PDA

View Full Version : ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗΣ



tati
12/04/2006, 09:19
Έχω καιρό βέβαια να δω έναν απ΄αυτούς..ευτυχώς, αλλά ήθελα να δω αν και εσείς είχατε, έχετε παρόμοιους.
Παλαιότερα περισσότερο, πριν ακομά αρχίσω να οδηγώ το μοτό μου, μάλλον απ΄τη πολύ θέληση, μου έβγαινε το αντίθετο στα όνειρα...Στο όνειρο λοιπόν, οδηγούσα σε κάτι φοβερά αλλά και τρομακτικά μέρη.. με μεγάλες ταχύτητες αλλά πάντα κάτι πήγαινε στραβά..στην πορεία.Πιο συνηθισμένο, no breaks...!!! Ή η μηχανή ξαφνικά δεν πήγαινε.. ή εγώ δεν μπορούσα να οδηγήσω...διάφορα..ανεξήγητα που άφηναν όμως τρομακτικά αισθήματα...
Εσείς έχετε δει τέτοιου είδους..εφιάλτες θα έλεγα..?

Μικρή Λουλού
12/04/2006, 09:25
κοιτα συμπτωση!!!!
ακριβως και γω τα ιδια!!!!
ξυπναγα με εναν ιδρωτα,πονο,φοβο,αγωνια!!!



βεβαια,επαιζε ρολο και η νοσοκομα που ερχοταν για τις γαζες,η τον ορο,η τα ραμματα...:lol:
ασε που οι περισσοτεροι στον θαλαμο ροχαλιζαν..




κι ομως......στα ονειρα μου οδηγουσα τοσο ωραια...:(

wild_cat/anima
12/04/2006, 09:29
χαχασ!
μου θύμησες ένα όνειρο που είχα δει κάπου στο γυμνάσιο, με το σκουτερακι που είχα τοτε ήθελα να ανεβω σε ένα λόφο αλλα έβρεχε παρα πολύ και σαριζε το έδαφος, τελικά έπεσα μέσα σε κΆΤΙ ΛΆΣΠΕΣ ....:(

Λεωνίδας
12/04/2006, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
κοιτα συμπτωση!!!!
ακριβως και γω τα ιδια!!!!
ξυπναγα με εναν ιδρωτα,πονο,φοβο,αγωνια!!!



βεβαια,επαιζε ρολο και η νοσοκομα που ερχοταν για τις γαζες,η τον ορο,η τα ραμματα...:lol:
ασε που οι περισσοτεροι στον θαλαμο ροχαλιζαν..




κι ομως......στα ονειρα μου οδηγουσα τοσο ωραια...:( Πώς φαίνεται ότι 10:30 δεν είχε να πλύνει ε;

makis206
12/04/2006, 09:31
Δεν έχω δει ποτέ κάτι παρόμοιο στον ύπνο μου αλλά εύχομαι αυτά να συμβαίνουν μόνο εκεί.:winka:

:beer:

costas81
12/04/2006, 17:00
Οτι θελει ρωταει ο καθενας μου φαινετε!

Nik0s
12/04/2006, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Οτι θελει ρωταει ο καθενας μου φαινετε!


Ε μετά το "Πώς θα ξέρω ότι έχω 6η" αποθρασύνθηκε τελείως ο κόσμος....

τι να τους πεις :smokin:


:lol:

lantz
12/04/2006, 17:14
Εμένα ο εφιάλτης μου όταν ήμουν 16 χρονών και οδηγούσα ένα Piaggio 50cc, ήταν ότι είχα πάρει ενα YZF 600 Thundercat (το αγαπημένο μου street της εποχής) και ενώ έστιβα το γκάζι, η αίσθηση της επιτάχυνσης ήταν ανύπαρκτη.. λές και οδηγούσα το scooterάκι μου.. Μιλάμε για ΤΗΝ φρίκη.. :p χεχε

Anyway, τώρα πολλές φορές ονειρεύομαι ότι κάνω κάτι ωραίες σουζίτσες αλλά μετά αλλάζω πλευρό και ξυπνάω.. :rolleyes:

Πάντως δεν θυμάμαι να είχα πότε εφιάλτη με μοτοσυκλέτα και αγορά οικοπέδου... :wave2: