε η ζωη ειναι μικρη για να ειναι θλιβερη

voufi
25/05/2006, 13:06
Λεβέντες τελικά το πήρα το zx. αντε να τελείνει και το στρώσιμο να δούμε τι λέει.....
Μόνη ανυσηχία ότι μετά από τη δεύτερη μέρα όταν ανοίγει ο διακόπτης ακούγεται θόρυβος από την αντλία βενζίνης, και αμέσως σταματάει.

idi
25/05/2006, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από voufi
Λεβέντες τελικά το πήρα το zx. αντε να τελείνει και το στρώσιμο να δούμε τι λέει.....
Μόνη ανυσηχία ότι μετά από τη δεύτερη μέρα όταν ανοίγει ο διακόπτης ακούγεται θόρυβος από την αντλία βενζίνης, και αμέσως σταματάει.

λες οταν γυριζεις το διακοπτη στο ΟΝ και ξεκιναει η τρομπα? ειναι φυσιολογικοτατο

μεγεια το τουμπανο.. βαλε καμια φωτο να ζηλεψουμε :wave2: :beer:

ktm640lc4
25/05/2006, 15:46
Mε γεια το εργαλειο καλοταξιδον.

:wave2:

devil's animal
25/05/2006, 18:30
αλλος ενας στο club των περηφανων ninja!!!!

:beer: :beer: :beer:

voufi
25/05/2006, 21:11
ΤΗΧ παιδιά. Μέχρι τώρα μου χει δώσει πολλές υποσχέσεις για το μέλλον. Να δούμε μετά το στρώσιμο αν θα τις τιρησει......
Πάντως η αίσθηση του καινούργιου είναι απίστευτη.

Photos με τη πρώτη ευκαιρία.....