PDA

View Full Version : Προς lagel.....



ruyjin
22/04/2004, 14:23
Κάτι είπες σε ένα post που διάβασα για XX 1200. Ξέρεις λεπτομέριες για το μηχανάκι και το πότε αναμένεται;

ruyjin
22/04/2004, 15:23
και όποιος άλλος αν ξέρει κάτι ας πει
.......... :)

lagel
23/04/2004, 09:03
καλημερα!!οχι δε ξερω και πολλα!το μονο σιγουρο ειναι οτι θα το βγαλουν τον Σεπτεμβρη στις εκθεσεις και μαλλον κατα νοεμβρη-δεκεμβρη θα ερθει και στη χωρα μας.Θα ειναι με το συστημα οπως το VFR800(VTECH) και θα ειναι κοντα στα 1200κυβικα.Σιγουρα θα ειναι και ακριβο.Καποια περιοδικα το ειχανε και φωτογραφιες.Ειναι ιδιο με το παλιο.Πολλοι λενε οτι δε θα αρεσει σ'αυτους που εχουν το παλιο.Ευχομαι οταν ερθει,τα παλια να τα ριξουν,να παρει ο κοσμος γιατι βγηκανε παρα πολυ καλα.

GyPsy
23/04/2004, 10:44
Σιγα μην πεσουν τα παλια
με τα aftermarket πανω
το δικο μου το δινω παραπανω απο το
99-00.
Το 2001 και μετα βγαζει και 15 ιππους λιγοτερους (μπλιαχ)!!

lagel
23/04/2004, 11:42
Ειπα μακαρι.............αλλα ξερω οτι η HONDA-και καλα κανει-δε ριχνει τις τιμες,ουτε στα καινουργια ουτε στα παλια.Μονο στα transalp για να χτυπησει το VSTROM.Αυτη που γ@%&* τις τιμες ειναι η Yamaha.Φιλε δε ξερω τιποτα για το ΧΧ,ουτε για τα παλια,ουτε για το καινουργιο.Το μονο που ξερω ειναι οτι βγαινει πρωτο σε πωλησεις στην κατηγορια του και οτι ειναι ενα παρα πολυ καλο τουρισταδικο αλλα και λιγο παιχνιδιαρικο.

ruyjin
23/04/2004, 15:42
αν και μου φαίνεται υπερβολικό να πάρεις ενα μηχανάκι 1200, αλλά όταν θες sporttouring και το VFR έχει 300χιλιάρικα μόνο πιο φθηνό, το σκέφτεσαι. Όχι ότι μπορώ για την ώρα αλλά touring μηχανάκι θέλω και δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές...
θα δείξει από Σεπτέμβρη τότε, μόλις βγει το καινούργιο, αλλά όπως είπατε πολύ χλωμό να μειωθεί η τιμή στο τωρινό.