PDA

View Full Version : Imported Bikes: ΟΣΟΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ!!!



RapidShade
20/04/2006, 11:38
Καλημέρα παίδες,

μια ερώτηση πολύ σημαντική και κρίσιμη:

Εχετε κάποια προσωπική άποψη, γνώμη, εμπειρία
από το Imported Bikes στο Παγκράτι;
Ρωτάω γιατί
θέλω να μάθω κατά πόσο φερέγγυοι είναι
στις παραγγελίες/παραδόσεις τους και
γενικά αν κάποιος είχε δοσοληψία με αυτούς
ας πει δυο λόγια περιληπτικά.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

ΥΓ. ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!

maintenance
20/04/2006, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από RapidShade
Καλημέρα παίδες,

μια ερώτηση πολύ σημαντική και κρίσιμη:

Εχετε κάποια προσωπική άποψη, γνώμη, εμπειρία
από το Imported Bikes στο Παγκράτι;
Ρωτάω γιατί
θέλω να μάθω κατά πόσο φερέγγυοι είναι
στις παραγγελίες/παραδόσεις τους και
γενικά αν κάποιος είχε δοσοληψία με αυτούς
ας πει δυο λόγια περιληπτικά.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

ΥΓ. ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!



Δύο μηχανες έχω πάρει απο κεί, αλλά όχι να μου τις φέρει απο έξω,
αλλά απο την εγχώρια αγορά.

όσους όμως γνώρισα, όπου είχαν παραγγείλει, και να έρθει η μοτό απο Γερμανία, ήταν όλοι τους ευχαριστημένοι.


Τώρα..............................η επιλογή δική σου.

ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.



:wave2: :beer: :wave2:

KaTaNaS
20/04/2006, 12:01
Γειά σου Γιώργο! :wave2: όλα καλά;



μια εμπεριστατωμένη άποψη (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=19133) για αυτό που ζητάς!



:wave2:

MOZART
20/04/2006, 12:16
αν ομως ενα μηχανακι το φερνει 3000 πιο κατω αξιζει να το ρισκαρεις γιατι στο φιναλε 3000ευρω ζημια ειναι δυσκολο να παθεις.

KaTaNaS
20/04/2006, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
γιατι στο φιναλε 3000ευρω ζημια ειναι δυσκολο να παθεις.

αν ξεκινάς με αυτό το σκεπτικό, κάηκες!

al3x
20/04/2006, 12:51
αλλος ενας ευχαριστημενος ...
εδωσα την προκαταβολη περιμενα...
μου προτεινε μερικες... του ειπα οχι....
περιμενα παλι οποτε και ηρθε η 9αρα λαχανουλα που ηθελα απο Γερμανια... ολα καλα, ωραιος τυπος. Τι και αν δεν γεμιζει το ματι το μαγαζι τουλαχιστον δεν μας αδειαζει την τσεπη...εντελως :)
δεν ξερω αν πολλοι αλλοι μαγαζατορες κανουν και αυτοι εισαγωγες παντως νομιζω οτι ειναι ο ποιο γνωστος... και σωστος...
ααα και το αλλο αν σου φερει κατι και δεν μεινεις ικανοποιημενος... τοτε το κραταει αυτος και ψαχνετε για αλλο (αυτο δεν το δοκιμαστα στην πραξη μιας και η καλη μου ηταν σουπερ..)

και ολο λεω να παω να του που και κανα γεια... αλλα που ο ανεπροκοπος... παντως αν θα το ξαναεκανα.... ohhh yesss...!!!

RapidShade
20/04/2006, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από al3x
αλλος ενας ευχαριστημενος ...
εδωσα την προκαταβολη περιμενα...
μου προτεινε μερικες... του ειπα οχι....
περιμενα παλι οποτε και ηρθε η 9αρα λαχανουλα που ηθελα απο Γερμανια... ολα καλα, ωραιος τυπος

και ολο λεω να παω να του που και κανα γεια... αλλα που ο ανεπροκοπος... παντως αν θα το ξαναεκανα.... ohhh yesss...!!!

Πόσο καιρό σου είπε και πόσο έκανε?...

rsp
20/04/2006, 13:00
Γενικα εχω ακουσει καλα λογια, η δικια μου εμπειρια ηταν οχι τοσο καλη..Οταν πηγα για να κανω τραμπα το Βαραντερο με το ΧΧ, μου ειχε πει 8500 το βαραντερο και 11500 το ΧΧ...Εφυγα γελωντας και μετα απο μια εβδομαδα εδωσα το Βαραντερο 10500 και πηρα το χχ 11000...Μοντελο 2004 και οχι 2003 που μου εδινε αυτος!

Τα συμπερασματα δικα σας!:wave2:

RapidShade
20/04/2006, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Γειά σου Γιώργο! :wave2: όλα καλά;



μια εμπεριστατωμένη άποψη (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=19133) για αυτό που ζητάς!



:wave2:

Γεια σιυ ρε φίλε,

τι γίνεται? Σε έχω πετύχει αρκετές φορές στο δρόμο
αλλά με το Χάλεϋ Πάπινσον δεν σε προλαβαίνω
να σε χαιρετήσω :P

Το διάβασα το στόρυ... όλο...
απίστευτο... Τι να πω...:sad:

al3x
20/04/2006, 13:06
γυρω στο ενα εναμιση μηνα κρατησε η ολη διαδικασια... ειχα απορριψει μερικες γιατι εψαχνα συγκεκριμενο χρωμα, παντως νομιζω απο την μερα που μου ειπε οτι την φερνει ... γυρω στην μια βδομαδα περασε και την ειχα στα χερια μου και μετα ... αλλες 3 μερες για τα χαρτια της και πινακιδες.... απο οσο θυμαμαι τουλαχιστον..

Μικρή Λουλού
20/04/2006, 13:07
απο τα καλυτερα παιδια που κυκλοφορουν σ'αυτον τον χωρο.
πολυ καλο ονομα,οχι μονο για την πωληση αλλα και στην μετα υποστηριξη!
:smokin:

athandim
20/04/2006, 13:16
Κάποιες επιπλέον γνώμες για το εν λόγω κατάστημα....

http://www.bikenet.gr/forum/index.php?topic=454.0

:wave2:

al3x
20/04/2006, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
Κάποιες επιπλέον γνώμες για το εν λόγω κατάστημα....

http://www.bikenet.gr/forum/index.php?topic=454.0

:wave2:

και αυτος που τοτε γυρευε γνωμες για το εν λογω καταστημα (Garbage) ειμαι εγω :))) αχ τι μου θυμισατε τωρα... :) ωραιες στιγμες οταν κανεις αγορες και ειδικα τετοιου ειδους .... αχ ατιμο καταναλωτικο συστημα....

RapidShade
20/04/2006, 13:32
Μακάρι 100.000 φορές!

Πείτε μου ότι μπορείς να βασιστείς στα λεγόμενα του!... Μόνο αυτό!
και αν τελικά αποδειχθεί ότι τα πράγματα
είναι έτσι...

Επιφυλάσσομαι!...Περιιιιιιιι που σαι ρεεεεε???

Νάσοοοοοο....

Ντιντιιιιιιιιιιιι

που στε ρεεεεεεε

apolon10
20/04/2006, 13:42
πηγα για ανταλλαγη freewind με tdm. Μου εδινε τη χειροτερη τιμη για το σουτζουκι και μου ειπε μια ακριβη τιμη για το τιντιμι. Οταν λεω ακριβη ενοω πιο φθηνη απο αντιπροσωπειας , αλλα πιο ακριβη απο την διαφημιστικη καταχωρηση που ειχαν βαλει οι ιδιοι στα περιοδικα. :eek:
Νομιζω οτι οι τυποι ειναι του στυλ οπου σε βρουνε. Με ειδαν να μοιαζω μικρος και ασχετος (δεν ειμαι) και ειπαν να με κοροιδεψουν.
Δεν μου αφησαν καθολου καλη εντυπωση.
Τωρα αν κανα δικο τους τον εξυπηρετουν σπαθι ε ολοι οι εμποροι εχουν και τις καλες του στιγμες:look:

RapidShade
20/04/2006, 19:12
Οσοι δεν φυγατε, πείτε... :)

fallenheaven
21/04/2006, 17:41
H dikia mou pliroforia den ksero ean kai poso tha se boithisei,alla ego tha stin po theleis den theleis:lol: !
Emena pantos mia fora pou piga na paro to fanari gia R1 me ta ensomatomena flash,mou to afise 100 apo 130 pou egrafe stin diafimisi (meta bebea apo pazaria).Auta.....:D

saki_tsan
22/04/2006, 01:03
Εγω οταν εψαχνα για hornet 250 επικοινωνησα μαζι του με μερικα e-mail και ο ανθρωπος μου απαντουσε αστραπη και ευγενικοτατος! Μπορει να μην μπορεσε τελικως να με εξυπηρετησει,αλλα αποδειχτηκε συμπαθεστατο παλικαρι..! Εγω λεω εμπιστευσου τον! :wave2: :beer: