PDA

View Full Version : Kranos Arai Apo Usa



alexioannides
14/04/2006, 13:55
LOIPON PAIDES EGW MOLIS PARELABA TO KRANOS APO TON GNWSTO SE POLLOUS BAJARON (RON) APO USA!
STELENEI ARAI 5XRONIA TWRA SE OLON TON KOSMO!
AN EXETE SKOPO NA DWSETE KAPOU STA 500 EURW GIA KRANOS BREITE TON STO E-BAY EINAI 101% AKSIOPISTOS! EGW APLA TOU EDWSA THN PARAGELIA MOU STO E MAIL TOU KAI AYTOS POLU APLA MOU ESTEILE AYTA POU TOU ZHTHSA! KRANOS ZELATINES KTL... TA KRANH EINAI GNHSIOTATA KAI ERXONTE XWRIS FOROUS TELWNIOU EDW STHN ELLADA!
PISTEUW OTI AKSIZEI PIO POLU APO TO NA DWSOUME SE ELLHNES APATEWNES (P.X. @GIO MOTORS, BIKE @CCESSORIES, MC M@TOR IMPORT) KAPOU STA 1000 EURW GIA KRANOS KAI 100EURW GIA ZELATINA! ALWSTE APO BASIMES PLHROFORIES KAI AYTOI APO AMERIKH TA FERNOUN APLA KANOUN MAZIKH PARAGELEIA.....
AYTA TA OLIGA! TWRA MOLIS ARXISAN NA FEYGOUN TA SYNEFA KAI MALLON 8A BGW ME TO SV NA DOKIMASW TO KRANOS KAI NA KANW MIA XALARH EKDROMOULA WS THN KABALA (MPARMPOUNAKIA OUZAKI KAI DIAFORA TETOIA.....)
KALO SABBATOKURIAKO!

sapila racing
14/04/2006, 14:14
Μπορείς να μου πείς αν αυτά τα κράνη από USA, έχουν Ευρωπαικές προδιαγραφές (πχ ECE22-04) ?

Αν έχουν μόνο DOT-Snell, και όχι της ΕΕ δεν είναι νόμιμο να κυκλοφορείς με αυτό στην Ευρώπη, οπότε δεν θα πάρω.....

lkol
14/04/2006, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Μπορείς να μου πείς αν αυτά τα κράνη από USA, έχουν Ευρωπαικές προδιαγραφές (πχ ECE22-04) ?

Αν έχουν μόνο DOT-Snell, και όχι της ΕΕ δεν είναι νόμιμο να κυκλοφορείς με αυτό στην Ευρώπη, οπότε δεν θα πάρω.....


:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:
:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

Αυτή πρέπει να είναι η μεγαλύτερη βλακεία που έχω ακούσει...
Sorry φίλε, δεν το λέω προσωπικά, αλλά εκνευρίζομαι με την κάθε ηλίθια δικαιολογία που ψάχνει ο κάθε απατεώνας έμπορας για να αποτρέψει τους πρώην πελάτες του να αγοράσουν ένα κράνος από Αμερική με 300? φτηνότερα!!!!

Οι αμερικάνικες προδιαγραφές DOT-Snell είναι εξίσου αυστηρές με τις ευρωπαϊκές (ECE22-04) και ίσως αυτηρότερες ....

Η μόνη διαφορά μεταξύ των αμερικάνικων με τα ευρωπαϊκά κράνη (τουλάχιστον στa ARAI που ξέρω σίγουρα) είναι το σχήμα που έχει το κέλυφος το οποίο είναι ελάχιστα διαφορετικό για να προσεγγίζει καλύτερα το κεφάλι του μέσου Αμερικάνου ή Ευρωπαίου. Αυτό είναι όλο...
τώρα όποιος σου είπε ότι απαγορεύεται...
:a31:

Σε κάθε περίπτωση τα κράνη είναι εξίσου ασφαλή και από τις δυο πλευρές, αλλά πολύ πιο φτηνά στις ΗΠΑ.

Όλα αυτά φιλικά, :beer:

...και βέβαια εχθρικά προς τους απατεώνες έμπορους που πάνε να μας δουλέψουν με ένα σωρό ανόητες δικαιολογίες. :a37:

alexioannides
14/04/2006, 20:39
egw epidi to sugekrimeno kranos to exw dokimasei kai sto agio motors kai apo usa (auto to opoio parelaba) de katalaba kamia diafora oute sto kelifos. nomizw oti einai aksibws oloidia metaksu tous. einai kai fresko me kataskeuh made in japan 11/'05 mia xara!!!!! teleio!

Alx 84
14/04/2006, 22:55
Καλορίζικο το κρανάκι και αχρείαστο.

Σχετικά με τις προδιαγραφές μου είχαν κάνει κ εμένα ερώτηση (κ εγώ Arai απο America έχω).
Το θέμα είναι άν σε σταματήσει ο μπουρτζόβλαχος και έχει πάρει εντολή να γράψει ότι κινήται τι του λές; Σιγά μην ξέρει τι σημαίνει Arai. Με προδιαγραφές DOT-Snell είσαι οκ. (για τον έλεγχο και μόνο. Οτι είναι ασφαλή το ξέρουμε)

ΣΦΕΝΤΟΝΑΣ
15/04/2006, 14:09
xereto ta palikargia ---------- parigila ke ego ena kranos apo ton BAJARON eimai sthn triti mera anamonhs gia na doyme ti ha gini .
To USPS me parakoulouhisi expres pou stelni o BAJARON blepo mono tin imera pou jekinise apo to maimi .
:a53:
kANONIKA DEN EPREPE NA IXE FTASI ELLADA MESA SE TRIS MERES bazo ton kodiko parakoulouhisis kai blepo mono pote jekinise :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:
-----malon prepi na kano ipomoni------:( :( :( :( :( :(

alexioannides
15/04/2006, 14:50
EGW EIMAI XEIROTEROS APO SENA! OLO TOU ESTELNA MYNHMATA OTI ANHSYXW...
MHN ANHSHXEIS MPOREIS NA TSEKAREIS KA8E APOGEYMA (GIA THN USA) STO WWW.USPS.COM
ALLA EPISEIS KAI STO WWW.ELTA.GR! EGW TO KOITAZW KAI APO TA DYO SITE!
MHN ANHSYXEIS DEYTERA APOGEYMA 8A EXEIS SUGOURA NEOTERA! ASE POU EMENA OTAN STO USPS ELEGE OTI APLA EFUGE APO MIAMI AUTO HTAN STO TELWNIO THS ELLADAS!
LOIPON KALORIZIKO! AAA ! PIO ARAI PHRES? KAI POSO SOU STOIXHSE TELIKA? ME TI TROPO TON PLHRWSES?

ΣΦΕΝΤΟΝΑΣ
18/04/2006, 10:09
telika ixes dikio file to sabato aporousa ti exine :a53:
ke tin kiriaki 10:15 pm mou to feran sto spiti :a54: :a54: :a54:
mou to eferan ta elta KALA RE douleboun ke tin kiriaki
pira ena RX7 GIBERNAU GP einai o.k. :sun:
kai stixise peripou 400 eyro mazi me metaforika:a55: kala einai an skeftis oti edo to ebriska 850 eyro:a015:
telos kalo ola kala

alexioannides
18/04/2006, 10:44
ante megeia sou!!!!!! kalotaksido kai axreiasto na sou einai!
file? gamata ta arai e? einai to mono granos pou douleuei pragmatika o eksaerismos tou!

me ti ton plhrwses? paypal?

kai pali megeia sou

Thoreevos
18/04/2006, 11:08
...και πως τον βρίσκουμε τον Ron στο ebay ρε μάγκες?
αν καταλαβείνω ορθώς ο τύπος έχει shop... right?

υγείες :beer:

alexioannides
18/04/2006, 12:14
bes sto ebay kai kane anazhthsh member bajaron
e poiastou kamia suzhthsh kai 8a breite akrh gia poio kranos endiaferesai poso to dinei ktl. oti kai na sumbei mhn anhsuxeis o ron einai 101% aksiopistos tupos

ΣΦΕΝΤΟΝΑΣ
18/04/2006, 13:50
me paypal
to kranos einai kalo ala o horibos sta pola xiliometra einai arketos.
bebea exi poli kali aerodinamiki sxediasi ke pano apo to fering kratas to kefali sou:cool: :cool: :cool:

ΓκαζοφωνιΞ
22/04/2006, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
LOIPON PAIDES EGW MOLIS PARELABA TO KRANOS APO TON GNWSTO SE POLLOUS BAJARON (RON) APO USA!
STELENEI ARAI 5XRONIA TWRA SE OLON TON KOSMO!
AN EXETE SKOPO NA DWSETE KAPOU STA 500 EURW GIA KRANOS BREITE TON STO E-BAY EINAI 101% AKSIOPISTOS! EGW APLA TOU EDWSA THN PARAGELIA MOU STO E MAIL TOU KAI AYTOS POLU APLA MOU ESTEILE AYTA POU TOU ZHTHSA! KRANOS ZELATINES KTL... TA KRANH EINAI GNHSIOTATA KAI ERXONTE XWRIS FOROUS TELWNIOU EDW STHN ELLADA!
PISTEUW OTI AKSIZEI PIO POLU APO TO NA DWSOUME SE ELLHNES APATEWNES (P.X. @GIO MOTORS, BIKE @CCESSORIES, MC M@TOR IMPORT) KAPOU STA 1000 EURW GIA KRANOS KAI 100EURW GIA ZELATINA! ALWSTE APO BASIMES PLHROFORIES KAI AYTOI APO AMERIKH TA FERNOUN APLA KANOUN MAZIKH PARAGELEIA.....
AYTA TA OLIGA! TWRA MOLIS ARXISAN NA FEYGOUN TA SYNEFA KAI MALLON 8A BGW ME TO SV NA DOKIMASW TO KRANOS KAI NA KANW MIA XALARH EKDROMOULA WS THN KABALA (MPARMPOUNAKIA OUZAKI KAI DIAFORA TETOIA.....)
KALO SABBATOKURIAKO!



Μπορεις να μου πεις πως ακριβως τον βρηκες????
Εβαλα το ονομα του στο ebay αλλα τιποτα...

alexioannides
22/04/2006, 21:07
einai aplo
www.ebay.com

advanced search

find a member

Enter User ID or email address of member
ekei grafeis:
"bajaron"

kai sou ton emfanizei

http://search.ebay.com/_W0QQfgtpZ1QQfrppZ25QQsassZbajaron

kinhsh
23/04/2006, 01:41
Εμενα φιλος αγορασε Αραι στην Ελλαδα στο Μc motor import το Quantum του Νακανο με 400-440 ευρω δεν ειμαι σιγουρος.Που τα βρηκες τα 1000 ευρω΄;
Kαι επειτα το κρανος που πηρες απο Αμερικη το πουλαει ο Ron.Δηλαδη αυτος ο Ron γραφει e-mail,τα συσκευαζει για εξωτερικο,τα αγοραζει -αυτα ακουγονται σαν καποιον που μαλλον λαθραια χωρις φορους τα εχει εισαγει στην Αμερικη και αντιστοιχα χωρις φορους τα εξαγει. Αν λειτουργουσε ετσι η οικονομια χωρις φορους εσυ δεν θα ειχες δρομο να οδηγησεις.

alexioannides
23/04/2006, 07:55
TO KRANOS POU ANAFEREIS HTAN SE STOCK KAI HTAN KANA-DYO POU DE TA AGORAZE KANENAS KAI EINAI H EKSERESH TOU KANONA MIAS KAI EINAI KRANH 2-3 ETWN... MH SOU PW 4-5 ETWN. PANE SE ENA MAGAZI. ZHTA ENA RX7 ME GRAFIKA ETOUS 2006 KAI ETSI ANETOS POU EISAI ZHTA TOYS KAI MIA ZELATINA KA8REFTH GIA TO ARAI SOU. META KATSE SE MIA KAREKLA KAI APOLAUSE THN TIMH POU 8A SOU POUNE!
PISTEPSEME 8A SOU POUNE KAPOU STA 1000 EURW!
KAI NA SOU PW? AUTA TA MAGAZIA 8ALEI NA PEIS OTI DE DOULEUOUN ME 150% KERDOS?MAKARI AUTA TA XRHMATA NA PHGAINAN SE DROMOUS. 8A TOUS TA EDINA KAI ME TO PARAPARW ALLA APLA OPWS OI PERISSOTEROI ELLHNES PROTHMANE KAI AUTOI NA POULHSOUN ENA PROION OLON TON MHNA KAI NA BGALOUN ENA "A" KERDOS APO TO NA POULHSOUN 20 PROIONTA FTHNOTERA KAI NA BGALOUN TO IDIO "A" KERDOS! (KALITERA NA KA8ESAI XWRIS NA DOULEUEIS KAI NA PERIMENEIS TO KOROIDO POU 8A MPEI STO MAGAZI SOU)
SUGNWMH KIOLAS MERES POU EINAI... XRONIA POLLA!

the_passenger
23/04/2006, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
Εμενα φιλος αγορασε Αραι στην Ελλαδα στο Μc motor import το Quantum του Νακανο με 400-440 ευρω δεν ειμαι σιγουρος.Που τα βρηκες τα 1000 ευρω΄;
Kαι επειτα το κρανος που πηρες απο Αμερικη το πουλαει ο Ron.Δηλαδη αυτος ο Ron γραφει e-mail,τα συσκευαζει για εξωτερικο,τα αγοραζει -αυτα ακουγονται σαν καποιον που μαλλον λαθραια χωρις φορους τα εχει εισαγει στην Αμερικη και αντιστοιχα χωρις φορους τα εξαγει. Αν λειτουργουσε ετσι η οικονομια χωρις φορους εσυ δεν θα ειχες δρομο να οδηγησεις.

E oxi kale mou file!!! :nono:

Kale mou file sou ta pairnoune xontra akoma kai pou ..klaneis! to exeis parei xampari? :confused:

Exeis parathrisei posa panakriva aytokinhta kykloforoun e3w teleytaia??? (anw twn 100.000 euro) :confused: :confused:

E oxi kale mou file!!! 8a se dikaiologousa mono an hsoun ki esy apo aytous pou masane me xrysa koutalia stis plates aytwn opou douleyoun gia ayta... :eek:

Einai dikaio dhladh pou plhrwna epi ena xrono to 800euro RX7 corsair mou gia na kerdisoun 19% to kwlokratos kai 150% o ka8e emporakos? exw to rolo tou M@LAKA dhladlh?

e oxi re file mou.. DEN TOUS TA 3ANAXARIZW.........

alexioannides
23/04/2006, 15:17
polu swsta ta les!
meta to munhma mou eixa tupseis mhpws eimai kakos egw!
alla etsi opws ta les einai! giati na douleuoun me tetoio kerdos? epidi etsi goustarei o "italos"? na pane na gamh8oune re oloi tous!

oloi apo eksw na agorazoume mexri na sumorfw8oune oloi tous kai sthn ellada!

DarkSight
08/12/2006, 04:19
Geia sas. Exo parakolouthisi ti syzitisi sas sxetika me to Bajaron kai tha ithela na sas kano mia erotisi (an fysika gnorizete!!!).Exo paraggeilei kai ego apo ton Bajaron ena Arai kai exei fygei apo Miami me Express apo tis 24/11 (etsi leei sto USPS). Exoun perasei toses meres kai akoma tipota!einai logiki i kathysterisi? Mipos prepei na arxiso na anisixo?
Eyxaristo!

ΜΟΖΑΡΤ
08/12/2006, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DarkSight
Geia sas. Exo parakolouthisi ti syzitisi sas sxetika me to Bajaron kai tha ithela na sas kano mia erotisi (an fysika gnorizete!!!).Exo paraggeilei kai ego apo ton Bajaron ena Arai kai exei fygei apo Miami me Express apo tis 24/11 (etsi leei sto USPS). Exoun perasei toses meres kai akoma tipota!einai logiki i kathysterisi? Mipos prepei na arxiso na anisixo?
Eyxaristo!
η καθυστερηση ειναι εδω στην ελλαδα.
εμενα εκανε 4 μερες να φυγει η εξατμιση απο τον Ron και εκανε 12 μερες να ερθει το χαρτακι απο το ταχυδρομειο σπιτι μου.ειχε ημερομηνια παραλαβης 7 αυγουστου ελλαδα και το χαρτακι ηρθε μια βδομαδα μετα τον 15αυγουστο

Atsatsos
08/12/2006, 09:20
Κι εσύ εδώ ρε κουλάδι; :wave2:

ΜΟΖΑΡΤ
08/12/2006, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atsatsos
Κι εσύ εδώ ρε κουλάδι; :wave2:
εδω δεν σπαμαρω γιατι μαλωνουν, μιας και σπαμαρουν οι ιδιοι

DarkSight
08/12/2006, 11:28
Elpizo na min kathisterisi poli akoma! Eyxaristo gia tin apantisi. Ayti i anamoni mou ti spaei!:mad::wave2:

alexioannides
11/02/2007, 14:16
na kai to kranos pou eixa ksexasei na balw foto


telika hr8e to kranos sou? de mas apanthses.
ola kala?


77450

gcrook
11/02/2007, 15:28
Ρε αλεξ στο εστειλε σαν gift και γλιτωσες τελωνειο;
Γιατι ετσι οπως το ειπες στην αρχη του θρεντ ακουγεται σαν να μην περνανε γενικα τα δεματα του bajaron τελωνειο και αυτο δεν ισχυει.

alexioannides
11/02/2007, 16:08
nai re arxh-telwniake tou parakratous san gift to estelne ti nomizes oti yparxei enas mis8omenos alodapos pou ta pernouse kato apo ta syrmatoplegmata??? aaa gi'auto to diko sou kranos einai ligo gratzounismeno panw panw e?? apo ta syrmatoplegmata!!!


aaaaaa kaloooo eeee?????

8a sou spiniarw sthn karafla e?

gcrook
11/02/2007, 16:30
Τι μαλακα......:rotflmao:

lampros_fazer
11/02/2007, 19:53
Ρε μάγκες καλορίζικα τα κράνη σας αλλά μας βγήκανε τα μάτια μ'αυτά τα greeklish..(ειδικά τα κεφαλαία..:cry: )

arxaios
11/02/2007, 22:17
Από αγγλία συνολικά 680 Ε με δύο ζελατίνες καθρέπτη .
Χωρίς πλάκα τώρα ΑΣΗΜΙ ή ΧΡΥΣΑΦΙ σας αρέσει καλλίτερα ;;;;;;;;


77476

arxaios
11/02/2007, 22:18
;;;;;;;;;;


77477

GIXXERAKIAS
11/02/2007, 23:00
ΑΣΗΜΙ ΑΒΛΕΠΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!:beer: :wave2:
Με γεια το κρανακι,τελειο και αχρειαστο να ναι!!

gcrook
11/02/2007, 23:12
Η ιριδιζουσα γαμει.


Η δευτερη δατ ιζ:D

alexioannides
11/02/2007, 23:20
kai h mple i dikia mou einai gamath!!!

megeia sou!


77478

DarkSight
11/02/2007, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
na kai to kranos pou eixa ksexasei na balw foto


telika hr8e to kranos sou? de mas apanthses.
ola kala?

Ναι Alex, ήρθε το κρανάκι...τέλειο και είναι το ίδιο με το δικό σου (Matsudo)!Άξιζε η αναμονή τελικά και το συνιστώ ανεπιφύλακτα πλέον σε όποιον σκέφτεται να αγοράσει απο τον bajaron, ο τύπος είναι αψογος! Εγώ έχω παραγγείλει και εξατμίσεις τώρα και τις περιμένω...!!! :D
ΑΑΑΑ....Ο ασημί καθρέπτης λέει πολύ...μάλλον θα τον πάρω!!!:beer:
:)

alexioannides
12/02/2007, 00:12
ante bravo re sy na to xairesai!

kamia fora pou de xrhsimopoiw to sv, koitazw to arai mou kai lew apo mesa mou: "koita ti gamato kranos einai re..."

ontws panemorfo!

loipon xarhka pou se boh8hsa.
kai oti alo 8eleis edw eimaste.

kala xiliometra kai axreiasto na einai.....:beer:

fantacid
12/02/2007, 00:27
μη δινετε κ πολυ σημασια στις ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ του tracing απο usps (καλα για των ελτα δε το συζηταμε καν!), απλα τσεκαρωντας το tracking number ξερετε οτι δεν ειναι απατεωνας ο πωλητης του ebay k εχει στειλει το δεμα σας.

αναλογα το delivery time που σας ειπε ο πωλητης προσθεστε ακομα 3-4 ή μαχ μια εβδομαδα-aka 5 εργασιμες, γιατι τα ΕΛΤΑ πολλες φορες τον παιζουνε. αλλες φορες ειναι στην ωρα τους......αλλα συνηθως οχι!

πολλες φορες κ το usps εχει delay στο tracing, αρα μην αγχωνεστε.
μπορειτε να αγχωθητε εαν εχει κολλησει στο international dispatch για περισσοτερο τις μιας εβδομαδας.
βεβαιωθητε οτι σας το στελνουν με express airmail (4-12day) ή απλα αεροπορικος (4-6weeks) με τη μιση χρεωση.
γιατι η επιγεια παραδοση μπορει να παρει μεχρι κ 3 μηνες!!!!!!!



:wave2:

arxaios
12/02/2007, 12:55
Πάντως το Matsudo έχει πουλήσει πάρα πολύ !!!!!!!!
Μόνο στο thread αυτό είμαστε 3 !!!!!!
:wave2: :wave2: :wave2:

DarkSight
12/02/2007, 15:23
Ευχαριστώ πολύ Alex, εύχομαι και σε σενα να είναι αχρείαστο!
Κατά τη γνώμη μου είναι ένα από τα λίγα (εως πολύ λιγα) ωραία σχέδια της Arai, γι'αυτό και έχει πουλήσει πολύ! Ίσως θα έπρεπε η Arai εκτός από την ποιότητα να προσέξει και λίγο το look. Για μένα τα καλύτερα σχέδια τα έχει η Shoei αν και έχω Arai (λόγω ποιότητας!!!)......Αυτά!!!:wave2:
:D

the_passenger
12/02/2007, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Πάντως το Matsudo έχει πουλήσει πάρα πολύ !!!!!!!!
Μόνο στο thread αυτό είμαστε 3 !!!!!!
:wave2: :wave2: :wave2:

Είμαι κι εγώ έ?!

Από τα πρώτα αγορασμένα από Έλλάδα..

Αλλά αφού έμαθα, η ελαφρώς φιμέ ζελατίνα που χρειάστικα από τον Bajaron ο οποίος είναι και Α-Ψ-Ο-Γ-Ο-Σ !


Με γειά και αχρείαστα νά΄ναι!

:wave2:

dodos_1
15/02/2007, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
Εμενα φιλος αγορασε Αραι στην Ελλαδα στο Μc motor import το Quantum του Νακανο με 400-440 ευρω δεν ειμαι σιγουρος.Που τα βρηκες τα 1000 ευρω΄;
Kαι επειτα το κρανος που πηρες απο Αμερικη το πουλαει ο Ron.Δηλαδη αυτος ο Ron γραφει e-mail,τα συσκευαζει για εξωτερικο,τα αγοραζει -αυτα ακουγονται σαν καποιον που μαλλον λαθραια χωρις φορους τα εχει εισαγει στην Αμερικη και αντιστοιχα χωρις φορους τα εξαγει. Αν λειτουργουσε ετσι η οικονομια χωρις φορους εσυ δεν θα ειχες δρομο να οδηγησεις.


μηπως μπερδεψες τα κρανη;για corsair μιλαμε οχι για quantum.

firefox
04/06/2008, 16:53
παιδιά εδώ και μέρες έστειλα email στον bajaron αλλα ακόμα δεν έχει απάντηση. στο fyredad_at_hotmail.com έστειλα. μήπως έχει αλλάξει email? αν ναι μπορεί κάποιος να μου στήλη τo καινούριο του με pm?

vas_sia
25/06/2008, 15:43
Τον βρήκα και εγώ στο ebay αλλα εχει μονο off road κράνη...Μονο με Maill γινεται η δουλεια?

firefox
25/06/2008, 16:19
τo θέμα είναι ότι στο email του που έχω δεν απαντάει...ξέρει κανένας νέα του?

vas_sia
26/06/2008, 22:02
Πήγαινε στο ebay και ρώτα τον μέσα απο εκει...εμενα μου απαντησε:winka:

alexioannides
27/06/2008, 06:06
o baja ron opws lete einai poly timios amerikanos (kai egw exw parei kranos apo auton) alla exei stamathsei. to teleutaio pou mou esteile htan persy to kalokairi.
den asxoleitai opws palia.

McTalas
27/06/2008, 13:23
mia xara asxolite kai stelenei apo ola apla isos na argei ligaki!!

alla re παιδια στο ebay δεν ψαχνουμε καταστημα ή καποιον πωλητη αλλα ψαχνουμε αντικειμενο!!
εγω εχω παρε 2 κρανη πολυ πιο φτηνα απο τον bajaron και αλλα τοσα πραγματα χωρις κανενα προβλημα!! οποτε μην κολατε σε εναν υπαρχουν χιλιαδες προσφορεσ και ευκαιρειες!!

zuki1000k5
27/06/2008, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
mia xara asxolite kai stelenei apo ola apla isos na argei ligaki!!

alla re παιδια στο ebay δεν ψαχνουμε καταστημα ή καποιον πωλητη αλλα ψαχνουμε αντικειμενο!!
εγω εχω παρε 2 κρανη πολυ πιο φτηνα απο τον bajaron και αλλα τοσα πραγματα χωρις κανενα προβλημα!! οποτε μην κολατε σε εναν υπαρχουν χιλιαδες προσφορεσ και ευκαιρειες!!


Φιλε McTalas

Βρηκα τον bajaron στο ebay,αλλα εχει πολυ λιγα πραγματα...Αν για παραδειγμα εγω που θελω το rx7 του haga,του στειλω email,παιζει να το εχει?Η εχει μονο αυτα που δειχνει στο ''μαγαζι'' του???:confused:


:beer:




:wave2:

firefox
27/06/2008, 15:51
malista efxaristo

native
02/07/2008, 11:33
Μεγεία το κράνος, καλορίζικο και αχρείαστο να ναι.



Και εγώ το δικό μου το arai από τον Bajaron το πήρα πριν από κανά μήνα.


Είναι άψογος επαγγελματίας. Αντιμετώπιση σα τη δική του δε βρίσκεις από Ελληνα εισαγωγέα.


Πραγματικά είναι κρίμα οι δικοί μας να μας αναγκάζουν να στρεφόμαστε στο εξωτερικό


και από άποψη τιμής αλλά και εξυπηρέτησης.



Τον συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους και κυριώς σε αυτούς που δεν έχουν κάνει αγορές από

native
02/07/2008, 11:34
από net.

McTalas
02/07/2008, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Φιλε McTalas

Βρηκα τον bajaron στο ebay,αλλα εχει πολυ λιγα πραγματα...Αν για παραδειγμα εγω που θελω το rx7 του haga,του στειλω email,παιζει να το εχει?Η εχει μονο αυτα που δειχνει στο ''μαγαζι'' του???:confused:


:beer:

:wave2:

να του στειλεις mail και ν α τον ρωτησεις οπως και οι περισσοτεροι πολητές εχουν παρα πολλα αντικειμενα τα οποια δεν τα βγαζουν στο ebay παρα μονο αν το ζητησεις, προφανως για να γλυτωσουν καποιους φορους ebay.

zuki1000k5
02/07/2008, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
να του στειλεις mail και ν α τον ρωτησεις οπως και οι περισσοτεροι πολητές εχουν παρα πολλα αντικειμενα τα οποια δεν τα βγαζουν στο ebay παρα μονο αν το ζητησεις, προφανως για να γλυτωσουν καποιους φορους ebay.



THANKS...!!!!!!!!!!!!!!!


:beer: :beer:

McTalas
02/07/2008, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
THANKS...!!!!!!!!!!!!!!!


:beer: :beer:

τιποτα!!
καλες αγορες !!!!
:beer: :beer: :beer: