PDA

View Full Version : papia Haogin 110???



sakisalive
14/04/2006, 07:40
GEIA SAS THA ITHELA NA MOY PEITE AN KSEREI KANEIS KATI GIA TO PAPAKI HAOGIN 110CC. EINAI KALO? TI PROVLIMATA PAROUSIAZEI? TA THETIKA KAI TA ARNITIKA? EINAI AKSIOPISTO? AKSIZEI TA LEFTA TOY?

Y.G. ANALOGA ME TIS GNOMES SAS THA APOFASISO AN TELIKA THA TO PARO. EYXARISTO.

DNA 210 audio
15/04/2006, 12:52
Προσωπικά δε τα ξέρω καθόλου...εκείνο που ξέρω όμως είναι πως κάτι να πάει στραβά και να χαλάσουν δίνει πάντοτε 200-250 ευρώ και πέρνεις ένα κινητήρα καινούργιο...αρα αντί για σέρβις άλλαζε καλύτερα ένα κινητήρα...:D

Λίγο πιο σοβαρά τώρα κοίτα το θέμα των ανταλλακτικών...δηλαδή αν υπάρχει σωστός αντιπρόσωπος εδώ στην Ελλάδα και δε τα παίρνεις, όπως έχει τύχει, και μετά να κλαίς τα 800-1000 ευρώ που θα δώσεις γιατί δεν υπάρχουν ανταλλακτικά...Και μετά άντε να περιμένεις το βαπόρι απ'τη Περσία(Taiwan) να σου τα φέρει...

Υπάρχουν αξιόλογες προτάσεις και με χαμηλό κόστος και σε άλλες μάρκες όπου εκεί η ποιότητα είναι σε υψηλότερο επίπεδο...

Για παράδειγμα και χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση πήρε το μάτι μου δε περιοδικό που η Modenas δίνει το Kriss με αρκετές άτοκες δόσεις...νομίζω 24 και χωρίς προκαταβολή...:winka:

Αρα εκεί που είναι να δώσεις ντούκου τα 800-1000 δώσε κάτι παραπάνω (νομίζω περί τα 1800) με άτοκες δόσεις.:winka:

KOUDAS
19/04/2006, 15:22
kalispera file!!

Sigoura to kenourgio einai kai nourgio kai to metaxirismeno metaxirismeno.....
Ala parola afta mia gnosth laiki risi leei pos h ftinia troei ton para!!

Egw tha sou protina kati metaxirismeno kai eponimo, sigoura mporeis na vreis sta xrimata pou diatheteis kati eponimo kai prosegmano.... vlepe Honda(Inova) Kawasaki(KazeR) klp...klp...
Gia paradigma edw stis agelies tou site exei arketa kai me photo!!

Na ginete kai to marketin!!!:wacko:

Kai mia pou imaste edw egw poulaw ena kaze 800€