PDA

View Full Version : Εγώ φταίω για όλα.....



Motoulis
19/04/2006, 03:53
Δεν είναι ανέκδοτο είναι το προσωπικό μου δράμα αλλά επειδή στις γενικές είναι λίγο στριμόκωλα θα το βάλω εδώ που κάνει και κουμάντο ο "φίλος" μου ο παρτλαλί τριαλαλό..........
Στην τελευταία (μυστική) συγκέντρωση της13Φ αποφασίστηκε μέγιστο, οριστικό και αποτελειωτικό χτύπημα στην παρεούλα του RtCT γιατί έρχεται καλοκαιράκι και έχουμε και άλλα πράγματα να κάνουμε οπότε ευκαιρία ήταν να τελειώνουμε.
Με κέντρο την αντιανακυκλωτική φραξιά της Πάτρας (την αγάπη μου συντρόφια:wave2: ) που δεν κινδύνευε απο παρακολουθήσεις μιάς και έχω στήσει καρτέρια στον Ισθμό αλλά και να περνάγαν απο έμένα πρίν την Πάτρα έχει διόδια οπότε σιγά μην έφταναν.......καταστρώθηκε το σχέδιο δράσης.
Βγήκαν οι χάρτες (κλεμμένοι απο τον crs-k), άρχισαν οι υποκλοπές (petridist), παρακολουθήθηκαν τα σπίτια τους (lamprosfazer), εγώ ξέθαψα τα όπλα και ξεμπάζωσα το ξεροπήγαδο που θα τους ρίχναμε, ο sotpag ανέλαβε την συντήρηση των όπλων και τις αναγκαίες μετατροπές (κοντόκανες καραμπίνες, εξοσέτ στο ΤRΧ κλπ.)
Όλα πήγαιναν ρολόι αφού ξέραμε πού μένουν τί και πότε τρώνε (φάπες συνήθως :lol: :lol: ), τί ώρα γυρνάνε απο την δουλειά κλπ. και εμείς ήμασταν πανέτοιμοι.
Σήμερα που θα γινόταν το χτύπημα ο σύντροφος sotpag μου έφερε τους πυροκροτητές να τους πάρω μαζί μου.
Οι υπόλοιποι ξεκίνησαν για να πάρουν θέσεις στην ενέδρα και εγώ έμεινα πίσω να ετοιμάσω το μπετόν για να απογεμίσουμε το ξεροπήγαδο.......
Εδώ αρχίζει το προσωπικό μου δράμα......
απο το σκάψιμο (για τα όπλα και το ξεμπάζωμα του ξεροπήγαδου) ζεστάθηκα και ίδρωσα και εφτιαξα έναν κρύο καφέ (ήμουν και ξάγρυπνος απο τον ενθουσιασμό μου για το χτύπημα).........ένα καφεδάκι είναι ότι πρέπει......πρίν ξεκινήσω με τους πυροκροτητές στις βαλίτσες ήπια ένα ακόμα για να με κρατήσει.
Στον δρόμο κάτι οι καφέδες κάτι η χαρά που είχα με έπιασε η γνωστή ανάγκη.......(βοήθησαν και οι κραδασμοί της μοτό) κάνω μία στάση στην κακιά σκάλα, μετά μία στην Ελευσίνα και μία τελευταία στο Χαϊδάρι (στο άλσος)......όταν έφτασα με τους πυροκροτητές αγκαλιά όλοι οι σύντροφοι είχαν κάτι μούτρα ναααααα.
- Τί συμβαίνει συντρόφια? (λέω εγώ)
- Πού ήσουν ρε ???? (με ρωτούν )
- Αργησες και μας ξέφυγαν (συνεχισαν)
μεγάλη παρένθενση (ήταν όλο το RtCT μαζί και πέρασε ένα αυτοκίνητο με δύο αγόρια ψηλά ξανθά γαλανομάτικα gay φανηκαν στους συντρόφους και τους πήραν)
- Τους χάσαμε δεν είχαμε τους πυροκροτητές και την γλύτωσαν (συνεχίζουν αγριεμένοι)
- Ρε παιδιά για κατούρημα σταμάτησα μόνο.......(απαντώ με τις ενοχές όλου του κόσμου πάνω μου)
- Και άργησε τόοοοσοοοο (λενε ακόμα πιο αγριεμένοι)
_εεεεε σταμάτησα 3 φορές......
ΚΑΛΑ ΜΩΡΗ ΧΑΜΟΥΡΑ ΠΟΣΟ ΝΕΡΟ ΗΠΙΕΣ???????? (λένε με μία φωνή)
Αυτό είναι το δράμα μου.......ρε συντρόφια σας το ορκίζομαι
ΔΕΝ ΗΠΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ Ο @!#$%@!&%^$ΚΑΦΕΣ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ

Οι συνοδοιπόροι μου, τα αδέλφια μου, οι συναγωνιστές μου, τα συντρόφια μου δεν με πιστεύουν......θα οργανώσουν το χτύπημα ξανά χωρίς εμένα..........έλεος ρε αδέλφια αλήθεια σας λέω δεν ήπια σταγόνα νερό και την επόμενη φορά θα κάνω ξηρασία 2 μέρες μόνο μην με απαρνιέστε......:bawl: :bigcry: :bawl:

makis206
19/04/2006, 06:54
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Έ ! Για το αποτελειωτικό χτύπημα θα ήθελα να ξεκαθαρίσω !

Κλωτσά στ'@@ απαγορεύεται ! Δε λέει με τίποτα τώρα που βγαίνουν τα πιπίνια στους δρόμους !

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Γεγονός είναι πάντως πως έχετε πάθει ένα ψιλοπατατράκ:a21: με τα ανελέητα χτυπήματα απ'το RCT !:lol: :lol:


:a9: :a08: :a9:

cityfly
19/04/2006, 07:08
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Motoulis
19/04/2006, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Έ ! Για το αποτελειωτικό χτύπημα θα ήθελα να ξεκαθαρίσω !

Κλωτσά στ'@@ απαγορεύεται ! Δε λέει με τίποτα τώρα που βγαίνουν τα πιπίνια στους δρόμους !

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Γεγονός είναι πάντως πως έχετε πάθει ένα ψιλοπατατράκ:a21: με τα ανελέητα χτυπήματα απ'το RCT !:lol: :lol:


:a9: :a08: :a9:

Makis my boy..........
Η κλωτσιά στα @@ είναι για το καλημέρα για να μας αναγνωρίσετε........
μην νομίσετε οτί είναι απο κάποιον άλλον.......
(στο είχα πεί μην ξαναγυρίσεις εκεί ερχονται πολύυυυυυ άσχημες μερες και ακολουθούν οι χειρότερες......)
13Φ

makis206
19/04/2006, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
(στο είχα πεί μην ξαναγυρίσεις εκεί ερχονται πολύυυυυυ άσχημες μερες και ακολουθούν οι χειρότερες......)


Βασικά δεν επέστρεψα απλώς το παίζω λίγο "Μητέρα Τερέζα" και έβαλα στόχο να σας μονιάσω !:lol: :lol:

Συμβάλω λοιπόν και στο ρισάϊκλ, αλλά και στη χαμούρα που ήπιε το νερό !

:rotflmao: :lol: :rotflmao:




:beer: :beer:

Motoulis
19/04/2006, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Βασικά δεν επέστρεψα απλώς το παίζω λίγο "Μητέρα Τερέζα" και έβαλα στόχο να σας μονιάσω !:lol: :lol:

Συμβάλω λοιπόν και στο ρισάϊκλ, αλλά και στη χαμούρα που ήπιε το νερό !

:rotflmao: :lol: :rotflmao:




:beer: :beer:
Πόσες ρακές ήπιες μωρη χαμούρα........:lol: :rotflmao: :lol:
Νομίζεις οτι ξεχνάμε τα σηματάκια σου και την δήθεν αποχώρησή σου???
Αλλά εσένα σε έχουμε κανονισμένο αλλιώς.........έχουμε σώσει όλα τα κείμενα που σχολίαζες την θεία του Λάμπρου.....αμα ζήσεις αφού σε πατήσει κάτω, θα ψάχνεις χρόνια για δουλειά με τόση ανεργία και τις συστάσεις που θα σου δώσει.........:lol: :rotflmao: :lol:

makis206
19/04/2006, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Πόσες ρακές ήπιες μωρη χαμούρα........:lol: :rotflmao: :lol:
Νομίζεις οτι ξεχνάμε τα σηματάκια σου και την δήθεν αποχώρησή σου???
Αλλά εσένα σε έχουμε κανονισμένο αλλιώς.........έχουμε σώσει όλα τα κείμενα που σχολίαζες την θεία του Λάμπρου.....αμα ζήσεις αφού σε πατήσει κάτω, θα ψάχνεις χρόνια για δουλειά με τόση ανεργία και τις συστάσεις που θα σου δώσει.........:lol: :rotflmao: :lol:

:eyepop: :look: :eyepop:

ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ !!:a08: :a08: :a08:


:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Λεωνίδας
19/04/2006, 09:56
ωχ συγγνώμη... μου έπεσε


45405

bartlal
19/04/2006, 10:26
μα που ειναι??? α! να το! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


45414

bartlal
19/04/2006, 10:27
ή μηπως ειναι αυτο? :evil:


45415

makis206
19/04/2006, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μα που ειναι??? α! να το! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κι εγώ ! Δηλαδή τι ; Οτι τι δηλαδή ; Στην απ'όξω ;;:lol: :lol: :lol:


45417

bartlal
19/04/2006, 10:28
μπα! ας πρωτοτυπησω!!! :evil: :evil: :evil:


σας εχουμε ολους! (maximum) 5 clicks ειστε και εξαφανιζεστε. και περιμενετε μετα να κατουρατε τους πυροκροτητες σας για να παρουν μπρος! :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


45418

makis206
19/04/2006, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ή μηπως ειναι αυτο? :evil:

Φαίνεται παιδί μου ο Πρόεδρας !

Κοίτα πόσο πιο γρήγορα γυρίζει το σήμα του απο εμάς τους παραγιούς !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer:

bartlal
19/04/2006, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Φαίνεται παιδί μου ο Πρόεδρας !

Κοίτα πόσο πιο γρήγορα γυρίζει το σήμα του απο εμάς τους παραγιούς !


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:
οχι λογια (σαν μερικες μερικες 13Φρικαρισμενες), αλλα πραξεις! :evil:

Motoulis
19/04/2006, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:
οχι λογια (σαν μερικες μερικες 13Φρικαρισμενες), αλλα πραξεις! :evil:
Το ανεμιστηράκι τι το θέλεις?
Α ναι τώρα το έπιασα σε έχουν βάλει να μας κάνεις αέρα στα @@:lol: :rotflmao: :lol: \
Μπράβο keep walking άντε και με aircondition......:a36: :a43:
Πέντε κλίκ για να μας σβήσετε αλλά επί τις χιλιάδες που είμαστε θα βγάλετε φουσκάλες στο δαχτυλάκι.......δεν κακό θα πηγαίνει σετ με τις φουσκάλες της παλάμης σας.....:smokin:

bartlal
19/04/2006, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Το ανεμιστηράκι τι το θέλεις?
Α ναι τώρα το έπιασα σε έχουν βάλει να μας κάνεις αέρα στα @@:lol: :rotflmao: :lol: \
Μπράβο keep walking άντε και με aircondition......:a36: :a43:
Πέντε κλίκ για να μας σβήσετε αλλά επί τις χιλιάδες που είμαστε θα βγάλετε φουσκάλες στο δαχτυλάκι.......δεν κακό θα πηγαίνει σετ με τις φουσκάλες της παλάμης σας.....:smokin:

delete the whole sh**t, don't delete the whole sh**t, delete the whole sh**t, don't delete the whole sh**t.... :smokin:

Motoulis
19/04/2006, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
delete the whole sh**t, don't delete the whole sh**t, delete the whole sh**t, don't delete the whole sh**t.... :smokin:
Delete delete delete κάντο να γελάσουμε..... μπορείς?
Αλλωστε έχει ξαναμπεί, έχει φόρα παρτίδα κ@λους και @@, αισχρολογεί βεβαια καμία σχέση με ανέκδοτο.....άντε περιμένω να γελάσουμε μετα.......

lampros_fazer
19/04/2006, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Δεν είναι ανέκδοτο είναι το προσωπικό μου δράμα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tώρα εξηγούνται όλα...:rotflmao:

Καλά το πηγάδι τόσο βαθύ ήτανε;; :lol:

Μοτούλη,λίγα είναι τα ψωμιά τους ακόμα..:evil: :evil:

Όσο για το Μάκη,μην σε ανησυχεί...αυτός είναι έτοιμος να αλλαξοπιστήσει για μια φουστίτσα...


:wave2: :wave2:

makis206
19/04/2006, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Όσο για το Μάκη,μην σε ανησυχεί...αυτός είναι έτοιμος να αλλαξοπιστήσει για μια φουστίτσα...
:wave2: :wave2:

:nono: :nono: :nono:

Όχι για τη φουστίτσα, αλλά για τον καραβοδέτη που κρύβεται απο κάτω, χαλαράάάά...:o :o

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Μάκης206 ! Πιπέρι στο στόμα !

:rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao:

sotpag
19/04/2006, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ή μηπως ειναι αυτο? :evil:



Καλά τραγούδα εσύ …
Εχθές έκλαιγες …:bawl: :bawl: .

sotpag
19/04/2006, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:nono: :nono: :nono:

Όχι για τη φουστίτσα, αλλά για τον καραβοδέτη που κρύβεται απο κάτω, χαλαράάάά...:o :o

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Μάκης206 ! Πιπέρι στο στόμα !

:rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao:



Απορώ γιατί σου μιλάει ο Λάμπρος… που θα πάει θα καταλάβεις το λάθος σου και θα συμμετέχεις στην επανάσταση…

Motoulis
19/04/2006, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
Απορώ γιατί σου μιλάει ο Λάμπρος… που θα πάει θα καταλάβεις το λάθος σου και θα συμμετέχεις στην επανάσταση…
Οχι τίποτις άλλο αλλά έχω μηνύματα απο την πατρίδα του να τον φάμε πρώτο πρώτο γιατί ξεφτυλίζει τον τόπο του που είναι παραδοσιακά επαναστατικός πυρήνας γενικά......μετα την Καριά βέβαια βέβαια που υπήρξε ο πρώτος τόπος εξορίας αναρχικών και αμα λάχει απελευθερωθήκαμε και μόνοι μας απο τους Τούρκους:smokin:

makis206
19/04/2006, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
Απορώ γιατί σου μιλάει ο Λάμπρος… που θα πάει θα καταλάβεις το λάθος σου και θα συμμετέχεις στην επανάσταση…

Εγώ δηλώνω ανεξάρτητο μέλος λέμε !:smokin:

Και τον Μοτούλη τον αγαπάω και τον Μπάρτλαλ τον αγαπάω !

Και οι δυο πλευρές είναι αξιαγάπητες !:lol: :lol:


Κοίτα τώρα τον Λάμπρο που θα με πει καμένο κι άρρωστο ! :winka:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sotpag
19/04/2006, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εγώ δηλώνω ανεξάρτητο μέλος λέμε !:smokin:

Και τον Μοτούλη τον αγαπάω καιτον Μπάρτλαλ τον αγαπάω ! Και οι δυο πλευρές είναι αξιαγάπητες !:lol: :lol:


Κοίτα τώρα τον Λάμπρο που θα με πει καμένο κι άρρωστο ! :winka:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Ωχχχ βγάλαμε λαυράκι πάλι

lampros_fazer
19/04/2006, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εγώ δηλώνω ανεξάρτητο μέλος λέμε !:smokin:

Και τον Μοτούλη τον αγαπάω και τον Μπάρτλαλ τον αγαπάω !

Εμένα μωρή χαμούρα;; :bawl: :rotflmao:

Πρέπει να διαλέξεις,είσαι με μας ή μ'αυτούς ( :a14: );; :evil: :evil: :evil:



Αυτή τη φορά δεν θα σε πω άρρωστο & καμένο,παρ'όλο που είσαι...
Αλλά τα θέλει ο κώλος σου.. :evil:

sotpag
19/04/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Εμένα μωρή χαμούρα;; :bawl: :rotflmao:

Πρέπει να διαλέξεις,είσαι με μας ή μ'αυτούς ( :a14: );; :evil: :evil: :evil:



Αυτή τη φορά δεν θα σε πω άρρωστο & καμένο,παρ'όλο που είσαι...
Αλλά τα θέλει ο κώλος σου.. :evil:


τι να διαλεξει ρεεε δεν διαβασες παραπανω....

Motoulis
19/04/2006, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
τι να διαλεξει ρεεε δεν διαβασες παραπανω....
Το είχα πεί εγώ απο παλιά αυτή η ιστορία με τον Ρουβά θα είχε παρενέργειες......
Κρίμα είναι και νέο το παλικάρι.....

makis206
19/04/2006, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
τι να διαλεξει ρεεε δεν διαβασες παραπανω....

Ούτε η Τατιάνα τέτοια ραδιο-αρβύλα !:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
19/04/2006, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Το είχα πεί εγώ απο παλιά αυτή η ιστορία με τον Ρουβά θα είχε παρενέργειες......
Κρίμα είναι και νέο το παλικάρι.....

Και γόης παιδί μου !

:lol: :lol: :lol:


45455