PDA

View Full Version : Gnorizete gia tiger 955i?



solman
18/04/2004, 23:54
Gnorizei kapoios gia to TRIUMPH TIGER 955i!!!Opos exete katalavei psaxnomai genika gia mixani kai de ksero ti thelo!!!

afrotwin
19/04/2004, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από solman
Gnorizei kapoios gia to TRIUMPH TIGER 955i!!!Opos exete katalavei psaxnomai genika gia mixani kai de ksero ti thelo!!!

den mas les
8elis kenouria?
metaxirismeni?
mega on-off?
tin 8es gia taksidia?
sou aresi i taxitita?
gia pio logo tin 8es tin mixani?

DUKASII
19/04/2004, 09:33
PISTEYO OTI STH KATHGORIA THS..YPARXOYNE POLLES KALYTERES KAI .....FTHNOTERES..[SE OLA ] MOTOSIKLETES!

afrotwin
19/04/2004, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
PISTEYO OTI STH KATHGORIA THS..YPARXOYNE POLLES KALYTERES KAI .....FTHNOTERES..[SE OLA ] MOTOSIKLETES!

den pistevo na tou pis gia kanena zundap ktm tou an8ropou?
mixani ipe oxi mpela
:lol: :lol:

jimbar
19/04/2004, 10:03
Όντως ρε συ, δεν μας λες και πολλά … αν όμως παραμείνεις στην ιδέα του 955i τότε … δεν μπορώ να βοηθήσω διότι … δεν κατέχω από Triumph. Μάλλον τα άλλα παιδιά του Forum να μπορέσουν. Καλά να περνάς.

solman
19/04/2004, 17:00
Vasika ti thelo gia taksidia,alla mou aresei kai i taxytita!Thelo mia mixani pou opos oi perisoteroi theloun na ta kanoun ola!!!Apla gia arxi mou arese emfanisiaka kai eipa na matho kati perisotero!!Mexri na to do imoun mperdemenos me dyo alle mixanes diaforetikis filosofias,to v-strom 650 kai to fz6,simera parepiptonots ekana tes sto v-strom kai enthousuastika,alla opos katalavate exo mperdeytei genika,kai epidi opos eipa to eida kai mou arese emfanisiaka(tiger 955i)eipa na matho perisotera!!!!!

NLS
19/04/2004, 17:34
αχ τι ωραία

μηχανή με βλεφαρίδες

wizard
19/04/2004, 17:45
..το 955 θα το βρεις μετ/σμένο σε καλές (πολύ) τιμές, και για Triumph, είναι το μόνο που κάτι πήγε να κάνει εμπορικά.. Σαν σύνολο είναι το καλύτερο mega on-off-teleia.com.


Το v-strom 650 είναι σε άλλη κατηγορία, αλλά είναι εξ'ίσου καλό και μάλλον για εκεί σε κόβω - αλλά μόνο καινούργιο (νέο μοντέλο). Πολύ δυνατό για τα κυβικά του, και μάλλον θέτει τα νέα στάνταρτς στα μεσαίου κυβισμού ΟΝ-(οφφ)..

NLS
19/04/2004, 17:49
μπα διαφωνώ περί 955 αλλά τέσπα

solman
19/04/2004, 22:22
Apo ayta pou exo diavasei kai emena ayti tin entyposi mou edose,oti malon einai to kalytero mega on-off,arketous ippous,xorous,gazia,kalo stisimo,apo ayta pou diavasa leo!!!!Alla epidi simera odigisa to v-strom650 kai enthousiastika mallon ekei kleino,alla thelo na odigiso kai to fz6,kai tha prospathiso na odigiso kai to tiger!!!Kai ante na apofasiseis meta,katastasi mpetoneriaa!!!:confused:






:beer: :wave2:

GyPsy
20/04/2004, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
μπα διαφωνώ περί 955 αλλά τέσπα
που διαφωνεις!!!

NLS
20/04/2004, 10:20
ε δεν το θεωρώ το καλύτερο mega on-off τι να κάνουμε τώρα... ούτε καν δεύτερο καλύτερο

afrotwin
20/04/2004, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
που διαφωνεις!!!

filarako otan o nls leei den to 8eori teliose ti psaxnis na vris apo eki ke pera?
:lol: :lol:
mipos 8es ke tous logous pou den to 8eori?
gia periergo se kovo
:lol: :lol:

ipame den to 8eori teliose............
:rotflmao:

NLS
20/04/2004, 10:46
δεν είπα ότι πρέπει να συμφωνήσει κανείς - εξάλλου δεν διάβασα ούτε τους λόγους που ΕΙΝΑΙ (βέβαια δεν με νοιάζουν κιόλας - δεν θα το πάρω)

DUKASII
20/04/2004, 12:10
to tiger to xero giati to exei enas filos kai mporo na sas po me bebeothta...oti to tiger ...EINAI POLLY PISO SE SXESH ME TA YPOLOIPA THS KATHGORIAS!
KAI PAROLA AYTA...POLLY PIO AKRIBO SE POLLA APO TA YPOLOIPA !!


TORA ....OTI SOY KANEI KEFI!

afrotwin
20/04/2004, 14:32
kiries ke kirioi opos katalavate den exoume idea gia to tiger ke to mono pou kseroume ine oti den mas aresi
ke afou den mas aresi giati na kseroume gia afto
tora giati milame se afto to post
ine aplo kinigame ta noumera simetoxis se post
:lol: :lol:

pantos file ke alvano kipouro na ixa den 8a tou eperna to v strom
pou ine pio asximo apo to tiger se afti tin katigoria 8a eperna to aprilia caponord i to ducati multistrada me afta ta dio 8a mporousa na akolou8iso ke merika supersport se strofilikia ke se ala pexnidia entos dromou idika me to deftero

tora an itan na paro fz6 8a protimousa to aprilia tuono alo fovero mixanima

tora an epimenis stin konserva to v strom kalitero to fz6 ine pio konta se afto pou leme motosikleta

an 8es analisis
google-marka ke tipos moto-reviews
ke 8a ma8is ta panta gia tis moto pou se endiaferoun
:wave2:

solman
20/04/2004, 14:41
To thema einai oti me ta Italika de ta pao kala,kai oso gia to v-strom,to an aresei i oxi einai kai thema goustou,alla apo stisimo,gazia kai xristikotita to vlepo poli kalo!!!Oso gia to fz6,einai ontos omorfo kai poli kalo.to mono pou me provlimatizei einai o synepivatis se megaloutsiaka taksidia,kai pio sygekrimena ta piso marspie pou malon tha pianete o synepivatis grigora!!!!:beer: pantos ena arxizo na katalabeno,oti oso pio poli to psaxno toso pio poli mperdeyomai,kai na fantasteis kaneis oti ksero(iksera)ti thelo apo mia mixani:p :p



:beer:

afrotwin
20/04/2004, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από solman
To thema einai oti me ta Italika de ta pao kala,kai oso gia to v-strom,to an aresei i oxi einai kai thema goustou,alla apo stisimo,gazia kai xristikotita to vlepo poli kalo!!!Oso gia to fz6,einai ontos omorfo kai poli kalo.to mono pou me provlimatizei einai o synepivatis se megaloutsiaka taksidia,kai pio sygekrimena ta piso marspie pou malon tha pianete o synepivatis grigora!!!!:beer: pantos ena arxizo na katalabeno,oti oso pio poli to psaxno toso pio poli mperdeyomai,kai na fantasteis kaneis oti ksero(iksera)ti thelo apo mia mixani:p :p



:beer:

file 8a paris tiger telia ke pavla
ante kaloriziko ke kala xiliometra