PDA

View Full Version : Ιστοσελίδες με κράνη



Saul
06/04/2006, 11:59
Σας χαιρετώ από Λευκωσία, είμαι λιγάκι καινούργιος στις μεγάλου κυβισμού μοτο (είχα τα τελευταία χρόνια σκούτερ 2-3 αλόγων και αγόρασα πριν από μερικές ημέρες μια Pegaso Strada 2006) θα ήθελα αν μπορούσε κάποιος να μου στείλει ιστοσελίδες, <εμπιστοσύνης> που πουλάνε κράνη (εντός Ευρώπης) γιατί εδώ κάτω στην Κύπρο οι τιμές είναι πολύ τσουχτερές.

Draken
06/04/2006, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Saul
Σας χαιρετώ από Λευκωσία, είμαι λιγάκι καινούργιος στις μεγάλου κυβισμού μοτο (είχα τα τελευταία χρόνια σκούτερ 2-3 αλόγων και αγόρασα πριν από μερικές ημέρες μια Pegaso Strada 2006) θα ήθελα αν μπορούσε κάποιος να μου στείλει ιστοσελίδες, <εμπιστοσύνης> που πουλάνε κράνη (εντός Ευρώπης) γιατί εδώ κάτω στην Κύπρο οι τιμές είναι πολύ τσουχτερές.

Καλοταξιδη και παντα ορθιος :)
Επειδη βαριεμαι να τις αναφερω μια μια τις ιστοσελιδες :D σου κανω attach τα bookmarks απο τον Firefox...Ειναι λιγο ανακατεμενα τα sites αλλα θα βρεις ακρη πιστευω...Ολα στελνουν και Ελλαδα-Κυπρο και αν θυμαμαι καλα ειναι και Ευρωπαικα οποτε δεν θα εχεις μπλεξιματα με τελωνεια :winka:

ΥΓ: Χαιρετισματα και στην Λευκωσια...μου εχει λειψει :cry: :(
ΥΓ2: Το αρχειο ειναι .doc απλως το zipαρα γιατι δεν ανεβαινει στο forum αλλιως :wave2:
edit ΥΓ3: Δεν ξερω γιατι αλλα το αρχειο δεν ανεβαινει οπως θα ηθελα οποτε κατεβασε το απο το κατω link

Καταστηματα online (http://homepages.pathfinder.gr/draken/Various shops.doc)

Saul
06/04/2006, 15:16
Draken, ευχαριστώ πολύ για τα link και τις ευχές σου, σίγουρα θα βρω κάτι μέσα σε όλα αυτά. :)