PDA

View Full Version : ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΙΣ



bartlal
19/04/2006, 12:37
γιατι μετα την προειδοποιηση ειναι η σειρα της ειδοποιησης. τριτο βημα ειναι η πραξη...

παρακαλεισθε να σταματησετε το κακογουστο και σαπιο αστειο. Σεβαστειτε (το ξαναλεω: οχι τον δικο μου χρονο ή εμενα τον ιδιο αλλα) τους/τις συμφορουμιτες/σσες.

εαν δεν τηρηθει ο απαιτουμενος σεβασμος, καλυτερα να αναθεωρησετε το επιπεδο του χιουμορ που εχετε και κατα ποσο μπορει να γινει (τουλαχιστον) ενοχλητικο ως προς τα ατομα τα οποια μπαινουν για να διαβασουν 1 ανεκδοτο ή να δουν μια αστεια φωτο προκειμενου να γελασουν.

και δεν αναφερομαι σε 6-7 ατομα τα οποια θεωρω πια οτι το κανουν εσκεμενα.

ΔΕΝ θα δεχτω περαιτερω συζητηση αφου το μονο που προσπαθουν ειναι να γεμιζουν "σκουπιδια" το παρον υποφορουμ.


με (ή και χωρις) τιμη,
Γιωργος (Bartlal)
:mad:

gerodim
19/04/2006, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
γιατι μετα την προειδοποιηση ειναι η σειρα της ειδοποιησης. τριτο βημα ειναι η πραξη...

παρακαλεισθε να σταματησετε το κακογουστο και σαπιο αστειο. Σεβαστειτε (το ξαναλεω: οχι τον δικο μου χρονο ή εμενα τον ιδιο αλλα) τους/τις συμφορουμιτες/σσες.

εαν δεν τηρηθει ο απαιτουμενος σεβασμος, καλυτερα να αναθεωρησετε το επιπεδο του χιουμορ που εχετε και κατα ποσο μπορει να γινει (τουλαχιστον) ενοχλητικο ως προς τα ατομα τα οποια μπαινουν για να διαβασουν 1 ανεκδοτο ή να δουν μια αστεια φωτο προκειμενου να γελασουν.

και δεν αναφερομαι σε 6-7 ατομα τα οποια θεωρω πια οτι το κανουν εσκεμενα.

ΔΕΝ θα δεχτω περαιτερω συζητηση αφου το μονο που προσπαθουν ειναι να γεμιζουν "σκουπιδια" το παρον υποφορουμ.


με (ή και χωρις) τιμη,
Γιωργος (Bartlal)
:mad:
Που κολλάει αυτό τώρα?

bartlal
19/04/2006, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
Που κολλάει αυτό τώρα?

δεν πηγαινει σε σενα (αν δεν καταλαβες τι εννοω) αλλα σε οσους προσπαθουν κατι πολυ συγκεκριμενο... :winka:

:beer: :beer: :beer:
:wave2:

McGyver
19/04/2006, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
Που κολλάει αυτό τώρα?

Κολλάει στο ότι μερικοί εξ ημών θέλουν την ώρα που κάνουν ένα break από τη δουλειά τους να μπουν στ' ανέκδοτα και να διαβάσουν κάτι για να σπάσουν τη ρουτίνα της ημέρας...

Χωρίς να χρειαστεί να ανοίξουν 15 threads για να δουν το ίδιο πράγμα και να τους σπάσουν τα νεύρα...

Cpt. Haddock
19/04/2006, 12:42
:a013: :a013: :a013:

:beer:

Well said George...

makis206
19/04/2006, 12:44
:beer: :beer: :beer: :beer:

Κι επειδή ίσως συνέβαλα κι εγώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=21719) σ'αυτό, ζητάω συγνώμη.:winka:


:beer: :wave2: :beer:

bartlal
19/04/2006, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:beer: :beer: :beer: :beer:

Κι επειδή ίσως συνέβαλα κι εγώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=21719) σ'αυτό, ζητάω συγνώμη.:winka:


:beer: :wave2: :beer:

δεν ειναι το ιδιο μακης. ειπαμε, να δημιουργουμε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=21723) αλλα οχι να ξεφτυλιζουμε.
και το δικο σου και αυτο (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=21723) εχουν τη δημιουργικη πλευρα και τα θεωρω καλοπροαιρετα. τα... υπολοιπα ειναι κακοβουλα και μονο αστεια πλευρα δεν εχουν.

gerodim
19/04/2006, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Κολλάει στο ότι μερικοί εξ ημών θέλουν την ώρα που κάνουν ένα break από τη δουλειά τους να μπουν στ' ανέκδοτα και να διαβάσουν κάτι για να σπάσουν τη ρουτίνα της ημέρας...

Χωρίς να χρειαστεί να ανοίξουν 15 threads για να δουν το ίδιο πράγμα και να τους σπάσουν τα νεύρα...

Εντάξει ξέρετε κάτι, έγινε μία πλάκα. Η πλάκα τελείωσε και για κάποιους είχε γέλιο και για κάποιους όχι. Εγώ προσωπικά το διασκέδασα και αν και δεν θα ποσταρω το ανέκδοτο ξανά θα συνεχίσω να κάνω τη σχετική πλάκα με ατάκες ή και φωτογραφίες επι του ανεκδότου γιατί θεωρώ ότι κάποιος κόσμος γελάει με αυτό. Ναι κατανοώ το να μην γεμίζουμε σκουπίδια το φόρουμ αλλά το να σταματήσουμε να μιλάμε και για σαύρες και νερά πάει πολύ. Δεν κατάλαβα γιατί ξαναέγινε θέμα σήμερα και θα ήθελα αν μπορείτε να μου εξηγήσετε.

bartlal
19/04/2006, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
Εντάξει ξέρετε κάτι, έγινε μία πλάκα. Η πλάκα τελείωσε και για κάποιους (εισαν συγκεκριμενοι και ειδοποιημενοι με πμς για το χθεσινο "σκουπιδαριο") είχε γέλιο και για κάποιους όχι. Εγώ προσωπικά το διασκέδασα και αν και δεν θα ποσταρω το ανέκδοτο ξανά ο σκοπος του thread αυτου ΔΕΝ ειναι η απαγορευση αναρτησης ανεκδοτων αλλα το να μην γεμιζουμε 25 threads με το ΙΔΙΟ ανεκδοτο θα συνεχίσω να κάνω τη σχετική πλάκα με ατάκες ή και φωτογραφίες επι του ανεκδότου γιατί θεωρώ ότι κάποιος κόσμος γελάει με αυτό. εδω συμφωνω και εγω. ουκ ολιγες φορες αναφερομαι στα προβατα με αλλους "συνμαντριτες" αλλα αν θυμασαι τοτε δεν βγεναμε να γεμιζουμε ΟΛΑ τα threads και με αλλα προβατα!!! Ναι κατανοώ το να μην γεμίζουμε σκουπίδια το φόρουμ αλλά το να σταματήσουμε να μιλάμε και για σαύρες και νερά πάει πολύ. ξανα: ΔΕΝ ζητηθηκε αυτο! το να εχεις ως φραση απαντησης και να απαντας ετσι ειναι δικο σου θεμα και εσυ θα το μεταλλαξεις, αλλα ΕΛΕΟΣ: μην παταμε το κουμπακι ΝΕΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ για να βαλουμε ΠΑΛΙ το ΙΔΙΟ ανεκδοτο ΕΝ ΓΝΩΣΙ μας! Δεν κατάλαβα γιατί ξαναέγινε θέμα σήμερα και θα ήθελα αν μπορείτε να μου εξηγήσετε. γιατι συνεχιστηκε απο χθες και δεν σταματησε....

Motoulis
19/04/2006, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
γιατι μετα την προειδοποιηση ειναι η σειρα της ειδοποιησης. τριτο βημα ειναι η πραξη...

παρακαλεισθε να σταματησετε το κακογουστο και σαπιο αστειο. Σεβαστειτε (το ξαναλεω: οχι τον δικο μου χρονο ή εμενα τον ιδιο αλλα) τους/τις συμφορουμιτες/σσες.

εαν δεν τηρηθει ο απαιτουμενος σεβασμος, καλυτερα να αναθεωρησετε το επιπεδο του χιουμορ που εχετε και κατα ποσο μπορει να γινει (τουλαχιστον) ενοχλητικο ως προς τα ατομα τα οποια μπαινουν για να διαβασουν 1 ανεκδοτο ή να δουν μια αστεια φωτο προκειμενου να γελασουν.

και δεν αναφερομαι σε 6-7 ατομα τα οποια θεωρω πια οτι το κανουν εσκεμενα.

ΔΕΝ θα δεχτω περαιτερω συζητηση αφου το μονο που προσπαθουν ειναι να γεμιζουν "σκουπιδια" το παρον υποφορουμ.


με (ή και χωρις) τιμη,
Γιωργος (Bartlal)
:mad:
Να με πείς εμένα ποιός αληταράς σε πείραξε να τον αρχίσω στις γρήγορες.........(αγκαλιές και φιλιά:lol: :lol: :lol: )
εάν ξηλώσεις αυτό με την σύζυγο και το κατούρημα θα υπάρξουν αντίποινα για τα άλλα κάνε ότι θές.......(τα έχουμε σωσμένα:smokin: δύο κλίκ και τα ξαναβάζουμε......)
Ρίξε και ένα ανεμιστηράκι γιατί ζεσταίνομαι......
ερ. 1 τι σημαίνει εσκεμένα ? (είμαι του δημοτικού).....
ερ. 2 Σκουπίδια εγώ ρε?

bartlal
19/04/2006, 13:14
...και στην τελικη, αμα θελετε (οσοι γελασατε με αυτο) δεν εχω κανενα προβλημα, προκειμενου να συνεχισετε να γελατε, να ενωσω ολα τα threads που αναφερονται στο ανεκδοτο μαιμου και να το συνεχισετε εκει μεσα, κατι σαν προβατα! :winka:

:wave2:

Motoulis
19/04/2006, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
...και στην τελικη, αμα θελετε (οσοι γελασατε με αυτο) δεν εχω κανενα προβλημα, προκειμενου να συνεχισετε να γελατε, να ενωσω ολα τα threads που αναφερονται στο ανεκδοτο μαιμου και να το συνεχισετε εκει μεσα, κατι σαν προβατα! :winka:

:wave2:
Μπάααααα θα βρούμε άλλο ανεκδοτάκι γιατι μετα το χθεσινό έβλεπα στον ύπνο μου οτι οι σαυρούλες που έχω και κόβουν βόλτες στο κτήμα γίναν κροκοδείλες και με κανανε μαμ......μπρρρρρ:eek: :a011: :a53:

bartlal
19/04/2006, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Να με πείς εμένα ποιός αληταράς σε πείραξε να τον αρχίσω στις γρήγορες.........(αγκαλιές και φιλιά:lol: :lol: :lol: )
εάν ξηλώσεις αυτό με την σύζυγο και το κατούρημα θα υπάρξουν αντίποινα για τα άλλα κάνε ότι θές.......(τα έχουμε σωσμένα:smokin: δύο κλίκ και τα ξαναβάζουμε......)
Ρίξε και ένα ανεμιστηράκι γιατί ζεσταίνομαι......
ερ. 1 τι σημαίνει εσκεμένα ? (είμαι του δημοτικού).....
ερ. 2 Σκουπίδια εγώ ρε?

Motouli, ισα ισα, επεσα απο τα γελια και εγω με το ανεκδοτο με την συζυγο και το κατουρημα. ειλικρινα, αυτα τα επικροτω! :a012:
αλλα αυτα που κανατε χθες και σημερα, ε, νομιζω οτι ακομα και ο θεος το πολυ το κυρ-ελεησον....

ανεμιστηρακι θες? ελα με μας και θα σου φτιαξουμε σε οτι στροφες θελεις! :evil: :p :p :p
απ. στην ερ. 1: εσκεμενα=επιτηδες... για περαπανω αναλυση ρωτα κανενα αλλο.... ετσι μου ειπαν και εμενα να το χρησιμοποιω! :lol: :lol:
απ. στην ερ. 2: εσυ? μπααααααα...ποτέεεε..... :D :D :D

bartlal
19/04/2006, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Μπάααααα θα βρούμε άλλο ανεκδοτάκι γιατι μετα το χθεσινό έβλεπα στον ύπνο μου οτι οι σαυρούλες που έχω και κόβουν βόλτες στο κτήμα γίναν κροκοδείλες και με κανανε μαμ......μπρρρρρ:eek: :a011: :a53:

εγω τι να πω ρε συ, που ηταν μεχρι χθες το αγαπημενο μου και τωρα το σιχαινομαι??? :sad: :( :sad: :bigcry:

Akatanomastos
19/04/2006, 15:13
"..paradeksou to, den erxese sto dasos gia to kinigi, etsi den einai?"

FestoNero
19/04/2006, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
με (ή και χωρις) τιμη,
Γιωργος (Bartlal)
:mad:
Με ΦΠΑ η χωρις;;;
:D :D :D



Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
...και στην τελικη, αμα θελετε (οσοι γελασατε με αυτο) δεν εχω κανενα προβλημα, προκειμενου να συνεχισετε να γελατε, να ενωσω ολα τα threads που αναφερονται στο ανεκδοτο μαιμου και να το συνεχισετε εκει μεσα, κατι σαν προβατα! :winka:

:wave2:
Εγω λεω να κανουμε ειδικο υποφορουμ "Μαιμουδες και Σαυρες"
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Γαμωτο δε προλαβα...

adam_tsouk
19/04/2006, 20:14
τιο επαθες ωρε Μπαρτ???

ποσο νερο ηπιες;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



εχω την εντυπωση οτι η πλακα ξεκινησε κ εληξε χτες.... κανω λαθος; (δεν εχω μπει σε ολα τα ανεκδοτα...sorry)

troulis
19/04/2006, 22:20
Ρε συ Bart πιστέυω οτι δεν το χειρίστηκες σωστα........
Ίσως θα έπρεπε να αφήσεις το φαινόμενο να εξελιχθει και να ατονήσει.............
Γνώμη μου πάντα εεεε..........και να μην δείχνεις οτι πειράχτηκες...

πάντως να σου πώ την αληθεια ήταν η ΠΡΩΤΗ φορά που στο εν λόγο δειάλειμα ΜΟΥ απο την δουλειά γέλασα πραγματικά με την ψυχη μου...
και όχι κακοπροέρετα ετσι.....?



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

θα τα πούμε στην εκδρομή.................

adam_tsouk
19/04/2006, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από troulis
Ρε συ Bart πιστέυω οτι δεν το χειρίστηκες σωστα........
Ίσως θα έπρεπε να αφήσεις το φαινόμενο να εξελιχθει και να ατονήσει.............
Γνώμη μου πάντα εεεε..........και να μην δείχνεις οτι πειράχτηκες...

πάντως να σου πώ την αληθεια ήταν η ΠΡΩΤΗ φορά που στο εν λόγο δειάλειμα ΜΟΥ απο την δουλειά γέλασα πραγματικά με την ψυχη μου...
και όχι κακοπροέρετα ετσι.....?



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

θα τα πούμε στην εκδρομή.................

ειχε πολυ γελιο....

αλλα καλως "κοπηκε" (αν και θα μπορουσαν να ειχαν ενωθει ολα τα τοπικ σε ενα):winka:

lampros_fazer
19/04/2006, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ειχε πολυ γελιο....

αλλα καλως "κοπηκε" (αν και θα μπορουσαν να ειχαν ενωθει ολα τα τοπικ σε ενα):winka:
Τότε η χαμούρα θα'χε σκάσει απ'το πολύ νερό..:bawl: :bawl:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: