PDA

View Full Version : άβαφτο (?) hugger για z750s



gtheof
15/04/2006, 21:02
Καλησπέρα παιδιά. Έχουν γίνει συζητήσεις στο forum σχετικά με hugger για το z750s, επομένως πολλοί από εσάς, φαντάζομαι ότι το έχετε ψάξει διεξοδικά το θέμα (π.χ. ο after).

Όσο και να ψάχνω, δεν έχω βρει "ματ" φτερό για το z750s, να μην είναι δήλαδή βαμμένο, να είναι το πλαστικό σκέτο (σαν το προστατευτικό αλυσίδας που έχει από τη μάνα του). Αρκεί να μην είναι βαμμένο και θα φαίνεται έτσι, ή λέω βλακείες? Ρωτάω γιατί στα sites που έχω ψάξει, δεν έχουν φωτογραφία του hugger άβαφτου, οπότε δεν ξέρω πώς θα είναι.

Επίσης, η kawasaki, βγάζει κάποιο μαμίσιο hugger για το z750s? Αν ναι, τιμή?

Ευχαριστώ.

vakou
15/04/2006, 21:13
Εδώ Ελλάδα υπάρχει μόνο της ermax που είναι βαμένο.Μέσω της motomarket έρχεται & της skidmarx που μπορεις να το παραγγείλεις άβαφο.Για να το δεις πως είναι μπες www.skidmarx.co.uk

lantz
16/04/2006, 08:07
H ermax το έχει και σε άβαφτο..

REAR HUGGER REAR Z 750 S 2005/2006 UNPAINTED

Μπές στο site http://www.ermax.fr και επέλεξε rear huggers και μετά kawasaki και θα διαβάσεις τιμη και χρώματα...

gtheof
16/04/2006, 22:13
Paidia eyxaristw poly. Parola ayta, de brhka photo toy hugger abafou, oute sthn ermax, oute sth skidmarx. An to exete dei, parakalw peite mou.

AFTER
17/04/2006, 07:29
Παντως με μια μικρη μετατροπη μπορεις να βαλεις και του γυμνου

billgeo
17/04/2006, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtheof
Paidia eyxaristw poly. Parola ayta, de brhka photo toy hugger abafou, oute sthn ermax, oute sth skidmarx. An to exete dei, parakalw peite mou.

Τι να την κανεις την φωτο?

Αν ειναι απο abs plastic θα ειναι η ασπρο ή μαυρο και αν ειναι απο πολυεστερα θα ειναι ασπρο/μπεζ...

:wave2:

lantz
17/04/2006, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Παντως με μια μικρη μετατροπη μπορεις να βαλεις και του γυμνου

Τι μετατροπή ακριβώς χρειάζεται ρε συ after?? Είναι εύκολο, και πιστεύεις ότι αξίζει για να γλιτώσεις χρήμα? By the way, ξέρει κανείς πόσο κοστίζει το μαμά hugger? :confused:

AFTER
17/04/2006, 19:26
Αξιζει μονο αν σου αρεσει καλυτερα του γυμνου
Κατα τα αλλα ειναι πολυ απλη, απλως πας σε ενα τορναδορο και του ζητας να σου φτιαξει ενα λαμακι σχηματος L με μια τρυπα ανα πλευρα

Προσεξε οι τρυπες να ειναι σε σωστο σημειο, θα καταλαβεις εαν εχει το φτερο στα χερια σου



ΦΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

lantz
17/04/2006, 19:33
Thanks After... ίσως να το επιχειρήσω στο μέλλον... :beer:

nasos75
18/04/2006, 17:30
Παιδες, εγω σημερα εκλεισα σε γνωστο μαγαζι της Λ.Αλεξανδρας ενα huggeraki ματ μαυρο (αβαφο) στα 140 ?...κανει μπαμ οτι η μηχανη το εχει αναγκη...σε καμμια 20αρια μερουλες θα το φορεσω...

zoropatra
26/04/2006, 08:15
αυτο που πηρα εγω ειναι της ermax και ειναι αβαφτο.........

gtheof
26/04/2006, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoro
αυτο που πηρα εγω ειναι της ermax και ειναι αβαφτο.........

Zoro, apo pou kai poso?

Me th spidmarx den katafera na bgalw akrh mesw Motomarket, den kseroun pote kai an 8a feroyn...