PDA

View Full Version : Ευρωπαικός Σύνδεσμος Φίλων Αστυνομίας



Electra
15/04/2006, 18:58
http://www.ecfpo.gr/




:beer:


45022

necromayhem
15/04/2006, 19:39
καλη φαση

alximistis
15/04/2006, 19:40
Να κάνω μια αφελή ερώτηση;
Εμάς αυτό γιατί πρέπει να μας ενδιαφέρει;;;;;

zephyr1
15/04/2006, 19:41
Κολλησα!:a46: :a46: :a46:

Τωρα μπορουμε να χουμε διαλογο:a016: :a015: :a017:

Ktm.Prestige
15/04/2006, 19:59
Θα το παρακολουθήσω απο περιέργεια να δω τι γίνεται εκει μέσα!
Πάντως φαντάζομαι τα όργανα να τρέχουν στα πλαίσα , multirama να πάρουν pc για να κάνουν chat με τον συνάδελφο τους!:lol: :lol:

Εεεεεεε ρε τι θα δούμε ακόμα??!?!?!:dizzy:

VANDA
15/04/2006, 21:24
:sick:

SF
15/04/2006, 21:30
:sick: εις το τετράγωνο

sonic22
15/04/2006, 21:37
exei kai emoticons me molotof, dakrigona, petres kai glop? :D :D :D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
15/04/2006, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
exei kai emoticons me molotof, dakrigona, petres kai glop? :D :D :D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


λενε πως θα στηνουν καλυτερα μπλοκα....
πως θα κοβουν καλυτερες κλησεις....


WTF???


(ασε δε μπαινω):lol: :lol:



(αμα τους πεις μλκες πας μεσα για εξιβριση; ) :look:

sonic22
15/04/2006, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
λενε πως θα στηνουν καλυτερα μπλοκα....
πως θα κοβουν καλυτερες κλησεις.... na dw diamaxi apo ta organa gia to an oi Bic einai kaliteroi apo tous Pelecan sto grapsimo tis klisis kai as mou paroune to diplwmaaaaaaa!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Vstrommer71
15/04/2006, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
http://www.ecfpo.gr/




:beer:
Ωραια φαση,μΕ αρεσε!
Πρεπει να υπηρχε και στην αρχαια Ρωμη κατι παρομοιο,Συνδεσμος Φιλων Λιονταριων...
(Αυτα που ετρωγαν τους χριστιανους στη αρενα)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ρε ασταδιαλα απο δω:yuck:

gcrook
16/04/2006, 00:05
Εγω ομως πριν αφορισω εκανα εναν κοπο και το κοιταξα λιγο.
Και δεν μου φανηκε τοσο χαλια.
Ουτε διαβασα για μπατσονια τουμπανα που συνωμοτουν στα κρυφα πως να δειρουν εγκληματιες με παπακια,γεροντια, και καθωσπρεπει μηχανοβιους.....
Το φορουμ ειναι ανοιχτο για τους πολιτες ετσι;
Αφου ειμαστε τοσο αντιεξουσιαστικα στοιχεια, γιατι δεν τους το λεμε κοσμια να λαβουμε μια κοσμια απαντηση;
Να δουμε ποιοι θα κρατησουν επιπεδο:rolleyes:

alximistis
16/04/2006, 01:09
"Αφου ειμαστε τοσο αντιεξουσιαστικα στοιχεια, γιατι δεν τους το λεμε κοσμια να λαβουμε μια κοσμια απαντηση;
Να δουμε ποιοι θα κρατησουν επιπεδο"

ΔΕΝ είμαστε αντιεξουσιαστικά στοιχεία. Τουλάχιστον δεν είμαι.
Απλώς αναρωτιέμαι τι μας ενδιαφέρει αυτό;;; Εμάς εδώ γιατί να μας ενδιαφέρει;;;
και να τους δώσουμε κόσμια απάντηση σε τι πράγμα;
ανοίχτηκε κανάς διάλογος;;; και για ποιο θέμα;;;

PeterMurphy
16/04/2006, 01:15
Oraia..kai?...tora ti kanoyme..:smokin:

gcrook
16/04/2006, 01:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
"Αφου ειμαστε τοσο αντιεξουσιαστικα στοιχεια, γιατι δεν τους το λεμε κοσμια να λαβουμε μια κοσμια απαντηση;
Να δουμε ποιοι θα κρατησουν επιπεδο"

ΔΕΝ είμαστε αντιεξουσιαστικά στοιχεία. Τουλάχιστον δεν είμαι.
Απλώς αναρωτιέμαι τι μας ενδιαφέρει αυτό;;; Εμάς εδώ γιατί να μας ενδιαφέρει;;;
και να τους δώσουμε κόσμια απάντηση σε τι πράγμα;
ανοίχτηκε κανάς διάλογος;;; και για ποιο θέμα;;;

Ναι...
Εσενα δεν σε ενδιαφερει και το καταλαβαινω....
Καποιοι αλλοι ομως εκδηλωσαν ιδιαιτερο ενδιαφερον απ’οτι φαινεται.
Συν τοις αλλοις υπαρχουν στο φορουμ διαφορες ιστοριες με τα οργανα της ταξης, και θα ηταν μια καλη ευκαιρια να παρουμε την απαντηση τους πανω σε καποια θεματα.
Και μην μου πειτε οτι ολοι μας δεν εχουμε κατα καιρους εκφρασει αποψη για την αστυνομια.
Οριστε λοιπον η ευκαιρια.
Ο νοων νοειτω:a15:

Vstrommer71
16/04/2006, 07:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
http://www.ecfpo.gr/




:beer:
Ωραια,προτεινω να δημιουργηθει ομως αντιστοιχα κι ενα φορουμ Φιλων Ατομων που εχουν πυροβοληθει....κατα λαθος απο κατι οπλα της αστυνομιας που...εκπυρσοκροτησαν κατα λαθος!Και ολως τυχαιως ειναι συνηθως μεταναστες και καποιοι που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα:sick:
Ειναι καλη ομως η Ελας,πυροβολουνε στον...αερα και τους....πετυχαινουν!:sad:

tai
16/04/2006, 09:05
Μόνο κέρδος θα έχουμε με την επαφή της « απέναντι » πλευράς
1ον Θα μάθετε τον εχθρό σας οι επιτιθέμενοι.
2ον Θα μάθετε τον τρόπο σκέψης και θα λυθούν πολλές απορίες για τους μετριοπαθείς.
3ον Θα πάρουν πληροφορίες για νόμους οι περίεργοι.
4ον Θα μάθουν οι μπάτσοι ότι Δεν είμαστε αλήτες τσαντάκηδες, και δεν θα μας βλέπουν έτσι.
5ον Μπορεί να υπάρξει συνεργασία στο μέλλον (?) για κάποια προβλήματά μας και κοινή προσπάθεια επίλυσης.
6ον Μπορεί να βρίσκουμε για ατυχήματα, μια καλύτερη μελέτη μιας κάμερας, ή μάρτυρες, μια συνεργασία τέλος πάντων.
Και άλλα πολλά.

Αν δεν πάει τίποτα καλά
Θα υπάρχει πάντα το 1ον ώστε να τους τα χώνετε χωρίς κλήσεις.
















Βέβαια είναι καιi μια καλή δικαιολογία για τους ρουφιάνους.
Αλλά μην το πάμε εκεί για τι θα μπλέξουμε με άλλα κόλπα.

adam_tsouk
16/04/2006, 10:33
διαμαχες εχει;

θα μπω κατευθειαν εκει!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


tai, θα σιγονταρεις;

:lol: :lol:

alximistis
17/04/2006, 00:48
"Συν τοις αλλοις υπαρχουν στο φορουμ διαφορες ιστοριες με τα οργανα της ταξης, και θα ηταν μια καλη ευκαιρια να παρουμε την απαντηση τους πανω σε καποια θεματα.
Και μην μου πειτε οτι ολοι μας δεν εχουμε κατα καιρους εκφρασει αποψη για την αστυνομια."

Καταρχάς δεν έχουμε εκφράσει όλοι άποψη για την αστυνομία. Εκτός αν θεωρούμε άποψη κάτι στραβό ή κάτι σωστό που έκανε κάποιος αστυνομικός.
Πάει αυτό!
Να πάρουμε την απάντηση ποιων;;;; Για ποιο θέμα;;;

Για να ξεκινήσεις μια συζήτηση πρέπει να έχεις κάποιο θέμα.
Ποιο λοιπόν είναι το θέμα μας εδώ που θα το συζητήσουμε μαζί τους; Και άντε και μιλάμε. Ως τι θα έρθουμε σε επαφή μαζί τους;
Ως κάποιο site μοτοσικλετιστικό; Ως οδηγοί δικύκλων; Ως... το καφενείο της γειτονιάς, ως τι;;;
Και το πιο σπουδαίο απ' όλα:
Μιλάμε για τον ευρωπαϊκό σύνδεσμο φίλων αστυνομίας!
Για πάρτε μία μία τις λέξεις.
ΟΚ το ευρωπαϊκός δεν θέλει επεξήγηση.
Σύνδεσμος φίλων αστυνομίας! Μαζεύτηκαν κάποια άτομα βρήκαν και άλλα και έφτιαξαν αυτό. Σα να λέμε... ευρωπαϊκός σύνδεσμος φίλων γιατρών, ηθοποιών, πυροσβεστών κ.λπ.
Σοβαρά πιστεύετε ότι θα κερδίσουμε κάτι;;;

"Μόνο κέρδος θα έχουμε με την επαφή της « απέναντι » πλευράς"

Ναι ρε τάι μόνο που ΔΕΝ είναι η και καλά απέναντι πλευρά.
ΑΝ θέλουμε να έρθουμε σε επαφή με την αστυνομία ας κανονίσουμε μία πραγματική συνάντηση με τους αληθινούς υπεύθυνους!!!

sonic22
17/04/2006, 01:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ΑΝ θέλουμε να έρθουμε σε επαφή με την αστυνομία ας κανονίσουμε μία πραγματική συνάντηση με τους αληθινούς υπεύθυνους!!! mipos na sou paroune kai kamia pi@@... :sick:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ena aplo forum epixwrigisis einai...

o batsos tis gitonias einai dipla sas na akousei ta parapona sas kai na sas grapsei kai ilektronika...

den lew oti einai kako alla auto pou elipe apo tin astinomia einai to forum? imarton ellines eimaste kathe mera ta akoune ta provlimata mas...


tespa...

PeterMurphy
17/04/2006, 08:50
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Ωραια,προτεινω να δημιουργηθει ομως αντιστοιχα κι ενα φορουμ Φιλων Ατομων που εχουν πυροβοληθει....κατα λαθος απο κατι οπλα της αστυνομιας που...εκπυρσοκροτησαν κατα λαθος!Και ολως τυχαιως ειναι συνηθως μεταναστες και καποιοι που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα:sick:
Ειναι καλη ομως η Ελας,πυροβολουνε στον...αερα και τους....πετυχαινουν!:sad:

Γ@μησες αρχηγε...τα πες ολα.Χρονια τους τρωμε στη μαπα..:smokin:

tools
17/04/2006, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ουτε διαβασα για μπατσονια τουμπανα που συνωμοτουν στα κρυφα πως να δειρουν εγκληματιες με παπακια,γεροντια, και καθωσπρεπει μηχανοβιους.....


πμ λεμε...:smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer:

costas81
17/04/2006, 10:49
Να τους στειλουμε και το ανεκδοτο με το παιδακι που καθοταν στην παραλια και εφτιαχνε μπατσους με αμμο νερο και σκ##τα!

Αυτο σιγουρα θα βοηθησει πολυ τις σχεσεις μας!

tai
17/04/2006, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
"Μόνο κέρδος θα έχουμε με την επαφή της « απέναντι » πλευράς"

Ναι ρε τάι μόνο που ΔΕΝ είναι η και καλά απέναντι πλευρά.


Πάντα οι "φίλοι" είναι πρώην αστυνομοι ή συγγενικά πρόσωπα. Άρα είναι .:winka:


Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ΑΝ θέλουμε να έρθουμε σε επαφή με την αστυνομία ας κανονίσουμε μία πραγματική συνάντηση με τους αληθινούς υπεύθυνους!!!

Ένα φόρουμ είναι. Δεν είναι επίσημο συμπόσιο αντιδιαμετρικά αντίθετων απόψεων.:lol: :lol:

Akatanomastos
18/04/2006, 10:14
mporei kai aftoi na exoun trheads pou na mas thavoun edo, kai na psaxnoun tropo gia to pos tha eksontosoun tous alitarades tou moto.gr/forums kai to idio to forum..

oi hackerades na etoimastoun gia diadiktiaki maxi..

mbjp
18/04/2006, 13:05
"Αλλωστε μην ξεχνάμε ότι ο πολίτης μπορεί να είναι και αστυνομικός
και όχι μέρος 2 συγκρουόμενων κοινοτήτων μέσα στα ίδια σύνορα "

Ρουφιανοι ενωθειτε!! Ολοι γρηηηηηγορα τις κουκουλες!!

VANDA
18/04/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από mbjp
Ρουφιανοι ενωθειτε!! Ολοι γρηηηηηγορα τις κουκουλες!!

Οι υπόλοιποι γρήγορα τα κράνη...

BELZEBOYLIS
18/04/2006, 14:46
Δεν φτάνει το μονόπετρο για ένα μπουκαλάκι λάδι ...θέλω κι άλλα !!!!!!:D

alximistis
18/04/2006, 15:52
"Ρουφιανοι ενωθειτε!! Ολοι γρηηηηηγορα τις κουκουλες!! "

Αυτός είναι!!! Τον είδα!!!
Άλλωστε...
οι Γερμανοί είναι φίλοι μας...

tai
18/04/2006, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
"Ρουφιανοι ενωθειτε!! Ολοι γρηηηηηγορα τις κουκουλες!! "

Αυτός είναι!!! Τον είδα!!!
Άλλωστε...
οι Γερμανοί είναι φίλοι μας...

Εσύ να κρατάς το μαρκούτσι πιο καλά μπροστά στα κρέατα γιατί σε κρύβει. Αλήτη ρουφιάνε δημοσιογράφε.:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

zzr2005
18/04/2006, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Εσύ να κρατάς το μαρκούτσι πιο καλά μπροστά στα κρέατα γιατί σε κρύβει. Αλήτη ρουφιάνε δημοσιογράφε.:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:
καταρχήν ο τίτλος του FORUM είναι άκυρος και τελείως άστοχος
ΕΧΟΥΝ ΦΙΛΟΥΣ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ????????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

troulis
18/04/2006, 19:56
Μ@λ@κες εκεί δέν σηκώνει αστεία και παιχνίδια με τους Mod......
Σε κάνουν Ban πρίν πείς κίχ..............

George-3-
18/04/2006, 20:01
Eιναι οντως περιεργο αλλα σε καμμια περιπτωση ακυρο. Αν την επομενη φορα που εχουμε προβλημα κανουμε ενα πολιτισμενο ποστ εκει και απαντησουν υπευθηνα δεν θα χασουμε αλλα θα ακουσουμε και την αλλη αποψη.

Εγω παντως πιστευω πως εχει δημιουργθει απο τους αστυνομικους που ειναι επαγγελματιες και μονο καλο μπορει να βγει.

VANDA
18/04/2006, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
Εγω παντως πιστευω πως εχει δημιουργθει απο τους αστυνομικους που ειναι επαγγελματιες και μονο καλο μπορει να βγει.

Εγώ πάλι έχω πρόβλημα με τον "αστυνομικό" ως επάγγελμα, οπότε καλύτερα να αποχωρίσω από το thread πριν γίνω κακιά...

:wave2:

George-3-
18/04/2006, 22:49
Eνω ολοι οι αλλοι ειναι police rulezz..... κατσε να ανεβασω μια ωραια φωτοσοπια να γουσταρουμε...

George-3-
18/04/2006, 23:00
ΛΟ


45375

alximistis
18/04/2006, 23:47
"Εσύ να κρατάς το μαρκούτσι πιο καλά μπροστά στα κρέατα γιατί σε κρύβει. Αλήτη ρουφιάνε δημοσιογράφε."

ΩΧ!
Κάρτα...

ρουφ-χαφ...

tai
19/04/2006, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Εγώ πάλι έχω πρόβλημα με τον "αστυνομικό" ως επάγγελμα, οπότε καλύτερα να αποχωρίσω από το thread πριν γίνω κακιά...

:wave2: Τι έγινε βρε Άλκηστη? Σε πίκρανε κανένα μπατς μπόι και την έχεις δει :a016:?

tai
19/04/2006, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
"Εσύ να κρατάς το μαρκούτσι πιο καλά μπροστά στα κρέατα γιατί σε κρύβει. Αλήτη ρουφιάνε δημοσιογράφε."

ΩΧ!
Κάρτα...

ρουφ-χαφ... Έχεις φωτογένεια πάντως:)

VANDA
19/04/2006, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Τι έγινε βρε Άλκηστη? Σε πίκρανε κανένα μπατς μπόι και την έχεις δει :a016:?



:a13:
Καλό πάσχα, φίλε Χρήστο ;)

athandim
19/04/2006, 17:52
Πάντως στο forum έχει θεματική ενότητα για τις μοτοσικλέτες....:

http://http://www.ecfpo.gr/forum/viewtopic.php?t=360

Δεν ξέρω......ίσως είναι ένα καλό βήμα.


Α.... το mod το λένε xaxanouli :lol: :rotflmao:

athandim
19/04/2006, 17:53
:mad:

http://www.ecfpo.gr/forum/viewtopic.php?t=360

:D

zzr2005
19/04/2006, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από troulis
Μ@λ@κες εκεί δέν σηκώνει αστεία και παιχνίδια με τους Mod......
Σε κάνουν Ban πρίν πείς κίχ..............
δεν σε κάνουν ΒΑΝ , ........ΒΑΜ σε κάνουν...:a015:
εκπυρσοκροτεί το όπλο και όλα καλά.....εκτός από εσένα:lol: :lol: :lol:

KeLeYTiS
13/07/2006, 11:37
Εγω παντως παιδια σημερα γραφτηκα για να εκφρασω τα παραπονα μου...

Βλεπω παντως πως κανενας δεν γραφτηκε και το μονο που γινεται ειναι αστυνομικοι να γραφουν μεταξυ τους...

Ισως πρεπει πολιτισμενα και ομορφα να γραψουμε αυτα που γινονται για να ταρακουνησουμε λιγο τα νερα...

Ο λογος που θυμηθηκα το τοπικ μετα απο τοσο καιρο?

Πριν 3 βδομαδες με σταματησε ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ αστυνομικου να ειναι καλα το παληκαρι που μου εκανε στο τελος να του δωσω το χερι ... Α Ψ Ο Γ Ο Σ ! Αυτο με εκανε να σκεφτω οτι υπαρχει ελπιδα...

Ο 2ος λογος ειναι οτι χθες το βραδυ στην Λεωφορο Φυλης παραλιγο να ημουν μακαριτης η να εψαχνα για δευτερο TDR 250
Πεταγεται μεσα στην λεωφορο αυτοκινητο απο Στοπ χωρις καν να δει τιποτα..
Φρεναρω με χερια ποδια και μεχρι να καταλαβω τι εγινε κανει και αλλος αναστροφη απο το αντιθετο ρευμα...

Ε εκει με πηγε τσιρλιπιπι ....

Μπροστα περιπολικο που μολις πλησιασα να τους πω καλα δεν βλεπεται τι γινεται?
Με σταματησαν για να μου πρηξουν τα @@ :sick:

ΑΙΣΧΟΣ

Αρα υπαρχουν καλοι και κακοι και ισως ειμαστε οι μονοι που μπορουμε να τους κανουμε να καταλαβουν 2-3 πραγματακια (και το αντιστροφο γιατι κανεις δεν ειναι τελειος)

zephyr1
13/07/2006, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Εγω παντως παιδια σημερα γραφτηκα για να εκφρασω τα παραπονα μου...

Βλεπω παντως πως κανενας δεν γραφτηκε και το μονο που γινεται ειναι αστυνομικοι να γραφουν μεταξυ τους...

Ισως πρεπει πολιτισμενα και ομορφα να γραψουμε αυτα που γινονται για να ταρακουνησουμε λιγο τα νερα...

Ο λογος που θυμηθηκα το τοπικ μετα απο τοσο καιρο?

Πριν 3 βδομαδες με σταματησε ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ αστυνομικου να ειναι καλα το παληκαρι που μου εκανε στο τελος να του δωσω το χερι ... Α Ψ Ο Γ Ο Σ ! Αυτο με εκανε να σκεφτω οτι υπαρχει ελπιδα...

Ο 2ος λογος ειναι οτι χθες το βραδυ στην Λεωφορο Φυλης παραλιγο να ημουν μακαριτης η να εψαχνα για δευτερο TDR 250
Πεταγεται μεσα στην λεωφορο αυτοκινητο απο Στοπ χωρις καν να δει τιποτα..
Φρεναρω με χερια ποδια και μεχρι να καταλαβω τι εγινε κανει και αλλος αναστροφη απο το αντιθετο ρευμα...

Ε εκει με πηγε τσιρλιπιπι ....

Μπροστα περιπολικο που μολις πλησιασα να τους πω καλα δεν βλεπεται τι γινεται?
Με σταματησαν για να μου πρηξουν τα @@ :sick:

ΑΙΣΧΟΣ

Αρα υπαρχουν καλοι και κακοι και ισως ειμαστε οι μονοι που μπορουμε να τους κανουμε να καταλαβουν 2-3 πραγματακια (και το αντιστροφο γιατι κανεις δεν ειναι τελειος)


:a18: :a20: :a10:

gcrook
13/07/2006, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Εγω παντως παιδια σημερα γραφτηκα για να εκφρασω τα παραπονα μου...

Βλεπω παντως πως κανενας δεν γραφτηκε και το μονο που γινεται ειναι αστυνομικοι να γραφουν μεταξυ τους...

Ισως πρεπει πολιτισμενα και ομορφα να γραψουμε αυτα που γινονται για να ταρακουνησουμε λιγο τα νερα...

Ο λογος που θυμηθηκα το τοπικ μετα απο τοσο καιρο?

Πριν 3 βδομαδες με σταματησε ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ αστυνομικου να ειναι καλα το παληκαρι που μου εκανε στο τελος να του δωσω το χερι ... Α Ψ Ο Γ Ο Σ ! Αυτο με εκανε να σκεφτω οτι υπαρχει ελπιδα...

Ο 2ος λογος ειναι οτι χθες το βραδυ στην Λεωφορο Φυλης παραλιγο να ημουν μακαριτης η να εψαχνα για δευτερο TDR 250
Πεταγεται μεσα στην λεωφορο αυτοκινητο απο Στοπ χωρις καν να δει τιποτα..
Φρεναρω με χερια ποδια και μεχρι να καταλαβω τι εγινε κανει και αλλος αναστροφη απο το αντιθετο ρευμα...

Ε εκει με πηγε τσιρλιπιπι ....

Μπροστα περιπολικο που μολις πλησιασα να τους πω καλα δεν βλεπεται τι γινεται?
Με σταματησαν για να μου πρηξουν τα @@ :sick:

ΑΙΣΧΟΣ

Αρα υπαρχουν καλοι και κακοι και ισως ειμαστε οι μονοι που μπορουμε να τους κανουμε να καταλαβουν 2-3 πραγματακια (και το αντιστροφο γιατι κανεις δεν ειναι τελειος)


:wave2:

Υπαρχουν αρκετα θεματα που εχω στο μυαλο μου.
Ισως να κανω να καποια στιγμη ποστ εκει,παραθετοντας καποια ποστ απο εδω μεσα, για να δουμε τι μπορουμε να κανουμε σε περιπτωσεις κακομεταχειρισης, καταχρησης εξουσιας κτλ κτλ.

afrotwin
13/07/2006, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:wave2:

Υπαρχουν αρκετα θεματα που εχω στο μυαλο μου.
Ισως να κανω να καποια στιγμη ποστ εκει,παραθετοντας καποια ποστ απο εδω μεσα, για να δουμε τι μπορουμε να κανουμε σε περιπτωσεις κακομεταχειρισης, καταχρησης εξουσιας κτλ κτλ.

are xioumorista....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

prosexe min sou zitisoun tipota lisis gia to ikonomiko ton 3+60 pou pernoun protou ksekinisoun dialogo mazi sou
poso pou ine arketo gia se grapsoun sta genitika tous organa
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tsakalaki
13/07/2006, 19:56
προσεγμένο σάιτ, καλή δουλειά κάνανε τα παιδιά.....


Δεν ασχολούμαι προσωπικά, λόγω ιδεολογίας διαφωνώ κάθετα....

gcrook
13/07/2006, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
are xioumorista....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

prosexe min sou zitisoun tipota lisis gia to ikonomiko ton 3+60 pou pernoun protou ksekinisoun dialogo mazi sou
poso pou ine arketo gia se grapsoun sta genitika tous organa
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ναι ωρες-ωρες με διασκεδαζω:rotflmao:

Μαλλον και το φορουμ τους το εφτιαξαν για να τα κονομανε.
Η για να ρουφιανευουν τον κοσμακη στον διοικητη-moderator.

vaspiou
13/07/2006, 20:38
ρε οοουυυυσσσττττ θελουν και φλορουμ!!!!
κατι λιγα που διαβασα μλκιες ελεγαν. Στο Μοτοσυκλετες - Αυτοκινητα section ελεγαν κατι για φιμε τζαμια οτι απαγορευετε και τετοια...! Τι δλδ μεσα απο το φορουμ πανε να μας πουν τι απογορευετε και τι δεν??
ρε αντε απο κει... βεβαια δεν μας αναγκασε κανεις να μπουμε...

KeLeYTiS
13/07/2006, 20:44
Το ασχημο ειναι οτι δεν υπαρχει αντιλογος...

Απο το να λετε μ@λ@κιες εδω γιατι δεν πατε να τους τα πειτε εκει?

Εγω γραφτηκα για αυτον τον λογο και θελω να φτιαξω 1-2 ωραια κειμενακια για να εκφρασω τα παραπονα μου...

Για αυτο μην κλαιτε καθε φορα που σας τυχαινει κατι γιατι απο οτι βλεπω εκτος απο το να λετε εδω καμμια @@αρια για αυτους απο κοντα δεν λετε τιποτα...

Αν θελετε να αλλαξει κατι μπορει να γινει μονο αν ειμαστε ολοι μαζι ενωμενοι για να δουν και τον αντιλογο.....

zephyr1
13/07/2006, 22:25
KeLeYTiS thx για την προτροπη σου.

gcrook
14/07/2006, 00:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS


Εγω γραφτηκα για αυτον τον λογο και θελω να φτιαξω 1-2 ωραια κειμενακια για να εκφρασω τα παραπονα μου...


Αν μπορω να βοηθησω καπως πες μου.
Απο αυριο θα ψαξω να βρω καποια συγκεκριμενα ποστ στο μοτο που εχουν πολλη μεγαλη σημασια και για εμας και για αυτους.

Respect
14/07/2006, 00:52
Καλά,καλά..προβλέπω να έχουν στήσει κανένα ραντάρ..αλλά γιά στάσου(!)..λες να σβήνουν καμιά κλήση;..ρε ουστ!!!:nono: :a11: :a02: :a06: :a015: :a016: :a021: :a024: :a36:

Gandalf dr685sm
14/07/2006, 08:19
Λοιπόν μερικές φορές Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΡΝΕΙ ΣΑΝ ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ....

Κλαίμε και οδυρόμαστε οτι δεν έχουμε , κάποια γέφυρα επικοινωνίας, με τν αστυνομία, οτι δεν μας δίνουν σημασία και οτι άλλη κλάψα και ηλιθιότητα Νεο-Ελληνική μας έρθει στο μυαλό , την λέμε εδώ... ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ....

Είναι ίσως μια πρώτης τάξεως ευκαιρία, να μιλήσεις με τον απλό αστυνομικό , ... αυτόν που θα δείς στον δρόμο την επόμενη και θα σου κάνει έλεγχο, θα μιλήσεις μαζί του, ίσως και να μαλώσεις μαζί του...

Αντί λοιπόν να εκμεταλευτούμε την ευκαιρία τώρα και να τα πούμε σε ουδέτερο και ανώνυμο ουσιαστικά έδαφος, ... ΣΑΝ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΕΟ-ΕΛΛΗΝΕΣ, βγάζουμε όλα τα κόμπλεξ μας , στην φόρα και χαρακτηρίζουμε κόσμο , πριν ακόμα μπούμε στην διαδικασία να μιλήσουμε μαζί του. Ακριβώς όπως κάνουν και οι διάφοροι απο την "άλλη πλευρά" όταν αντιμετωπίζουν ..οχι αναβάτες μηχανών, αλλά μοτοσυκλετιστές... γιατί έχει και κάποια διαφορά ο όρος..

Μπορείτε λοιπόν να κάτσετε εδώ και να γκρινιάζετε σε εμάς , για αυτούς και φυσικά να έχετε την συγκατάβαση αλλήλων , ή να το προχωρήσετε εκεί και να έχετε και τον αντίλογο.

Γιατί όπως και να το κάνεις είναι μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία.


Gandalf