PDA

View Full Version : ΛΑΓΟΣ, πίθηκο-σαύρο-κροκόδειλος...



gerodim
20/04/2006, 09:53
Τρέχει ο λαγός του σκοτωμού μέσα στο δάσος, και ξαφνικά βλέπει τον πίθηκο αραχτό πάνω σε ένα δέντρο να καπνίζει χασίσι.

- Ρε, τι κάνεις εδώ, είσαι τρελός; Είμαστε μέσα στην φύση, στον καθαρό αέρα κι εσύ ρουφάς μαύρο; Εμπρός! Σήκω να τρέξουμε παρέα να γυμναστούμε.

- Έχεις δίκιο, λέει ο πίθηκος, παρατάει τα τσιγαριλίκια και αρχίζει να τρέχει μαζί με τον λαγό.

Εκεί που τρέχανε συναντούν τον κροκόδειλο να έχει πλακωθεί στην κοκαΐνη.

- Καλά ρε, λέει ο πίθηκος, είμαστε μέσα στο δάσος στον καθαρό αέρα κι εσύ σνιφάρεις κόκα; 'Ελα μαζί μας να τρέξουμε, να γυμναστούμε, να ανοίξουν τα πνευμόνια μας.

- Δίκιο έχετε ρε παιδιά, λέει και ο κροκόδειλος και αρχίζει να τρέχει μαζί με τους άλλους δύο.

Λίγο πιο κάτω συναντούν τη σαύρα που ετοιμαζόταν να χτυπήσει ηρωίνη.

- Καλά ρε, δεν ντρέπεσαι; Να είμαστε μέσα στην φύση, στον καθαρό αέρα και συ να τρυπιέσαι; του λέει ο κροκόδειλος. Αντε σήκω και έλα μαζί μας, να τρέξουμε να γυμναστούμε, να ανοίξουν τα πνευμόνια μας.

Και η σαύρα:
- Δεν με παρατάτε πρωί - πρωί, λέω εγώ! Κάθε φορά που ο λαγός παίρνει σπιντάκια, εμείς θα τρέχουμε σαν μαλάκες μέσα στο δάσος;






(Αγχώθηκες bartal?)
:rotflmao: :lol: :rotflmao:
:a5:

Motoulis
20/04/2006, 09:59
(Αγχώθηκες bartal?)
:rotflmao: :lol: :rotflmao:
:a5: [/B][/QUOTE]

:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:
Στην 13Φ εχουμε μαλλιά και τα τιμάμε..... ειπαμε ανακωχή και το εννοούμε:smokin:
Απο βδομάδα όμως κάτι θα βρούμε.......

Λεωνίδας
20/04/2006, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
Τρέχει ο λαγός του σκοτωμού μέσα στο δάσος, και ξαφνικά βλέπει τον πίθηκο αραχτό πάνω σε ένα δέντρο να καπνίζει χασίσι.

- Ρε, τι κάνεις εδώ, είσαι τρελός; Είμαστε μέσα στην φύση, στον καθαρό αέρα κι εσύ ρουφάς μαύρο; Εμπρός! Σήκω να τρέξουμε παρέα να γυμναστούμε.

- Έχεις δίκιο, λέει ο πίθηκος, παρατάει τα τσιγαριλίκια και αρχίζει να τρέχει μαζί με τον λαγό.

Εκεί που τρέχανε συναντούν τον κροκόδειλο να έχει πλακωθεί στην κοκαΐνη.

- Καλά ρε, λέει ο πίθηκος, είμαστε μέσα στο δάσος στον καθαρό αέρα κι εσύ σνιφάρεις κόκα; 'Ελα μαζί μας να τρέξουμε, να γυμναστούμε, να ανοίξουν τα πνευμόνια μας.

- Δίκιο έχετε ρε παιδιά, λέει και ο κροκόδειλος και αρχίζει να τρέχει μαζί με τους άλλους δύο.

Λίγο πιο κάτω συναντούν τη σαύρα που ετοιμαζόταν να χτυπήσει ηρωίνη.

- Καλά ρε, δεν ντρέπεσαι; Να είμαστε μέσα στην φύση, στον καθαρό αέρα και συ να τρυπιέσαι; του λέει ο κροκόδειλος. Αντε σήκω και έλα μαζί μας, να τρέξουμε να γυμναστούμε, να ανοίξουν τα πνευμόνια μας.

Και η σαύρα:
- Δεν με παρατάτε πρωί - πρωί, λέω εγώ! Κάθε φορά που ο λαγός παίρνει σπιντάκια, εμείς θα τρέχουμε σαν μαλάκες μέσα στο δάσος;






(Αγχώθηκες bartal?)
:rotflmao: :lol: :rotflmao:
:a5:

Ο ανακυκλωτής που καλείτε είναι κατειλημμένος. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1401


45558

gerodim
20/04/2006, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ο ανακυκλωτής που καλείτε είναι κατειλημμένος. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1401


Δε σε είδα να ανακυκλώνεις άλλα ποστ όμως.... :beer:

Motoulis
20/04/2006, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ο ανακυκλωτής που καλείτε είναι κατειλημμένος. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1401
Φτιάχτο το ρημάδι το ανεμιστηράκι.......μηπως να έρθουμε να στον σφίξουμε τον ιμάντα και να σου γρασσάρουμε το ρουλεμαν?:smokin:

gerodim
20/04/2006, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
(Αγχώθηκες bartal?)
:rotflmao: :lol: :rotflmao:
:a5:

:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:
Στην 13Φ εχουμε μαλλιά και τα τιμάμε..... ειπαμε ανακωχή και το εννοούμε:smokin:
Απο βδομάδα όμως κάτι θα βρούμε....... [/B][/QUOTE]

Δε νομίζω ότι έσπασα την ανακωχή!
Ένα ανεκδοτάκι είπα να βάλω :lol:

Λεωνίδας
20/04/2006, 10:03
προς gerodim: :a9:
προς Motoulis : :a9: :a9: :a9:

gerodim
20/04/2006, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Φτιάχτο το ρημάδι το ανεμιστηράκι.......μηπως να έρθουμε να στον σφίξουμε τον ιμάντα και να σου γρασσάρουμε το ρουλεμαν?:smokin:

Έεεεετσι, έτσι. Βεντούζα!

gerodim
20/04/2006, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
προς gerodim: :a9:
προς Motoulis : :a9: :a9: :a9:


Προς Λεωνίδα:a31: :a43:

Motoulis
20/04/2006, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:
Στην 13Φ εχουμε μαλλιά και τα τιμάμε..... ειπαμε ανακωχή και το εννοούμε:smokin:
Απο βδομάδα όμως κάτι θα βρούμε.......

Δε νομίζω ότι έσπασα την ανακωχή!
Ένα ανεκδοτάκι είπα να βάλω :lol: [/B][/QUOTE]
Το ξέρω λαμπρέ νέε μου (ψιθυρίζονται πολλά καλά για εσένα στην οργάνωση) απλά το συμπληρωσα γιατί να είσαι σίγουρος οτι μπήκαν με διάθεση ξυρίσματος οι νενέκοι.......και τους κόπηκε η όρεξη:smokin:

Motoulis
20/04/2006, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
προς gerodim: :a9:
προς Motoulis : :a9: :a9: :a9:
Που είναι ο ψευτοπρόεδρος οεο?
Τα τσιράκια του δεν μας κάνουν ούτε για ορεκτικό.......Λεωνιδάκο για σκέψου γιατί σε αφήνει μόνο όταν ζορίζουν οι καταστάσεις?
:smokin: :a9: :a17:

Λεωνίδας
20/04/2006, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Που είναι ο ψευτοπρόεδρος οεο?
Τα τσιράκια του δεν μας κάνουν ούτε για ορεκτικό.......Λεωνιδάκο για σκέψου γιατί σε αφήνει μόνο όταν ζορίζουν οι καταστάσεις?
:smokin: :a9: :a17: Ποιος ζορίστηκε? Σας έχω για πλάκα... Βάλτε και κανένα φρέσκο ανέκδοτο :a25:

Motoulis
20/04/2006, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ποιος ζορίστηκε? Σας έχω για πλάκα... Βάλτε και κανένα φρέσκο ανέκδοτο :a25:
Τα φρέσκα τα κρατάμε για τις συναντήσεις στην γιάφκα........να το σημειώσω αυτό γιατί στην εκδρομή για πλάκα θα στο κάνουμε και εμείς......τι? τι? τι? θααααα δειιιιίς ανυπόμονο αγόρι..... :smokin:

bartlal
20/04/2006, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Που είναι ο ψευτοπρόεδρος οεο?
Τα τσιράκια του δεν μας κάνουν ούτε για ορεκτικό.......Λεωνιδάκο για σκέψου γιατί σε αφήνει μόνο όταν ζορίζουν οι καταστάσεις?
:smokin: :a9: :a17:

μολις ξυπνησα ρε χαμενε 13ΦορεςΦουκαρατηςΦαπας! τι ειμαι, σαν και εσενα που μαζευω πορτοκαλια απο τους.... δρομους για να ζησω? :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Motoulis
20/04/2006, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μολις ξυπνησα ρε χαμενε 13ΦορεςΦουκαρατηςΦαπας! τι ειμαι, σαν και εσενα που μαζευω πορτοκαλια απο τους.... δρομους για να ζησω? :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:
αντε ρε καπιτάλα.......μηχανή της προκοπής πότε θα πάρεις αφού σου περισεύουν? και εμφύτευση?
Δεν είναι στο δρόμο είναι σε έναν χώρο με χώμα και δέντρα με αποθήκη 400 τμ. που λέγεται κτήμα 5 λεπτά απο την παραλία και 25 απο το βουνό.......με τα σκυλιά και τις σαύρες (πίθηκο αργότερα) και δεν πληρώνω διόδια κάθε Σ/Κ για να ξελαμπικάρω:a43:
Δε με λές σε ποία ταράτσα θα ψήσεις μήπως και περάσω?

bartlal
20/04/2006, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
αντε ρε καπιτάλα.......μηχανή της προκοπής πότε θα πάρεις αφού σου περισεύουν? και εμφύτευση?
Δεν είναι στο δρόμο είναι σε έναν χώρο με χώμα και δέντρα με αποθήκη 400 τμ. που λέγεται κτήμα 5 λεπτά απο την παραλία και 25 απο το βουνό.......με τα σκυλιά και τις σαύρες (πίθηκο αργότερα) και δεν πληρώνω διόδια κάθε Σ/Κ για να ξελαμπικάρω:a43:
Δε με λές σε ποία ταράτσα θα ψήσεις μήπως και περάσω?

οταν τελειωσεις το μαζεμα των πορτοκαλιων και λοιπων εσπεριδοειδων, να σε στειλω και στα μερη μου να μαζεψεις και αλλα. ειναι κριμα να μενεις στην αποθηκη. πρεπει να μπεις και εσυ καποτε σε σπιτι και να πληρωνεις κανονικα το ιντερνετ σου. δεν θελουμε να μας λειψει το χιουμορ σου (:rotflmao: :rotflmao: ..χιουμορ σου... καλο και αυτο. sticky ανεκδοτο πρεπει να γινει :rotflmao: :rotflmao: )

Motoulis
20/04/2006, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
οταν τελειωσεις το μαζεμα των πορτοκαλιων και λοιπων εσπεριδοειδων, να σε στειλω και στα μερη μου να μαζεψεις και αλλα. ειναι κριμα να μενεις στην αποθηκη. πρεπει να μπεις και εσυ καποτε σε σπιτι και να πληρωνεις κανονικα το ιντερνετ σου. δεν θελουμε να μας λειψει το χιουμορ σου (:rotflmao: :rotflmao: ..χιουμορ σου... καλο και αυτο. sticky ανεκδοτο πρεπει να γινει :rotflmao: :rotflmao: )
Να σε στείλω φώτο με το σπίτι με ενιαία βεράντα που κυκλώνει όοοολο το σπίτι και παράθυρα παντού να βλέπουν μόνο δεντράκια?
ΥΓ τα πορτοκάλια έχουν μαζευτεί ρε καμμένε αυτά που σου πουλάνε είναι ψυγείου ή περισέματα
Τον Αυγουστο ξανά με τα πρώιμα που δεν τα ξέρεις όμως γιατί πρασινίζουν και νομίζεις ότι είναι αγουρα.....:wave2:
Αμα θές κανα μαρουλάκι κανα κρεμμυδάκι μαϊντανούς και άνιθα πέρνα να σε φιλέψω πάνε και στην μαγειρίτσα........(έχω ανοιχτό και το ξεροπήγαδο)

bartlal
20/04/2006, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Να σε στείλω φώτο με το σπίτι με ενιαία βεράντα που κυκλώνει όοοολο το σπίτι και παράθυρα παντού να βλέπουν μόνο δεντράκια?
ΥΓ τα πορτοκάλια έχουν μαζευτεί ρε καμμένε αυτά που σου πουλάνε είναι ψυγείου ή περισέματα
Τον Αυγουστο ξανά με τα πρώιμα που δεν τα ξέρεις όμως γιατί πρασινίζουν και νομίζεις ότι είναι αγουρα.....:wave2:
Αμα θές κανα μαρουλάκι κανα κρεμμυδάκι μαϊντανούς και άνιθα πέρνα να σε φιλέψω πάνε και στην μαγειρίτσα........(έχω ανοιχτό και το ξεροπήγαδο)

η περιγραφη ταιριαζει σε φυλακη...σε καμμια αγροτικη φυλακη της Κορινθιας εισαι? :lol: :lol: :lol:
προφανως ως φυλακισμενος εκτελεις αγροτικες εργασιες για το χαρτζιλικι! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Motoulis
20/04/2006, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
η περιγραφη ταιριαζει σε φυλακη...σε καμμια αγροτικη φυλακη της Κορινθιας εισαι? :lol: :lol: :lol:
προφανως ως φυλακισμενος εκτελεις αγροτικες εργασιες για το χαρτζιλικι! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
το νέφος εσένανε σου επηρέασε στην αρχή το μαλλί και μετά εισχώρησε και δεν έχει αφήσει τίποτις όρθιο......περαστικά......:a9: :a9: :a9:

bartlal
20/04/2006, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
το νέφος εσένανε σου επηρέασε στην αρχή το μαλλί και μετά εισχώρησε και δεν έχει αφήσει τίποτις όρθιο......περαστικά......:a9: :a9: :a9:

:a029: :a029: :a029:

αν τελειωσες με τα πορτοκαλια, ελα να μαζεψεις και μπανανες! :a029: :a029: :a029:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Motoulis
20/04/2006, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:a029: :a029: :a029:

αν τελειωσες με τα πορτοκαλια, ελα να μαζεψεις και μπανανες! :a029: :a029: :a029:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:
Τις έφαγε ο πίθηκας (αυτός που έβλεπες στον ύπνο σου και με πήρες τηλέφωνο κλαψουρίζοντας οτι φοβάσαι τα ζωάκια....)
Κατάλαβες ή να σου πώ την ιστορία με τον θεριακλή τον πίθηκα?:smokin: :a43:

lampros_fazer
20/04/2006, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Τις έφαγε ο πίθηκας (αυτός που έβλεπες στον ύπνο σου και με πήρες τηλέφωνο κλαψουρίζοντας οτι φοβάσαι τα ζωάκια....)
Κατάλαβες ή να σου πώ την ιστορία με τον θεριακλή τον πίθηκα?:smokin: :a43:
Ώστε έτσι ε,σε πήρε τηλ. και κλαψούριζε ε;;; :a029: :a029: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αν κάνει τέτοια ο ψευτοπρόεδρος,φαντάσου οι άλλοι τι κάνουν..! :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
20/04/2006, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Ώστε έτσι ε,σε πήρε τηλ. και κλαψούριζε ε;;; :a029: :a029: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αν κάνει τέτοια ο ψευτοπρόεδρος,φαντάσου οι άλλοι τι κάνουν..! :rotflmao: :rotflmao:

ναι. υπαρχει και σε......φωτο! :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :evil:


ΥΓ: το επιασες το υπονοουμενο, ε? :evil: :evil:

bartlal
20/04/2006, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Τις έφαγε ο πίθηκας (αυτός που έβλεπες στον ύπνο σου και με πήρες τηλέφωνο κλαψουρίζοντας οτι φοβάσαι τα ζωάκια....)
Κατάλαβες ή να σου πώ την ιστορία με τον θεριακλή τον πίθηκα?:smokin: :a43:

καλοπερνατε εκει στις αγροτικες φυλακες βλεπω. τσιτα στα ονειρα ειστε!!! :smokin: :evil: :winka:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
20/04/2006, 15:05
Τελευταια τσιστελνουν και τις παρανομες μεταναστριες εκει !!

Δε χωρανε στις αλλες !!

:eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
20/04/2006, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Τελευταια τσιστελνουν και τις παρανομες μεταναστριες εκει !!

Δε χωρανε στις αλλες !!

:eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ετσι εξηγειται η κατασταση του Κotoulis, αφου ειναι με τετοιες παρανομες μεταναστριες!!!

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
20/04/2006, 15:52
Πινουν νερο κι' αυτες ρε συ !

Γι' αυτο ειναι αφρατες !


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gerodim
21/04/2006, 14:13
Κάποιος από εσάς μου άλλαξε το θέμα στο ποστ.

Δεν μου άρεσε και πολύ.

Motoulis
21/04/2006, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
Κάποιος από εσάς μου άλλαξε το θέμα στο ποστ.

Δεν μου άρεσε και πολύ.
Τι περιμένεις ρεζίληδες όλοι τους.......και αν τα πείτε απο κοντά ολο φίλε και φίλε θα σε έχουν και πλάκα κάνουμε....ρεζίληδες σου λέω......:smokin:

troulis
22/04/2006, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Motoulis
Τι περιμένεις ρεζίληδες όλοι τους.......και αν τα πείτε απο κοντά ολο φίλε και φίλε θα σε έχουν και πλάκα κάνουμε....ρεζίληδες σου λέω......:smokin:



Υπομονή σύντροφε Υπομονή..................

Η ημέρα που θα τακτοποιηθούν όλα είναι κοντά...........