PDA

View Full Version : Χωμάτινη Σάββατο 15-4....



Σελίδες : [1] 2

DimChios
11/04/2006, 13:41
....Πώς το βλέπετε?
Ψήνεται κανείς για καμμιά χωμάτινη το Σάββατο?
Άντε γιατί προσωπικά εγώ "σκούριασα" λιγάκι!
Την Κυριακή βέβαια έχω με τη λέσχη Πάρνηθα αλλά λόγω που την περασμένη βδομάδα δέν έκανα πρέπει να καλύψω το "κενό" που νιώθω! :rotflmao:
Θέλω να δοκιμάσω και τα καινούρια μου φαρδύτερα μασπιέ! ;)
Άντε ξεκουνάτεεεεεε!!! Τώρα ακόμα που ίσως να υπάρχει και λίγη λάσπη σε μερικά σημεία!!!
Άσε που από Πάσχα και μετά θα ξαναβάλω τα ασφάλτινα!
Με πονέσαν τα πόδια μου με τα "ψηλοτάκουνα"!!! :rotflmao:


Γιά να δω συμμετοχέέέέέέέέέέές............


Υ.Γ rsp σαν να μου "χρωστάς" μία εσύ, ε? :smokin:

Cpt. Haddock
11/04/2006, 13:48
Νάτα μας...

Για που λες αγαπητε;

:smokin:




τζάμπα θα πάει το πλύσιμο σήμερα... :bigcry:

adam_tsouk
11/04/2006, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Τώρα ακόμα που ίσως να υπάρχει και λίγη λάσπη σε μερικά σημεία!!!



:rolleyes:

DimChios
11/04/2006, 13:53
Αναλόγως τις συμμετοχές και την όρεξη!
Βασικά σκεφτόμουν να μιλήσει κανένας από τους "ειδικούς" γιατί εγώ ούτε GPS δεν έχω...και με την όρεξη που έχω μπορώ να σας γυρνάω όλη μέρα!:rotflmao: :rotflmao:
Πάντως 2 βδομάδες πρίν έκανα μιά χωμάτινη από Ελευσίνα ώς Παρνασσό 150 περίπου χλμ χώμα! Άν ψήνεστε την ξανακάνω ευχαρίστως! Τη θυμάμαι! :wave2: :smokin:

Cpt. Haddock
11/04/2006, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αναλόγως τις συμμετοχές και την όρεξη!
Βασικά σκεφτόμουν να μιλήσει κανένας από τους "ειδικούς" γιατί εγώ ούτε GPS δεν έχω...και με την όρεξη που έχω μπορώ να σας γυρνάω όλη μέρα!:rotflmao: :rotflmao:
Πάντως 2 βδομάδες πρίν έκανα μιά χωμάτινη από Ελευσίνα ώς Παρνασσό 150 περίπου χλμ χώμα! Άν ψήνεστε την ξανακάνω ευχαρίστως! Τη θυμάμαι! :wave2: :smokin:

Να δούμε....

Αν και εγώ σκεφτόμουν μια Πάρνηθα (πάλι), να περάσω απο (τα) γνωστά σημεία με μόνο σκοπό την εξάσκηση μια και το διήμερο αποκάλυψε πολλές (αναμενόμενες φυσικά) αδυναμίες... :sick:

Βλέπουμε, Τρίτη είναι ακόμα.

:wave2: :beer: :wave2:

Gandalf dr685sm
11/04/2006, 14:03
Νομίζω οτι την συγκεκριμένη ημερομηνία το anemosclub ,έχει ορίσει training camp με 10? για συμμετοχή , φαγητό και μαθήματα απο το on-off katsafaros...στην Πάρνηθα...

Δείτε το , όσοι ενδιαφέρεστε και δεν έχετε παρέα να πάτε...

Gandalf

Χωμάτινος
11/04/2006, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios


Γιά να δω συμμετοχέέέέέέέέέέές............
:

Θέλει και ερώτημα; χώμα να 'ναι κι ότι να 'ναι.

ΜΕΣΑΑΑΑΑ :a30: :a30: :a30:

Άντε, πάλι ποδαρικό έκανα.

Cpt. Haddock
11/04/2006, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Άντε, πάλι ποδαρικό έκανα.

ΤΙ ποδαρικό ρεεεεεεε !!! :mad:

Κι εμείς τι λέμε πιο πάνω

Πας να μας φας τη δόξα;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer:





θα δείτε παλιοκουφάλες τι θα πάθετε... :evil:

Χωμάτινος
11/04/2006, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Να δούμε....

Βλέπουμε, Τρίτη είναι ακόμα.



Θέλεις να πεις ότι η ανωτέρω φράση δήλωνε κατάφαση; :a22: :a22: :p

Cpt. Haddock
11/04/2006, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Νάτα μας...

Για που λες αγαπητε;

:smokin:




τζάμπα θα πάει το πλύσιμο σήμερα... :bigcry:

ΑΥΤΗ όμως δηλώνει!!!

:mad:

+ το ότι ήμουν ο πρώτος που απάντησα

Και μη μΕ βγάζεις εμένα γλώσσα σειρά...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Χωμάτινος
11/04/2006, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ΑΥΤΗ όμως δηλώνει!!!

:mad:

+ το ότι ήμουν ο πρώτος που απάντησα

Και μη μΕ βγάζεις εμένα γλώσσα σειρά...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

καλά ρε αδέρφι ένα αστείο κάναμε :rotflmao: :lol: :rotflmao:

DimChios
11/04/2006, 17:39
Έτσι, έτσι....
Γιά να βλέπω χεράκια!!!
Χωμάτινε ήμουν σίγουρος! ;)
rsp περιμένω.....
adam επίσης....
Ο λύκος που είναι? ΟΕΟ?



Eίναι νωρίς ακόμα αλλά έννοια σας! Έχω "λίστα" με όσους θά 'θελα να έρθουν!

ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΣΤΕΓΝΑ!!! :a29: :a021:

Nik0s
11/04/2006, 17:50
O rsp κι εγώ δεν θα μπορέσουμε δυστυχώς...


:sad:


Να περάσετε καλά! :wave2:

rsp
11/04/2006, 17:56
Μαγκες να περασετε σουπερ αλλα εγω δεν μπορω σιγουρα, ο Νικ0ς αν θελει μπορει να ερθει..!!(Ακους χαζε) :wave2:

DimChios
11/04/2006, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
O rsp κι εγώ δεν θα μπορέσουμε δυστυχώς...


:sad:


Να περάσετε καλά! :wave2:


Εσείς πάτε πακέτο δηλαδή?:rolleyes:
Νίκο έλα ρε σύ! Μή μασάς, θα είμαστε και άλλοι χαζοί στην παρέα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Άσε που ίσως πείσω και τον Χρήστο (PRS) να έρθει... όχι, για να δεί οτι είμαστε και εμείς γρήγοροι! :lol: :lol:

rsp, κρίμα φίλε! Γουστάρω πολύ κάποια στιγμή! :wave2:

crs-k
11/04/2006, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
.....................
Ο λύκος που είναι? ΟΕΟ?
....................


Αν μπορουσε, θα το ξερατε ηδη ... :wacko:

Την Πεμπτη το βραδυ θα ξερω στα σιγουρα τι εχω να κανω ... :sick:

Nik0s
11/04/2006, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Εσείς πάτε πακέτο δηλαδή?:rolleyes:
Νίκο έλα ρε σύ! Μή μασάς, θα είμαστε και άλλοι χαζοί στην παρέα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Άσε που ίσως πείσω και τον Χρήστο (PRS) να έρθει... όχι, για να δεί οτι είμαστε και εμείς γρήγοροι! :lol: :lol:

rsp, κρίμα φίλε! Γουστάρω πολύ κάποια στιγμή! :wave2:

Πολύ θα ήθελα, και για το Σάββατο και για το Κυριακάτικο (μου είπε και ο PRS) αλλά δεν μπορώ γμτ.. .:rolleyes:

adam_tsouk
11/04/2006, 18:15
Κραταω μια πισινη γιατι αυτες τις μερες δεν μπορω να προγραμματισω τπτ.

Αλλά επειδή είμαι αισιόδοξος απο φύση..... λεω ΝΑΙ μεχρι νεοτέρας :D



(αν και ανυπομοινω για την Κυριακη που θα βγει η ζουζου μου):D :D

marios8
11/04/2006, 20:02
Εννοειται με τετοια παρεα δεν ειναι να λειπεις :beer: :beer:

ΥΓ Χρηστο ελα. Κυκλοφορει μια φημη οτι ο DimChios εχει βρει μια πηγη στα 1200 μετρα υψομετρο που βγαζει τσιπουρο:smilea:

caesarsk
11/04/2006, 21:12
Ειπες στον κατάλληλο άνθρωπο για τσίπουρο!!!


ΤΩΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!

Χωμάτινος
11/04/2006, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8

ΥΓ Χρηστο ελα. Κυκλοφορει μια φημη οτι ο DimChios εχει βρει μια πηγη στα 1200 μετρα υψομετρο που βγαζει τσιπουρο:smilea:

Ναι το έχω ακούσει και εγώ. Άσε που η γύρω περιοχή λέει, είναι κατάφυτη με κάτι μυστήριους θάμνους που βγάζουν λουκάνικα. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

crs-k
11/04/2006, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Εννοειται με τετοια παρεα δεν ειναι να λειπεις :beer: :beer:

ΥΓ Χρηστο ελα. Κυκλοφορει μια φημη οτι ο DimChios εχει βρει μια πηγη στα 1200 μετρα υψομετρο που βγαζει τσιπουρο:smilea:


Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Ναι το έχω ακούσει και εγώ. Άσε που η γύρω περιοχή λέει, είναι κατάφυτη με κάτι μυστήριους θάμνους που βγάζουν λουκάνικα. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:


Φημες (δυστυχως) ... :sad:

Αν υπηρχαν θα τα 'χα βρει προ πολλου ... :dizzy:

:lol: :rotflmao: :lol:

alximistis
11/04/2006, 23:50
Ενδιαφέρομαι κι εγώ.
Αλλά...
όχι για κάτι Αράχωβες που ακούω... ούτε για πολύ δύσκολες διαδρομές...
είμαι αρκετά ερασιτέχνης για μεγαλύτερες πίστες!!!

Cpt. Haddock
12/04/2006, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Ναι το έχω ακούσει και εγώ. Άσε που η γύρω περιοχή λέει, είναι κατάφυτη με κάτι μυστήριους θάμνους που βγάζουν λουκάνικα. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

:rotflmao: :rotflmao:

Είναι εκεί που ευδοκιμούν οι λουκανικιές !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
12/04/2006, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k

Την Πεμπτη το βραδυ θα ξερω στα σιγουρα τι εχω να κανω ... :sick:

Ωχ...


:sick: :uplate:






Ρε π@$στη μου, πάλι τελευταίος θα είμαι... :look:

Χωμάτινος
12/04/2006, 09:22
θα σΕ κάνω παρέα Μπρε!:lol:

tati
12/04/2006, 10:18
Κύριοι να σας ρωτήσω...Εγώ που τόσο πολύ αγαπάω το χώμα αλλά στην ιδέα του μέχρι στιγμής παρά στην πράξη, επειδή δεν έχει τύχη να ξέρω άτομα που να τους αρέσει το χώμα. Οι εμπερίες μου στο χώμα...μια φορά Πάρνηθα και δυο φορές Παπάγου. Πολύ μετρημένα πράγματα όμως γιατί δεν είχα προστατευτικά που σε περιορίζει αν δεν έχεις σε συνδυασμό βέβαια με μηδέν εμπειρία.(Προστατευτικά δεν πήρα γιατί δεν ήθελα να τα πάρω και να μείνουν αχρησιμοποίητα..) Το ερώτημα μου όμως είναι πώς ξεκινάει κανείς? Ας πουμε οτι βρει άτομα τα οποία έχουν κάποια εμπειρία λογικό είναι να πηγαίνουν με το δικό τους ρυθμό, απολύτως σεβαστό, ο αρχάριος όμως θα τους καθυστερεί (επιπλέον ψυχολογικό φόρτο!) Απ΄την άλλη όμως απ΄οτι κατάλαβα απ΄τη μια και μόνο φορά, να πας και μόνος στο βουνό για εξάσκηση δεν είναι και ότι καλύτερο, εγώ τούλάχιστον θα φοβόμουν..
Άρα πώς γίνεται η αρχή?

Μικρή Λουλού
12/04/2006, 10:25
η αρχη γινεται οταν δεν σε βασανιζουν τοσα ερωτηματικα και ξεκινας να το ζησεις.
ολα ερχονται μονα τους.
κανονισε να βρεθειτε και θα δεις πως μονο ετσι γινεται.
ξεκολλα!
:smokin:

Cpt. Haddock
12/04/2006, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
Άρα πώς γίνεται η αρχή?

Καλή ερώτηση...

Κοίτα. Επιλέγεις μια, όσο το δυνατόν βατή διαδρομή και εξασκείσαι.

Πχ εκεί που πήγες στην Πάρνηθα, πήγαινε 5-6 φορές (το αυτό σκοπεύω κι εγώ να κάνω)

Την Κυριακή παίζει και το enduro σεμινάριο του Κατσαφάδου που είναι μια ΠΟΛΥ καλή ευκαιρία για εκπαίδευση από ανθρώπους που ξέρουν.

Εξοπλισμό πάρε πάντως...

:wave2:

ΥΓ. Βόλτα σαν του Σαββάτου που κανονίζεται, ενδεχομένως να μπορείς άνετα να τη βγάλεις... και μην ανησυχείς, εμένα μια ζωή με περιμένουν. :lol: :lol: :lol:

(τι υπομονή κι αυτά τα παιδιά)

BELZEBOYLIS
12/04/2006, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
η αρχη γινεται οταν δεν σε βασανιζουν τοσα ερωτηματικα και ξεκινας να το ζησεις.
ολα ερχονται μονα τους.
κανονισε να βρεθειτε και θα δεις πως μονο ετσι γινεται.
ξεκολλα!
:smokin: :a18: :wave2:

Χωμάτινος
12/04/2006, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock


Βόλτα σαν του Σαββάτου που κανονίζεται, ενδεχομένως να μπορείς άνετα να τη βγάλεις...



Εάν από την άλλη οι "σχεδιαστές" επιλέξουν πιό ζόρικη διαδρομή για αυτό το Σάββατο (π.χ. 150 χλμ χώμα που έλεγε ο DimChios), πολύ ευχαρίστως να ανηφορίσουμε την Κυριακή κατά Πεντέλη ή Πάρνηθα μεριά. :wave2: :)

Cpt. Haddock
12/04/2006, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Εάν από την άλλη οι "σχεδιαστές" επιλέξουν πιό ζόρικη διαδρομή για αυτό το Σάββατο (π.χ. 150 χλμ χώμα που έλεγε ο DimChios), πολύ ευχαρίστως να ανηφορίσουμε την Κυριακή κατά Πεντέλη ή Πάρνηθα μεριά. :wave2: :)

Δεν ξέρω... Την Κυριακή θέλω να βάλω μερικά ασφάλτινα χλμ...

πραγματικά ασφάλτινα :sick:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
12/04/2006, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Την Πεμπτη το βραδυ θα ξερω στα σιγουρα τι εχω να κανω ... :sick:

Όπως να χωνεύεις τα "ξύδια" του ΣΥΜΟΦΕ ...????

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

OldMan
12/04/2006, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δεν ξέρω... Την Κυριακή θέλω να βάλω μερικά ασφάλτινα χλμ...


Την αλυσίδα σου την ρώτηξες, Κάπταιν ..???

:wave2: :beer: :wave2:

Χωμάτινος
12/04/2006, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Την αλυσίδα σου την ρώτηξες, Κάπταιν ..???

:wave2: :beer: :wave2:

Νομίζω ότι τον τελευταίο καιρό τα έχουν βρει μεταξύ τους :lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
12/04/2006, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Την αλυσίδα σου την ρώτηξες, Κάπταιν ..???

:wave2: :beer: :wave2:

Τη ρωτούσα δύο μέρες τώρα...
Δε φάνηκε να διαφωνεί.





μη γκαντεμιάζεις ρε π$#%@$στη μου... :mad:

:D :D :D

:beer: :wave2:

OldMan
12/04/2006, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
μη γκαντεμιάζεις ρε π$#%@$στη μου... :mad:

Επειδή μικρός μασούσα φύλλα δάφνης (έτσι το λέγαμε τότε...) και προέβλεπα διάφορα "ανεξιχνίαστα" πράγματα (όπως: κολλημένα πιστόνια, ραγισμένα κάρτερ, σπασμένα ελατήρια, καρφωμένες βαλβίδες κ.λ.π.)....

Δεν παίρνεις μαζί σου και ένα κόφτη-εξολκέα αλυσίδας μαζί με 1-2 εφεδρικές ασφάλειες ...???



Το μεριμνείν εστί φιλοσοφείν (*) !!!

(*) Χρειάζεται να ΕΧΕΙΣ ΦΤΑΣΕΙ στην ταβέρνα για να φιλοσοφήσεις !!!

:wave2: :beer: :wave2:

Μικρή Λουλού
12/04/2006, 11:15
δεν εχει προβλημα...
την ηλεκτροκολλησαμε...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
12/04/2006, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Δεν παίρνεις μαζί σου και ένα κόφτη-εξολκέα αλυσίδας μαζί με 1-2 εφεδρικές ασφάλειες ...???



Δεν έχει ασφάλεια η αλυσίδα μου...

:dizzy:



όπως δε θα έπρεπε να έχει απ' οτι μΕ είπαν στο σέρβις του Παναγ.

Κοινώς αυτή που είχε βάλει ο άλλος "μαστορης" δεν ήταν η σωστή

Τι ουν ποιήσομεν ω Δρουίδα;

:look:

OldMan
12/04/2006, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τι ουν ποιήσομεν ω Δρουίδα;:look:

Ελέγχωμεν εξονυχιστικώς τας διαστάσεις ( βήμα και πλάτος ) της υμετ'ερου αλύσεως και μεταβαίνομεν εις μυροπωλείον ή καλλάμιστρον, του οποίου ο ιδιοκτήτης διαθέτει (εις το εμπόριον) αλύσους και συνδετικούς κρίκους αυτών (ασφαλείας) παραδεδειγμένης αντοχής και ποιότητος.

Μεριμνώμεν όπως είμεθα έτι κάτοχοι ειδικών γνώσεων περί των ελαστικών περεμβυσμάτων της υμετέρου αλύσεως (O-ring, X-ring ...) και εκλιπαρώμεν τον ως άνω ιδιοκτήτη ίνα μας προμηθεύσει τοιούτα "καβλιτζέκια".

Τούτων δοθέντων, τα φέρομεν εις ειδικήν θήκην (εκτελούσαν και χρέη κλειδοσυλλέκτου - Γαλλιστί μπρελόκ) με εναλλακτικήν λύσιν την τοποθέτησην αυτών εις το σωληνάκιον αναθυμιάσεων του δοχείου καυσίμου (Γαλλιστί ρεζερβουάρ) του υμετέρου δικύκλου μετά μηχανικής υποβοηθήσεως (Γαλλιστί μοτοσακό).


:wave2: :beer: :wave2:

Cpt. Haddock
12/04/2006, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ελέγχωμεν εξονυχιστικώς .......


.........του υμετέρου δικύκλου μετά μηχανικής υποβοηθήσεως (Γαλλιστί μοτοσακό).



Το δείνα...

Διατελώ έμπλεος ευγνωμοσύνης προς υμάς δια τας απαραιτήτου πλην αχρειάστων ελπίζω συμβουλάς.

Δοκώ βεβαίως οτι, του μοιραίου δια την άλυσο συμβάντος χώρα λαβείν, έτερα τινα λύσις (δι ημάς τους μη περι την μηχανολογικήν πολλά κατέχοντες), η δια της κυψελωτής τηλεφωνίας κλήσεως της των δρόμων αρωγής (express service), όπως πολλάκις τελευταίως επέπραξον... :sad:

Ου μη και οι αρμόδιοι τεχνίται, τι ποιήσωσι, λησταί;

Ευχαριστώ τα μάλλα βεβαίως, ζύθον ή και στεμφύλου απόσταγμα (όπως το παρα Βασιλείου παραχθεν) προσφέρω εις υμάς άμα την εκ νέου ανόδου μου..

:wave2: :beer: :wave2:

OldMan
12/04/2006, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Το δείνα...
:wave2: :beer: :wave2:

Αναμενόμενη απόκρισις ρυπαρού κυνός (Βρωμόσκυλο) όσο και Οκνηρού και Ευδαιμονιστή δικυκλιστού !!!


:beer: :wave2: :beer:

Χωμάτινος
12/04/2006, 12:04
Ευδαιμονώ ορών χειριστάς μηχανικι υποβοηθεισι διτρόχων, την προγονικήν γλώτταν ραδίως εκφέροντες.

DimChios
12/04/2006, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
Κύριοι να σας ρωτήσω...Εγώ που τόσο πολύ αγαπάω το χώμα αλλά στην ιδέα του μέχρι στιγμής παρά στην πράξη, επειδή δεν έχει τύχη να ξέρω άτομα που να τους αρέσει το χώμα. Οι εμπερίες μου στο χώμα...μια φορά Πάρνηθα και δυο φορές Παπάγου. Πολύ μετρημένα πράγματα όμως γιατί δεν είχα προστατευτικά που σε περιορίζει αν δεν έχεις σε συνδυασμό βέβαια με μηδέν εμπειρία.(Προστατευτικά δεν πήρα γιατί δεν ήθελα να τα πάρω και να μείνουν αχρησιμοποίητα..) Το ερώτημα μου όμως είναι πώς ξεκινάει κανείς? Ας πουμε οτι βρει άτομα τα οποία έχουν κάποια εμπειρία λογικό είναι να πηγαίνουν με το δικό τους ρυθμό, απολύτως σεβαστό, ο αρχάριος όμως θα τους καθυστερεί (επιπλέον ψυχολογικό φόρτο!) Απ΄την άλλη όμως απ΄οτι κατάλαβα απ΄τη μια και μόνο φορά, να πας και μόνος στο βουνό για εξάσκηση δεν είναι και ότι καλύτερο, εγώ τούλάχιστον θα φοβόμουν..
Άρα πώς γίνεται η αρχή?


Για όλα αυτά που λές (και καλά τα σκέφτεσαι) ρώτα τη maira!
Αλήθεια, που είναι αυτή η ψυχή?Γιατί δεν έχει εμφανιστεί κατα δω? κάτι μου λέει οτι διαβάζει και περιμένει υπομονετικά στη γωνία!
Μιά απ΄τα ίδια ήταν και για εκείνη! Μιά χαρά όμως τα πήγε στη βόλτα που είχαμε κάνει μαζί!
Βασικά, μιά απ τα ίδια ήταν για όλους απλά σου λέω ρώτα εκείνη που είναι επίσης γυναίκα και ίσως να σκέφτεται διαφορετικά και πιό συνετά!
Έτσι κι αλλιώς μή νομίζεις πως και οι περρισσότεροι από εμάς είμαστε experts!
Η αρχή πρέπει να γίνει με "φίλους" που να έχουν τη διάθεση να βοηθήσουν και να συμβουλέψουν! Εμείς, το πλείστον, είμαστε τέτοιοι...
Το καλύτερο βέβαια είναι να παρακολουθήσεις μαθήματα, άν έχεις διάθεση και κάποια χρήματα διαθέσιμα! Εξοπλισμός για μένα είναι το Α και το Ω και πρέπει ΟΛΟΙ να καταλάβουμε τη σημασιά τους!
Μόνο και μόνο η αίσθηση της ασφάλειας που σου παρέχει, φτάνει!
ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΧΕΙ!
Να πώ οτι δέν έχω τη πρόθεση να κάνουμε 150χλμ χώμα! Δεν είναι η ομάδα για έτσι. Κι εγώ αν στη συγκεκριμένη δεν πήγαινα με πολύ έμπειρους αναβάτες (εμπειρότερους κατα πολύ από μένα) ΔΕΝ θα το έκανα! Χαλαρή βόλτα και άλλωστε όσοι την προηγούμενη φορά ήταν στην παρέα, είδαν πως όταν έπρεπε να είμαι πλάϊ τους ήμουν και όταν ήθελα να "παίξω" λίγο παραπάνω το έκανα...Σωστά?
Λοιπόν για να μή μακρυγωρώ, να μαζευόμαστε σιγά σιγά και να διευκρινήσω πως δεν την είδα αρχηγός της εκδρομής ούτε και το παίζω ξερόλας! Την ιδέα έριξα (άλλωστε διαδρομή που έχω ξανακάνει μερικές φορές σκέφτομαι να κάνουμε) και όπως και να έχει, μπορώ αρκετά να βοηθήσω και έχω πολύ διάθεση να μεγαλώσω τη χωμάτινη μας παρέα!



Χμμμμ.......αυτά!

:wave2:

DimChios
12/04/2006, 12:08
...και επίσης να πώ οτι
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΡΧΑΙΑ!!!!!!
:mad: :lol: :lol: :lol:

OldMan
12/04/2006, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
την προγονικήν γλώτταν ραδίως εκφέροντες.

Είναι που δεν καταλαβαίνουν οι mods τι λέμε, οπότε και δεν μας σφάζουν για σπαμάρισμα ...!!!

:wave2: :beer: :wave2:

Χωμάτινος
12/04/2006, 12:11
Ούτως ή άλλως είμαστε γρήγοροι στην λήψη αποφάσεων, οπότε ας δούμε τις συμμετοχές και αποφασίζουμε για το που και πως αύριο το βράδυ ή Παρασκευή πρωί. :beer:

Χωμάτινος
12/04/2006, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Είναι που δεν καταλαβαίνουν οι mods τι λέμε, οπότε και δεν μας σφάζουν για σπαμάρισμα ...!!!

:wave2: :beer: :wave2:

ΣΑΤΑΝΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ !!!:beer: :wave2:

crs-k
12/04/2006, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
...........................
Να πώ οτι δέν έχω τη πρόθεση να κάνουμε 150χλμ χώμα!
...........................


Προταση μου ειναι να κανετε την διαδρομη που καναμε και μαζι ... :wacko:

Ειναι καμμια 60αρια χλμ χωμα, που ειναι ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ για μονοημερο και δη με "απειρους" μαζι ... :D

Εχετε εναλλακτικη σταση στην Πύλη, οπου και μπορειτε να πατε χωματινα, μεσα απο τα Σκούρτα, κι επιστρεφοντας, ανεβαινετε ξανα στο Κλημέντι και πατε για φαϊ στο Μπάφι ... :cool:


Αναλογα με τις "υποχρεωσεις" μου, μπορει και να παρευρισκομαι (μιας και πιθανον η "αναγνωριση" να γινει Κυριακη-Δευτερα) ... :rolleyes:

DimChios
12/04/2006, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αναλογα με τις "υποχρεωσεις" μου, μπορει και να παρευρισκομαι (μιας και πιθανον η "αναγνωριση" να γινει Κυριακη-Δευτερα) ... :rolleyes:

Το ευχόμαστε και σε περιμένουμε... :wave2:

tati
12/04/2006, 13:10
Εγώ είμαι απ΄αύτούς τους υπερτυχερούς ανθρώπους που δουλεύουν τα Σάββατα 8-1 επομένως εκ των πραγμάτων δεν μπορώ και πρέπει να εξοπλειστώ πρώτα...ευχαριστώ πάντως που είστε διατεθιμένοι να βοηθήσετε!
Απο προστατευτικά ποιά θεωρείτε τα πιο σημαντικά για αρχή..Το ξέρω όλα..αλλά δεν με παίρνει και όλα μαζί με τη μια, οικονομικά θέλω να πω

rsp
12/04/2006, 13:14
1 κρανος
2 μποτες
3 μπουφαν ή θωρακας
4 παντελονι μηχανης ή επιγονατιδες-επικαλαμιδες
5 οτοασπιδες για να μην στα πριζουν οι ξερολες
6 γαντια
7 ψυχη
8 κεφι


:wave2:

DimChios
12/04/2006, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
Εγώ είμαι απ΄αύτούς τους υπερτυχερούς ανθρώπους που δουλεύουν τα Σάββατα 8-1 επομένως εκ των πραγμάτων δεν μπορώ και πρέπει να εξοπλειστώ πρώτα...ευχαριστώ πάντως που είστε διατεθιμένοι να βοηθήσετε!
Απο προστατευτικά ποιά θεωρείτε τα πιο σημαντικά για αρχή..Το ξέρω όλα..αλλά δεν με παίρνει και όλα μαζί με τη μια, οικονομικά θέλω να πω

Εγώ πάλι απ' αυτούς που δουλεύουν Π-Π-Σ-Κ ΒΡΑΔΥ οπότε πάω ξενυχτισμένος στις εξορμήσεις! :mad:
Anyway, για αρχή πάρε επιγονατίδες και μπότες.Μετά σιγά-σιγά τα υπόλοιπα...
Για έρευνα αγοράς έχω κάποιες καλές προτάσεις! Άν θές pm me...

marios8
13/04/2006, 18:09
Λοιπον εφτασε η Πεμπτη και δεν βλεπω κινηση. DimChios τελικα για που ειμαστε?:smilea:

adam_tsouk
13/04/2006, 19:29
εγω δε ξερω ακομα..... :(

Χωμάτινος
13/04/2006, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Λοιπον εφτασε η Πεμπτη και δεν βλεπω κινηση. DimChios τελικα για που ειμαστε?:smilea:

Μην ανησυχείς, ετοιμάσου και να είσαι σε κατάσταση Readiness :a30: :a30: :a30:

DimChios
14/04/2006, 09:46
Παιδάααακιααααααααα.....
:rolleyes: :sad: έχμμμμμμ, να μωρέ.....:a13:
ΚΣέρετε κάτι? :a9:

Άκυρο για αύριο!

Για να μή σας λέω μ@λ@κίες, εγώ θα πάω αλλά ΠΡΕΠΕΙ να πάω
ώς μέλος της λέσχης μαζί με έναν του Δ.Σ για αναγνώριση της διαδρομής που θα γίνει τη Κυριακή!
2-3 άτομα, κατά τις 11:00 και θα είναι και "γρήγορη" λόγω που το μεσημέρι έχω studio να γράψω...

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΕΣΗΚΩΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!

Συμβαίνουν αυτά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ! :wave2:


Υ.Γ Μή :a016: τον πιανίστα (:a31: )

Cpt. Haddock
14/04/2006, 09:55
Ρε Μητσ, δε έγινε τίποτε μην τρελαινεσαι!

Δε χρειάζονται συγγνώμες κλπ! :beer:

Εγώ κατα πάσα πιθανότητα θα πάω στην "κλασσική" διαδρομή, με τους δικούς μου ρυθμούς :ZZZ: καθαρά για εξάσκηση

:D

(θα έχει και φρέσκιες λασπούλες... :eyepop: )

:evil:

OldMan
14/04/2006, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
3 μπουφαν ή θωρακας
4 παντελονι μηχανης ή επιγονατιδες-επικαλαμιδες


Πανουργιά, αντικατέστησε τα διαζευκτικά "ή" με συμπλεκτικά "και"...!!!



:wave2: :beer: :wave2:

sniper
14/04/2006, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Είναι που δεν καταλαβαίνουν οι mods τι λέμε, οπότε και δεν μας σφάζουν για σπαμάρισμα ...!!!

:wave2: :beer: :wave2:

Είναι που δεν θέλουμε να προσθέσουμε και άλλα αρχικά...

Διαφορετικά.... θα σας τον Σιάζαμε τον πισινό σας..... (Γαλλιστί κωλ@ρΑ). :D

Χωμάτινος
14/04/2006, 10:40
Οπότε 'oh captain my captain' πάμε γιά προπόνηση;



Μητσάρα δεν πειράζει, τα λέμε σε άλλη εξόρμηση. :beer:

Μικρή Λουλού
14/04/2006, 10:56
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock


Εγώ κατα πάσα πιθανότητα θα πάω στην "κλασσική" διαδρομή, με τους δικούς μου ρυθμούς :ZZZ: καθαρά για εξάσκηση

(θα έχει και φρέσκιες λασπούλες... :eyepop: )









μονος θα πατε αγαπητε..???
θα περασετε ομορφα χωρις παρεϊτσα???:D

κανονας πρωτος,ειδικα γι αυτους που πρωτομπαινουν στο χωμα..


ΠΟΤΕ ΜΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ !!!:mad:

ασε τον παλιογερο να κανει μαλακιες στον Χορτιατη,ειναι αλλουνου παππα αυτος..:smokin:

rsp
14/04/2006, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
1 κρανος
2 μποτες
3 μπουφαν ή θωρακας
4 παντελονι μηχανης και επιγονατιδες-επικαλαμιδες
5 οτοασπιδες για να μην στα πριζουν οι ξερολες
6 γαντια
7 ψυχη
8 κεφι


:wave2:

Μετα απο παρατηρηση του Μπαρμπα διορθωθηκε......:wave2:

Cpt. Haddock
14/04/2006, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto

μονος θα πατε αγαπητε..???
θα περασετε ομορφα χωρις παρεϊτσα???:D
κανονας πρωτος,ειδικα γι αυτους που πρωτομπαινουν στο χωμα..
ΠΟΤΕ ΜΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ !!!:mad:
ασε τον παλιογερο να κανει μαλακιες στον Χορτιατη,ειναι αλλουνου παππα αυτος..:smokin:

Όχι βροχοποιέ μου!
:D

Διαβάστε το ακριβώς προηγούμενο από το δικό σας post!

:beer: :beer: :wacko:

Άσε που μπορεί να πετύχουμε και κανένα "Διαμάντι" στα καλά καθούμενα :winka: :evil:


και λύκους ίσως :uplate: :hypnotize :look:

OldMan
14/04/2006, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
[QUOTE]...ασε τον παλιογερο να κανει μαλακιες στον Χορτιατη...

Ευχαριστώ ρε Θανάση για τα καλά σου λόγια, αλλά υπερβάλλεις...

:wave2: :beer: :wave2:

OldMan
14/04/2006, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Μετα απο παρατηρηση του Μπαρμπα διορθωθηκε......:wave2:

ΟΛΑ τα "ή" είπα ρε Πανουργιά ...!!!

(Και το Νο 3) !!!



Υ.Γ.
Εσύ καμιά αντλία νερού θέλεις και με καλοπιάνεις...


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

rsp
14/04/2006, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
1 κρανος
2 μποτες
3 μπουφαν και θωρακας
4 παντελονι μηχανης και επιγονατιδες-επικαλαμιδες
5 οτοασπιδες για να μην στα πριζουν οι ξερολες
6 γαντια
7 ψυχη
8 κεφι


:wave2:

Ενταξει φανταστηκε μου, τελειε,σουπερ Μπαρμπα!!
Μηπως θελεις τωρα να μου δωσεις σημασια για εκεινη την αντλια!!

Cpt. Haddock
14/04/2006, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ενταξει φανταστηκε μου, τελειε,σουπερ Μπαρμπα!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sas
14/04/2006, 13:46
Τι ώρα θα ξεκινήσετε?

Cpt. Haddock
14/04/2006, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Τι ώρα θα ξεκινήσετε?

:confused:

Καλή ερώτηση...

Μάνο, τι ώρα;

:confused:

:eyepop:

sas
14/04/2006, 13:56
Είμαι ο Μάνος και λέω στις 9:00 στο τελεφερικ:rotflmao:

Χωμάτινος
14/04/2006, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:confused:

Καλή ερώτηση...

Μάνο, τι ώρα;

:confused:

:eyepop:

Μιας και είναι κοντινή διαδρομή, θα πρότεινα να συναντηθούμε "χαλαρά" στις 11:00, έξω από το παρκινγκ του τελεφερικ. :beer: :beer: :beer:

Χωμάτινος
14/04/2006, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Είμαι ο Μάνος και λέω στις 9:00 στο τελεφερικ:rotflmao:

ΠΙΑΣΤΕ ΤΟΝ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
14/04/2006, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Είμαι ο Μάνος και λέω στις 9:00 στο τελεφερικ:rotflmao:

:eyepop: :uplate: :hypnotize :look: :sick:

Πολύ παρέα με τον πορνόλυκο κάνεις!!!

:rotflmao: :rotflmao:

sas
14/04/2006, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
ΠΙΑΣΤΕ ΤΟΝ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εσύ είσαι ο απατεώνας που μου άλλαξες την ώρα:evil:

Είμαι ο ΜΑΝΟΣ και είμαι καλά:smokin:

adam_tsouk
14/04/2006, 14:04
ρεεεεεε... αμα γειωσω εκεινα τα μαθηματα 9που δνε μπορω να παρακολουθησω γιατι δεν εχω κ εξοπλισμο) δεν το κανουμε κανα μισαωρο πιο αργα δηλαδφη γύρω στις 12 για να έρθω κ γω;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
14/04/2006, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ρεεεεεε... αμα γειωσω εκεινα τα μαθηματα 9που δνε μπορω να παρακολουθησω γιατι δεν εχω κ εξοπλισμο) δεν το κανουμε κανα μισαωρο πιο αργα δηλαδφη γύρω στις 12 για να έρθω κ γω;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τι ανησυχείς;

Αφού θα με προλάβεις σίγουρα !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:ZZZ:

Χωμάτινος
14/04/2006, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ρεεεεεε... αμα γειωσω εκεινα τα μαθηματα 9που δνε μπορω να παρακολουθησω γιατι δεν εχω κ εξοπλισμο) δεν το κανουμε κανα μισαωρο πιο αργα δηλαδφη γύρω στις 12 για να έρθω κ γω;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ας ψηφίσουμε..

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με την ώρα.:wave2:

sas
14/04/2006, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:eyepop: :uplate: :hypnotize :look: :sick:

Πολύ παρέα με τον πορνόλυκο κάνεις!!!

:rotflmao: :rotflmao:

Εσύ πρόσεχε μη βουλιάξεις

για το avatar σου μιλάω

και που 'σαι......πέρασα μια βόλτα από το θανάση και είδα κάποια πραγματάκια που είχες παραγγείλει. Καλά ρε μπαγάσα στο νουμερό μου ήταν. Τα πρόβαρα....κουτί μου ήρθαν. Αύριο το πρωϊ θα τα δεις που θα τα φόραω:D

καλό γούστο έχεις

Cpt. Haddock
14/04/2006, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas

και που 'σαι......πέρασα μια βόλτα από το θανάση και είδα κάποια πραγματάκια που είχες παραγγείλει. Καλά ρε μπαγάσα στο νουμερό μου ήταν. Τα πρόβαρα....κουτί μου ήρθαν. Αύριο το πρωϊ θα τα δεις που θα τα φόραω:D

καλό γούστο έχεις

:mad: :mad: :mad: :mad:

ΘΑΝΑΣΗΗΗΗΗΗΗ, ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ !!!

:smokin: :mad: :sick: :hypnotize :uplate: :eyepop: :sad:

adam_tsouk
14/04/2006, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Εσύ πρόσεχε μη βουλιάξεις

για το avatar σου μιλάω

και που 'σαι......πέρασα μια βόλτα από το θανάση και είδα κάποια πραγματάκια που είχες παραγγείλει. Καλά ρε μπαγάσα στο νουμερό μου ήταν. Τα πρόβαρα....κουτί μου ήρθαν. Αύριο το πρωϊ θα τα δεις που θα τα φόραω:D

καλό γούστο έχεις


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι ωρα ειπαμε θα περασεις να μου τα αφησεις;


παιδες, δηλωσα συμμετοχη στα μαθηματα για αυριο...

αμα δε παω τι παιζει;

(εχω κυρωσεις; θα μου δωσουν με το ζορι ΚΤΜ; ):look:

sas
14/04/2006, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
[B]:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι ωρα ειπαμε θα περασεις να μου τα αφησεις;



Θα τα μοιραστούμε εγώ κρατάω τις μπότες εσύ πάρε τα υπόλοιπα:a013:

adam_tsouk
14/04/2006, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Θα τα μοιραστούμε εγώ κρατάω τις μπότες εσύ πάρε τα υπόλοιπα:a013:

να κρατησω εγω τις μποτες; (εχει και κρανος; )
τα υπολοιπα θα τα παρω απο Οξω... :D


:rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
14/04/2006, 14:29
Ψτ....

Εσεις οι απο πάνω...

:mad: :mad: :mad: :mad:

adam_tsouk
14/04/2006, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ψτ....

Εσεις οι απο πάνω...

:mad: :mad: :mad: :mad:

κατσ' κατ' εσυ!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sas
14/04/2006, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ψτ....

Εσεις οι απο πάνω...

:mad: :mad: :mad: :mad:

Με το adam τα μιλήσαμε τα συμφωνήσαμε.....
.
.
.
.
.
.
.
επομένως
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

:a3:
:a22: :a22: :a22: :a22: :a22:

Cpt. Haddock
14/04/2006, 14:33
ΠΑΩ ΘΑΝΑΣΗ ΦΕΡΤΕ ΤΗΝ ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΠΟΥΛΑ !!!!

:mad: :mad: :mad:

marios8
14/04/2006, 14:34
Μεσα και εγω. Η ωρα ειναι λιγο παραξενη. 11:00 πιστευω οτι ειναι αργα. Ενταξη οχι απο τα μαυρα χαραματα αλλα οχι και μεσημεριατικα. Μανο αν η κλασσικη ειναι αυτη που καναμε την προηγουμενη φορα σκεψου ποση ωρα θα κανουμε μαζι με τις στασεις. Τελος παντον ας κρατησουμε τις δημοκρατικες διαδικασιες ψηφιζω 10:00 με βαρια καρδια
:beer: :beer: :beer:

ΥΓ Παντος στο μερος συναντησης συμφωνουμε απολυτα:lol: :lol:

Χωμάτινος
14/04/2006, 14:35
Δεν έχω καταλάβει γρι:confused:

η πέτρα του σκανδάλου τι ακριβώς είναι;

sas
14/04/2006, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Δεν έχω καταλάβει γρι:confused:

η πέτρα του σκανδάλου τι ακριβώς είναι;

κάτι ροζ στρινγκ κυλοτάκια:rotflmao:

adam_tsouk
14/04/2006, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Μεσα και εγω. Η ωρα ειναι λιγο παραξενη. 11:00 πιστευω οτι ειναι αργα. Ενταξη οχι απο τα μαυρα χαραματα αλλα οχι και μεσημεριατικα. Μανο αν η κλασσικη ειναι αυτη που καναμε την προηγουμενη φορα σκεψου ποση ωρα θα κανουμε μαζι με τις στασεις. Τελος παντον ας κρατησουμε τις δημοκρατικες διαδικασιες ψηφιζω 10:00 με βαρεια καρδια
:beer: :beer: :beer:

ΥΓ Παντος στο μερος συναντησης συμφωνουμε απολυτα:lol: :lol:

το μερος συναντησης ειναι το τελεφερικ που δεν ξερω πως πανε;


οκ....

:lol: :lol:

το απογευμα θα ξερω αν θα γειωσω τα μαθηματα

:lol:

Χωμάτινος
14/04/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
κάτι ροζ στρινγκ κυλοτάκια:rotflmao:

Αμανείναι έτσι Νταααξ :rotflmao: :lol:

marios8
14/04/2006, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
το μερος συναντησης ειναι το τελεφερικ που δεν ξερω πως πανε;


οκ....

:lol: :lol:

το απογευμα θα ξερω αν θα γειωσω τα μαθηματα

:lol:


Γειωστα , γειωστα:lol: :lol: :lol:

adam_tsouk
14/04/2006, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Γειωστα , γειωστα:lol: :lol: :lol:

ενταξει!



(δε θελω κ πολυ, μλκια που δηλωσα, ολο με παρασερνουν) :lol: :lol:

Χωμάτινος
14/04/2006, 14:46
Λοιπόν, ο sas είπε γιά 9:00 ο αδαμάντιος γιά 12:00, οπότε εγώ θα ψηφίσω τον μέσο όρο 10:30 :beer::beer:

sas
14/04/2006, 14:48
Να πούμε 9:30 ώστε να ξεκινήσουμε 10????


Ο captain όμως μπορεί να μην έρθει γιατί δε θα έχει εξοπλισμό:winka:

adam_tsouk
14/04/2006, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Λοιπόν, ο sas είπε γιά 9:00 ο αδαμάντιος γιά 12:00, οπότε εγώ θα ψηφίσω τον μέσο όρο 10:30 :beer::beer:

ωραια... ψηφισε τωρα και σημειο συναντησης καπου που να ξερω!


(σπιτι μου; ):sick:


:lol: :lol:

Cpt. Haddock
14/04/2006, 14:48
Λοιπόν παλιοκουφάλες, ωτακουστές και λοιποί νεανιες που ευκόλως παρασύρεστε στον βούρκον της αμαρτίας!!

:mad:

10:30 στο Τελεφερίκ της Πάρνηθας!

Να φοράτε τα καινούρια σας ταγιεράκια!

:evil: :evil: :evil:

Πλυμένοι, ξυρισμένοι, γυαλισμένοι!

:smokin:

adam_tsouk
14/04/2006, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Να πούμε 9:30 ώστε να ξεκινήσουμε 10????


Ο captain όμως μπορεί να μην έρθει γιατί δε θα έχει εξοπλισμό:winka:


αχ... κριμα μωρε τον καπετανιο.....


ρε Ηλια... εχω ενα παλιο τζιν θες να το δοκιμασεις;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
14/04/2006, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Ο captain όμως μπορεί να μην έρθει γιατί δε θα έχει εξοπλισμό:winka:

Ααααααα...

Δε θέλω αηδίες!!

:D :mad: