PDA

View Full Version : Τηλεφωνα Και Επικοινωνια Μελων



jimbar
19/04/2004, 10:12
Παιδιά καλημέρα. Μήπως θα πρέπει να ξανασκεφτούν μερικοί [χωρίς παρεξήγηση … έτσι] το να βάλουν και κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας; λέω εγώ τώρα.

Αλλά γιατί το λέω. Διότι, φίλος από το Forum, έψαχνε αν βρει το τηλέφωνο του «τάδε» με τον οποίον είχε συνεννοηθεί για κάποια εισιτήρια, και δεν μπορούσε να έρθει σε τηλεφωνική επαφή μαζί του διότι, δεν είχε το τηλέφωνο του παιδιού και δεν το είχαν και οι λοιποί της παρέας που πίναμε καφέ.

Και ρωτώ λοιπόν. Όποιος, φυσικά ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ και θέλει, γιατί δεν βάζει το κινητό του; Είναι λογικό ότι τα άτομα που δεν θέλουν η δεν μπορούν για κάποιους λόγους θα σεβαστεί η άποψή τους αλλά οι άλλοι;

Τόσο μυστικοπάθεια πια;

Τέλος πάντων. Να κάτι που μου ήρθε τώρα. Δεν θα ήτανε και άσχημο κάποιος από τους Webκάτι τέλος πάντων, να δημιουργήσει ένα αρχείου για τα μέλη και μόνο, το οποίο να έχει μέσα τα ψευδωνύματα, τα ονόματα και τα κινητά των μελών. Και να μπορεί και να γίνετε [το αρχείο] και update για να καταχωρούνται και τα νέα μέλη. ΓΙΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΦΥΣΙΚΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ…

Ε; τι λέτε γι’αυτό; Μ@λ@κί@ είπα;

Πείτε ρε παιδιά …

NLS
19/04/2004, 10:55
μαλακία δεν είπες - αλλά δεν το θεωρώ καλή ιδέα πάντως

όποιος θέλει να δώσει το κινητό του σε κάποιον ας το δώσει, αλλά δεν θα έλεγα ότι είναι καλό το public (έστω και για μόνο registered users - γιατί δύσκολο είναι να γίνεις registered; )

Julius
19/04/2004, 11:00
Nai kai ego to theoro ypervoliko, opoios thelei dinei to thlefono toy, opoios den theleis den to kanei kai teleiose.

p.x..... ego den thelo na dimosiopoio to thlefono mou, opoios to thelei gia kapoio logo me pm to mathenei.

petridist
19/04/2004, 11:01
δεν είναι δυσκολο ο καθένας να γίνει μέλος και να αρχίσουν οι πλάκες- φάρσες κλπ πρήξιμο δηλ!!

Γι'αυτό το λόγο υπάρχουν τα πμ έτσι δεν είναι?

βέβαια τώρα για όποιον δεν έχει πρόβλημα ναι να γίνει μια τέτοια λίστα και οποιος θέλει ας το βάλει το τηλ του... πάντως θα είναι λίγοι αυτόι τελικά πιστεύω

και δεν είναι θέμα μυστικοπάθειας αλλα επειδή πολλά μαλακισμένα υπάρχουν καλύτερα φύλαγε τα ρούχα σου...

:wave2:

parji
19/04/2004, 11:12
Ωραία το έθεσες Τζίμη.
Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να δημοσιοποιήσω το κινητό μου. Αν γίνει μια τέτοια ενέργεια από τα μέλη του site, ευχαρίστως να συμμετάσχω.
Ολη η κουβέντα έγινε για μένα δηλαδή. Εψαχνα να βρω το Γιώργο τον XTMPAM μπας και έχει κανά εισιτήριο περίσσευμα για ένα φιλαράκι μου χθες στον αγώνα. Αλλά τζίφος. Κανείς δεν είχε το κινητό του Γιώργου. Καλά τσακωμένοι είστε με τον άνθρωπο και δε του μιλάτε, παρά μόνο στο forum?

afrotwin
19/04/2004, 11:18
Τόσο μυστικοπάθεια πια;

Τέλος πάντων. Να κάτι που μου ήρθε τώρα. Δεν θα ήτανε και άσχημο κάποιος από τους Webκάτι τέλος πάντων, να δημιουργήσει ένα αρχείου για τα μέλη και μόνο, το οποίο να έχει μέσα τα ψευδωνύματα, τα ονόματα και τα κινητά των μελών. Και να μπορεί και να γίνετε [το αρχείο] και update για να καταχωρούνται και τα νέα μέλη. ΓΙΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΦΥΣΙΚΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ…

Ε; τι λέτε γι’αυτό; Μ@λ@κί@ είπα;

Πείτε ρε παιδιά …[/B] [/B][/QUOTE]

file jim
nomizo pos ta pragmata exoun os eksis
to tilefono ine prosopiko dedomeno ke ine 8ema apofasis tou ka8e ena na to dosi se opion krini aparetito na to dosi
diladi ine prosopiki tou epilogi
episis esi pou katexis mia antzenta me tilefona an8ropon den prepi na tin mirazis ston opiodipote sou to zitai
diladi se pernis o tade ke zitai to tilefono tou dina
xoris tin adia tou dina den dinis to tilefono tou tade se kamia periptosi ektos ke an ise kolitos me ton tade ke me ton dina ke i tris sas sta plesia empistosinis ke aliloektimisis anatalasete tilefona afm mikos peous ke ta lipa...
ala metaksi gnoston i agnoston kalo ine na min ginonte teties antalages ka8 oti mpori na vre8is se poli diskoli 8esi an prokipsi kapio provlima giati edoses to tilefono tou tade ston dina
pistevo na egina antiliptos ke gia tin ek8esei prosopikon dedomenon oute sizitisi ke den ine 8ema an ipes malakia
osi imaste filoi 8a antalaksoume tilefona ke oxi mono
ke min ksexasis tin zigosta8misi

ke na tou pis na sou tsekari to azimou8io sto kentro tis epigonatias tsimouxas
kseri aftos.....

jimbar
19/04/2004, 11:25
Οκ παιδιά … μ@λ@κί@ είπα.
Κώστα [Parji] δεν ήθελα να αναφέρω όνομα αλλά ναι για σένα ήτανε. όσο για το PM, συμφωνώ αλλά άντε μα σου απαντήσει το Σάββατο βράδυ για παράδειγμα. Πάντως εγώ το έχω πάνω από την φωτό μου, έτσι ώστε αν κάποιος το χρειαστεί απλά να «μπει» στο forum, και κάνοντας ένα κλικ σε κάποια «κουβέντα» όπου συμμετείχα, να μπορέσει να το βρει. Ούτε PM, ούτε φόβος για … ΣΚ. Αυτά. Γράψτε λάθος.

jimbar
19/04/2004, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
...na tou pis na sou tsekari to azimou8io sto kentro tis epigonatias tsimouxas, kseri aftos..... ΟΚ Afro θα περάσω σήμερα ... και κατανοητό το άλλο θέμα

Μικρή Λουλού
19/04/2004, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Ωραία το έθεσες Τζίμη.
Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να δημοσιοποιήσω το κινητό μου. Αν γίνει μια τέτοια ενέργεια από τα μέλη του site, ευχαρίστως να συμμετάσχω.
Ολη η κουβέντα έγινε για μένα δηλαδή. Εψαχνα να βρω το Γιώργο τον XTMPAM μπας και έχει κανά εισιτήριο περίσσευμα για ένα φιλαράκι μου χθες στον αγώνα. Αλλά τζίφος. Κανείς δεν είχε το κινητό του Γιώργου. Καλά τσακωμένοι είστε με τον άνθρωπο και δε του μιλάτε, παρά μόνο στο forum?

ΕΣΥ ΚΩΣΤΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΤΑ ...
ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ..:uplate: :uplate: :uplate:
ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ..ΞΕΡΕΙΣ,ΔΕ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΥΛΟ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ, Κ.Λ.Π......
ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ.............ΜΥΡΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....:lol: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer:

parji
19/04/2004, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΕΣΥ ΚΩΣΤΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΤΑ ...
ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ..:uplate: :uplate: :uplate:
ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ..ΞΕΡΕΙΣ,ΔΕ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΥΛΟ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ, Κ.Λ.Π......
ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ.............ΜΥΡΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....:lol: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer:


Δε ξέρω εσάς τι σας μυρίζει...
...πάντως μετά τον χθεσινό αγώνα και τα κατορθώματα που έκανε εκεί πρέπει να μυρίζει από δω και πέρα ΜΠΑΡΟΥΤΙ, μιας και ήταν πολύ μάχιμος...!!!

Μικρή Λουλού
19/04/2004, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Δε ξέρω εσάς τι σας μυρίζει...
...πάντως μετά τον χθεσινό αγώνα και τα κατορθώματα που έκανε εκεί πρέπει να μυρίζει από δω και πέρα ΜΠΑΡΟΥΤΙ, μιας και ήταν πολύ μάχιμος...!!!


ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΜSN..!!!!
ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ...
ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΑΤΥΧΟΣ...
ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ 2-2...

:lol: :lol:

jimbar
19/04/2004, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΜΥΡΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.... α έτσι ε; ... μάλιστα. τώρα καταλαβαίνω το γιατί όλοι κάθεστε πιο μακριά στην καφετέρια και με αφίνετε μόνο με τα κράνοι. μάλιστα. ε να ρε, και εγώ τώρα σιγά μην ξαναβγώ μαζί σας ... να για να μάθετε.

afrotwin
19/04/2004, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
ΟΚ Afro θα περάσω σήμερα ... και κατανοητό το άλλο θέμα

lipon jimako kita ti enooume

omorfi psili ksan8ia erxete ston xoro sas ke sas ikanopioi ka8e epi8imia sas dekta ola ta vitsia ke i simetoxi tis gineka sas i tou skilou sas
jeni 6976411913


alo

par oli tin prospa8ia pou ekana na ma8o na odigao motosikleta apetixa patagodos ke apofasisa na tin xariso se opion pragmatika tin 8eli
i moto ine ena transalp mod-- xromatos mavrou ke me liga xiliometra
epikinoniste me jim
sto 6976411913

alo

psili ksan8ia rosida apo to volo geni8is is vladikostok ima8ias
paradidi ma8imata akornteon se paralitous ilikiomenous me skopo tin apokatastasi mou ke tin plousioparoxi apolavi mou klironomikon sas meta 8anato
exo aristes sistasis
giaourtlou tsisa
til 6976411913

alo
χελου ι αμ φρομ ινγκλαντ νιου γιορκ kalamata εντ λουκιν χαρτ το φαιντ δε τρου λοβ ιφ γιου αρ 10-12 ολντ αλ μπι χαπι του μιτ γιου εντ μεριτ γιου φαιναλι ιφ γουι στακ τογκεδερ μαι νειμ ισ πουτσ γκατ εντ αιμ ονλι 80 γιαρς ολντ
μαι φοντ ις 6976411913

8es kialo oreksi na exis ti ti mpori na kani kapios me to tilefono sou an exi oreksi den fantazese gia afto kalitera na to vgalis
file jim giati edo den ine o paradisos ke meriki exoun perierges dia8esis
:lol: :lol:

Μικρή Λουλού
19/04/2004, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
α έτσι ε; ... μάλιστα. τώρα καταλαβαίνω το γιατί όλοι κάθεστε πιο μακριά στην καφετέρια και με αφίνετε μόνο με τα κράνοι. μάλιστα. ε να ρε, και εγώ τώρα σιγά μην ξαναβγώ μαζί σας ... να για να μάθετε.



:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:
:beer: :beer: :beer:

jimbar
19/04/2004, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
lipon jimako kita ti enooume ... omorfi psili ksan8ia erxete ston xoro sas ke sas ikanopioi ka8e epi8imia sas dekta ola ta vitsia ke i simetoxi tis gineka sas i tou skilou sas
jeni 6976411913 ... εάν του κάνουν τέτοια χρήση ... κακό του κεφαλιού τους.

XTMPAM
19/04/2004, 12:14
ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ ΟΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ!!ΤΩΡΑ ΟΣΟΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΙΛ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ??ΣΤΟ ΚΩΣΤΑ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟ ΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ!!ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΑ ΣΩΣΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΛ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ!!

ΣΙΓΑ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΥΜΕ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΚΤΛ ΜΑΣ???

ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ???

parji
19/04/2004, 12:19
Τζίμη...
...μάλλον πρέπει να γίνεις λίιιιγο πιο καχύποπτος!
Δε ζεις πια στη Γαλλία...εκεί που ζεις είναι Αθήνα και είναι ζούγκλα...!!!

afrotwin
19/04/2004, 12:23
TON PERNO
KOULA
6976411913

:lol: :lol: :lol:

NLS
19/04/2004, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
εάν του κάνουν τέτοια χρήση ... κακό του κεφαλιού τους.

δηλαδή τι και πως θα τους κάνεις;

afrotwin
19/04/2004, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
δηλαδή τι και πως θα τους κάνεις;

ESI LOUKOUMAKI ALAKSE TO (TO MORO POLITE)
MIN MAS PANE MESA GIA PARANOMI DIAKINISI VREFON
:lol: :lol:

jimbar
19/04/2004, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
δηλαδή τι και πως θα τους κάνεις; ΝΛΣ, τίποτα δεν θα τους κάνω απλά θα κουραστώ και κάποια στιγμή θα με αναγκάσουν να αλλάξω αριθμό. Αν αυτό τελικά είναι μαγκιά … τότε μιλάμε για πολύ «βλαμμένο» επίπεδο. αυτά.

afrotwin
19/04/2004, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
ΝΛΣ, τίποτα δεν θα τους κάνω απλά θα κουραστώ και κάποια στιγμή θα με αναγκάσουν να αλλάξω αριθμό. Αν αυτό τελικά είναι μαγκιά … τότε μιλάμε για πολύ «βλαμμένο» επίπεδο. αυτά.

kala re jimako den se pistevo diladi stirizese stin mi iparksi vlamenou epipedou?
re file gia ksanaskepsou ligo ti ipes
edo den prokite mono gia 1256 filous pou mpenoun sto forum ala ke gia alous 577 pou ine apla episkeptes me ton nomo ton pi8anotiton den 8a iparxi ke kapios pou pe8eni na kani plakes se atoma pou exoun to tilefono tous ekte8imeno
ke empasi periptosi esi den prokalis afta ta atoma me to na ek8etis to noumero sou
i nomizis oti iparxi tropos na alaksoun afti i an8ropoi ke na kopsoun tis plakes tetiou tipou

ti les oreeeeeeeeeee?????????????
8a mas trelanis?

afrotwin
19/04/2004, 12:50
ne gia sas esis xarizete ena transalp?
1
6
50
200
1300
8654 fores 8a se paroun tilefono
:lol: :lol: :lol:

jimbar
19/04/2004, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ne gia sas esis xarizete ena transalp? 1... Ok με πείσατε!!