PDA

View Full Version : αντε ρε



b_bong12
13/04/2006, 14:13
αντε ρε παιδες θα πειτε τιποτα
sabre ok το ψυγειο ή ακομα περιμενεις?:p
rand εβαλες κανα add-on?
powerhornet ok to manual?Εχεις κανει καμια εργασια μονος σου στο hornet?

Εγω πηρα την καινουργια ηλεκτρονικη για τη μικρη μου και ανεβαζω στροφες σαν τρελος.Επιτελους ακουσα τον ηχο του μοτερ στις 11000 στροφες.
Απλα γαμει και δερνει.
electronic sound of da hornet :a09:
Παντως επειδη ειχα ηλεκτρονικη απο cb1300 και ειχε ανεβει η ροπη στις χαμηλες στροφες τωρα για να νιωσω τον 'κλωτσο' πρεπει να τις ανεβασω αρκετα.Δεν το εχω συνηθισει ακομα και μου φαινεται λιγο περιεργο.Υπερβολικα γραμμικος ο κινητηρας.Μηπως ειναι λιγο ψοφιο το hornet στις χαμηλες στροφες?(χωρις παρεξηγηση εε)

power hornet
14/04/2006, 12:02
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ ΥΨΗΛΗΣ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΟΡΝΕΤ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΤΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΑΛΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΛΑΣΤΙΧΑ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΚΟ ΤΟ DIABLO CORSA ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ 17.000ΧΛΜ ΤΙ ΑΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ.

Sabre
14/04/2006, 12:19
Γαμώτ...γαμώτ..γαμώτ.....

ρε παιδιά είναι δυνατόν????

ΕΝΑ ΜΗΝΑ για να φέρουν το κολοψυγείο?????

έχουν φέρει όλα τα μικρά ανταλακτικά (μαρσπιέ . καθρέφτη κλπ)

έχουν γίνει 2 παραγγελίες και τις φέρνουν μισές

κάθε εβδομάδα φέρνουν και κάτι

αλλά όχι το βασικότερο για να πάρω την μηχανή

από χθές λέει έχουν φέρει το ψυγείο αλλά ξέχασαν μία φλάτζα ένα μικρό πλαστικό καπάκι.

Φυσικά και δεν πρόκειται να πάρω μηχανή σήμερα

ίσως ούτε την άλλη εβδομάδα (βλέπε πάσχα)

και άν την πάρω μετά το πάσχα θα λείπουν ακόμα ενα-δύο πράγματα

Είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά και για αυτό δεν έγραφα τίποτα

Και μετά τρεχάλες με την ασφαλιστική.

ΗΜΑΡΤΟΝ

RαNd
14/04/2006, 12:21
Αληθεια τα Corsa τι λενε, εχω ακουσει καλα λογια . . .

Κοιταω πολλα add-ons αλλα εχουμε πηξει στα εξοδα και εμειναν πισω της μοτο . . .

Η ζελατινα θα ειναι το πρωτο και μαλλον εντος βδομαδας, μετα παω για τιμονι κ χουφτες, αν μεινουν λεφτα μετα το service των 12.000

b_bong12
14/04/2006, 12:28
κοιτατε εδω να παθετε πλακα.
Χτυπαω την εξατμιση 1000%

http://www.deprettomoto.com/race/index.html

Υ.Γ. Φιλαρακο sabre εχεις φαει τρελη ηττα:cry: .Χειροτερη και απο αυτη της Λαρισας απο τον θρυλο :p
περαστικα σου. (χεχε)

SF
14/04/2006, 12:42
Έχει ωραία καλούδια... Περίμενε μπας και κάνουμε καμία ομαδική...
:)

Sabre
14/04/2006, 12:53
Την μόνη ομαδική που σκέφτομαι,είναι την αυτοκτονία
- αφού μπουκάρω με καμιά δεκαριά κιλά semtex στον Σαρακάκη και εξαερώσω όλο το οικοδομικό τετράγωνο.

RαNd
14/04/2006, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sabre
Την μόνη ομαδική που σκέφτομαι,είναι την αυτοκτονία
- αφού μπουκάρω με καμιά δεκαριά κιλά semtex στον Σαρακάκη και εξαερώσω όλο το οικοδομικό τετράγωνο. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Υπομονη! ερχονται καλυτερες μερες! Μεχρι να βγει παλι ηλιος θα την εχεις παρει!!

OldMan
14/04/2006, 15:36
Επέστρεψε ...???

:confused: :look: :confused:

Με το π@π@ρι του Κρούκη, τι έγινε???
:lol: :rotflmao: :lol:

Tropeas
14/04/2006, 15:55
Honda δεν έχετε?
Καμιά μπύρα εδω μέσα θα κεράσετε?
να περάσουν οι καημοί?:rolleyes: :beer:

RαNd
14/04/2006, 16:01
:a51: :a51: :beer: :beer:

Mην το παρακανουμε μεσημεριατικα! :p

Sabre
14/04/2006, 16:05
:a33: :a51: :a33: :a51:

Δέν τρέχει τσαί man..... :beer: :beer:

γαμώτ...γαμώτ....γαμώτ.....

power hornet
14/04/2006, 19:10
TA CORSA ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΓΑΜΑΤΑ SABRE ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ ΕΔΩ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ DUCATI ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΤΡΟΜΠΑ ΦΡΕΝΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ Η ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΙΑΠΩΝΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ?ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΦΙΓΓΑ ΣΟΥ ΑΛΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΧΟΡΝΕΤ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ:lol: