PDA

View Full Version : allagh profile



dez
22/04/2004, 18:54
eimai sigouros oti exei ksana-eroththei alla ... giati den mporo na prostheso/allakso kapoies plhrofories sto profile mou?

Pio sugekrimena, eno eixa valei marka mhxanhs kai modelo otan prota-eftiaksa to profile mou, anakalupsa prosfata oti den eixan perastei kai ... oses fores ki an prospathisa na to ksanaperaso , apetuxa :)

Kamia idea?

infidel
23/04/2004, 01:32
Και εγώ που νόμιζα οτι εφτεγε ο safari του mac μου...

dez
23/04/2004, 18:30
to xo dokimasei se Mozilla (Linux/Windows) kai IE, ta idia ...

DirtyHarry
29/04/2004, 01:27
Checkarete tis epiloges tvn cookies. Mporei na paizei apo ekei tipota.

dez
29/04/2004, 11:30
τα χω δοκιμασει ολα ρε γμτ :(
Τελικα, τα μονα που δε μπορω να εισαγω, ειναι:
μηχανη και τυπος (μηχανης)

Alkis
29/04/2004, 12:02
1) Σαν σίγουρο, είναι το γεγονός, ότι επειδή τα κουτάκια επιλογής μηχανής είναι σε flash, ο browser κρατάει cache τα δεδομένα που παίζουν εκεί, οπότε μερικές φορές, όταν αλλάζουμε την μηχανή που έχουμε δηλώσει, η αλλαγή καταχωρείται, αλλά στην ένδειξη μετά φαίνεται η προηγούμενη καταχώρηση. Δοκιμάστε να καθαρίσετε την cache του εκάστοτε browser που χρησιμοποιείτε, μετά από αλλαγή που κάνετα στα μοντέλα. Είναι κάτι που είχα παρατηρήσει κατά την δημιουγία του forum.

2) Εάν πάλι το ουσιαστικό πρόβλημα παίζει αλλού, εντός των ημερών θα κοιτάξω ποιο αναλυτικά το συγκεκριμένο κομμάτι, έτσι ώστε να λυθεί το πρόβλημα. Ίσως είναι κάποιος συνδυασμός καταστάσεων στις αλλαγές στο προφίλ, που να μου έχει διαφύγει του ελέγχου.

Όπως είπα, θα το κοιτάξω μέσα στο επόμενο 10ήμερο, και θα σας ενημερώσω σχετικώς.

dez
03/05/2004, 12:59
>> 1) Σαν σίγουρο, είναι το γεγονός, ότι επειδή τα κουτάκια επιλογής μηχανής είναι σε flash, ο browser κρατάει cache τα δεδομένα που παίζουν εκεί, οπότε μερικές φορές, όταν αλλάζουμε την μηχανή που έχουμε δηλώσει, η αλλαγή καταχωρείται, αλλά στην ένδειξη μετά φαίνεται η προηγούμενη καταχώρηση. Δοκιμάστε να καθαρίσετε την cache του εκάστοτε browser που χρησιμοποιείτε, μετά από αλλαγή που κάνετα στα μοντέλα. Είναι κάτι που είχα παρατηρήσει κατά την δημιουγία του forum.

Εχω προσπαθησει να δω το profile μου απο 3 διαφορετικα PCs.... Κατι αλλο φταιει.