PDA

View Full Version : asxeto alla boi8eia...!



anisoropos
20/04/2004, 15:31
meta apo arketi skepsi eftasa sto orimo(?) simperasma oti eimai etoimos ki ego na kano to proto mou tattoo(!!!) alla antimetopizo kapoio problima me to sxedio, den eimai akribos sigouros ti sxedio na kano!sas parakalo an exete kapoia idea 8a ithela poli na tin akouso!!
ali8eia posoi apo to forum exoun exoune tattoo???

afrotwin
20/04/2004, 15:47
file mou den mas les pou 8elis na to kanis to tatoo stin plati sto mpratso stin omoplati stin gampa? pou 8es na to kanis?
ego as poume 8elo na kano tatoo kiliakous stin kilia giati varieme tin gimnastiki vlepis oti o logos ine poli singkekrimenos ke aftos ine enas logos akoma gia to idos tou tatoo pou 8elo na kano
etsi lipon ke esi 8a vris to simio prota meta kati pou na ise poromenos me afto ke na exi skesi me tin filosofia sou min xtipisis as poume to sima tou olimpiakou giati mpori na alaksi meta apo kero ke na pai xameni i prospa8ia
otan den kseris ti 8es den xtipas tatoo giati i epemvasi aferesis ine diskoli ke afini simadia
kane merika me xena prota na dis pos 8a sou fani i idea ke meta apofasizis

i 8ia lena :lol: :lol:

monstermind
20/04/2004, 15:49
pame na kanoume mazi re... kai egw to idio prob exw... skeftomai kati se bike-tribal, mia tribalati agxrwmi superdoupaouaousupersport

NLS
20/04/2004, 16:12
αν δεν ξέρεις τι θες να κάνεις τότε δεν θες τατού... θες μόδα

το θέμα είναι να κάνεις κάτι που το θες στο δέρμα σου όλη σου τη ζωή

και αυτό "πρέπει να είναι"

αλλιώς θες να ακολουθήσεις μια μοδούλα... να σου πω; και σκουλαρικάκι στο φρύδι;

πρόταση μου είναι ότι αφού είσαι 20 φέρσου σαν 20, όχι σαν 15

αν νοιώσεις ότι κάτι ΠΡΕΠΕΙ να το κάνεις (όχι για τους φίλους σου, ούτε για να ενοχλήσεις το μπαμπά και τη μαμά, ούτε για να ρίξεις γκόμενα) τότε κάνε το... αλλά υποτίθεται θα συμπέφτει με κάτι που είναι ΗΔΗ τατού... στο μυαλό σου (άντε απλά να ψάχνεσαι για τεχνικές λεπτομέρειες)

εγώ πχ. ξέρω τι ήθελα στο σώμα μου και δεν βλέπω να αλλάζει (επίσης δεν ήθελα να φαίνεται γιατί ήταν για μένα)

Spazz
20/04/2004, 16:20
πρωτα σιγουρεψου για το τι σχεδιο θες και μετα πηγαινε χτυπα το.

α!οτι και να κανεις μα οτι και να κανεις μετα θα βρεις κατι καλυτερο!νομος!!!
πηγαινε σε διαφορα στουντιο και κοιτα τα βιβλια τους να παιρνεις ιδεες.

pls κανε κανα custom μην κανεις κατι που ειδες σε βιβλιο............οτι ειναι σε βιβλιο 7 στα 10 ειναι τελειως ανεμπνευστα και χαζα!
προσεχε να πας σε σωστο στουντιο......μην παθεις και τιποτα ε!!!!.............λαθος καιρο βρηκες να το κανεις παντως.αντε καλο τατου φιλε

anisoropos
20/04/2004, 18:15
alla logo xronou den prolabaino na to kano mexri to kalokairi (itan stin plati kai tin kalipte sxedon olokliri,xreiazontan sxedon 2-3 mines!!!)
opote apofasisa na kano kati allo telika stin gamba (deksia mallon den ksero akoma, 8a do...)

anisoropos
20/04/2004, 18:23
giati einai stin moda i gia na bgalo gomena 8a ekana ena tribal i ton tuiti!!!
den kano tattoo gia kapoion allo to kano mono gia ton eyato mou giati mou aresoun!!

Electra
21/04/2004, 00:17
Όπως είπε και ο Spazz στα στούντιο θα βρείς πάααααρα πολλά σχέδια!
Εγώ το δικό μου το έκανα στο Medussa Tattoo στη Καλλιδρομίου στο Λόφο Στρέφη.
Αυτό που θα κάνεις, κοίτα να σου αρέσει και να αντιπροσωπεύει δικές σου αντιλήψεις. Μή κάνεις κάτι που έχουν όλοι!!!

Μερικές ιδέες μπορείς να βρείς και στο www.bmezine.com

(αααα, κατά τη γνώμη μου μή κάνεις κάτι ΤΕΡΑΣΤΙΟ!! Μή κλείσεις όλους τους πόρους του δέρματός σου με μελάνη)

:beer:

periklisk
21/04/2004, 00:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra

(αααα, κατά τη γνώμη μου μή κάνεις κάτι ΤΕΡΑΣΤΙΟ!! Μή κλείσεις όλους τους πόρους του δέρματός σου με μελάνη)

Θα συμφωνήσω....

Όπως είπαν και τα παιδιά κάνε κάτι που σου αρέσει και σου ταιριάζει...

Επίσης πρόσεξε που θα το κάνεις μη πάθεις και τίποτα!!!!..

jimbar
21/04/2004, 07:51
Την καλημέρα μου.

Είμαι και εγώ σε αυτή την κατηγορία. Έχω ζητήσει να μου φτιαχτεί ένα tattoo, και τελικά είναι πανέμορφο. Ακόμα όμως δεν το έχω «χτυπήσει». Το θέμα όμως ψάχτηκε πάάάάάάρα πολύ διότι όταν κάνεις ένα tattoo, είναι αρκετά δύσκολο [οικονομικά] για να «βγει». Γι’ αυτό το λόγο θα σε συμβούλευα [αν αυτό μου επιτραπεί φυσικά] να το σκεφτείς καλά και να μην βιαστείς ούτε να σε πιάσει «πανικός» από την «πίεση» του χρόνου.