PDA

View Full Version : ksenera....



monstermind
20/04/2004, 18:46
me to paliomalakismeno pitsiriki, pali vareti sapounopera tha einai (kai) fetos ta motogp...

DEMINIO
20/04/2004, 19:54
Καλημέρα GP... :look: :hypnotize :lol:

milaber
20/04/2004, 21:27
Και εγώ...

Περίμενα τουλάχιστον στην αρχή να χάσει καναν αγώνα να γουστάρουμε συναγωνισμο...

:bawl:

Κανένας
20/04/2004, 22:48
εγώ φταιω ρε παιδιά το ομολογώ :bigcry:
επειδή βαριόμουνα:ZZZ: και δεν είχα τι να κάνω :cool: του είπα του πιτσιρικά πώς να ρυθμίσει το μηχανάκι και για της ανοιχτές πίστες :beer: :smokin:

periklisk
20/04/2004, 22:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
me to paliomalakismeno pitsiriki, pali vareti sapounopera tha einai (kai) fetos ta motogp...

Διαφωνώ.... θα έχει ενδιαφέρον..... ειδικά στις ανοικτές πίστες....

Ας μη γελιώμαστε.... δε νομίζω να άρεσε στη Honda η ήττα με το καλημέρα... Θα το παλέψει... Το ίδιο και η Yamaha....

monstermind
20/04/2004, 23:28
nai kala... mas koroidebei olous.... na deis pou tou xronou tha trexei me tin bmx... kai tha kerdizei kiolas!

milaber
21/04/2004, 15:45
εγώ φταιω ρε παιδιά το ομολογώ
επειδή βαριόμουνα και δεν είχα τι να κάνω του είπα του πιτσιρικά πώς να ρυθμίσει το μηχανάκι και για της ανοιχτές πίστες

Γιατί μας το έκανες αυτό;
Ε;

:lol:


Διαφωνώ.... θα έχει ενδιαφέρον..... ειδικά στις ανοικτές πίστες....

Ας μη γελιώμαστε.... δε νομίζω να άρεσε στη Honda η ήττα με το καλημέρα... Θα το παλέψει... Το ίδιο και η Yamaha....

Νομίζω πως έχεις δίκιο...
Και αν είναι έτσι θα έχουμε καλό θέαμα!

:D

afrotwin
21/04/2004, 16:37
re aftos ke solex na trexi pali protos 8a vgi
8a tous amolai ladi ston dromo ke prokes 8a tous rixni fagouroskoni stin ekinisi 8a amolai kotes stin pista min to psaxnete to palikari 8a vgeni protos sinexia
:lol: :lol: