PDA

View Full Version : Α ρε "τιμονια" που υπαρχουν........



Giorgos19
14/04/2006, 19:07
Τελειωνω τη σχολη την δευτερα και κανονιζουμε παρεα να παμε για καφεδακι.Αρκετα καινουργια ατομα,φατσες που δεν ειχα ξαναδει.Οπως καθομαστε λοιπον ωραια ωραια πεταει μια κουβεντα ενα παληκαρι για μηχανες ε και γω δεν ηθελα πολλα ξεκηνησε η κουβεντα.μην σας τα πολυλογω αυτος μου ειπε οτι οδηγαει ενα GSXR600 k5<μπαινει σε πιστες ο ιδιος> και ακουστε τι συμβουλες μου εδωσε
1.Μολις παρω το GSR να σκληρηνω τις αναρτησεις γιατι ετσι λεει δεν θα πεφτω σε δυνατα φρεναρισματα στην Αθηνα......Δηλαδη αν παρω το Μ1 του Rossi δεν προκειται να διπλωσει το μπροστινο ποτε σε ελληνικο δρομο....
2.Ο ιδιος,οταν τον ρωτησα αν εχει παρακολουθησει καποιο σχολειο αφου μπαινει σε πιστα απαντησε "Αυτα ειναι βλακειες,εξαλου οδηγαω μια χαρα...."
3.Οταν θα θελω να χωθω σε μια στροφη θα "πεταω" πρωτα τον αγκωνα......
Εγω,οπως θα εκανε καθε λογικος στη θεση μου απλα τον αφησα να μιλαει κ να μιλαει κ να γινεται ρομπα μονος του.......
Αυτα,τα συμπερασματα δικα σας...........

:uplate: :uplate: :uplate: :hypnotize

idi
14/04/2006, 19:12
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
14/04/2006, 19:24
Το κακο ειναι οτι τον/τους ακουν πιτσιρικια και εχουν το καλο παραδειγμα και πανε και σαβουριαζονται.

Δυστυχως φιλε μου, οπως εδω μεσα εχω γνωρισει παιδια που ειναι αριστοι οδηγικα, εχω γνωρισει και κατι ατομα ''εκει εξω'' με κατι ss1000+ που ειναι να μην τους χαρακτηρισεις

Μακρια απο αυτους και υπομονη, καποια στιγμη θα το βαρεθουνε και θα επιστρεψουν στο αμαξι τους...

koutroulis
14/04/2006, 19:48
πες μας και άλλα να μαθαίνουμε



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Giorgos19
14/04/2006, 22:43
Φιλε AFTER εχεις απολυτο δικιο.Οταν ξεκινησε η συζητηση<ποια συζητηση δηλαδη,μονολογος ηταν.....> ειχε παρει ενα υφακι "μικρε ακου τωρα την οδηγαρα για να μαθεις" Α και τωρα που το θυμηθηκα,ειχε πει κιολας οτι στα λιμανακια στην τελευταια δεξια κατηφορικη πριν μπουμε Βαρκιζα βγηκε ντριφταροντας με 170km/h.......:eek: :eek:
Και σκεφτομαι τωρα...παλι καλα που εγω εχω μαθει καποια σωστα,βασικα πραγματακια και καταλαβα οτι μου ελεγε π@π@ριες,αν ηταν καποιος αλλος τι θα εκανε??????Θα πηγαινε να χωθει στη στροφη πετωντας πρωτα τον αγκωνα του??????:yuck:

SUPERMARIO
15/04/2006, 03:12
το να εισαι γρηγορος δεν σημαινει οτι εισαι και καλος οδηγος (και αντιστροφα)

kinhsh
15/04/2006, 03:20
Δεν μπορεις να αποκλεισεις οτι αυτος ο οδηγος ξερει να οδηγαει γρηγορα.Συνηθως οι περισσοτεροι που κοκορευονται ξερουν κιολας αρκετα καλα και εχουν και την διαθεση να κινδυνεψουν για να το αποδειξουν.

dirtbird
15/04/2006, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Α και τωρα που το θυμηθηκα,ειχε πει κιολας οτι στα λιμανακια στην τελευταια δεξια κατηφορικη πριν μπουμε Βαρκιζα βγηκε ντριφταροντας με 170km/h.......:eek: :eek:

Ποιά, αυτή που μονίμως είναι μέσα στα νερά από την αποχέτευση της απέναντι πολυκατοικίας?

Δεν του πέταγες κανά τασάκι στο κεφάλι μπας και ξύπναγε?:smokin:

adam_tsouk
15/04/2006, 12:01
δε πα να λετε.....

ο τυπος ειναι το ειδωλο μου......


:rolleyes:



:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

alexk
15/04/2006, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Ποιά, αυτή που μονίμως είναι μέσα στα νερά από την αποχέτευση της απέναντι πολυκατοικίας?


+1 Aυτή την στροφή, μετά από 3 χρόνια την είδα χωρίς νερό για πρώτη φορά το περασμένο ΣΚ. Είναι θέμα για είδηση!!!

Το παλικάρι παρακαλώ πολύ να ανοίξει μια σχολή, για να μάθουν και οι οδηγοί του MotoGP να στρίβουν.

PeterMurphy
16/04/2006, 02:07
Tou pes na dokimasei na katourisei mia fora sti zoi toy?Gemisame *amiades..alla de ftaei aytos..ftaine oi alloi gyro toy poy toy koynane to kefali sugkatabatika..Re traba k fuck me kana skuli..fanfaropoyle..:smokin:

catmaster
16/04/2006, 02:18
Αμα τονε κερναγες και κανα ξυδακι θα σου ελεγε οτι αντι για gixxer οδηγουσε αυτο:

http://www.imdb.com/gallery/ss/0399201/IS74.jpg
(στο δευτερο ξυδι θα σου ελεγε οτι αυτος επαιζε στην ταινια..)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κατι καραγκιοζοπουλοι που κυκλοφορανε ρε...αυτος πρεπει να ηταν ξαδερφος του Τζιμη του Αληθεια!!

:lol: :lol: :lol:

PeterMurphy
16/04/2006, 02:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Αμα τονε κερναγες και κανα ξυδακι θα σου ελεγε οτι αντι για gixxer οδηγουσε αυτο:

http://www.imdb.com/gallery/ss/0399201/IS74.jpg
(στο δευτερο ξυδι θα σου ελεγε οτι αυτος επαιζε στην ταινια..)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κατι καραγκιοζοπουλοι που κυκλοφορανε ρε...αυτος πρεπει να ηταν ξαδερφος του Τζιμη του Αληθεια!!

:lol: :lol: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: Solare treleee!! :beer:

nassosxlvbros
16/04/2006, 10:10
"170km στην κατηφορικη της Βαρκιζας"

Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Ποιά, αυτή που μονίμως είναι μέσα στα νερά από την αποχέτευση της απέναντι πολυκατοικίας?

Δεν του πέταγες κανά τασάκι στο κεφάλι μπας και ξύπναγε?:smokin:



ε,γι'αυτο ντριφταριζε ρε παιδες...απο τα νερα....:lol: :lol:

κι αν σπιναριζε μαλλον το κοντερ (αν δε κανω λαθος το ταχυμετρο ειναι συνδεμενο με τη μεταδοση)μαλλον εγραφε οτι ηθελε......
παλια συναδελφος ειχε κολλητο με ενα Civic V-tec που κοκορευοταν πως μπηκε στη δεξια στροφη (πριν τη τρυπα του καραμανλη) με...160 κμ.....
ζντοινγκ.....!!!
μερικοι εχουν περασει τα κμ για στραγαλια.....:wave2:

Giorgos19
16/04/2006, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από PeterMurphy
alla de ftaei aytos..ftaine oi alloi gyro toy poy toy koynane to kefali sugkatabatika..
Εκεινη τη στιγμη δεν ειχα καμια διθεση ν ασχοληθω μαζι του.εΓω ειχα παει να ξεκινησω μια κουβεντα γιατι νομιζα οτι ηταν μοτοσυκλετιστης και οχι π@π@ρ@ς.Και εξαλλου γιατι να ασχοληθω?Για να φτασουμε στο σημειο να βριζομαστε και να χαλασει ολη μου η διαθεση?Εδω οταν μου ειπε για το σφιξημο των αναρτησεων πηγα να του πω κατι και ο μαγκας δεν ηθελε να μ ακουσει με τπτ!Ε μην σωσει και ακουσει ποτε του!Μερικα ατομα ειναι υπευθηνσα για την καταντια τους.Το νου σας ομως,αν σε μια κατηφορικη με νερα σας περασει καποιος απο εσωτερικη ντιφταροντας με 170 και εχοντας πεταξει τον αγκωνα του<μαλλον το κεφαλι του θα επρεπε κυριολεκτικα,για τα μπαζα ειναι> θα ειναι αυτος.Κοιταξτε και τις αναρτησεις του,μπορει να εχει βγαλει τα ελατηρια και να εχει βαλει μπετον για να μην πεσει.Πoια OHLINS??Μπετα ΗΡΑΚΛΗΣ λεμε τωρα......
:D :D :D :smokin:

mystique
16/04/2006, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
δε πα να λετε.....

ο τυπος ειναι το ειδωλο μου......


:rolleyes:



:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

se kalo sou re Adam! trelo gelio!!!
:beer:

PeterMurphy
16/04/2006, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Εκεινη τη στιγμη δεν ειχα καμια διθεση ν ασχοληθω μαζι του.εΓω ειχα παει να ξεκινησω μια κουβεντα γιατι νομιζα οτι ηταν μοτοσυκλετιστης και οχι π@π@ρ@ς.Και εξαλλου γιατι να ασχοληθω?Για να φτασουμε στο σημειο να βριζομαστε και να χαλασει ολη μου η διαθεση?Εδω οταν μου ειπε για το σφιξημο των αναρτησεων πηγα να του πω κατι και ο μαγκας δεν ηθελε να μ ακουσει με τπτ!Ε μην σωσει και ακουσει ποτε του!Μερικα ατομα ειναι υπευθηνσα για την καταντια τους.Το νου σας ομως,αν σε μια κατηφορικη με νερα σας περασει καποιος απο εσωτερικη ντιφταροντας με 170 και εχοντας πεταξει τον αγκωνα του<μαλλον το κεφαλι του θα επρεπε κυριολεκτικα,για τα μπαζα ειναι> θα ειναι αυτος.Κοιταξτε και τις αναρτησεις του,μπορει να εχει βγαλει τα ελατηρια και να εχει βαλει μπετον για να μην πεσει.Πoια OHLINS??Μπετα ΗΡΑΚΛΗΣ λεμε τωρα......
:D :D :D :smokin:

Se katalabaino man,min anisixeis.Poses fores exeis katsei se ena trapezi k kei poy pineis ton kafe soy petagetai o enas k monadikos(panta etsi den ginetai?) k arxizei k milaei gia ta katorthomata tis zois toy!?!?!...opote ti kaneis..epeidi exeis skopo na coolareis ligo,k epeidi de goystareis na maloseis..sikonesai..k ton poylo...Oso gia tin apomimisi Rossi(xero..einai ierosylia,xabales na ginetai..) otan ton bgaloyn se lampada(blepe rouva) tha pame oloi na ton agorasoyme k tha ton baloyme stin bibliothiki mas k tha leme "ayton ton anthropo ton ixera.." Ti Mpeta Hraklis...betoblakas pes kalytera na sai mesa.Oxi tipot'alllo,alla to palikari xaramizetai edo sto Elanta,isos na krybetai anamesa mas o epomenos protathlitis ton GP(i ora tis ntomatas..)Apo tetoious.. :smokin:

Βαγγελας
16/04/2006, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Εκεινη τη στιγμη δεν ειχα καμια διθεση ν ασχοληθω μαζι του.εΓω ειχα παει να ξεκινησω μια κουβεντα γιατι νομιζα οτι ηταν μοτοσυκλετιστης και οχι π@π@ρ@ς.Και εξαλλου γιατι να ασχοληθω?Για να φτασουμε στο σημειο να βριζομαστε και να χαλασει ολη μου η διαθεση?Εδω οταν μου ειπε για το σφιξημο των αναρτησεων πηγα να του πω κατι και ο μαγκας δεν ηθελε να μ ακουσει με τπτ!Ε μην σωσει και ακουσει ποτε του!Μερικα ατομα ειναι υπευθηνσα για την καταντια τους.Το νου σας ομως,αν σε μια κατηφορικη με νερα σας περασει καποιος απο εσωτερικη ντιφταροντας με 170 και εχοντας πεταξει τον αγκωνα του<μαλλον το κεφαλι του θα επρεπε κυριολεκτικα,για τα μπαζα ειναι> θα ειναι αυτος.Κοιταξτε και τις αναρτησεις του,μπορει να εχει βγαλει τα ελατηρια και να εχει βαλει μπετον για να μην πεσει.Πoια OHLINS??Μπετα ΗΡΑΚΛΗΣ λεμε τωρα......
:D :D :D :smokin:


φιλε μου μη χαλας τη διαθεση σου ........

απλα αλλη φορα να αρχινας και συ το δουλεμα χαλαρα και στο τελος να επιμενεις !!!!!!!!!

πατημα στο κεφαλι σε κατι τετοιους ....

μια φορα ημουν στο Ριο Αντιριο και μεσα στο καραβι λεω σε εναν με ενα CBR 400 R ΑΘΗΝΑΙΟ !!!!!!!! περικαλω......

να παμε μαζι αμα θελει και να πιουμε και καφε Αμφιλοχια .....

και λεει ο δικος σας .... δεν μπορω φιλε θελω να εχω ζεστα λαστιχα για τις στροφες στο Μενιδη . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοκαλο εγω ..... :eyepop: :eyepop:

....λες και εγω θα πηγαινα με 70 !!!!!!! και τραλα λα λαααααα.....

η λες και αυτος θα πηγαινε ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ μαλιοκουβαρα !!!!! :lol: :lol:

gcrook
16/04/2006, 16:59
Γι'αυτο προσοχη!
Αν δειτε κανεναν να ερχεται με χιλια κατα πανω σας πετωντας τον αγκωνα δεν ειναι για να σας χτυπησει.
Να στριψει θελει.:rotflmao:
Βεβαια ο καθε ενας εχει το δικο του προσωπικο στυλ.
Εγω για παραδειγμα ριχνω "σφαλιαρες".
:winka:
Αλλος κλωτσαει...τα μαρσπιε:rotflmao:
Αστα, μεγαλο θεμα η αγωνιστικη οδηγηση.

nassosxlvbros
16/04/2006, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
δε πα να λετε.....

ο τυπος ειναι το ειδωλο μου......


:rolleyes:



:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


με λιγο τσιμενταρισμα γινεται ενα ειδωλιο πρωτο και σε φυσικο μεγεθος....:lol: :lol: :lol: :lol:

alexk
16/04/2006, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Βαγγελας

να παμε μαζι αμα θελει και να πιουμε και καφε Αμφιλοχια .....

και λεει ο δικος σας .... δεν μπορω φιλε θελω να εχω ζεστα λαστιχα για τις στροφες στο Μενιδη . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Αυτός δεν προλαβαίνει μάλλο να ζεστάνει από Αμφιλοχία μέχρι Μενίδι ε?.....
Τώρα που έγινε και η γέφυρα, θα παίρνει φόρα από Αθήνα μάλλον να ζεστάνει.

Έπρεπε να του πεις... "οκ, όπως είσαι Αμφιλοχία, γυρνάς μία μέχρι Αγρίνιο, παίρνεις αναστροφή στο πρώτο φανάρι, γρήγορα-γρήγορα (μην κρυώσουν οι γόμμες) και επιστρέφεις με ζεστά".

tsoukas77
16/04/2006, 20:12
Eπρεπε να του πεις οτι εσυ αντι για τον αγκωνα,βγαζεις πρωτα το ...!!!

SUPERMARIO
17/04/2006, 00:02
ρε παιδια μην το κανετε σαν τον αλλο που αναβε το τσιγαρο με το σκουλαρικι...:smokin:

Giorgos19
17/04/2006, 00:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
ρε παιδια μην το κανετε σαν τον αλλο που αναβε το τσιγαρο με το σκουλαρικι...:smokin:
Για πε για πε.....Γιατι ειχα ενα γνωστο που ελεγε οτι ηταν συνοδηγος σε ενα παπακι που εξηνε πηνακιδα και απο τις σπιθες αναψε τσιγαρο (καθοταν πλατη στον οδηγο).........:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SUPERMARIO
17/04/2006, 01:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Για πε για πε.....Γιατι ειχα ενα γνωστο που ελεγε οτι ηταν συνοδηγος σε ενα παπακι που εξηνε πηνακιδα και απο τις σπιθες αναψε τσιγαρο (καθοταν πλατη στον οδηγο).........:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
----------------------------------------------------------------



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: πολυ καλο.να τους γνωρισουμε μεταξυ τους μιας και ο δικος μου εγερνε τοσο πολυ για να στριψει που με τις σπιθες απο το σκουλαρικι του αναβε τσιγαρο:lol: :lol:

PeterMurphy
17/04/2006, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
----------------------------------------------------------------



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: πολυ καλο.να τους γνωρισουμε μεταξυ τους μιας και ο δικος μου εγερνε τοσο πολυ για να στριψει που με τις σπιθες απο το σκουλαρικι του αναβε τσιγαρο:lol: :lol:

To skoylariki na ypotheso itan sti myti eeeeeeeeee??? :rotflmao:

tati
17/04/2006, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από PeterMurphy
To skoylariki na ypotheso itan sti myti eeeeeeeeee??? :rotflmao:
Στη γλώσσα μάλλον...:rotflmao: :rotflmao:

PeterMurphy
17/04/2006, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
Στη γλώσσα μάλλον...:rotflmao: :rotflmao:


Apisteyti...:rotflmao: :rotflmao:

Giorgos19
17/04/2006, 12:11
Το ιδιο ατομο που ειχε πει για το τσιγαρο,ειχε πεταξει και ενα αλλο υπερτατο.Συναντιομαστε μια μερα στι φροντηστηριο και τι μου λεει???.."Μλκ Γιωργο πηγα Θεσσαλονικη με το GPZ σε μιση ωρα!!!!!!!!!":eek: :eek: :eek:
Το ελεγε και το πιστευε...Και του απανταω εγω....."Ρε συ μπας και πηγες μςχρι την πινακιδα στην εθνικη που γραφει προς Θεσσαλονικη και μπερδευτικες???"
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

PeterMurphy
17/04/2006, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Το ιδιο ατομο που ειχε πει για το τσιγαρο,ειχε πεταξει και ενα αλλο υπερτατο.Συναντιομαστε μια μερα στι φροντηστηριο και τι μου λεει???.."Μλκ Γιωργο πηγα Θεσσαλονικη με το GPZ σε μιση ωρα!!!!!!!!!":eek: :eek: :eek:
Το ελεγε και το πιστευε...Και του απανταω εγω....."Ρε συ μπας και πηγες μςχρι την πινακιδα στην εθνικη που γραφει προς Θεσσαλονικη και μπερδευτικες???"
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

:rotflmao: Ρε Γιωργη..τι γινεται με σενα...ολοι οι καμμενοι σε ενα ερχονται?Εφοσον το πιστευε κιολας εκει υπαρχει ΜΕΓΑΛΟ προβλημα φιλε μου...Πες του να τα βρει με την αληθεια..πρεπει να χει μαλωσει πολλααααααα χρονια..:rotflmao:

Giorgos19
17/04/2006, 12:56
Αστα να πανε!Βλεπεις εδω που μενω εχουμε παρα πολους wanna be οδηγαρες και ετσι οι πιθανοτητες να συναντησεις μια τετοια "καρατιμονα" ειναι μεγαλυτερες!

kachius
17/04/2006, 13:00
Είστε άσχετοι και δε ξέρετε να οδηγείτε :mad:

Γι'αυτό τα λέτε αυτά, απ'την κακία σας !! :mad:



Άμα βάλετε σκουλαρίκι και μάθετε να τσουλάτε θα δείτε
πώς γίνετε...


Και έγω ανάβω τσιγάρο ακόμα και τώρα που
δε φοράω πια σκουλαρίκια :D :rotflmao: :rotflmao:

Όσο για το στρίψιμο με τον αγκώνα
πραγματικά απορώ :confused:

εσείς δηλαδή πώς στρίβετε ?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
17/04/2006, 14:43
το γέλιο είναι όταν με "πονηρές ερωτήσεις" τους κάνεις ακόμα περισσότερο ρόμπα...

του στυλ.... πωπω... σωστός είσαι στο σφίξιμο... των αναρτήσεων...

Πως θα το κάνω...;;; με κάβουρα , ή κανά ειδικό εργαλείο;... αλήθεια και τι SAG να δώσω;...

Στην στροφή με πολλά τον ρωτάς απλά... drift εεεε;;.... εγώ φίλε μου δεν ξέρω αλλά πως το κάνεις;... και εκεί αρχίζει το γέλιο...

"πιθανόν να ακούσεις , με πολύ γκάζι και απότομο φρένο, ή κατέβασμα ταχύτητας με 170 στο κοντέρ !!!!!"...και έρχεται η επόμενη ερώτηση,.... μα καλά δεν κομπλάρει το κιβώτιο με αυτό;...

Σε παρόμοια δεύτερη ερώτηση , που είχα κάνει σε κάποιον "γλήγορο", μου είπε οτι το κιβώτιο πίσω το έδενε με χταπόδι !!!!!!....:eyepop: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao:


Και άλλα πολλά , που μέσα στην φόρα τους , αποκτάς ενδιαφέρον στο πόσες μαλακίες μπορούν να πουν ανά δευτερόλεπτο...

Και να υπερηφανεύονται κιόλας....


Gandalf

Giorgos19
17/04/2006, 23:14
Τωρα μου ρθε......Επρεπε να του κανω συζητηση περι γυροσκοπικου φαινομενου.Τι κουβεντα δηλαδη,απλα να του ανεφερα τι συμβαινει!Φανταζεστε γελιο?????
:rotflmao: :rotflmao:

AFTER
17/04/2006, 23:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
"πιθανόν να ακούσεις , με πολύ γκάζι και απότομο φρένο, ή κατέβασμα ταχύτητας με 170 στο κοντέρ !!!!!"...και έρχεται η επόμενη ερώτηση,.... μα καλά δεν κομπλάρει το κιβώτιο με αυτό;...

Σε παρόμοια δεύτερη ερώτηση , που είχα κάνει σε κάποιον "γλήγορο", μου είπε οτι το κιβώτιο πίσω το έδενε με χταπόδι !!!!!!....:eyepop: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao:




Μπορεις να πεις στο εν λογω ατομο να μου στειλει ενα αυτογραφο???!?
:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bigcry: :lol:

lampros_fazer
19/04/2006, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
Συνηθως οι περισσοτεροι που κοκορευονται ξερουν κιολας αρκετα καλα και εχουν και την διαθεση να κινδυνεψουν για να το αποδειξουν.
Αυτό δλδ τώρα τι είναι;;Μαγκιά;Ηρωισμός;Του αξίζουν συγχαρητήρια και θαυμασμος;;
Εγώ θα λυπόμουν πραγματικά έναν τέτοιο τύπο...:( Καμένο χαρτί..:rolleyes:

Βαγγελας
19/04/2006, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
Αυτός δεν προλαβαίνει μάλλο να ζεστάνει από Αμφιλοχία μέχρι Μενίδι ε?.....
Τώρα που έγινε και η γέφυρα, θα παίρνει φόρα από Αθήνα μάλλον να ζεστάνει.

Έπρεπε να του πεις... "οκ, όπως είσαι Αμφιλοχία, γυρνάς μία μέχρι Αγρίνιο, παίρνεις αναστροφή στο πρώτο φανάρι, γρήγορα-γρήγορα (μην κρυώσουν οι γόμμες) και επιστρέφεις με ζεστά".



χεχεχε.......... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


εχω δει και ακουσει ενα σωρο που πλεον δεν τα θυμαμαι καν.....

οπως ενας κολητος μου καποτε ηθελε να βρει τις λεγομενες κουβερτες που ζεστενουν τα λαστιχα στην πιστα για να τη βαζει στη πριζα πριν απο καθε μεγαλη εξορμηση ........

και αλλα τετοια εμπριμε . :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kostom
19/04/2006, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
Δεν μπορεις να αποκλεισεις οτι αυτος ο οδηγος ξερει να οδηγαει γρηγορα.Συνηθως οι περισσοτεροι που κοκορευονται ξερουν κιολας αρκετα καλα και εχουν και την διαθεση να κινδυνεψουν για να το αποδειξουν.

Δυστυχώς το κακό πάντα ξεκινάει από αυτούς
που θέλουν να αποδείξουν κάτι..:sad:

PeterMurphy
19/04/2006, 23:38
Ποσα σπιτια εχουν κλεισει απο τετοιου ειδους αποδειξεις...τρεξε σε ανοιχτο δρομο εφοσον μπορεις..μη γινεις ομως θεαμα κοματιασμενος σε οποιοδηποτε δρομο απλα επειδη επρεπε να..αποδειξεις κατι..κ σε ποιον?Σε κεινον που σιγουρα δε θελει το καλο σου..:mad: