PDA

View Full Version : Απίστευτο ξενέρωμα...



kostasdirt
19/04/2006, 21:48
..Περιμένω εδώ και καιρό το 06 μοντέλο, φτάσαμε μέχρι πριν δέκα μέρες και μας διαβεβαίωσαν ότι τα μηχανάκια είναι τελωνείο και σέ μια εβδομάδα θα είναι στην αγορά..
Αναμονή πάλι και έρχεται η σημερινή και μου λένε είρθαν τα VFR αλλά μόνο ασημί!
Ρε παιδιά μαύρο πότε θα έρθει το μαύρο?
-Θα αργήσει..
-Ναι αλλά πόσο?
Anyway μιλάω με άλλο γνωστό ντήλερ της Honda για το θέμα, η απαντήση..περίπου τέλος Μαιου θα έρθουν τα 06 (γενικός)
Αντε βγάλε άκρη τώρα..
Ξέρεται τίποτα επί του θέματος ρε μάγκες?

SOL-VFR-VTEC
19/04/2006, 23:54
MAGA....OPOS KAI NA EXEI TO THEMA SOU....LIGO IPOMONI THELI.........SE PERIMENI TO MODELO SOU..........................ALA THELO MIA XARH...OTAN VGIS PROTO RADEVOU ME THN VEFA.... RIKSE MIA FOTO................. :wave2: :wave2:

Tropeas
20/04/2006, 00:10
Εγω περιμένω το 07-08 με τον θηριώδη V5 1200... :D
που υποτίθεται ήταν για το 06...:rolleyes:

kostasdirt
20/04/2006, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Εγω περιμένω το 07-08 με τον θηριώδη V5 1200... :D
που υποτίθεται ήταν για το 06...:rolleyes:
Λες να γίνει αυτό?
Θεωρητικά το VFR αλλάζει κάθε τέσσερα χρόνια έτσι δεν είναι.
Αν βγάλουν του χρόνου άλλο ε τι να πω θέλουν σκώτομα!
Αν και χλωμό το βλέπω για 1200 το VFR κανά ΧΧ μπορεί...

kostasdirt
20/04/2006, 00:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από SOL-VFR-VTEC
MAGA....OPOS KAI NA EXEI TO THEMA SOU....LIGO IPOMONI THELI.........SE PERIMENI TO MODELO SOU..........................ALA THELO MIA XARH...OTAN VGIS PROTO RADEVOU ME THN VEFA.... RIKSE MIA FOTO................. :wave2: :wave2:
Enoiteeeeee

gregorgeous89
26/04/2006, 12:10
Αν βγάλουν του χρόνου άλλο ε τι να πω θέλουν σκώτομα!
Ma to 2006 eine to idio montelo me to persino me mikres alages.Sigura toy xronou tha vgei to kenurio.

kostasdirt
26/04/2006, 15:49
..δεν διαφωνό αλλά αν είχει σκοπό να το αλλάξει γιατί δεν το έκανε φέτος που ήταν και η χρονιά του?

SOL-VFR-VTEC
26/04/2006, 19:14
KOSTA(an den kano lathos)...AN DEN EXEIS DOULEIA AVRIO.......SE PERIMENOUME STO TERRA PETRA GIA KAFE........OSO GIA TO STROSIMO..OTAN TO PARIS....MIN ANISIXIS....2 KYRIAKATIKES VOLTES..KAI EISAI OK...:wave2: :wave2: :wave2:

kostasdirt
26/04/2006, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από SOL-VFR-VTEC
KOSTA(an den kano lathos)...AN DEN EXEIS DOULEIA AVRIO.......SE PERIMENOUME STO TERRA PETRA GIA KAFE........OSO GIA TO STROSIMO..OTAN TO PARIS....MIN ANISIXIS....2 KYRIAKATIKES VOLTES..KAI EISAI OK...:wave2: :wave2: :wave2:
Εχουμε μερικά θεματάκια..
1. Κώστας σωστό το όνομα!
2. Που είναι το TERRA PETRA?
3. Αύριο λίγο δύσκολο πραγματικά..μην ξεχνάτε ότι είμαι από Χαλκίδα!
4. Και σπουδαιότερο χωρίς VFα πως να έρθωωωωωωωω