PDA

View Full Version : ....



tsikpit
07/04/2006, 14:30
TO NEO SLOGAN........

Webmaster έγραψε στις 07-04-2006 08:31 :
to avatar kopike logo mh symvatotitas me toys kanones toy forumm


sthn epomeni tha gineis ban


43747

Julius
07/04/2006, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsikpit
TO NEO SLOGAN........

Webmaster έγραψε στις 07-04-2006 08:31 :
to avatar kopike logo mh symvatotitas me toys kanones toy forumm


sthn epomeni tha gineis ban

pantos ego den vlepo protasi gia sex, psosklisi sevasmou ton kanonon toy forum


pantos ean den eisai eyxaristimenos apo thn antimetopisi, zita ta leyta sou piso





:wave2:

tsikpit
07/04/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
pantos ego den vlepo protasi gia sex, psosklisi sevasmou ton kanonon toy forum


pantos ean den eisai eyxaristimenos apo thn antimetopisi, zita ta leyta sou piso





:wave2:



AN MOY EKSIGISEI KAPOIOS GIATI DIAGRAFTIKE H SIZITISI TOU NIKOXX PERI DIAGRAFON XTES TO BRADI XORIS NA EXEI MESA KATI PROSTIXO!!!!! NA SAS SEBASTW KAI EGO ....
ALLA OXI NA TO PEZETE KAI PARTHENES!!!!!!!!!!!!

sonic22
07/04/2006, 14:42
ax ta niata den isixazoun pwte... :) :wave2:
:a024: :a024: :a024:

McGyver
07/04/2006, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsikpit
AN MOY EKSIGISEI KAPOIOS GIATI DIAGRAFTIKE H SIZITISI TOU NIKOXX PERI DIAGRAFON XTES TO BRADI XORIS NA EXEI MESA KATI PROSTIXO!!!!! NA SAS SEBASTW KAI EGO ....
ALLA OXI NA TO PEZETE KAI PARTHENES!!!!!!!!!!!!

Πρώτα απ' όλα μη φωνάζεις...

Δεύτερον, μια συζήτηση είναι δυνατό να μεταφερθεί στη "ζώνη" και για άλλους λόγους "ασυμβατότητας" με κανόνες του moto.gr εκτός από την προβολή άσεμνου περιεχομένου...

Τρίτον, αν δε σέβεσαι τους moderators ως άτομα, σεβάσου ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ τη δουλειά που αφιλοκερδώς κάνουν εδώ μέσα...

Άντε μπράβο...

Julius
07/04/2006, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsikpit
AN MOY EKSIGISEI KAPOIOS GIATI DIAGRAFTIKE H SIZITISI TOU NIKOXX PERI DIAGRAFON XTES TO BRADI XORIS NA EXEI MESA KATI PROSTIXO!!!!! NA SAS SEBASTW KAI EGO ....
ALLA OXI NA TO PEZETE KAI PARTHENES!!!!!!!!!!!!


to ti to pezei o kathenas einai kathara prosopiko toy thema

tora to en logo post ap'oti vlepo kopike giati theorithike anohto, opos tha kopei kai auto mia kai den prosferei tipota allo para vima gia esena na peis oti graftikes edo, den diavases toys kanones kalhs simerifora, den toys dexese ekton isteron kai apofasises na mas to anakoinoseis


eyxaristoyme gia thn enimerosi file, alla eimaste megala paidia emeis kai mporoume na siniparksoume edo kai na sizitisoume gia motosykletes kai oti allo mas apasxolei xoris fotografies apo kolous h vrisies



ante geia

iLia
07/04/2006, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
pantos ego den vlepo protasi gia sex, psosklisi sevasmou ton kanonon toy forum


pantos ean den eisai eyxaristimenos apo thn antimetopisi, zita ta leyta sou piso





:wave2:


Να ρωτησω κατι. Το φορουμ ( δεν θυμαμαι, συγγνωμη) ειναι μονο για μελη ανω των 18? Η ηλικιες 13+?

OldMan
07/04/2006, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsikpit
TO NEO SLOGAN........

Webmaster έγραψε στις 07-04-2006 08:31 :
to avatar kopike logo mh symvatotitas me toys kanones toy forumm


sthn epomeni tha gineis ban

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Μπορώ να ρωτήσω αν η "εφυής" επισύναψη απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμμένα ???

sniper
07/04/2006, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Μπορώ να ρωτήσω αν η "εφυής" επισύναψη απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμμένα ???



μάλλον στον webmaster....

να περιμένεις την σειρά σου εσύ....

rsp
07/04/2006, 14:54
Επειδη οι μοντς δεν μπορουν λογο θεσεως να τα πουν οπως πρεπει, να σου πω μαγκα εαν δεν σου αρεσει πατα το κουμπακι πανω δεξια και εισαι ενταξει!!

OldMan
07/04/2006, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
μάλλον στον webmaster....

να περιμένεις την σειρά σου εσύ....

Some guys have all the fun ...!!!

:sad: :sad: :sad:

tsikpit
07/04/2006, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Μπορώ να ρωτήσω αν η "εφυής" επισύναψη απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμμένα ???

APLA THA TO EBRISKA POLI KALITERA NA GINETE FANERA....
GIA PARADIGMA O NIKOXX DIAGRAFETE GIA TOYS LOGOYS AYTOYS OPOS KAI EGO AN THELOYN NA ME DIAGRAPSOYN ....
PANTOS DEN HKSERA OTI OI SIZITISEIS POY DEN SYMFEROYN KAPOIOYS LEGONTE ASKOPES KAI DIAGRAFONTE .....


ANTE RE KAI KALES DIAGRAFES~!!!!!!!

bartlal
07/04/2006, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
Να ρωτησω κατι. Το φορουμ ( δεν θυμαμαι, συγγνωμη) ειναι μονο για μελη ανω των 18? Η ηλικιες 13+?

ΔΕΝ ειναι θεμα ηλικιας. εσενα μπορει να μην σε ενοχλει η τσοντα (με ή χωρις εισαγωγικα, υποκειμενικο ειναι αυτο) αλλα καποιων αλλων η αισθητικη ειναι διαφορετικη και δεν πρεπει να ειναι λογος αυτος να απομακρυνθουν εξαιτιας καποιων που δεν εχουν στο μυαλο τιποτα αλλο εκτος απο το νινι...

sonic22
07/04/2006, 15:10
@ bartlal... otan anoijeis tin prwti koinotita Amish na mas to peis... pouritane e pouritane!:mad:

@tsikpit ejefrase tin apopsi sou alla min xaneis to dikio sou... mila irema kai prospathise na katalaveis giati kopikes kai min prospatheis na jekiniseis kauga kai katastrofes.

@ mod/admin kai loipous... min tin peftete sto paidi... neos einai den exei ejikoiwthei... den iparxei logos na xalame tin zaxarenia mas kai na spazomaste...

twra an kopike swsta or lathos einai alli kouveda...
mia fora jerw oti etsi opws to pate lisi den tha vrite... malon provlimata.

:beer: :beer: :beer:

Λεωνίδας
07/04/2006, 15:12
sonic στείλε μου πμ μετά το κέντρο σε ποια μονάδα θα πας, να κανονίσω να μπεις γραφέας να δακτυλογραφήσεις άπειρα ΕΛΛΗΝΙΚΑ κείμενα και όταν με το καλό απολυθείς να μη γράφεις greeklish :wave2:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
07/04/2006, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
sonic στείλε μου πμ μετά το κέντρο σε ποια μονάδα θα πας, να κανονίσω να μπεις γραφέας να δακτυλογραφήσεις άπειρα ΕΛΛΗΝΙΚΑ κείμενα και όταν με το καλό απολυθείς να μη γράφεις greeklish :wave2:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

να μου πεις και μένα μπας κι είναι καμμιά σειρά μου διοικητής λόχου..... να δούμε πότε θα απολυθεί..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

sonic22
07/04/2006, 15:15
gia na katalaveis ti pernaw...
o titlos tis ptixiakis mou


Αριθμητική προσομοίωση ορθογώνιων πεδίων ροής με χρήση ΚΑΡΤΕΣΙΑΝΩΝ πλεγμάτων

den fantazese ti akatalabistika grafw ekeimesa...
:hypnotize :hypnotize :hypnotize


p.s. tin exw dei tin douleia... logo tou forun tha filaw ta xionia ton augousto :hypnotize :hypnotize :hypnotize

sonic22
07/04/2006, 15:19
3600 kai mia... :D :D

bartlal
07/04/2006, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
@ bartlal... otan anoijeis tin prwti koinotita Amish na mas to peis... pouritane e pouritane!:mad:


:a029: :a029: :a029:

το καλυτερο ανεκδοτο που ακουσα το τελευταιο μηνα... :winka:

πουριτανος εγω! :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

ποσο λαθος εισαι... ΟΚ. δεν ηξερες, δεν ρωταγες?

:wave2:

(φτανουν 3 :beer: :beer: :beer: για αρχη? :D )

rsp
07/04/2006, 15:21
Ελα μωρε που να εισαι μεσα στη ζεστη καλοκαιριατικα ενω εκει που θα σε πανε θα χορτασεις χιονακι, χιονομπαλες, χιονανθρωπους....:lol: :lol: :lol: :lol: :wave2:

Λεωνίδας
07/04/2006, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
gia na katalaveis ti pernaw...
o titlos tis ptixiakis mou



den fantazese ti akatalabistika grafw ekeimesa...
:hypnotize :hypnotize :hypnotize


p.s. tin exw dei tin douleia... logo tou forun tha filaw ta xionia ton augousto :hypnotize :hypnotize :hypnotize :nono: αρκεί να γράφεις ελληνικά :lol:

sonic22
07/04/2006, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
πουριτανος εγω! :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:
ποσο λαθος εισαι...
i taraxi sou se prodidei omws...

den lew palia isouna pio apeleutheromenos...
me to pou edaxthikes sto sistima omws egines ipermaxos tis TAJIS KAI ITHIKIS... :yuck:

gia na mi mia theoria oti isoun kataskopws twn maurwn gia na mas katapiesete pio apotelesmatika...



(fisika kai kanw plaka... :beer: :beer: :beer: )

sonic22
07/04/2006, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:nono: αρκεί να γράφεις ελληνικά :lol:
ti na sE pw... elliniki gramatosira exw alla den katalavenw gri...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
07/04/2006, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
ti na sE pw... elliniki gramatosira exw alla den katalavenw gri...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Όταν έρθεις Αθήνα να ενημερωθώ για τα περαιτέρω ... :beer: :beer: :beer:

sonic22
07/04/2006, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Όταν έρθεις Αθήνα να... giati pou nomizeis oti eimai? :confused: :look: :dizzy:

aaa enweis sto strato!! tha epanaferete tin thanatiki pini?

Λεωνίδας
07/04/2006, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
giati pou nomizeis oti eimai? :confused: :look: :dizzy: Στο δέλεαρ δεν έρχεσαι; :confused:

sonic22
07/04/2006, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Στο δέλεαρ δεν έρχεσαι; :confused: ti einai to delear? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sas fovame...:blush: :blush: tha mou ftiajete fakelo kai meta tha pragmatopoiisete tis apiles sas...

vasika trexw kai den ftanw aftin tin epoxi logo ptixiakis kai asfixtika epikimenou stratiotikou...

sonic22
07/04/2006, 15:44
tsikpit ola kala?:D pada kala!

:beer: :wave2: :beer:

crs-k
07/04/2006, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
tsikpit ola kala?:D pada kala!

:beer: :wave2: :beer:


Γραψε ρε κ@λοπαιδο Ελληνικα για να μην μας παιδευεις ... :sick:

Δε βαμιεται κι ορθογραφια κι οι τονοι ... :wacko:

Να μην καθομαστε να μεταφραζουμε μονο ... :(

bartlal
07/04/2006, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
ti einai to delear? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sas fovame...:blush: :blush: tha mou ftiajete fakelo kai meta tha pragmatopoiisete tis apiles sas...

vasika trexw kai den ftanw aftin tin epoxi logo ptixiakis kai asfixtika epikimenou stratiotikou...

ελα εσυ και θα σε προσεχω εγω...σε προοριζω για την κοινωνια των Amish που ετοιμαζω. σου εχω ηδη 4 νυφες να συγκατοικησεις!!! :winka:

:lol: :lol: :lol:

sonic22
07/04/2006, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
σου εχω ηδη 4 νυφες να συγκατοικησεις!!! :winka: den mou les fouskwtes einai oi nifes? kanoun kai gia stroma thalasis? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
07/04/2006, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
den mou les fouskwtes einai oi nifes? kanoun kai gia stroma thalasis? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ααααααα!!!! ολα και ολα! δεν μπορω να αποκαλυψω περισσοτερα!! ελα εσυ Δελεαρ και η τυχη σου (ηδη) δουλευει! :winka:

makis206
07/04/2006, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
...και δεν πρεπει να ειναι λογος αυτος να απομακρυνθουν εξαιτιας καποιων που δεν εχουν στο μυαλο τιποτα αλλο εκτος απο το νινι...

Τι θες να πεις Πρόεδρα ;;:mad: :look: :mad:

Οτι τι δηλαδή ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer:

bartlal
07/04/2006, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τι θες να πεις Πρόεδρα ;;:mad: :look: :mad:



:a38: :a38: :a38:

μυγα ή σφιγγα?

:lol: :lol: :lol:

makis206
07/04/2006, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:a38: :a38: :a38:
μυγα ή σφιγγα?


Άουτς !

Σφίγγα ! :D :D


:lol: :lol:

bartlal
07/04/2006, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
¶ουτς !

Σγίγγα ! :D :D


:lol: :lol:

σφιξ' τοτενες που μιλαου για σεν' παρταλι!!! :a22::a22::a22:

makis206
07/04/2006, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
σφιξ' τοτενες που μιλαου για σεν' παρταλι!!! :a22::a22::a22:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a023: :a023: :a023: :a023:

Έσκασα !

:rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer:

iLia
07/04/2006, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ΔΕΝ ειναι θεμα ηλικιας. εσενα μπορει να μην σε ενοχλει η τσοντα (με ή χωρις εισαγωγικα, υποκειμενικο ειναι αυτο) αλλα καποιων αλλων η αισθητικη ειναι διαφορετικη και δεν πρεπει να ειναι λογος αυτος να απομακρυνθουν εξαιτιας καποιων που δεν εχουν στο μυαλο τιποτα αλλο εκτος απο το νινι...

ΕΙΝΑΙ θεμα ηλικιας ΑΝ το φορουμ ειναι για 13+. Ασχετα με το αν ενοχλειται η αισθητικη μου ( και ενοχληθηκε αφανταστα το τελευταιο 24ωρο) θεωρω οτι σε ενα φορουμ που επιτρεπει σε 13αχρονα να ειναι μελη ΤΕΤΟΙΑ ποστ η avatar δεν θα πρεπει να επιτρεπονται. Και απο οσο ξερω στο εξωτερικο δεν επιτρεπονται δια νομου. Φορουμ που επιτρεπει παρομοια ποστ και δεν θεωρειται οτι ειναι adult περιεχομενου ( η 16+) τρωει προστιμο η κλεινει. Εκει αναφεροταν η ερωτηση. Κι αν το φορουμ ( δεν ξερω ειπα, δεν θυμαμαι την φορμα εγγραφης) ειναι 13+ δεν θα επετρεπα ( προσωπικα και ισως λογω επαγγελματος) πολλα ποστ που διαβασα ( και πιθανον ποσταρα η ιδια)

Motoulis
07/04/2006, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
sonic στείλε μου πμ μετά το κέντρο σε ποια μονάδα θα πας, να κανονίσω να μπεις γραφέας να δακτυλογραφήσεις άπειρα ΕΛΛΗΝΙΚΑ κείμενα και όταν με το καλό απολυθείς να μη γράφεις greeklish :wave2:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΕΣΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΟΗΘΑΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΣΤΑ ΟΙΚΟΚΥΡΙΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΕΣ ΚΑΙ ΓΟΠΙΝΓΚ (Ω ΝΑΙ Η 13Φ ΕΧΕΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ):D
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ SONIC22 ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ......:smokin:
kai kala sas kanei kai sas ta grafei greeklish :evil:
Αλήθεια πότε φεύγεις?
Μην γίνει το χτύπημα και βρει τον παρταλοπρόεδρο σας μονον του.......

Λεωνίδας
07/04/2006, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
ΕΣΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΟΗΘΑΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΣΤΑ ΟΙΚΟΚΥΡΙΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΕΣ ΚΑΙ ΓΟΠΙΝΓΚ (Ω ΝΑΙ Η 13Φ ΕΧΕΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ):D
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ SONIC22 ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ......:smokin:
kai kala sas kanei kai sas ta grafei greeklish :evil:
Αλήθεια πότε φεύγεις?
Μην γίνει το χτύπημα και βρει τον παρταλοπρόεδρο σας μονον του....... Η μάνα μου είναι μακρυά. Μόνος μου μένω (εμένα δε με παρέδωσε η μάνα μου στη γυναίκα μου βλέπεις) οπότε τα ξέρω ήδη.
Επίσης σταμάτα να πετιέσαι σαν την ψ*** του κόκορα γιατί κυκλοφορεί και H5N1. :wave2:

Motoulis
07/04/2006, 20:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Η μάνα μου είναι μακρυά. Μόνος μου μένω (εμένα δε με παρέδωσε η μάνα μου στη γυναίκα μου βλέπεις) οπότε τα ξέρω ήδη.
Επίσης σταμάτα να πετιέσαι σαν την ψ*** του κόκορα γιατί κυκλοφορεί και H5N1. :wave2:
Ουτε εμένα με παρέδωσε μόνος μου παραδόθηκα.......πετιέμαι εκεί που δεν το περιμένεις γιατί έτσι πρέπει.....δεν είπες πότε πας?
να σε προλάβουν τα γεγονότα......αμαρτία να τα χάσεις.......:smokin:

tsikpit
07/04/2006, 21:29
ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΟΣ ΑΚΟΜΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ? ΔΕΝ ΠΗΡΑ!!!!!!!!
ΚΑΙ ΕΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΟΤΙ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΠΟΣΤΣ ΠΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΙΚΑΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΣΤΥΧΕΣ ΦΩΤΟ ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.....

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.....
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΒΡΟ....
ΓΙΑΤΙ..........................................................

Θάνος
07/04/2006, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsikpit
ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΟΣ ΑΚΟΜΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ? ΔΕΝ ΠΗΡΑ!!!!!!!!
ΚΑΙ ΕΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΟΤΙ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΠΟΣΤΣ ΠΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΙΚΑΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΣΤΥΧΕΣ ΦΩΤΟ ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.....

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.....
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΒΡΟ....
ΓΙΑΤΙ..........................................................

Τι ακριβώς δεν μας συμφέρει; Μη μας φύγουνε οι πελάτες και χάσουμε τη συνδρομή;

Υπάρχουν sticky posts που διασαφηνίζουν τα πάντα. Είναι υποχρέωση σας να τα διαβάζετε και να παραμένετε στο φόρουμ μόνο εφόσον συμφωνείτε και αποδέχεστε αυτούς τους στοιχειώδεις κανόνες.

Πρέπει να καταλάβετε ότι η διαχείριση του χώρου γίνεται εθελοντικά και εις βάρος της δουλειάς ή του προσωπικού μας χρόνου. Δεν θα ασχολούμαστε σε προσωπικό επίπεδο με τον καθένα που επειδή έτσι γουστάρει αδιαφορεί και κάνει ό,τι θέλει εδώ μέσα!

Και σαφώς δεν θα ανοίξουμε συζήτηση για το αν οι φωτογραφίες είναι ή όχι πρόστυχες. Έχει γίνει σαφές ότι κάθε φωτογραφία τέτοιου τύπου θα κόβεται είτε μας δείχνει μία σέξυ γκόμενα είτε μας δείχνει του κώλου της την τρύπα!

Δεν περιμένουμε κανέναν εδώ μέσα να μας διαπαιδαγωγήσει σεξουαλικά ούτε να μας διασκεδάσει με φωτογραφικό υλικό. Μπορούμε να βρούμε άφθονο άμα κάνουμε κέφι! Εδώ μπαίνουν από ενήλικες μέχρι μικρά παιδιά. Δεν θα χαριστούμε στις ορέξεις σας ούτε λεπτό παραπάνω.

Και αν κατά καιρούς έχουν ξεφύγει κάποια posts χωρίς να το πάρουμε χαμπάρι, αντί να κάνετε το κορόιδο για να έχετε μετά να λέτε, πατήστε καλύτερα το report να το αναφέρετε στους διαχειριστές γιατί δεν μπορούμε να είμαστε παντού.

Τελειώνετε λοιπόν με το χαβαλέ αυτό γιατί και πουθενά δεν βγάζει και είμαστε μέχρι το λαιμό χωμένοι στη δουλειά για να ασχολούμαστε μ'αυτά!

adam_tsouk
07/04/2006, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
θα κόβεται είτε μας δείχνει μία σέξυ γκόμενα είτε μας δείχνει του κώλου της την τρύπα!



μηπως εχουμε καποι παραδειγμα;:confused:



ενταξει, ενταξει, 3 σελιδες, ποσο να κρατηθω ακομα...


+1000 με τα "κεφαλια" του φλορουμ... εχει καταντησει αηδια νκαθε 3 κ λιγο να μιλαμε για το γιατι κοπηκαν κωλοι! ελεος ρε σεις..... 1000 sites τα δινουν 4free... ρωτηστε τον Μπαρτ!

:lol: :lol:


:wave2:

AFROPANTELOS
07/04/2006, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
to ti to pezei o kathenas einai kathara prosopiko toy thema

tora to en logo post ap'oti vlepo kopike giati theorithike anohto, opos tha kopei kai auto mia kai den prosferei tipota allo para vima gia esena na peis oti graftikes edo, den diavases toys kanones kalhs simerifora, den toys dexese ekton isteron kai apofasises na mas to anakoinoseis


eyxaristoyme gia thn enimerosi file, alla eimaste megala paidia emeis kai mporoume na siniparksoume edo kai na sizitisoume gia motosykletes kai oti allo mas apasxolei xoris fotografies apo kolous h vrisies



ante geia
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΟΝΕΣΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ- ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ - ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΕΜΕΝΑ:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Θάνος
07/04/2006, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΟΝΕΣΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ- ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ - ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΕΜΕΝΑ:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Η κατηγορία ανέκδοτα δεν έπεσε μέσα στο φόρουμ από τον ουρανό.

Έχει μπει εσκεμμένα για να σπάει η ρουτίνα μας και να κάνουμε λίγο κέφι. Είναι λειτουργικό κομμάτι του φόρουμ που ακολουθεί τους ίδιους κανόνες!

Το ότι γράφει στην "πόρτα" ανέκδοτα δεν σημαίνει ότι εδώ μέσα χαλαρώνουμε και βλέπουμε και καμμιά τσοντοφωτογραφία για να διασκεδάζουμε...

Και επειδή πιστεύω ότι όλοι κατά βάθος καταλαβαινόμαστε, ας σταματήσουμε παρακαλώ να ρίχνουμε εύκολες ατάκες ίσα για να συνεχίζεται η κουβέντα...

Βαγγελας
08/04/2006, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Η κατηγορία ανέκδοτα δεν έπεσε μέσα στο φόρουμ από τον ουρανό.

Έχει μπει εσκεμμένα για να σπάει η ρουτίνα μας και να κάνουμε λίγο κέφι. Είναι λειτουργικό κομμάτι του φόρουμ που ακολουθεί τους ίδιους κανόνες!

Το ότι γράφει στην "πόρτα" ανέκδοτα δεν σημαίνει ότι εδώ μέσα χαλαρώνουμε και βλέπουμε και καμμιά τσοντοφωτογραφία για να διασκεδάζουμε...

Και επειδή πιστεύω ότι όλοι κατά βάθος καταλαβαινόμαστε, ας σταματήσουμε παρακαλώ να ρίχνουμε εύκολες ατάκες ίσα για να συνεχίζεται η κουβέντα...

Επειδη μπαινω σε πολλα φορουμ ΜΕΝΩ ΜΟΝΟ σε αυτα που δεν χανουν το Μετρο !!!!!!!

Ειμαστε πλεον μεγαλοι και σαν μεγαλοι ας σεβαστουμε τις γυναικες και τους ανηλικους που ισως να επισκεπτονται το φορουμ !!!

Ο ΝΕΟΣ ΣΑΣ .....

tifoefs
08/04/2006, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Βαγγελας
Επειδη μπαινω σε πολλα φορουμ ΜΕΝΩ ΜΟΝΟ σε αυτα που δεν χανουν το Μετρο !!!!!!!

Ειμαστε πλεον μεγαλοι και σαν μεγαλοι ας σεβαστουμε τις γυναικες και τους ανηλικους που ισως να επισκεπτονται το φορουμ !!!

Ο ΝΕΟΣ ΣΑΣ .....

Ωραια !

Δηλαδη να μη σεβομαστε τους αντρες, τους μεγαλους, τα ζωα, τα εντομα, τα ψαρια, τους μυκητες, τα ακαρεα, τα κοκοειδη, τα ψυχανθη, τα μαλακια, τα σπονδυλωτα, τα ασπονδυλα, ερπετα και ειδικα τα ...........................................

































ΠΡΟΒΑΤΑ



:a5: :a5: :a5: :a5: :a9: :a9: :a9: :a9: :a9:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

FestoNero
08/04/2006, 00:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΟΝΕΣΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ- ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ - ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΕΜΕΝΑ:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:
ΨΙΤ...
Λιγα με τα προβατα, μη φερω το τσοπανη....
:D :smokin: (γκουχ γκουχ :yuck: )
Κατα τα αλλα, συμφωνω και επαυξανω
(αν και διαφωνω καθετα τωρα που το σκεφτομαι :rotflmao: )
Με τους προκικιρικου που λενε να κοψουμε τη τσοντα..
Επικειται τυφλωσις..
:rotflmao:
Αυτα.
:wave2:

makis206
08/04/2006, 01:38
Πάιδες εγώ ένα πράγμα θέλω να πω επειδή ειλικρινά κουράστηκα εδώ και κάμποσες μέρες να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια και με στεναχωρεί το γεγονός οτι καθόμαστε τόσα άτομα που έχουμε πάνω κάτω τα ίδια πάθη να βρισκόμαστε σε μία αντιπαράθεση που δεν βγάζει πουθενά, παρά μόνο χαλάει μερικούς απο μας...

Είναι δυνατόν να χαλιόμαστε τόσο πολύ επειδή δεν μας αφήνουν να δούμε έναν κώλο, ένα βυζί ή ένα άλλο που πάει πολύ να το γράψω, μέσα σε ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ ;

Εμένα μου αρκεί να σας βλέπω όλους εδω μέσα με την ίδια όρεξη που ποστάρατε τόσο καιρό, να συνεχίσουμε να κρατάμε την παρέα που μας φέρνει τόσο κοντά. Μετράει τίποτα άλλο τόσο πολύ;

Τα απόκρυφα μπορούμε να τα δούμε κι αλλού.

:beer: :beer: :beer:

sonic22
08/04/2006, 01:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ενταξει, ενταξει, 3 σελιδες, ποσο να κρατηθω ακομα... mia simvouli...

epeleje sto profil sou na vlepeis 40 apadiseis ana selida oste na milas ligotero...:D :smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sonic22
08/04/2006, 01:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τα απόκρυφα μπορούμε να τα δούμε κι αλλού.
:beer: :beer: :beer: na sE pw se epsise kai esena o bartalious na edaxtheis stin koinotita Amish pou etoimazei?

an oxi ... ta iremistika pou perneis einai peiramatika?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
08/04/2006, 01:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
na sE pw se epsise kai esena o bartalious na edaxtheis stin koinotita Amish pou etoimazei?
an oxi ... ta iremistika pou perneis einai peiramatika?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Όχι ρε !

Απλώς έχω δυνατό σκληρό δίσκο !:smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ούτε εσένα σου κολλάει ύπνος νυχτιάτικο, έ ; :lol:


:beer: :beer:

sonic22
08/04/2006, 01:55
asta na pane... me pianei mia nista kata tis 8 to vrai kai meta...

GARIDES... (ou gar ides itoi piousi... garides ograten ktlp...)

dld twra an postaroume kanena kwlo tha fame ban?

makis206
08/04/2006, 01:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
dld twra an postaroume kanena kwlo tha fame ban?

Καλύτερα συνέχισε να ποστάρεις τις ωραίες φωτό στις "γενικές" !:winka:

:beer: :beer: :beer:

Motoulis
08/04/2006, 02:02
τι θα γίνει με κείνο το κώλο που λέγαμε......:rolleyes:

sonic22
08/04/2006, 02:26
pare kai esi ton ass sou:winka:

pws tin vriskete me tetoia pragmata den to katalavenw...

alla kai pali poios eimai egw na krinw...
tespa.. :smokin:


43805

Motoulis
08/04/2006, 02:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
pare kai esi ton ass sou:winka:

pws tin vriskete me tetoia pragmata den to katalavenw...

alla kai pali poios eimai egw na krinw...
tespa.. :smokin:
Δεν την βρίσκουμε ρε sonic αλλά απο την μέρα που κηρύχθηκαν παράνομα κάτι με τραβάει πάνω τους ρε γμτ:lol: :rotflmao: :lol:
Μας βλέπω σε καμιά γιάφκα να μαζευόμαστε ομάδες για "παράνομο" υλικό......:lol: :lol: :lol: :beer:

FestoNero
08/04/2006, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Δεν την βρίσκουμε ρε sonic αλλά απο την μέρα που κηρύχθηκαν παράνομα κάτι με τραβάει πάνω τους ρε γμτ:lol: :rotflmao: :lol:
Μας βλέπω σε καμιά γιάφκα να μαζευόμαστε ομάδες για "παράνομο" υλικό......:lol: :lol: :lol: :beer:
Συναγωνιστη, ντροπη!
Εχουμε ενωθει για να καταπολεμησουμε τους φλωρους του RTCTB-KLMNOP,
οχι για να βλεπουμε γαιδουρακια..
:nono:






Κανα προβατακι αμα λαχει ομως...
:rolleyes:

iLia
08/04/2006, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
pare kai esi ton ass sou:winka:

pws tin vriskete me tetoia pragmata den to katalavenw...

alla kai pali poios eimai egw na krinw...
tespa.. :smokin:

Ωραιος o jackass :lol:

sonic22
08/04/2006, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Εχουμε ενωθει για να καταπολεμησουμε τους φλωρους του RTCTB-KLMNOP,

RTC (mexri edw kala)TB??? (Tiropites Bougatses??):look:
KLMNOP?? KaLamatiana MaNoulia Of posting??? pws sta komatia profereis 4 simfwna??:eek: :dizzy:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kai to kinima GRLSH mazi me tous epanastates!! :blush: :smokin: :blush:

:wave2: :beer: :beer: :wave2:

AFROPANTELOS
08/04/2006, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
ΨΙΤ...
Λιγα με τα προβατα, μη φερω το τσοπανη....
:D :smokin: (γκουχ γκουχ :yuck: )
Κατα τα αλλα, συμφωνω και επαυξανω
(αν και διαφωνω καθετα τωρα που το σκεφτομαι :rotflmao: )
Με τους προκικιρικου που λενε να κοψουμε τη τσοντα..
Επικειται τυφλωσις..
:rotflmao:
Αυτα.
:wave2:
ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΙΞΩ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΑΣ ΕΦΑΓΑΝ ΟΙ ΚΑΘΩΣ ΠΡΕΠΕΙ - ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΑΚΟΜΑ ΧΤΥΠΑ ΜΕΡΙΚΕΣ:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

bartlal
10/04/2006, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
mia simvouli...

epeleje sto profil sou na vlepeis 40 apadiseis ana selida oste na milas ligotero...:D :smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: