PDA

View Full Version : Car-Moto-Boat



saki_tsan
16/04/2006, 19:16
Πηγα σημερα στη ΔΕΘ να ριξω ενα βλεφαρο στην εκθεση μιας και ηταν τελευταια μερα,αλλα ηταν εντελως μουφα (για μενα που πηγα να δω καμια καινουρια μηχανουλα να ευχαριστηθω)..!! Μονο σκαφη ειχε και ολο κατι καγκουροκουτα τιγκα στα woofer και τους ενισχυτες! Απο μηχανες τιποτα! :mad: Εξω αν καθοσουνα που παρκερναν οι επισκεπτες τις δικες τους ηταν πολυ καλυτερα! Επισης ειχε show δεξιοτεχνιας με μηχανες σημερα το οποιο αναβληθηκε! :mad: :mad: Ευτυχως πηγα τζαμπα :D Ελπιζω για κατι καλυτερο του χρονου... :wave2:

pantiorix
16/04/2006, 19:35
και γω μια τα ιδια,οχι τιποτα αλλο αλλα εδωσα και 5 ευρω λες και δε μπορουσα να τα φαω καπου αλλου!απο το μεσημερι ειμαι μεσ'τα νευρα!
τιστο διαολο λενε την εκθεση car-moto-boat αφου ουτε για δειγμα δε ειχε μηχανη μεσα.μερικα περιπτερα για τελικα ειχε μονο και συναγερμους!
βγηκα εξω και γω πηρα καφε και χαζευα τις μηχανες που ειχαν παρκαρει απεξω!
αντε στο δι@ολο παλι!!!!:a023: :a023: :a37: :a37: :a52:
τα ειπα και ηρεμησα!!!:wave2:

tifoefs
17/04/2006, 00:45
Eτσι ειχανε και δω μια τετοια εκθεση που μονο 1 μηχανη ειχε !

Ολα τα αλλα κουτακια πολυχρωμα με σωληνες και γουφερ !

:bigcry:

slacker
17/04/2006, 13:24
Ντροπή τους! Η περσινή έκθεση ήταν καλή, φέτος δεν είχε μηχανή ούτε για δείγμα. Γνωστή τοπική αθλητική εφημερίδα που είχε δικό της stand μοίραζε τζάμπα το φύλο της ημέρας που στο ένθετο έγραφε "Εκθεση car moto boat. Κάθε φέτος και καλύτερη" Πολύ αντικειμενική άποψη, παλιοαπατεώνες! :mad:

Uriah Heep
17/04/2006, 13:38
car-moto-boat...
...και γώ νόμιζα ότι είναι έκθεση αποκλειστικά για Varadero...:bigcry:

pavlaras1
17/04/2006, 14:04
Ακουστε τωρα και το καλυτερο.

Ειχα συνατηση για καφε με 3 γκομενες 20:00 και τις παρατησα για να παω με εναν φιλο μου να δουμε καμια μηχανη οπως ολοι μας αλωστε.

Μπαινω μεσα βλεπω αυτοκινητα συνεχιζω για το δευτερο περιπτερο και τι βλεπω πανω στην γεφυρα ενα παγκο με φυστικια και ξηρους καρπους και παρα διπλα συσκευες για μασαζ και τελος σκαφη.

Φρικαρα.

Λεω τι παιζει εδω μεσα που τις πηγαν τις μηχανες και οι ξηροι καρποι εμειναν απο την διεθνη εκθεση?

Επισης το αλλο ωραιο σε οσες εκθεσης παω ητε αυτοι ειναι με υπολογιστες ητε με καποιο αλλος ειδος παντα πετυχαινω και ενα σταντ με ξηρους καρπους και συσκευες μασαζ.

Αναρωτιεμαι που κολαν αυτα και τους επιτρεπουν για να εχουν δικο τους περιπτερο?

Το προσεξε κανεις απο εσας που πηγατε?

Τι γνωμη εχετε?

Πιστευω η Εκθεση επρεπε να λεγετε "CAR - PEANUTS - BOAT"

Σωστος?

:rotflmao:

saki_tsan
18/04/2006, 02:56
Δεν το συζητω,εχεις απολυτο δικιο!! :lol: Εμενα με ταισαν με το ζορι καραμελωμενο αμυγδαλο και μονο που δεν με εδειραν για να μου κανουν μασαζ! Τα καταπια ολα με την ελπιδα οτι το δευτερο περιπτερο θα ειναι γεματο μηχανες,αλλα κι εκει μονο τον Μιτς Μπιουκανον δεν συναντησα απο το Μπειγουοτς,τιγκα στα σκαφη και τις σχολες ναυαγοσωστικης και καταδυσεων!!! :mad: Εκλαψε πολλα πενταευρα ο κοσμακης... :lol: Γιατι ρε παιδι μου οι περισσοτεροι μοτοσυκλετιστες ηταν που ηρθαν,να δουν καμια μηχανουλα οι ανθρωποι! Τι να πεις...