PDA

View Full Version : Καλό θα ήταν



superfour
29/10/2003, 12:15
αφού διαβάσουμε τα νέα μηνύματα να εμφανίζονται από μόνα τους σαν "αναγνωσμενα" κι όχι να επιλέγω την επιλογή στο κάτω μέρος της σελίδας :D ;) :p

’ντε! Κάντε καμια δουλειά!!! Ωωωωωωχ αδερφέ! Όλο καθισιό και τίποτα άλλο.... Αυτό το ρεμάλι ο Julius εκτός από να καθαρίζει τις τουαλέτες και να βιδώνει τον αστράγαλό του κάνει τίποτα άλλο???:mad:

Zanzibar
29/10/2003, 13:22
Να σε κάνουμε ban από το forum παλιοκουλοχαράλαμπε,θες και κόντρες κάνεις και σούζες και Υπάρχεις γενικότερα για να μας εκνευρίζεις ατσουρουχλεμέ...

Ψιτ βλακέντιε κοίτα...Και α΄βαταρ έφτιαξα και υπογραφή αμ πως!
Έτσι μαθαίνω γρήγορα εγώ τι με πέρασες...

Alkis
29/10/2003, 13:35
Έτσι μπράβο, ζωή, ζωή. Τώρα ξύπνησα καθ' ότι πυρετούμπος μάλλον με την αλλαγή του καιρού.

Όλες οι προτάσεις καλοδεχούμενες. Ελπίζω να σας αρέσει το νέο σαλόνι.

VaSsiLaKos
29/10/2003, 18:48
Aν δεν επιλέξεις το 'back' αλλά μία ενότητα πίσω (στην περίπτωσή αυτού του ποστ 'προτάσεις και σχόλια' στο δείχνει διαβασμένο... ;)

DEMINIO
29/10/2003, 20:17
Σωστός ο VaSsiLaKos, αλλά δεν δείχνει και το forum σαν αναγνωσμένο. Μπορεί να δείχνει όλα τα θέματα διαβασμένα, αλλά σαν forum, το 'χει ακόμα το κιτρινάκι του....:p ;)

superfour
30/10/2003, 15:05
...ενώ έχω αποτσεκάρει την επιλογή να μου αποστέλλεται ειδοποίηση με email κάθε φορά που γίνεται νέο Post σε κάποιο από τα forums που έχω λάβει μέρος εξακολουθούν να μου έρχονται emails...

σ.σ. Papa? ... she gives me love....ε? έεεεεεεεεεετσι ετσι

DEMINIO
03/11/2003, 17:46
Γενικότερα γίνεται ένα ψιλομπάχαλο σχετικά με τα διαβασμένα ή μη ποστ. Ελπίζω να αναρρώσει το παιδάκι.... (και να μην είναι κολλητικό, και να μην κάνει μετάσταση η ασθένεια....:D :D :D :p )