PDA

View Full Version : Περι κανόνων...



monstermind
07/04/2006, 08:13
το ξέρω ότι είναι ευαίσθητο θέμα, προσπάθησα να το θίξω ανεπιτυχώς στο ποστ "τσαμπουκας" οπότε το ξαναθέτω.

προσωπικά δεν μου αρέσει αυτή η υπερβάλλουσα και σφιχτή επιτήρηση. δεν ξέρω απο πού και πως προήλθε, ποιοί ήταν δηλαδή οι μηχανισμοί, αν και πιστεύω πως η αρχική ιδέα δεν ήταν αυτό που είναι στην πράξη. Έτσι όμως, όπως παει, θα γίνουμε σαν κάτι άλλα φόρουμ που ελέγχει το ποστ κάποιος αντμιν πριν δημοσιευθεί. μαλακία (κατεμέ).

αυτό που κατα την άποψη μου είναι το κατεξοχήν χαρακτηριστικό των μοτοσυκλετών (και των λοιπών adrenaline addicted) είναι η ελευθερία. είναι προφανές ότι αυτό που πάει να "χτυπηθεί" δεν είναι η ελευθερία αλλά η μαλακία, όπως είναι και προφανές το δυσάρεστο της "εξουσίας" του να σβήνεις ποστς, ωστόσο μου φαίνεται ότι είναι πολύ εύκολο να χαθεί το μέτρο.

Και επειδή οι αντμιν δεν είναι ο Σωκράτης, ο Αριστοτέλης ή ο Αινστάην ή κάτι παραπλήσιο ώστε να έχει "θεωρητικά" την προφανή ικανότητα για επιτυχία, προτείνω να κοπούν τα πολλά πολλά.

Προφανώς μάγκες (για να μην κρύβομαι πίσω απο λόγια) δεν κάνετε καλά την "δουλειά σας", και δεν υποστηρίζω ότι αυτό είναι μεμπτό και ότι πρέπει να καήτε στην πυρά, αντιλαμβάνομαι και κατανοώ πλήρως την δυσκολία. Αλλά βρείτε κάποιον άλλο τρόπο, αυτό που γίνεται εδω μέσα δεν είναι όμορφο.

sniper
07/04/2006, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
....... Αλλά βρείτε κάποιον άλλο τρόπο, αυτό που γίνεται εδω μέσα δεν είναι όμορφο.


Nα περνάμε απο συνέντευξη τα υποψήφια/δόκιμα μέλη να βλέπουμε αν έχουν ικανό δείκτη ευφυείας ώστε να μην γίνεται της κολάσεως σε κάθε theard?

Tι λες τώρα ρε Μαρίνο....

Ελευθερία υπάρχει και καμμία διάθεση ουτε σκοπός υπάρχει για λογοκρισία. Αλλά ποστ που προσβάλλουν (το τι προσβάλλει το καθένα παίζεται) ή αναφέρονται σε παράνομες δραστηριότητες θα έχουν και την ανάλογη μεταχείρηση.

Όπως και ποστ και users που θεωρούν ότι είμαστε αργόσχολοι και μας γράφουν εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

Ευχαριστώ,
καλημέρα σας.

OldMan
07/04/2006, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
....αυτή η υπερβάλλουσα και σφιχτή επιτήρηση...

:look: :confused: :look:

Από τα καλύτερα που ακούστηκαν τελευταία !!!

:lol: :rotflmao: :lol: