PDA

View Full Version : προβλημα συνεχεια



sotirex
10/04/2006, 17:55
poy lete to monsteraki moy katastrafike sxedon oloklirotika afoy tora xreiazetai skeletos,mpoykales,fanari mprostino,zanta mprostini ktl.eytyxos apo to moter k piso den exei gratsoynia kai na skefteitai oti tin eixa 2mines 1300km.tora thelo na paro kamoia metaxeirismeni mipos kai paro antallaktika.kamoia idea?????????? :sad:

tsoukas77
10/04/2006, 20:14
Κριμα,φιλε μου.
Ελπιζω συντομα να ξαναβγει στον δρομο,οπως ηταν.
Δεν νομιζω να συμφερει να αγορασεις ολοκληρο για ανταλλακτικα.Προτιμοτερο δεν ειναι να αγορασεις μονο τα ανταλλακτικα που χρειαζεσαι μεταχειρισμενα;Κοιτα και στο δικτυο...

xtzanos
11/04/2006, 10:27
Aν εχει παρει και το πλαισιο δεν καταλαβαινω την ερωτηση. Μαλλον θα πρεπει να δωσεις το δικο σου ανταλλακτικα και να παρεις ενα αλλο.

sotirex
11/04/2006, 13:59
ΜΑΓΚΕΣ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΜΟΝΟ Ο ΣΚΕΛΕΤΟΣ ΕΧΕΙ 2600 ΜΕ ΕΡΓΑΣΙΑ 3000 ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5000 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΩ ΜΑΜΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΑΝ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΑ 1500. ΤΗΑΝΚΣ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.

thander
11/04/2006, 14:19
έχω την εντύπωση ότι στην Ελλάδα δεν επιτρέπεται αλλαγή πλαισίου ούτως ή άλλως. όμως, αν, λέω ΑΝ, δεν έχει πάρει το πλαίσιο άσχημα, και ειδικά αν έχει σπάσει κάποια από τις κολλήσεις του χωροδικτυώματος, ΙΣΩΣ, να επισκευάζεται. και τα υπόλοιπα, μπροστινά, ζάντα, φανάρι μάλλον θα μπορέσεις σχετικά εύκολα να τα βρεις μεταχειρισμένα!

ΥΓ. τι μονστεράκι είναι;στην Πάτρα χτύπησες; και πώς δεν το πήραμε χαμπάρι...

Xrider
10/05/2006, 12:56
AP'OTI MOY EXOYN PEI O LEMOS STA MONSTER STRAVONEI EYKOLA (LOGO PLAISIOY) AKOMA KAI AN SKASEIS DYNATA SE LAKOYBA KAI META DEN FTIAXNEI ME TIPOTA...OPOTE AN TO EKANES TRANSFORMER KALYTERA POYLA TA KOMMATIA GIA ANTALAKTIKA....DEN LEEI NA TO FTIAXEIS

idi
10/05/2006, 13:06
:(

τεσπα καλα να ειμαστε ρε φιλε...