PDA

View Full Version : Ψαχνω πισω φαναρι για Ζ750



Zbandit750
10/04/2006, 14:58
Απο οσα τρακαρισμενα εχω δει εδω μεσα κατα καιρους , εχει κανεις κανα πισω φαναρι για πουλημα?
Θελω να το μετατρεψω να αναβουν και τα φλας μεσα του.
Αν υπαρχει κανενα στειλτε pm.

Ευχαριστώ

AFTER
10/04/2006, 15:50
Κανε λιγο υπομονη και θα τρακαρουν λιγοι ακομα να παρεις το φαναρι σου και εσυ...















φτουφτουφτουφτουφτουφτου

Zbandit750
10/04/2006, 16:04
Πας καλα ρε φιλε?

webman
10/04/2006, 16:04
ρέ ούυυσττττ...ούξο από δώωωω!!!

χχχχχφττττούυυ!!

:rotflmao:

AFTER
10/04/2006, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zbandit750
Πας καλα ρε φιλε?


Την ερωτηση σου την διαβασες?

Ειναι σαν να λες:

''Κανεις που να εχει φαει τα μουτρα του με την μηχανη και να μην την θελει, πουλαει τα καρμπυρατερ?''

Zbandit750
10/04/2006, 18:44
Φιλε αν εσυ εχεις καμια μυγα και θες να ερμηνευεις με παρεξηγησιμο και αβασιμο τροπο τα λεγομενα των αλλων μπορεις να το κανεις , αλλα να το κρατας για παρτυ σου.
Το τι νομιζες ειναι προβλημα σου , αλλη να φορα να λες αυτα που ξερεις και να μην δημιουργεις εντυπωσεις απο αυτα που νομιζεις.
Αυτο που ρωτησα ειναι πολυ απλο και λογικο , το ατυχημα ειναι ενα γεγονος που εχει συμβει και δεν αλλαζει.Δεν το προκαλεσα ουτε το ευχηθηκα να συμβει σε κανεναν.
Δεν εχεις αγορασει ποτε τιποτα απο μεταχειρησμενα ανταλακτικα?Που νομιζεις οτι τα βρικανε?

ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟΥΝ.

AFTER
10/04/2006, 22:07
Εδω μεσα ειμαστε μια παρεα
Δεν ειμαστε ανταλακτηριο μεταχειρισμενων και ειδικα απο φιλους που εχουν τρακαρει


Οπως το διατυπωσες ακουγεται ασχημα

Zbandit750
10/04/2006, 22:11
Οπως το ακους ακουγεται ασχημο και οχι οπως το λεω. Και εγω εχω φαει πολυ ασχημη τουμπα με το Bandit και ξερω πως ειναι, αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι, ειχα ενα ατυχημα και τελος ειναι γεγονος , δεν θα προσβληθω αν μου πει κανεις , "ρε συ εμεινε τιποτα απο το bandit?"

AFTER
10/04/2006, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zbandit750
Οπως το ακους ακουγεται ασχημο και οχι οπως το λεω. Και εγω εχω φαει πολυ ασχημη τουμπα με το Bandit και ξερω πως ειναι, αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι, ειχα ενα ατυχημα και τελος ειναι γεγονος , δεν θα προσβληθω αν μου πει κανεις , "ρε συ εμεινε τιποτα απο το bandit?"

Εγω θα τα επαιρνα, σορρυ

Ειναι σαν να λες "Ρε συ τωρα που τα χαλασες με την Μαρια, σε πειραζει να την $%^&$%^ εγω?"

PalLoukiLuke
13/04/2006, 09:46
ψαξε ψαξε που θα το βρείς????
Το δικό μου πάντως δεν το δίνω...
Γιατι δεν κοιτάς και στο internet για spare parts?

lantz
13/04/2006, 16:12
Για κοίτα εδώ..

ebay item number 4629250489

http://clearalternatives.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=CA&Category_Code=Ninja+Z1000

εγώ έχω πάρει το αντίστοιχο για το Z750S το οποίο επειδή μου είχαν καεί κάποια λαμπάκια, μου έστειλε ένα άλλο χωρίς να πληρώσω δεκάρα (ούτε για μεταφορικa).. (τώρα δηλαδή έχω δύο..) :smilea:

adam_tsouk
13/04/2006, 16:51
δε το πουλανε ΟΛΟ μαζι;

δεν χρειαζεται να κανεις μετατροπη στο δικο σου νομιζω!

billgeo
17/04/2006, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zbandit750
Απο οσα τρακαρισμενα εχω δει εδω μεσα κατα καιρους , εχει κανεις κανα πισω φαναρι για πουλημα?
Θελω να το μετατρεψω να αναβουν και τα φλας μεσα του.
Αν υπαρχει κανενα στειλτε pm.

Ευχαριστώ

Σε προλαβα φιλε!

Το σκεφτηκα και εγω και το ελυσα να δω αν γινετε να του βαλω κιτρινα LEDακια μεσα να παιζουν για φλασακια!

Ε, δεν γινετε! Το φαναρι δεν ανοιγει, ειναι ενα σωμα (προφανως καλουπωσανε το πλαστικο μετα, πανω στην πλακετα).
Εκτως και αν θες να παρεις dremel επ'ωμου και να κοψεις και να ραψεις!

Και εγω ειμαι για το ετοιμο απο e-bay, αν κανεις υπομονη κανενα μηνα περνεις το δικο μου μαμα-φαναρι!



p.s. Ηρεμισε λιγο ε, ο After την γνωμη του ειπε, δεν σου επιτεθηκε!
Δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα εδω μεσα!!!!

:beer: