PDA

View Full Version : ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΡΑ ΚΟΥΤΑΚΙΔΩΝ



naxiotis
07/04/2006, 07:55
εχθές το απόγευμα περίπου στις 1945 έκανα μια βόλτα με την africa μαζί με την κοπελιά μου εδώ στην ΝΑΞΟ.περνώντας με 60 κμ στην μοναδική ευθεία που έχει εδώ στο αεροδρόμιο δίπλα στην θάλασσα από απέναντι εμφανίστηκαν δύο γρήγοροι κουτάκηδες.ένα seat κίτρινο και πίσω του ένα saxo μπλέ οι οποίοι έκαναν κόντρα.ακριβώς πριν με συναντήσουν ερχόμενοι από απεναντι πέρασαν με πολλά από ένα κομμάτι που λόγω έργων είχε χώμα με χαλίκια με αποτέλεσμα νάρθουν πάνω μου σωρός από σκόνη με χαλίκια που λίγο έλειψε να με ρίξουν:a37: και φυσικά ούτε ενδιαφέρθηκαν να σταματήσουν:a37: τέσπα το καλό εδώ στις μικρές κοινωνίες είναι ότι είμαστε όλοι γνωστοί οπότε δώστε μου ιδέες τι να τους κάνω.γιατί κακά τα ψέματα κόντρες έχουν κάνει οι πιο πολλοί από εμάς αλλά τουλάχιστον εγώ θα σταματούσα και θα ζήταγα συγνώμη.:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

ZETARAS
07/04/2006, 08:19
Γεια σου πατριώτη ,

εγώ θα έλεγα να τους τα :a017: πρώτα και αν σου πούνε τίποτα να τους :a015: :a016: :a015: :a016: :a26: :a26: μήπως καταλάβουν ότι πρέπει να σέβονται τις ζωές των άλλων!!!! Το ξέρω το κομάτι και πραγματικά μόνο εκεί μπορείς να τρέξεις. Αλλά έχει πολύ μυγάκι το καλοκαίρι ρε παιδί μου τα απογεύματα!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αν κατέβω το καλοκαίρι να πιούμε καμιά

:beer:

AFTER
07/04/2006, 08:45
Διαβρωτικο χρωματος

Αθορυβο,μικρος ογκος, και ενεργει σιγουρα και ανεπανορθωτα
:rotflmao:

koutroulis
07/04/2006, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Διαβρωτικο χρωματος

Αθορυβο,μικρος ογκος, και ενεργει σιγουρα και ανεπανορθωτα
:rotflmao:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





ψψψτττ έχω ακούσει ότι και τα υγρά φρένων έχουν το ίδιο αποτέλεσμα στο χρώμα



πάντως για να σοβαρευτούμε

δύο μπαούλα κλωτσιές θα πέρναγαν με επιτυχία το μήνυμα!!!


:wave2:

makis206
07/04/2006, 08:59
Τέλος ! Το αποφάσισα ! Ναξιώτη κάν'το κι εσύ ! Δεν πάει άλλο με τους απρόσεκτους !:evil:

Τι να κάνεις ;

Αλλαγή μοτοσυκλέτας !:lol: :lol:


:beer: :beer:


43709

naxiotis
07/04/2006, 14:52
ευχαριστώ για τις ιδέες σας.το μόνο που δεν είχα σκεφτεί ήταν του makis 206:rotflmao: :rotflmao: .όσο για εσένα zetaras :beer: :beer: όποτε κατέβεις:wave2: :wave2:

Alx 84
07/04/2006, 22:17
Ρίξε τους κανένα πιάνο στα αυτοκίνητα όπως κάνουν στα cartoon. Η αλήθεια είναι ότι μια κόντρα έχει μεγάλους κινδύνος. Γίνονται πολλά σφινίδια χωρίς έλεγχο με αποτέλεσμα όποιον πάρει ο χάρος. Πάλι καλά που δε χτύπησες.
Όσο για το να κατέβουν να ζητήσουν συγνώμη, αμφιβάλω αν κατάλαβαν τι έκαναν.

ΙΠΠΕΑΣ
08/04/2006, 21:26
http://www.moto.gr/forums/attachment.php?s=&postid=343478


:lol: :rotflmao: :lol: :bawl: :lol: :lol: :lol:

Αχαχαχαχαχαχα

Πυροβόλο Ανευ Οπισθοδρομήσεως(ΠΑΟ 90mm) είχα δει σε M38 και σε Mercedes GD 2400 αλλά πάνω σε βέσπα :lol: , πρώτη φορά είδα ...

Φαντάζεστε τον αναβάτη πάνω στο πυροβόλο καβάλα στη π@#+σ@ που ανατινάζει . :rotflmao:

ΓκαζοφωνιΞ
23/04/2006, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από naxiotis
εχθές το απόγευμα περίπου στις 1945 έκανα μια βόλτα με την africa μαζί με την κοπελιά μου εδώ στην ΝΑΞΟ.περνώντας με 60 κμ στην μοναδική ευθεία που έχει εδώ στο αεροδρόμιο δίπλα στην θάλασσα από απέναντι εμφανίστηκαν δύο γρήγοροι κουτάκηδες.ένα seat κίτρινο και πίσω του ένα saxo μπλέ οι οποίοι έκαναν κόντρα.ακριβώς πριν με συναντήσουν ερχόμενοι από απεναντι πέρασαν με πολλά από ένα κομμάτι που λόγω έργων είχε χώμα με χαλίκια με αποτέλεσμα νάρθουν πάνω μου σωρός από σκόνη με χαλίκια που λίγο έλειψε να με ρίξουν:a37: και φυσικά ούτε ενδιαφέρθηκαν να σταματήσουν:a37: τέσπα το καλό εδώ στις μικρές κοινωνίες είναι ότι είμαστε όλοι γνωστοί οπότε δώστε μου ιδέες τι να τους κάνω.γιατί κακά τα ψέματα κόντρες έχουν κάνει οι πιο πολλοί από εμάς αλλά τουλάχιστον εγώ θα σταματούσα και θα ζήταγα συγνώμη.:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:



Αν δεν το ξερεις ηδη, αυτος με το ibiza ειναι απεραθητης...Ενα τσογλανακι που επιασε τιμονει και νομιζει πως επιασε τον παπα αυ'τα αρχιδια...οπως βεβαια και οι περισσοτεροι που παιρνουν αυτοκινητο και μενουν σε νησι...Λογω της ελαχιστης κινησεις κανουν το δρομο δικο τους...

SUPERMARIO
25/04/2006, 20:17
ρε τους αλητες με τα αυτοκινητα που κανουν κοντρες:cool:

-ενω εμεις με τις μηχανες δεν ξερουμε καν τι θα πει κοντρα:confused:



στην ελλαδα εισαι,την μεγαλυτερη πιστα στον κοσμο.:wave2:

AFTER
25/04/2006, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
ρε τους αλητες με τα αυτοκινητα που κανουν κοντρες:cool:

-ενω εμεις με τις μηχανες δεν ξερουμε καν τι θα πει κοντρα:confused:



στην ελλαδα εισαι,την μεγαλυτερη πιστα στον κοσμο.:wave2:

Εγω αλλο μεγαλυτερο ηξερα πως ειναι....
:rolleyes:

sonic22
25/04/2006, 21:19
oxi pista... stin pista iparxoun kanones kai sxetiki asfaleia...

idiki diadromi kalitera...

SUPERMARIO
26/04/2006, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εγω αλλο μεγαλυτερο ηξερα πως ειναι....
:rolleyes:
-----------------------------------------------------------------


:a13: :a13: :a13: γκουχουγκουχουμπουρδελογκουχου

SUPERMARIO
26/04/2006, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
oxi pista... stin pista iparxoun kanones kai sxetiki asfaleia...

idiki diadromi kalitera...





:a013: σωστος!!!

ΓκαζοφωνιΞ
26/04/2006, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
ρε τους αλητες με τα αυτοκινητα που κανουν κοντρες:cool:

-ενω εμεις με τις μηχανες δεν ξερουμε καν τι θα πει κοντρα:confused:



στην ελλαδα εισαι,την μεγαλυτερη πιστα στον κοσμο.:wave2:


Λες αν με την μηχανη κανεις κοντρα και πεσεις πανω σε αμαξι να ριξεις τον οδηγο του αυτοκινητου κατω???
Δυστυχως ομως οταν ο αλλος με το αμαξι πεσει πανω σου τοτε....

θα καβαλησεις αυτο το μεγαλητερο που εχουμε οι ελληνες και θα πας να πιασεις κουβεντουλα με τον αγιο πετρο...

SUPERMARIO
27/04/2006, 00:22
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
[B]Λες αν με την μηχανη κανεις κοντρα και πεσεις πανω σε αμαξι να ριξεις τον οδηγο του αυτοκινητου κατω???
------------------------



συμπερασμα: οι μηχανες μπορουν, τα αυτοκινητα οχι:eyepop: :confused: :eyepop:

-εκει εστιασες το προβλημα εσυ;

ΓκαζοφωνιΞ
27/04/2006, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
[B]Λες αν με την μηχανη κανεις κοντρα και πεσεις πανω σε αμαξι να ριξεις τον οδηγο του αυτοκινητου κατω???
------------------------



συμπερασμα: οι μηχανες μπορουν, τα αυτοκινητα οχι:eyepop: :confused: :eyepop:

-εκει εστιασες το προβλημα εσυ;


Ta panta mporoyn na kanoyn kontra,eite einai aytokινητα,ειτε μηχανες ειτε πατινια ειτε ποδηλατα ειτε ποδια...Ειναι η φυση του ανθρωπου τετοια ετσι ωστε να θελει να επιδειξει ανωτερωτητα στους αλλους που σε αυτη την περιπτωση ειναι οι οδηγικες ικανοτητες...

Ειναι πιο επικινδυνο να κανεις κοντρα λοιπον με ενα αυτοκινητο-για αυτους που ειναι γυρω σου-παρα με μια μηχανη...

Τωρα βεβαια δεν καταλαβαινω πως κατεληξες στο συμπερασμα που εβγαλες:confused: :confused: :confused:

Και το προβλημα επεισης δεν ξερω πως σου ηρθε και καταλαβες αυτο που καταλαβες...

SUPERMARIO
27/04/2006, 22:31
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
[B]Ta panta mporoyn na kanoyn kontra,eite einai aytokινητα,ειτε μηχανες ειτε πατινια ειτε ποδηλατα ειτε ποδια...Ειναι η φυση του ανθρωπου τετοια ετσι ωστε να θελει να επιδειξει ανωτερωτητα στους αλλους που σε αυτη την περιπτωση ειναι οι οδηγικες ικανοτητες...
------------------------------------------------------


θα κρατησω αυτο...τα υπολοιπα δεν τα σχολιαζω

Dirty_Gas
09/05/2006, 12:11
Απο 2 τέτοιους μ.....ς έχασα το φίλο μου το Χαρη στη Κρήτη. Μπήκε με τις μπάντες η BMW στο ρεύμα του Χάρη και τον σκότωσε. Και στα αρχ...α μου για το κολοπαιδο μέσα στο κάρο, να καεί στη κόλαση (όσο βαρύ και αν σας ακούγεται αυτό αλλά έτσι νιώθω),, ο φίλος μου τι σας έφταιγε ρε μαλακισμένα;;;

Δε μας σώζει τίποτα. Καλή τύχη...
:a57: :a56: