PDA

View Full Version : Mathimata gia antres...



Zouzouniara
21/04/2004, 15:24
Ενδιαφέρει: Νέα απογευματινά μαθήματα μόνο για άνδρες

Θέμα 1: Πως να γεμίζετε παγοθήκες. Βήμα - βήμα με παρουσίαση slides.

Θέμα 2: Χαρτιά τουαλέτας: φυτρώνουν μόνα τους ή χρειάζονται αλλαγή; Συζήτηση στρογγυλής τραπέζης.

Θέμα 3: Διαφορές μεταξύ του καλαθιού για τα άπλυτα και του πατώματος. Φωτογραφίες και επεξηγηματικά γραφήματα.

Θέμα 4: Πιάτα και μαχαιροπήρουνα: μπορούν να σηκωθούν και να πετάξουν μόνα τους στον νεροχύτη; Παραδείγματα σε βίντεο.

Θέμα 5: Απώλεια ταυτότητας: όταν χάνεις το TVcontrol από το έτερό σου ήμισυ. Υποστηρικτική τηλεφωνική γραμμή και ψυχανάλυση.

Θέμα 6: Μαθαίνοντας πώς να βρίσκεις πράγματα, αρχίζοντας με το να ψάχνεις στο σωστό μέρος αντί να κάνεις το σπίτι άνω κάτω ενώ ουρλιάζεις. Ανοιχτή συζήτηση.

Θέμα 7: Υγεία: η αγορά λουλουδιών δεν είναι επώδυνη για την υγεία σας. Γραφικά και ηχητικά παραδείγματα.

Θέμα 8: Οι αληθινοί άντρες ζητάνε οδηγίες όταν χάνονται. Αληθινές μαρτυρίες.

Θέμα 9: Είναι γενετικά δυνατόν να κάτσεις αμίλητος ενώ αυτή παρκάρει; Προσομοίωση οδήγησης.

Θέμα 10: Μάθημα ζωής: οι βασικές διαφορές ανάμεσα στη μητέρα και τη σύζυγο. Συζήτηση μέσω διαδικτύου και αυτοσχεδιασμοί.

Θέμα 11: Πώς να γίνεις η ιδανική παρέα για τα ψώνια. Ασκήσεις χαλάρωσης, διαλογισμού και τεχνικές αναπνοής.

Θέμα 12: Πώς να πολεμήσεις την εγκεφαλική ατροφία: να θυμάσαι γενέθλια, επετείους, άλλες σημαντικές ημερομηνίες και να τηλεφωνείς όταν πρόκειται να αργήσεις.

periklisk
21/04/2004, 20:11
Άντε και αυτό καλό!!!!:wave2: :wave2:

milaber
22/04/2004, 03:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Άντε και αυτό καλό!!!!:wave2: :wave2:

Αυτά για να ξέρεις και αύριο- μεθαύριο τι θα μαθαίνεις στον αντρούλη σου Λουκία μου!

:lol:

monstermind
22/04/2004, 13:47
sxetika me ta prwta... i teleftaia leksi tis oiko-texnologias exei kataskebasei trapezia-plintiria piatwn kai robotakia gia na mazeboun ta aplita apo to patwma na ta vazoun gia plisimo...

kai twra pou to skeftomai pio pithano einai tis oikiakes siskebes na tis ftiaksan kapoioi tipoi, oxi gia na diefkolinoun tis ginaikes tous, alla mallon epeidi tous eixan spasei ta @@...


heh

Zouzouniara
22/04/2004, 14:46
looooool!! :p

Erwthsh poia einai h LOUKIA???????????:eyepop:

periklisk
22/04/2004, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zouzouniara
looooool!! :p

Erwthsh poia einai h LOUKIA???????????:eyepop:


Για μένα το λέει η παλιολαμόγια η Νταίζη αλλά θα του ξηγήσω εγώ του Λάκη!!!!:eyepop: :eyepop:

Τ ακούς ρεεεεεεεε Θοδωρούλα ρούλα μαριγούλααααα??????:lol: :lol: :lol: :lol:

Zouzouniara
22/04/2004, 14:59
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

milaber
22/04/2004, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Για μένα το λέει η παλιολαμόγια η Νταίζη αλλά θα του ξηγήσω εγώ του Λάκη!!!!:eyepop: :eyepop:

Τ ακούς ρεεεεεεεε Θοδωρούλα ρούλα μαριγούλααααα??????:lol: :lol: :lol: :lol:

Ακούω μωρό μου, ακούω!

Κοίτα να στεγνώσουν καλά τα νυχάκια σου μην λερώσεις κανά πληκτρολόγιο!

:lol:

periklisk
22/04/2004, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ακούω μωρό μου, ακούω!

Κοίτα να στεγνώσουν καλά τα νυχάκια σου μην λερώσεις κανά πληκτρολόγιο!

:lol:


Ουστ μωρή φραγκόκοτα!!!!!:lol: :lol: :lol:


ΥΓ: Μάλλον πρέπει να κουλάρουμε γιατί θα φάμε κανα κόψε ράψε πάλι.....:eyepop: :eyepop: :hypnotize :sick: :ninja: :dizzy:

milaber
22/04/2004, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ουστ μωρή φραγκόκοτα!!!!!:lol: :lol: :lol:


ΥΓ: Μάλλον πρέπει να κουλάρουμε γιατί θα φάμε κανα κόψε ράψε πάλι.....:eyepop: :eyepop: :hypnotize :sick: :ninja: :dizzy:

Ναι μωρέ, να κόψουμε...
Λύσσαξες πάλι Καιτούλα μου;

:lol:

periklisk
22/04/2004, 20:03
ΟΞΩΩΩΩΩ ΛΟΥΣΤΗ!!!!!!! ΟΥΡΤ!!!:lol: :lol: