PDA

View Full Version : Καφεδάκι, ποτάκι από όλα έχει το μαγαζί.



Nefeli
19/04/2004, 12:28
Λέμε έτσι αφορμή να πάρουμε για να πούμε από κοντά καλή βδομάδα να βρεθούμε

το βραδάκι κατά τις 9:30 στο Μικρολίμανο στο γνωστό ξέρετε τώρα WILD THING……………….

Είμαστε μέσα μερικοί ………………..





:wave2: :wave2: :wave2:

jimbar
19/04/2004, 12:52
Το ΔΕΛΕΑΡ δεν σας κάνει, με θέα στο Λυκαβηττό ;;;
Απλά ρωτάω …

kalgeorge
19/04/2004, 12:56
re paidia
ημαρτον με το w.t. ποσοστα παιρνετε;;; αν ειναι βαλτε και μενα στο κολπο!!!!!
ψηνομαι για καφεδακι αλλα οχι σημερα

Nefeli
19/04/2004, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Το ΔΕΛΕΑΡ δεν σας κάνει, με θέα στο Λυκαβηττό ;;;
Απλά ρωτάω …


ΑΧ ΑΧ

Καρδούλα μου δεν διάβασες καλά τον τίτλο

ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εκτός από Α και Σ έχουμε βάλει στο μάτι και κάτι Κ Ρ Φ Του Σου Μου ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΔΕΛΕΑΡ

Τι κάνεις εσύ και το κορίτσι, σου θα έρθετε?????????????????


:wave2: :wave2: :wave2:

code
19/04/2004, 13:06
ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι θα γίνει μ' αυτό το Wild Thing!??!?!?!??!?


....κάτι πιο κέντρο για να προλαβαίνουμε και εμείς τα εργατικά και πολυάσχολα νιάτα δεεεεεεεεεεεεεεν!??!?!??!?!?!?:look: :rolleyes:


συμφωνώ με τον jimbar και ψηθίζω ΚΕΝΤΡΟ!!!!!!!!!!:p :p



...άσε που αν θέλετε ντε και καλά να βγαίνουμε Δευτέρα βράδυ μπορούμε να πηγαίνουμε στην αυλή του Κωστή που είναι και δικό μας παιδί..... :wave2:

:sun:

jimbar
19/04/2004, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
...Τι κάνεις εσύ και το κορίτσι, σου θα έρθετε?
Μικρή, είμαστε καλά. Από σήμερα και για κανά 2 μήνες ακόμα έχω σχολείο. Μην ξεχνάτε ότι μαθαίνω Ελληνικά [δηλαδή ο Θεός να τα κάνει Ελληνικά αυτά που μαθαίνουμε, τεσπ]. Άρα θα σχολάω κάθε βράδυ στις 9:00 ή και 10:00 ανάλογα με τα μαθήματα. Άρα για να έρθω τόόόόσο μακριά μου είναι λίγο … βαρύ. Άσε που δεν αντέχω, αλλά για χατίρι των παιδιών έρχομαι, και κάθομαι μέσα στην «καπνίλα» και στο πολύ «ντάμπα-ντούμπα» για να είμαι με την παρέα. Αλλά κάπου κουράζει το θέμα. Καλύτερα κέντρο όπου ο κάθε ένας μπορεί να έρθει πιο εύκολα. Π.χ. Λυκαβηττό. Στην Πράσινη Τέντα π.χ. έχει και χώρο για τις μηχανές και θέα την Αθήνα. .. απλά λέω εγώ τώρα. Αν φυσικά καταλήξει εκεί η παρέα … τι να κάνω θα έρθω [αν σας προλάβω]. Αυτά

Julius
19/04/2004, 13:18
Goustarete na katevoume Ston kosta S4 pou einai kai diko mas paidi pou leei kai h code?

to magazi einai sta liosia se kapoia plateia iremo me kalh mousikh (para poly kalh) kai oraio DJ (para poly oraio, kopeles tha pathete thn plaka sas)

Julius
19/04/2004, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Π.χ. Λυκαβηττό. Στην Πράσινη Τέντα π.χ. έχει και χώρο για τις μηχανές και θέα την Αθήνα. .. απλά λέω εγώ τώρα.

KAI h prasinh tenta mou kanei kai as mhn exo thn paramikrh eidea pou einai

kalgeorge
19/04/2004, 13:25
den arxizoume na kanonizoume kapoy kentro giati to exoume xeftilisei me ta makrina;;;
kentro na voleuei olous

jimbar
19/04/2004, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
KAI h prasinh tenta mou kanei kai as mhn exo thn paramikrh eidea pou einai Juliάκο γύρισες βρε φίλε;;; καλώς μας ήρθες. Έφαγες βροχούλα;;; ε φυσικά, βρόμαγε το αδιάβροχο παντελόνι μου ε;;; μόλις μάθω καράτε θα δείτε ρε αν μου ξανακολλήσει κανείς… Η πράσινη Τέντα είναι στο δεύτερο «επίπεδο» του Λυκαβηττού. Λίγο πριν το Θέατρο όπου γίνονται οι συναυλίες.

Nefeli
19/04/2004, 13:33
Συμφωνώ ότι η παρέα είναι αυτό που μετράει και επίσης συμφωνώ να βρούμε και κάποια άλλα στέκια να πηγαίνουμε ιδίως τώρα που αλλάζει και ο καιρός.

Το θέμα είναι να θέλουμε να βρεθούμε και μετά όλα ρυθμίζονται.

Απλά το μαγαζί αυτό <<μαθεύτηκε>> με την κοπή της πίτας και έγινε σημείο αναφοράς………

Αν όλοι θέλουμε κάπου αλλού ας το αποφασίσουμε αλλά γρήγορα πριν μπει ο ΔΙΧΟΝΟΙΑΣ γιατί την πατήσαμε xaxaxaxaxaxa


:wave2: :wave2: :wave2:

jimbar
19/04/2004, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
[SIZE=3]Συμφωνώ ... Λοιπόν εγώ προτείνω ΔΕΛΕΑΡ ή ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΕΝΤΑ ή όπου αλλού θελήσει η παρέα. Εσείς αποφασίζετε για το που και εγώ ίσως να ακολουθήσω αν μπορέσω... Λοιπόν την κάνω για σχολείο. αν είναι στείλτε μήνυμα στο "κουνιστό". ματς μουτς στον κόσμο... περιμένω

Μικρή Λουλού
19/04/2004, 14:43
ΔΕ ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΣ,ΑΛΛΑ...........




ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ??? :uplate: :uplate: :uplate:




ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ............:sick: :sick: :sick:

sniper
19/04/2004, 15:09
WT

nikou
19/04/2004, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΔΕ ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΣ,ΑΛΛΑ...........




ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ??? :uplate: :uplate: :uplate:




ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ............:sick: :sick: :sick:

ΕΛΑ ΝΤΕ! :confused:

Adventure-R
19/04/2004, 17:39
WT
Για τους εξής λόγους:

α) Όποτε πηγαίνω όλο και βρίσκω κάποιον γνωστό
β) Είναι μοτοστέκι
γ) Είναι οι μύγες παχιές
δ) Εχει δίπλα τα goodies
ε) ...Είναι δίπλα στο σπίτι μου.

Ο τελευταίος λόγος σχεδόν ακυρώνει όλους τους παραπάνω!!!!
Ποσοστά δεν παίρνουμε, αν έχετε καμία ιδέα να βγάλουμε κανα φράγκο με ενδιαφέρει!!! Κατά είναι το ότι τόσες παρουσίες που έχουμε χτυπήσει έχουμε γίνει σχεδόν γραφικοί, συν το ότι είναι αρκετά μακρυά για κάποιους. Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει για τον λόγο "ε".


Θησείο
Για τους εξής λόγους:

α) Μπορείς να βλέπεις την παρκαρισμένη σου μοτοσυκλέτα
β) Μπορούν να την βλέπουν και όλοι οι άλλοι
δ) Είναι στο κέντρο
ε) Σε βλέπει ο ήλιος ο ηλιάτορας

Κατά είναι το ότι συνήθως δεν βρίσκεις να κάτσεις, δεν είναι στέκι, και τα πλαστικά στον ήλιο ξεβάφουν. Αν και το ΚΤΜ μου με τόση σκόνη που έχει πάνω του διαθέτει φυσική προστασία.


Στον SuperFour- Kώστα
Για τους εξής λόγους:

α) Είναι SuperFour
β) Είναι Κώστας
δ) Είναι συνάδελφος μουσικός και πρέπει να τον υποστηρίξουμε
ε) Παίρνουμε ποσοστά
ζ) Όλα τα παραπάνω (χωρίς το "ε" που κάνω πλάκα)


Αφτά. Οπότε κανονίζετε όπου θέλετε μιας και εγώ δεν ξέρω αν θα έρθω....!!!!

Μικρή Λουλού
19/04/2004, 17:43
[SIZE=4ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΛΕΙΣΕ..!!! ΔΕΛΕΑΡ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9.00-9.30..!![/SIZE]

ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ.!!!

monstermind
19/04/2004, 22:16
"periergo pragma" auto to "wild thing" e?

:rotflmao: :rotflmao: